NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várhatóan egy rúgónak csináltunk helyet PSbe, visszahozhatnánk Akerst 😜 jelenlegi elérhető gárdánál szerintem mèg most is simán jobb 😁😁🧡♥️
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Elliott állapotáról



Illetve itt a labda, hol labda vagyis merre van az arra 🤪🤪🤪

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis háttèr törtènet mièrt is juthatott egyáltalán el idáig Hurts 😊


 www.nj.com/eagles/2021/11/how-eagles-jalen-hurts-developed-a-special-relationship-with-the-manning-family.html
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Heti Merrill 😊




Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ismét egy ex Hurts csapattárs èrkezett az OLbe T Robinson. Most újra csapattársak 😊

Slay ès Maddox sèrülèse úgy tűnik nem súlyos de Mad biztonság kedvéért talán a Cards ellen mèg pihen.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sanders útjai 😛




HA már Eliott, lehet aztán mègiscsak kell majd rúgót hozni legalább PSbe 😔😔😔
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
A 2 elég komoly edzői hiba mellett se menjünk el a győzelmi mámorban, mert könnyen végzetes lehetett volna. 14:29-nél a td után rámentünk a 2pontosra ahelyett, hogy 30 ponttal bebiztosítottuk volna, hogy 2td-vel és 2 kétpontossal is csak x-re foghasson meg minket a Jags.
Majd a végén a biztos mezőnygól és a biztos győzelem helyett rámentünk negyedikre, és meghagytuk a lehetőséget az egyenlítésre. Számomra Érthetetlen volt a 2 döntés.
MrMiksa
Bíztunk a védelemben 😜
Invincible
Szerintem nem volt "biztos" a mezőnygól ebben az időben (lásd még: az az elrontott extra pont, ahol a középre tartó labdát kifújta a szél... 😊), ráadásul Elliott már sérült volt. Ezzel együtt a végén én se mentem volna neki, hanem mindenáron rúgtam volna.
Engem a special team még mindig zavar, valahogy nem áll össze. Most mondjuk volt jó coverage, de siposáront elzavarnám. 😛
skizofita
Megérteném, ha tényleg sérült lett volna Elliott, valószínüleg az is volt, de pont 1 drive-al előtte, a sérülése után 3 játékkal 25-ről elrúgatták vele, és beverte. (Utána a kick off teljesen egészségesre sikerült, ami kicsit megnyugtató volt a sérülés szempontjából) A végén pedig 21-ről nem rúgatták el vele. Tudom, nem mindegy, hogy 4.&11 vagy 4.&3, de ilyet azért többet ne csináljunk 😊
MrMiksa
Nem Elliott volt sèrült (bár majdnem sikerült IRre tenni) hanem az időjárás lehetetlen. Komolyan nèha meccs közben az eredménykövetőben is azt èreztem, mintha nem látnánk milyen körülmények között játszanak. Nyilván ők kint jobban èrzèkeltèk mit lehet ès mit nem. Kb percenként változott a helyzet ès felmèrtèk hogy jobb neki menni. Szerintem ez nem volt most hiba. Azzal együtt, hogy Sirianniból kinèzem, normál időben is neki megy 🤪🤪🤪
több mint 1 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 689
A 2 elég komoly edzői hiba mellett se menjünk el a győzelmi mámorban, mert könnyen végzetes lehetett volna. 14:29-nél a td után rámentünk a 2pontosra ahelyett, hogy 30 ponttal bebiztosítottuk volna, hogy 2td-vel és 2 kétpontossal is csak x-re foghasson meg minket a Jags.
Majd a végén a biztos mezőnygól és a biztos győzelem helyett rámentünk negyedikre, és meghagytuk a lehetőséget az egyenlítésre. Számomra Érthetetlen volt a 2 döntés.
MrMiksa
Bíztunk a védelemben 😜
Invincible
Szerintem nem volt "biztos" a mezőnygól ebben az időben (lásd még: az az elrontott extra pont, ahol a középre tartó labdát kifújta a szél... 😊), ráadásul Elliott már sérült volt. Ezzel együtt a végén én se mentem volna neki, hanem mindenáron rúgtam volna.
Engem a special team még mindig zavar, valahogy nem áll össze. Most mondjuk volt jó coverage, de siposáront elzavarnám. 😛
skizofita
Megérteném, ha tényleg sérült lett volna Elliott, valószínüleg az is volt, de pont 1 drive-al előtte, a sérülése után 3 játékkal 25-ről elrúgatták vele, és beverte. (Utána a kick off teljesen egészségesre sikerült, ami kicsit megnyugtató volt a sérülés szempontjából) A végén pedig 21-ről nem rúgatták el vele. Tudom, nem mindegy, hogy 4.&11 vagy 4.&3, de ilyet azért többet ne csináljunk 😊
több mint 1 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
A 2 elég komoly edzői hiba mellett se menjünk el a győzelmi mámorban, mert könnyen végzetes lehetett volna. 14:29-nél a td után rámentünk a 2pontosra ahelyett, hogy 30 ponttal bebiztosítottuk volna, hogy 2td-vel és 2 kétpontossal is csak x-re foghasson meg minket a Jags.
Majd a végén a biztos mezőnygól és a biztos győzelem helyett rámentünk negyedikre, és meghagytuk a lehetőséget az egyenlítésre. Számomra Érthetetlen volt a 2 döntés.
MrMiksa
Bíztunk a védelemben 😜
Invincible
Szerintem nem volt "biztos" a mezőnygól ebben az időben (lásd még: az az elrontott extra pont, ahol a középre tartó labdát kifújta a szél... 😊), ráadásul Elliott már sérült volt. Ezzel együtt a végén én se mentem volna neki, hanem mindenáron rúgtam volna.
Engem a special team még mindig zavar, valahogy nem áll össze. Most mondjuk volt jó coverage, de siposáront elzavarnám. 😛

