New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Úristen, fogtam a fejemet mikor a játékosok szerződéseit néztem, hogy kinek mikor jár le:

 www.nyjetscap.com/freeagents.htmlBeki
Mi a baj?
Az, hogy Landry-nek annyira nagyon lejár jövőre a szerződése, hogy kétszer szerepel a listán? 😀 HanSolo
Hogy mi a baj? 😮
A 4 active safetynk közül a kéz kezdőnek lejár a szerződése.
A kezdő RB-nk, TE-nk, a 2 OG-nk, DE-nk és Bryan Thomas szerződése is lejár, a cap helyzetünkről szót sem ejtenék. :/

Csak ennyi...Beki
Sanchez 2017 problem?!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úristen, fogtam a fejemet mikor a játékosok szerződéseit néztem, hogy kinek mikor jár le:

 www.nyjetscap.com/freeagents.htmlBeki
Mi a baj?
Az, hogy Landry-nek annyira nagyon lejár jövőre a szerződése, hogy kétszer szerepel a listán? 😀 HanSolo
Hogy mi a baj? 😮
A 4 active safetynk közül a kéz kezdőnek lejár a szerződése.
A kezdő RB-nk, TE-nk, a 2 OG-nk, DE-nk és Bryan Thomas szerződése is lejár, a cap helyzetünkről szót sem ejtenék. :/

Csak ennyi...
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Úristen, fogtam a fejemet mikor a játékosok szerződéseit néztem, hogy kinek mikor jár le:

 www.nyjetscap.com/freeagents.htmlBeki
Ha ehhez hozzáveszed a jövő évi induló cap helyzetet, akkor fogod igazán markolászni a fejed!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
HanSolo New England Patriots 641 — Watson
Úristen, fogtam a fejemet mikor a játékosok szerződéseit néztem, hogy kinek mikor jár le:

 www.nyjetscap.com/freeagents.htmlBeki
Mi a baj?
Az, hogy Landry-nek annyira nagyon lejár jövőre a szerződése, hogy kétszer szerepel a listán? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úristen, fogtam a fejemet mikor a játékosok szerződéseit néztem, hogy kinek mikor jár le:

 www.nyjetscap.com/freeagents.html
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Igazából megvalva nem vagyok nagy ismerője a Jetsnek, de aki a Pats ellensége, az a barátom 😀

Revis és Holmes nélkül irány a rebuild, az egyértelmű. Szerintetek kiben van most annyi a csapatban, hogy ebben a rebuildben vezéregyéniség legyen? Sanchez kuka, WR sor kuka, RB kuka, Front 7 öreg, a CB-k szerintem jók (mármint Revis és Cromartie, bár nem láttam őket mostanában)

Egyáltalán ilyen giga szerződések, Revis és Sanchez mellett mi esély van itt bármit is csinálni?

Mit gondoltok?flzoli
Sajnos egy ilyen hét után nehéz megtalálni azokat az elemeket, amikre építkezni lehetne.
Alap, hogy Sanchezt azonnal száműzni kellene, mert mindegy hogy Tebow vagy bárki más van mögötte, ezt a teljesítményt akárki tudná hozni.
A WR sort fiatalok alkotják, akiket nem kell leírni, de egyelőre nem Calvin Johnson szintű játékosokról beszélünk, aki bárkiből tud jó QB-t faragni. Nyilván elejtenek néhány labdát, ami az ő saruk, de legtöbbször a bokájukhoz vagy 2 méterrel föléjük érkezik a passz ...
Az RB sor sem kuka szerintem, bár Greenet nem kedvelem, de annyira azért nem rossz, főleg Powellel kiegészülve. Itt mindenképp az O fal a ludas nagyrészben, ha Ray Rice lenne mögöttük, valószínűleg akkor sem lenne sokkal jobb a helyzet.
A Front7-t öregnek nevezni azért túlzás! Wilkerson tavaly jött a draftról, Coples pedig idén. Ha Pouha éppen nem játszik, akkor Ellis is csak csökkenti az átlagéletkort, a kezdő LB sorból pedig csak Scott és Pace van 30 felett.
A DB sor szerintem rendeben van. Nyilván kell majd vissza Revis, meg az sem ártana, ha Landry kevesebb szerelést hibázna el.

