New York Jets

31 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A Walterfootball mock draftjában 1/4-re választanánk Jarvis Jonest. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Backup LB Josh Mauga has a torn pectoral muscle and is done for the year: source. Played in some sub packages.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
A pass D#-tek 15., míg a rush D# 25, de futás nálunk nincs. 😊Beki
Na, ezen beköhögtem. Hogy a *csába? 😀

Egyetlen hadrafogható CB-n van, a többi mind sérült. 4. meg 5. CB-kell álltunk ki Rogersék ellen is, és az LB sorunk fele is lábadozgat még. Szóval vagy a statisztika nem jó, vagy csoda történik Indianapolisban. 😀

Amúgy meg mindegy. Ahogy Stez írta, egyik héten bírjuk verni a Packerst, a másik héten meg szopunk attól a Jagstől, akiknél szegény Gabbertnek kb. egy értelmes passza volt az egész meccsen, az is 30 mp-el a vége előtt. És lett belőle egy 80 yardos TD. 😛peterk2005
https://static.www.nfl.com/image/upload/t_person_squared_mobile/t_lazy/f_auto/league/izkm5yyxybb5uy5dkcgf
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


😊
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
A pass D#-tek 15., míg a rush D# 25, de futás nálunk nincs. 😊Beki
Na, ezen beköhögtem. Hogy a *csába? 😀

Egyetlen hadrafogható CB-n van, a többi mind sérült. 4. meg 5. CB-kell álltunk ki Rogersék ellen is, és az LB sorunk fele is lábadozgat még. Szóval vagy a statisztika nem jó, vagy csoda történik Indianapolisban. 😀

Amúgy meg mindegy. Ahogy Stez írta, egyik héten bírjuk verni a Packerst, a másik héten meg szopunk attól a Jagstől, akiknél szegény Gabbertnek kb. egy értelmes passza volt az egész meccsen, az is 30 mp-el a vége előtt. És lett belőle egy 80 yardos TD. 😛


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Áhh, remélem Keller még nem játszhat most vasárnap. 😛
A Colts ellen még szopni kell, utána felőlem jöhet Tibó.Stez
Nah Sancho+a kedvenc célpontja sem hiszem h gondot jelentene számotokra. A pass D#-tek 15., míg a rush D# 25, de futás nálunk nincs. 😊Beki
Tökre mindegy, a Jaxtől is kinyaltunk, amikor nem vártuk volna. Ezek után már semmi sem biztos, hiába vertük a Packerst, az nem jelenti, hogy minden héten elcsapunk bárkit.Stez
Vasárnap 7-től kiderül. 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Áhh, remélem Keller még nem játszhat most vasárnap. 😛
A Colts ellen még szopni kell, utána felőlem jöhet Tibó.Stez
Nah Sancho+a kedvenc célpontja sem hiszem h gondot jelentene számotokra. A pass D#-tek 15., míg a rush D# 25, de futás nálunk nincs. 😊Beki
Tökre mindegy, a Jaxtől is kinyaltunk, amikor nem vártuk volna. Ezek után már semmi sem biztos, hiába vertük a Packerst, az nem jelenti, hogy minden héten elcsapunk bárkit.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Áhh, remélem Keller még nem játszhat most vasárnap. 😛
A Colts ellen még szopni kell, utána felőlem jöhet Tibó.Stez
Nah Sancho+a kedvenc célpontja sem hiszem h gondot jelentene számotokra. A pass D#-tek 15., míg a rush D# 25, de futás nálunk nincs. 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Semmi alapja azóta Jets beatwriterek írták azóta, hogy nem érdeklődünk TO iránt.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000078835/article/rex-ryan-never-say-never-on-terrell-owens-to-jets?module=HP11_headline_stack

Owens kolléga lehet betér hozzánk, főleg ha Hill sokáig lesz sérült. 😀Beki
pff, Sanchezen egy T.O. kaliberű elkapó sem tud segíteni. Kuka az egész ember és lassan Ryan is mehet utána. Simán csak "holyshitezéssel" nem lehet vigéckedni az nfl-ben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Áhh, remélem Keller még nem játszhat most vasárnap. 😛
A Colts ellen még szopni kell, utána felőlem jöhet Tibó.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tebow ezt megnyerte volna, de nem kapta meg a célterülettől pár yardra sem, meg a végén sem
Sajna Száncsó annyira nem volt kiábrándítóan gyenge, úgyhogy valszeg marad kezdő (mondjuk nekünk ez sem biztos, hogy baj 😊)Wyatt
Ryan 1 órája erősítette meg, hogy nem kérdéses, hogy Száncsó a kezdő.
Ellis 2 hétre kiesett, Mangold MRI ma.

