New York Jets

31 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
szerintem Steznek biztos nincs annyi lóvéja amennyit Jóska fel mer tenni Tebowra 😀Höri
Majd bedobom a GM csapatot. 😀

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 528 — !SuPeR6BoWL!
Mekkora a szorzója a fogadásnak?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Mondom, állom Sobrival a fogadást, akár van Holmes, akár nincs. 😊Stez
Ment PM.Sobri Jóska
ez már vérre megy 😀JC6
Pénzre. Fogadás mindig pénzre megy.Sobri Jóska
Sobri, úriember biztosra nem fogad!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
szerintem Steznek biztos nincs annyi lóvéja amennyit Jóska fel mer tenni Tebowra 😀Höri
Majd zaciba vág valamit.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szerintem Steznek biztos nincs annyi lóvéja amennyit Jóska fel mer tenni Tebowra 😀

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Mondom, állom Sobrival a fogadást, akár van Holmes, akár nincs. 😊Stez
Ment PM.Sobri Jóska
ez már vérre megy 😀JC6
Pénzre. Fogadás mindig pénzre megy.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondom, állom Sobrival a fogadást, akár van Holmes, akár nincs. 😊Stez
Ment PM.Sobri Jóska
ez már vérre megy 😀
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Mondom, állom Sobrival a fogadást, akár van Holmes, akár nincs. 😊Stez
Ment PM.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Jobbulást Holmes-nak és sokkal több sikert a jövőben!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Manish Mehta ‏@MMehtaNYDN
There is swelling in Holmes' foot, but Rex says it is not an Achilles tendon injury.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ryan confirms that x-rays on Holmes were negative. Waiting for MRI results. #Jets
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Former Lions cornerback Aaron Berry agreed to a 2 year deal with the New York Jets, according to his agentempty taxi
Ő lesz a 3. számú CB-nk vajon? :/Beki
Álééé 😀
Az egyetem stimmel 😀
Amúgy 2. számú CB lett volna a Lionsnál, de inkább egy nyár alatt 2 rendőrségi ügybe is belekeveredett – előbb ittasan vezetett, majd fegyverrel fenyegetett egy, a parkolóban autójához igyekvő baráti társaságot, miután majdnem elütötték előtte őket… – ezt pedig nem tolerálta tovább a vezetőség.Wyatt
Ilyen mákvirág kell az öltözőbe nekünk. 😀
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Former Lions cornerback Aaron Berry agreed to a 2 year deal with the New York Jets, according to his agentempty taxi
Ő lesz a 3. számú CB-nk vajon? :/Beki
Álééé 😀
Az egyetem stimmel 😀
Amúgy 2. számú CB lett volna a Lionsnál, de inkább egy nyár alatt 2 rendőrségi ügybe is belekeveredett – előbb ittasan vezetett, majd fegyverrel fenyegetett egy, a parkolóban autójához igyekvő baráti társaságot, miután majdnem elütötték előtte őket… – ezt pedig nem tolerálta tovább a vezetőség.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sztem először egy jó RB kell mert LT-vel nem voltunk olyan szarok Wester
Hááát, ha RB-t is húznánk, ami sztem badarság lenne azért is, mert sztem all-downos RB-re lenne szükségünk és T-Rich szintű futó sztem nem lesz a köv. drafton.
Ha top5-ben, 10-ben draftolunk a további eredményektől függően QB/WR kell, esetleg, ha Jarvis Jones benn lenne ő lenne az egyedüli defense player, akit elfogadnék, de defense draftot első körben meg nem szeretnék látni ilyen offense produkció mellett.
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
Sztem először egy jó RB kell mert LT-vel nem voltunk olyan szarok

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Former Lions cornerback Aaron Berry agreed to a 2 year deal with the New York Jets, according to his agentempty taxi
Ő lesz a 3. számú CB-nk vajon? :/
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Former Lions cornerback Aaron Berry agreed to a 2 year deal with the New York Jets, according to his agent


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
miért Tebowért tradelni úgy, hogy nem akarják játszatni értelmes manőver volt... lezser kapkodás ez. "Átalakul az offense, trédeljünk Tebowért, ezt meg kössük ide 100 évre és akkor biztos majd lesz valahogy". Lehet Ryanre is nagy a HC mellény. Amadeus91
Abban még volt valós alapokon nyugvó elképzelés. Működik az alap Off. és kedvünk szerint végignyomatunk egy-egy drive-ot Tebow-val, wildcat-tel, option futásokkal.
Ehhez viszont kell(ene) Sanchez és az Off. konzisztens teljesítménye. Lehet mégsem volt valós alapja a tervnek?
Btw ennek már semmi jelentősége, itt vannak mindketten ezekkel a feltételekkel. A nagy kérdés, hogy mit fognak tenni?tomi-tomi
Hát igen, a futás nem működik, WC nulla, Sanchez teljesítménye kb. 30-40 QB ratingban mutatkozik meg.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
miért Tebowért tradelni úgy, hogy nem akarják játszatni értelmes manőver volt... lezser kapkodás ez. "Átalakul az offense, trédeljünk Tebowért, ezt meg kössük ide 100 évre és akkor biztos majd lesz valahogy". Lehet Ryanre is nagy a HC mellény. Amadeus91
Abban még volt valós alapokon nyugvó elképzelés. Működik az alap Off. és kedvünk szerint végignyomatunk egy-egy drive-ot Tebow-val, wildcat-tel, option futásokkal.
Ehhez viszont kell(ene) Sanchez és az Off. konzisztens teljesítménye. Lehet mégsem volt valós alapja a tervnek?
Btw ennek már semmi jelentősége, itt vannak mindketten ezekkel a feltételekkel. A nagy kérdés, hogy mit fognak tenni?