Ami tényleg nagy gebasz a QB kérdésen túl az a két fal szerintem. A mi futóinkat egyáltalán nem tudják segíteni, az ellenfélnél meg még rózsaszirmokat is szórnak eléjük 😊leeon83
Az RB sorban egyedül Powellt tartom hasznosnak a feladatára, Greene nem azt nyújtja, amiért itt van. Az OL egyedül futás blokkolásban rossz, de pass protection sokat javult az előző szezonhoz képest, hiszen van, hogy Sancheznek rengeteg ideje van megnézni hova dobja. Az 1-2 sack meccsenként pedig mindenhol előfordul.

A DL sztem abszolút nem fiatal ez tuti, hiszen ott van Wilkerson, Coples és Ellis is, inkább a teljesítménnyel van a gond, hiszen a futásokat nem igazán tudják megállítani.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Sziasztok! Igazából megvalva nem vagyok nagy ismerője a Jetsnek, de aki a Pats ellensége, az a barátom 😀

Revis és Holmes nélkül irány a rebuild, az egyértelmű. Szerintetek kiben van most annyi a csapatban, hogy ebben a rebuildben vezéregyéniség legyen? Sanchez kuka, WR sor kuka, RB kuka, Front 7 öreg, a CB-k szerintem jók (mármint Revis és Cromartie, bár nem láttam őket mostanában)

Egyáltalán ilyen giga szerződések, Revis és Sanchez mellett mi esély van itt bármit is csinálni?

Mit gondoltok?flzoli
Sajnos egy ilyen hét után nehéz megtalálni azokat az elemeket, amikre építkezni lehetne.
Alap, hogy Sanchezt azonnal száműzni kellene, mert mindegy hogy Tebow vagy bárki más van mögötte, ezt a teljesítményt akárki tudná hozni.
A WR sort fiatalok alkotják, akiket nem kell leírni, de egyelőre nem Calvin Johnson szintű játékosokról beszélünk, aki bárkiből tud jó QB-t faragni. Nyilván elejtenek néhány labdát, ami az ő saruk, de legtöbbször a bokájukhoz vagy 2 méterrel föléjük érkezik a passz ...
Az RB sor sem kuka szerintem, bár Greenet nem kedvelem, de annyira azért nem rossz, főleg Powellel kiegészülve. Itt mindenképp az O fal a ludas nagyrészben, ha Ray Rice lenne mögöttük, valószínűleg akkor sem lenne sokkal jobb a helyzet.
A Front7-t öregnek nevezni azért túlzás! Wilkerson tavaly jött a draftról, Coples pedig idén. Ha Pouha éppen nem játszik, akkor Ellis is csak csökkenti az átlagéletkort, a kezdő LB sorból pedig csak Scott és Pace van 30 felett.
A DB sor szerintem rendeben van. Nyilván kell majd vissza Revis, meg az sem ártana, ha Landry kevesebb szerelést hibázna el.

Ami tényleg nagy gebasz a QB kérdésen túl az a két fal szerintem. A mi futóinkat egyáltalán nem tudják segíteni, az ellenfélnél meg még rózsaszirmokat is szórnak eléjük 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hétfőn jön a Texans meccs, a liga legjobb védelmével - lehet megoldják a dolgot és leölik Sanchezt X hétre 😀Höri
Höri engedd meg, hogy erre adjak egy likeot és legyen igazad. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen, tudom (és írtam is), hogy Holmes is és Revis is IR-re került, ezért gondoltam, hogy az esetleges reménykedés a sikeres szezonra nézve, innentől kezdve befejeződikflzoli
Beki ebben a legjobban illetékes,ő pedig nem sok optimizmust sugall (nem alaptalanul).
Joco
Ezer meg ezer sebből vérzünk, amelyre a szezon előtt gondolni sem mertem. Ugyan a preseasonból sok következtetést nem lehet, mert sok offense play nem került elő, de mind a mai napig nem tudom, hogy a Bills ellen a Buffalo D#-je aludt, vagy mi a csoda történhetett (mert már csak ez, ami lehetséges).