Keller elvileg már játszhat.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tebow ezt megnyerte volna, de nem kapta meg a célterülettől pár yardra sem, meg a végén sem
Sajna Száncsó annyira nem volt kiábrándítóan gyenge, úgyhogy valszeg marad kezdő (mondjuk nekünk ez sem biztos, hogy baj 😊)

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/fbslisyhckvnr6jpfnhx
Rex Ryan: 'Never say never' on Terrell Owens to Jets
After free-agent wide receiver Terrell Owens tweeted at the New York Jets about his availability during "Monday Night Football," Rex Ryan acknowledged he's keeping an open mind.


Owens kolléga lehet betér hozzánk, főleg ha Hill sokáig lesz sérült. 😀
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tényleg érdekes meccs volt. Először is a Texans-t ma nem éreztem annyira élesnek. Schaub enyhén szólva is mérsékelten játszott, de Johnsontól sem emlékszem még olyan dropra mint a tegnapi jó rég óta. A Jets viszont meglepően szívósan, kitartóan ment utánuk, és kis szerencsével még a meccs is meg lehetett volna.

A Texans futó alakulatra nincs jobb szó, mint, hogy brutális. Tate nem is játszott, és így is 170 yardot pakoltak fel, miközben a Jets futás védekezése határozottan dícsérhető, és nem is csak a múlt hét fényében. Cromartie leradírozta Johnsont a pályáról, ami szintén dícsérendő.
Támadásban jóval több a gond. Sanchezről nekem a tavalyi Cutler jut eszembe. Nem lehet azt mondani egésztelműen, hogy gyatra, azt meg pláne nem, hogy jó, de nem mindenért ő a hibás. A tegnapi meccse is nagyon kettős volt, voltak remek megmozdulásai, az INT-ek sokkal inkább a pech, mint az ő számlájára írhatóak, de közben meg elereszt olyan ergya passzokat is, hogy az ember csak néz. És a sok blokkolt passzban sem csak az oline a hibás, ő se nagyon figyel erre.
Tebownak sok szerep nem jutott. Amikor fent volt, jókat csinált. Volt még pár szituáció amikor én inkább őt hoztam volna be, mint Sanchot. Volt pl. egy támadás amikor a RZ-n belül TT bejött, futott pár yardot kétszer is sikeresen, elvive a drive-ot a goal line közelébe, majd bejött Sanchopanza és passzolt onnan két sikertelent. Ott pl. nem értem, miért nem maradhatott és fejezhette be TT a drájvot.

(Egyébként Sancho vs TT kérdésben szerintem ami most van, az a legrosszabb. Sancho feje fölött ott lóg a damoklész kardja, ami nyilván stresszeli. TT meg kevés időt kap ahhoz képest, amennyit ebben a mostani rendszerben is kaphatna.
TT idekerülésével ez egy 2QB-s csapat lett, akárki akármit is állít, és nevez be a kezdőbe. Jobb lenne ezt "hivatalosítani" inkább. Legyen mindegyik kezdő, és kapjanak arányosabban szerepet. Többet rotálva őket, és mindegyikből azt használni amit jobban tud a másiknál. Ha kiderül, hogy működik, akkor haleluja, Ryan a zseni, ha meg nem, akkor el kell dönteni hogy észak vagy dél.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Néhány statisztika a tegnapi meccsről/általánosságban:

Mark Sanchez's league-low 48.4% completion rate is nearly 6% worse than the next closest QB (Andrew Luck-- 54.2%)

For the 2nd straight week, Jets RB Bilal Powell had more snaps than Shonn Greene. Last night, Powell had 25. Greene had 24.

Jets patchwork WR corps: Schilens played 52 of possible 57 snaps. Kerley: 44 snaps. Newly acquired Jason Hill: 21. Antonio Cromartie had 3

Jets rookie LB DeMario Davis played a season-high 10 snaps vs Texans last night.