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szerintem nem lesz Tebow-time, vagy nagyon későn. A Broncos-nál egy Orton-t kellett kispadra ültetni, itt pedig a drafton brutális árért megszerzett, 1/5-öt, akinek épp most hosszabbította meg nem kevés pénzért a FO a szerződését. Az egész FO és edzői stáb a saját kompetenciáját vonná kétségbe, ha meglépné. Ha mégis megtennék, és Tebow befürödne, akkor még mélyebbre ásnák magukat. Ha véletlen meglenne a második csoda, akkor meg ott állnának, mint tavaly év végén Elway: most mi a f@szomat csináljunk?!tomi-tomi
miért Tebowért tradelni úgy, hogy nem akarják játszatni értelmes manőver volt... lezser kapkodás ez. "Átalakul az offense, trédeljünk Tebowért, ezt meg kössük ide 100 évre és akkor biztos majd lesz valahogy". Lehet Ryanre is nagy a HC mellény. Amadeus91
Az akkor XXXXXXXL lehet 😛


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ilyen moslék O mellett Tebow sem lenne sokra képes. Amúgy meg úgy beszélünk róla, mintha legalább Brees féle kvalitásokkal bírna, pedig ... Van benne magában a fasziban valami plusz, de szerintem semmivel nem jobb QB, mint Sanchez. Ettől függetlenül simán őt kéne játszatni, mert ilyen a világon nincs, hogy ilyen giga lóvéval és ekkora nulla teljesítménnyel valaki simán hátradőlhet és konstatálhatja, hogy a következő héten is ő kezd, történjék bármi!leeon83
És őt tartják franchise QB-nak, hát két szezon alatt bőven megmutatta, hogy rohadt messze van tőle. Egyszerűen felmegy a pályára és lejön az offense 4&10-el Sanchez megigazítja a sisakját a rács segítségével, majd a padnál satyira cseréli, azt is megigazgatja és jól elvigyorog, nagy mákja, hogy nem olyan HC van, aki ordítozna vele, de Sparano is helyretehetné a fejét már.
több mint 12 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Ilyen moslék O mellett Tebow sem lenne sokra képes. Amúgy meg úgy beszélünk róla, mintha legalább Brees féle kvalitásokkal bírna, pedig ... Van benne magában a fasziban valami plusz, de szerintem semmivel nem jobb QB, mint Sanchez. Ettől függetlenül simán őt kéne játszatni, mert ilyen a világon nincs, hogy ilyen giga lóvéval és ekkora nulla teljesítménnyel valaki simán hátradőlhet és konstatálhatja, hogy a következő héten is ő kezd, történjék bármi!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 702
Szerintem nem lesz Tebow-time, vagy nagyon későn. A Broncos-nál egy Orton-t kellett kispadra ültetni, itt pedig a drafton brutális árért megszerzett, 1/5-öt, akinek épp most hosszabbította meg nem kevés pénzért a FO a szerződését. Az egész FO és edzői stáb a saját kompetenciáját vonná kétségbe, ha meglépné. Ha mégis megtennék, és Tebow befürödne, akkor még mélyebbre ásnák magukat. Ha véletlen meglenne a második csoda, akkor meg ott állnának, mint tavaly év végén Elway: most mi a f@szomat csináljunk?!tomi-tomi
miért Tebowért tradelni úgy, hogy nem akarják játszatni értelmes manőver volt... lezser kapkodás ez. "Átalakul az offense, trédeljünk Tebowért, ezt meg kössük ide 100 évre és akkor biztos majd lesz valahogy". Lehet Ryanre is nagy a HC mellény.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szerintem nem lesz Tebow-time, vagy nagyon későn. A Broncos-nál egy Orton-t kellett kispadra ültetni, itt pedig a drafton brutális árért megszerzett, 1/5-öt, akinek épp most hosszabbította meg nem kevés pénzért a FO a szerződését. Az egész FO és edzői stáb a saját kompetenciáját vonná kétségbe, ha meglépné. Ha mégis megtennék, és Tebow befürödne, akkor még mélyebbre ásnák magukat. Ha véletlen meglenne a második csoda, akkor meg ott állnának, mint tavaly év végén Elway: most mi a f@szomat csináljunk?!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szerencsétlen Tebow első passza fumble lett.Beki
Első passza elkapás lett.
Én úgy érzem ha 2-3-nál lesz kezdő, akkor még simán megvan a PO.
Ha még vár vele Ryan, akkor meg nyögvenyelősen.
Igazából 1-2 meccs után nem sok alternatívája lesz. Ha most cserélne zseniális edzői húzás szabad akaratából, ha 2-4 környékén, akkor meg a keserű pirula, amit le kell nyelnie.
Ja, és fogadok szívesen bárkivel a Jets PO-ra, korrekt oddsal.
Sobri Jóska
Állom, ez a Jets Tebowwal sem megy PO-ba.Stez
Ugyan én is ezen a véleményen vagyok az eddig látottak alapján, de egyelőre megvárom Holmes sérülésének komolyságát, ill. a Texans és Colts elleni meccseket, utána már bőven okosabbak leszünk.Beki
Én Holmessal sem mondok PO-t.
Futójáték nincs, Keller nincs, Revis nélkül ez a védelem is gyenge. A Broncosban volt egy brutális védelem Tebow mellett, és nagyon jó futójáték. Ez jelenleg egyik sincs meg a Jetsnél.
Mondom, állom Sobrival a fogadást, akár van Holmes, akár nincs. 😊Stez
Erre nem tudok mit írni, mert ez mindig igaz...😕