Az MNF keretein belül tökéletes képet kapunk, mit tud kezdeni az elit Texans D# J. J. Wattal és Cushinggal (stb.) az offensünkkel és, hogy fogja szétcincálni futott/passzolt yardokban az O#-juk a defensünket.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hétfőn jön a Texans meccs, a liga legjobb védelmével - lehet megoldják a dolgot és leölik Sanchezt X hétre 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sobri: maradjunk annyiban egyelőre, hogy imáid sztem a bye week után meghallgatásra kerülnek és végre lehull a lepel Tebow mit tud kezdeni egy ilyen gyenge offenseben. 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Sobri, úgy tűnik imáid meghallgatásra találnak.
Delonso_
Igazából ezeket felülről intézik, és ami biztos, azért egy hívő nem imádkozik. 😊Sobri Jóska
erre csak azt tudom mondani szándékosan így írva: hüle 😉 😛 (gyengébbek kedvéért a lehü..zés nem rossz szándékú és indulatú megfogalmazása)dande
Tavaly nyáron is tudható volt (vissza is nézheted a megfelelő hsz.-t), hogy amikor kell, akkor majd jön Tebow. Jött is.
Ha a Jets-nek most kell, akkor most jön.Sobri Jóska
Nyilván ezt én nem is szándékoztam vitatni, meg tudom mit mondtál írtál (hej ki ne tudná 😀) hanem a megfogalmazásra írtam, amit írtam, mert jót mosolyogtam rajta, de mindegy nem lényeg neked ott is sikerül vitatkozási szándékot gondolni és (plussz hozzászólást generálni) ahol kivételesen tényleg nincs 😉dande
A válasz az nem vita.
Ha meg feljövök a fórumra, hogy írogassak, akkor írogatok, és ott opponálok ahol csak tudok.
Ahol nem tudok, ott likeolgatok. Ilyen egyszerű. 😊

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sobri, úgy tűnik imáid meghallgatásra találnak.
Delonso_
Igazából ezeket felülről intézik, és ami biztos, azért egy hívő nem imádkozik. 😊Sobri Jóska
erre csak azt tudom mondani szándékosan így írva: hüle 😉 😛 (gyengébbek kedvéért a lehü..zés nem rossz szándékú és indulatú megfogalmazása)dande
Tavaly nyáron is tudható volt (vissza is nézheted a megfelelő hsz.-t), hogy amikor kell, akkor majd jön Tebow. Jött is.
Ha a Jets-nek most kell, akkor most jön.Sobri Jóska
Nyilván ezt én nem is szándékoztam vitatni, meg tudom mit mondtál írtál (hej ki ne tudná 😀) hanem a megfogalmazásra írtam, amit írtam, mert jót mosolyogtam rajta, de mindegy nem lényeg neked ott is sikerül vitatkozási szándékot gondolni és (plussz hozzászólást generálni) ahol kivételesen tényleg nincs 😉
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Sobri, úgy tűnik imáid meghallgatásra találnak.
Delonso_
Igazából ezeket felülről intézik, és ami biztos, azért egy hívő nem imádkozik. 😊Sobri Jóska
erre csak azt tudom mondani szándékosan így írva: hüle 😉 😛 (gyengébbek kedvéért a lehü..zés nem rossz szándékú és indulatú megfogalmazása)dande
Tavaly nyáron is tudható volt (vissza is nézheted a megfelelő hsz.-t), hogy amikor kell, akkor majd jön Tebow. Jött is.
Ha a Jets-nek most kell, akkor most jön.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Delonso, a tavalyi Broncos és az idei Jets ég és föld, de ezt már Stez elég részletesen leírta. tomi-tomi
Leírta, de ettől még nincs így. Mondhatni téved.
Az egyik kupac szar sárgás, a másik zöldes, kb. ennyi a különbség.
De jött Tebow, és lett PO.
Ha most jön Tebow, és jön PO, mit mondasz?
Hogy alapvetően ez egy jó Jets volt, és nem Tebow kellett ide?
Szép, amikor a gombhoz keresitek a kabátot, az elmélethez próbáljátok igazítani a valóságot.
A Denver Tebow motiváló erejének és csodára való alkalmasságának köszönhette a PO-t. Ugyanolyan szar, tartás és remény nélküli csapat volt Ortonnal, mint most a Jets Sanchezzel.