Terrific game by Antonio Cromartie, who played all 66 defensive snaps + 3 offensive snaps. Had INT. Held Andre Johnson to 1 catch for 15 yds
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Cro és TT WR-ként egyszerre? 😀
5 WR-s felállás kellett volna nyomni és el is fogytunk volna elkapókból. 😀
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Érdekes egy meccs volt annyi szent. Titkon nagyon reménykedtem, hogy a Texans elbízza magát, Rex meg feltüzeli a srácokat, majdnem bejött 😕

Csalóka egy kicsit Foster statja, mert a meccsen végig az volt az érzésem, hogy a def a futás ellen elég jól összeszedte magát, de egy, a saját endzone elöl indított 50 yardos rush felturbózta az összképet. Ezt leszámítva nekem nagyon bejött a védelem játéka! Cromartie remekül semlegesítette Johnsont, Bell sokszor nagyot mentett utolsó emberként, de a többiekre sem tudok sok rosszat mondani, persze leszámítva a gyér passrush-t.

Az offense már más tészta! Sancheznek volt egy-két szép hosszú passza, de közelre képtelen passzolni. Hihetetlen bosszantó volt látni, hogy Watt állandóan beleütött a dobásaiba. A két INT közül az egyik így született, a másik meg ha jól emlékszem Cumberland hibája volt.
Tebow megint nem kapott elég szerepet szerintem. Azt hiszem egy passzt bíztak rá, ami sima TD volt, de az "új" Hill elejtette. Ezen kívül volt néhány szép futása, köztük két 4 és inch 😊. Egyértelműen övé kellett volna legyen a meccs vége, akkor talán ...
A fal sem volt előttük botrányos, Watt-ot mások sem tudják tartani!

Egy dolog volt, amin nem tudok még most sem túllépni, hogy a return TD után a 3. negyedben 6 pontos hátrányban miért kellett onside kick??? Egy ráadás bünti miatt 40 yardról jöhetett a Houston! Azt hittem az agyam eldobom!

Mangold sérülésénél kicsit beijedtem, remélem nincs semmi komoly, mondjuk visszatért a meccsbe.

Azt lefelejtettem, hogy a meccs elején Cro elkapónak állt fel egyszer, Sancho meg is célozta, megvolt az elkapás, de néhány centit kilépett sajna. Egy jó 40 yardos play biztos lett volna 😕. Ja meg volt, hogy Cro és Tebow egyszerre voltak fent wr-ként 😀
több mint 11 éve
burzum Denver Broncos 154
Aki látta a meccset: milyen volt a mexikói? A statjait látom, az alapján gyengének tűnik; ugyanakkor az int-ökben volt peche az összefoglalók alapján, úgyhogy árnyalt a kép.

Tebow mikor lesz kezdő?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megnéztem az összefoglalót ez alapján ugyan sokat nem tudok levonni, de az offense látszólag Kerleyn kívül sokat nem mutatott.
Greene 26 yardot futott, Tebow a 2. legtöbb yardot futotta. Ideje lenne megtalálnunk már vmi állatot erre a posztra és nem ezzel a gyenge brigáddal szerencsétlenkedni.

De mikor megláttam h Foster egymaga 152 yardot felrámolt a statjaihoz majdnem lefordultam a székről.
Sanchezt 4x sackelték, míg a defensünk egyet sem tudott felmutatni.

Watt pedig egy állat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Ebben több volt!
több mint 12 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
majd Green fut

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Amúgy azon gondolkoztam, hogy Demario Davist az edzések alapján Ryan nagyon dicsérte, hogy mekkora vezér lehet a védelemben és eddig nem nagyon láttam a pályán. Összesen eddig 3 tackleje van, csak nem értem, hogy ennyire gyenge, vagy olyan packageket használunk a védelemben, amelyben nem jut szerep neki Harris és Scott mellett? :/

Bár, mivel a futás elleni védekezésünk ennyire gyenge lehetne próbálkozni vele.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
újabb 0-zás a láthatáron, ráadásul főműsoridőben :/

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
unearth 69 — Sanchez hater
Félek ebből nagyon csúnya vereség lesz ismét :S
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
TE Dustin Keller, WR Stephen Hill, FB John Conner and DL Sione Pouha are all listed as doubtful for MNF vs Texans.

So, it appears Jets WRs/TEs for Mark Sanchez vs Texans will be Jeremy Kerley, Chaz Schilens, Clyde Gates, Jason Hill + Jeff Cumberland #nyj

Kérem a Texans játékosait könyörüljenek rajtunk.