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sobri, úgy tűnik imáid meghallgatásra találnak.
Delonso_
Igazából ezeket felülről intézik, és ami biztos, azért egy hívő nem imádkozik. 😊Sobri Jóska
erre csak azt tudom mondani szándékosan így írva: hüle 😉 😛 (gyengébbek kedvéért a lehü..zés nem rossz szándékú és indulatú megfogalmazása)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Sobri, úgy tűnik imáid meghallgatásra találnak.
Delonso_
Igazából ezeket felülről intézik, és ami biztos, azért egy hívő nem imádkozik. 😊

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Igen, tudom (és írtam is), hogy Holmes is és Revis is IR-re került, ezért gondoltam, hogy az esetleges reménykedés a sikeres szezonra nézve, innentől kezdve befejeződikflzoli
Beki ebben a legjobban illetékes,ő pedig nem sok optimizmust sugall (nem alaptalanul).

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
a CB-k szerintem jók (mármint Revis és Cromartie, bár nem láttam őket mostanában)

flzoli
Revis-t nem is fogod 2013. augusztusáig a pályán látni az fix,nézz szét jobb oldalt a rövid híreknél vagy olvass lefele/felfele kicsit.
Joco
Igen, tudom (és írtam is), hogy Holmes is és Revis is IR-re került, ezért gondoltam, hogy az esetleges reménykedés a sikeres szezonra nézve, innentől kezdve befejeződik

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
a CB-k szerintem jók (mármint Revis és Cromartie, bár nem láttam őket mostanában)

flzoli
Revis-t nem is fogod 2013. augusztusáig a pályán látni az fix,nézz szét jobb oldalt a rövid híreknél vagy olvass lefele/felfele kicsit.

több mint 12 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Sziasztok! Igazából megvalva nem vagyok nagy ismerője a Jetsnek, de aki a Pats ellensége, az a barátom 😀

Revis és Holmes nélkül irány a rebuild, az egyértelmű. Szerintetek kiben van most annyi a csapatban, hogy ebben a rebuildben vezéregyéniség legyen? Sanchez kuka, WR sor kuka, RB kuka, Front 7 öreg, a CB-k szerintem jók (mármint Revis és Cromartie, bár nem láttam őket mostanában)

Egyáltalán ilyen giga szerződések, Revis és Sanchez mellett mi esély van itt bármit is csinálni?

Mit gondoltok?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Senki nem vitatja azt, hogy Sanchezzel minden próbálkozás ami az utóbbi időben történt elhibázott volt. Itt a fórumon is mekkora meglepetés volt pl a szerződése.

Sajnos azzal nem értek egyet hogy az a Broncos erősebb volt mint ez a Jets. Sőt. 1/1-nek kiállított/ beállított csapat volt, JMD által totál szétverve.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
egy ilyen lenullázás után te nem csapkodnád a pánik gombot? (Pats topikban ennél kevesebbért is kollektív harakiri van) Ennél a Sancheznél szarabb már nem lehet, ott tart a Jets, hogy nincs mit veszteniük.Amadeus91
Nos, a Pats topikban már egy kapott TD után a vonat elé vetjük magunkat. A nagy különbség, hogy én csak egy magam rajzolta pánikgombot nyomkodhatok, Ryan-éké ellenben nagyon is valóságos.
Még egyszer, Sanchez ide a franchise megváltójaként érkezett (szerintem alkalmatlan rá, de ez nem számít), amely szerepet az első két évben - látszólag! - elég jól eljátszotta. A tavalyi évben kiesett a siker valódi záloga (a futójáték), a védelem is visszaesett, s Sanchez-ről egyértelmű lett, hogy semmit nem fejlődött, nem lépett a következő szintre, munkamorálját, hozzáállását, vezetői szerepét megkérdőjelezték.
A vezetőség két lépést tett, amelyek külön-külön kezelhették volna a helyzetet, de együtt kioltják egymást, plusz zavart hoznak a rendszerbe.
Egyrészt idehoztak egy potenciális kezdő, PO-ba jutó QB-t. Ez teremthet valódi versenyhelyzetet, felrázhatja Sanchez-t, megmutathatja az egész csapatnak, hogy vannak tökei.
Másrészt 2013-ig garantálttá tették a magas fizetését. Ez megnyugtathatja a bizonytalan, magában is kételkedő franchise QB-mat, láthatja, hogy bízik benne a csapat vezetése, kapott két évet, hogy szintet lépjen.
Ebből lett ez a katyvasz, Sanchez rosszabb, mint valaha, de nyugodtan beleszarhat, előre ki van fizetve két évre.


Delonso, a tavalyi Broncos és az idei Jets ég és föld, de ezt már Stez elég részletesen leírta. A Steelers meccs szerintem nem arra jó példa, hogy ne tömd tele a boxot, hanem arra, hogy az edzői arroganciának is van határa. LeBeau nem melléfogott, hanem szemtelen volt, 11 emberrel nem állunk be futás ellen. S egy szót nem ejtettem BigBen-ék impotenciájáról.
Tudom, hogy kedveled Tebow-t, nem arról szeretnék beszélni, hogy TT mire alkalmas és mire nem. Azt tartom fontosnak, hogy a Jets vezetése elkövetett egy hibát (feltrade Sanchez-ért), majd ezt újabbal kezelte (szerződéshosszabbítás ÉS TT idehozatala).
Most pedig arra készülnek közös erővel, hogy elkövessék a harmadikat. Sanchez-nek a cserével nagyjából harangoztak, ezzel elég jelentős dead cap-et is felírhatnak. Tételezzük fel, hogy Tebow-val is betlizik a Jets négy-öt meccsen keresztül (erre jó esély van), akkor Rex áll be QB-nak? A tulajdonos megszólalása semmi pluszt nem jelent a szándék és a pánik erején, nagyságán kívül, mivel az első két döntésben is vastagon benne kellett lennie.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Ezen a csapaton Tebow nem rontana, lenne futás is, elkapók meg nincsenek, nem lenne miért hibáztatni. Szerintem csak jót tenne a csapatnak és ha nem kezdeti a dagi ezúttal sem Timet, igen nagy nyomás lesz rajta, sajtó, közönség és már a tulaj is megjegyezte.Delonso_
A pánik gomb már elfeketedett annyit csapdossák. Nemrég a tulaj megszólalt az ügyben, nem elég?
Nos, tele lehet tömni Tebow ellen a boxot, a Steelers is ezt tette, de jól jártak. Nem akarok homér lenni, de ennyire egysíkú játék már nem létezik az NFL-ben. Telenyomják a boxot, itt az úriember erős de pontatlan karja pedig dobálja a 30-60 yardos labdákat, amihez elég hogy el tudjon szakadni a WR és tudjon futni. Ez az ő játéka. Így lett egy 1/1-nek tartott Denver (ha nem hiszed olvass utána) PO csapat. Persze nyilván nem az ő sikere csak, de azért csak van benne része.Delonso_
Ja, nagyjából ennyi volt. Beálltunk futás ellen, Timinek meg bejött 3 hosszú passza, és azzal nyertek.

Zseniális playcalling volt denveri részről.Jan
Lebeaut az egyik legnagyobb gurunak tartom akit valaha láttam, mélységesen tisztelem. Kevés ilyen melléfogására emlékszem.Delonso_
Nem az ő hibája volt, inkább a Steelers O-é. De ezt most nem fejteném ki, mégiscsak a Jets topik. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezen a csapaton Tebow nem rontana, lenne futás is, elkapók meg nincsenek, nem lenne miért hibáztatni. Szerintem csak jót tenne a csapatnak és ha nem kezdeti a dagi ezúttal sem Timet, igen nagy nyomás lesz rajta, sajtó, közönség és már a tulaj is megjegyezte.Delonso_
A pánik gomb már elfeketedett annyit csapdossák. Nemrég a tulaj megszólalt az ügyben, nem elég?
Nos, tele lehet tömni Tebow ellen a boxot, a Steelers is ezt tette, de jól jártak. Nem akarok homér lenni, de ennyire egysíkú játék már nem létezik az NFL-ben. Telenyomják a boxot, itt az úriember erős de pontatlan karja pedig dobálja a 30-60 yardos labdákat, amihez elég hogy el tudjon szakadni a WR és tudjon futni. Ez az ő játéka. Így lett egy 1/1-nek tartott Denver (ha nem hiszed olvass utána) PO csapat. Persze nyilván nem az ő sikere csak, de azért csak van benne része.Delonso_
Ja, nagyjából ennyi volt. Beálltunk futás ellen, Timinek meg bejött 3 hosszú passza, és azzal nyertek.

Zseniális playcalling volt denveri részről.Jan
Lebeaut az egyik legnagyobb gurunak tartom akit valaha láttam, mélységesen tisztelem. Kevés ilyen melléfogására emlékszem.