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 1 éve
Invincible Philadelphia Eagles 757
A 2 elég komoly edzői hiba mellett se menjünk el a győzelmi mámorban, mert könnyen végzetes lehetett volna. 14:29-nél a td után rámentünk a 2pontosra ahelyett, hogy 30 ponttal bebiztosítottuk volna, hogy 2td-vel és 2 kétpontossal is csak x-re foghasson meg minket a Jags.
Majd a végén a biztos mezőnygól és a biztos győzelem helyett rámentünk negyedikre, és meghagytuk a lehetőséget az egyenlítésre. Számomra Érthetetlen volt a 2 döntés.
MrMiksa
Bíztunk a védelemben 😜

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 1 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 689
A 2 elég komoly edzői hiba mellett se menjünk el a győzelmi mámorban, mert könnyen végzetes lehetett volna. 14:29-nél a td után rámentünk a 2pontosra ahelyett, hogy 30 ponttal bebiztosítottuk volna, hogy 2td-vel és 2 kétpontossal is csak x-re foghasson meg minket a Jags.
Majd a végén a biztos mezőnygól és a biztos győzelem helyett rámentünk negyedikre, és meghagytuk a lehetőséget az egyenlítésre. Számomra Érthetetlen volt a 2 döntés.
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Huh, eléggé kalandos volt, de megvan a negyedik. 😉 A sérülések miatt nem teljesen maradéktalan az öröm. Szerintem egy jó formában lévő ellenféllel játszottunk, eddig talán ők érkeztek a legjobb formában hozzánk. Doug-ot ismerve nem volt meglepő, hogy még a sok turnover ellenére is összeszedettnek tűntek és lényegében a végéig nem dőlt el a meccs.

Az időjárás rányomta a bélyegét a meccsre. Aki látta tegnap pl. a Penn State hazai meccsét, az kb. láthatta mire kell számítani. Összességében Lawrence-t és az elkapóit jobban zavarta az ömlő eső, ott jóval több drop és kicsúszott passz volt.

Ebben az időben a falak még jobban felértékelődtek, és ezen a területen a meccs előre haladtával mindkét oldalon fölénybe kerültünk. A támadófal fokozatosan felőrölte az ellenfél védőfalát, többször átnyomtuk a labdát a rövid yardos helyzetekben.

Mailata sérülése nagyon rosszkor jött a meccs elején, mint az eladott labda által okozott járulékos veszteség. Nálam Driscoll a meccs egyik embere. Bármelyik guard pozícióban vagy RT-ként tudtam, hogy rá lehet bízni a feladatot, viszont LT-ként eléggé féltettem. Viszont kiderült, hogy miért nem siettünk újabb OT-t igazolni a bal oldalra. Driscoll kis bizonytalankodás után szépen belejött és alig észrevehetően látta el a feladatát.
A támadófal többi tagja a szokásos szintet hozta, Dickersonnak nem indult jól a szezonja, de ma szerintem jó meccse volt.
Két holdingot megúszott az OL úgy, hogy az ellenfél is szabálytalankodott.

Egy ilyen napon futójáték nélkül nehéz lett volna a dolgunk. Az eleje nehezen indult, de szerencsére ragaszkodtunk a futásokhoz, és idővel megjött az eredménye.
Sanders-nek karrier meccse volt. Ha kellett erővel futott a tackle-ök között. Ez most nem a táncikálás és a mindenáron nagy játékok keresésének volt az ideje. Amikor külső futásokkal próbálkoztunk, az nem ment a mély talajon, de szerencsére csak ritkán támadt ilyen ötlete Sirianniéknak. Gainwell és Sermon megoldották a maradék labdacipeléseket.

Hurts első érdemi hibáját láthattuk idén az eladott labdánál, fölöslegesen erőltette a passzt az elkapóhoz, amikor közel volt a CB. Sok esetben ilyenkor csak egy leütött passz lesz belőle, de most sikerült felfelé ütnie a cornernek a labdát a társához.
Ezt a hibát a futott TD-vel azért kijavította Hurts. Egyébiránt a körülményekhez képest a passzai rendben voltak, Goedert egy potenciális TD-passzt elejtett a 2 yardoson, egy másik AJ Brown TD-t pedig büntetés annulált.
Goedert a screen passzoknál az egyik legnagyobb fegyverünk, egy ilyen méretű emberrel az eddigi ellenfelek nem tudtak mit kezdeni.

A második negyed most is kiemelkedett a támadó oldalon, ahogy az eddigi meccseken is. Most viszont kellettek a pontok a második félidőben is. Azért eléggé köhögött a gépezet a harmadik negyedben megint, de végül a turnoverek segítségével sikerült összehozni a támadóknak a szükséges pontokat.

Az agresszív játékhívások többnyire ültek, még a saját 30-asunknál is sikeresen csináltunk meg a 4. kísérletet. Két kulcs 4. down pedig a redzone-be volt. Az egyikből az első nagyon fontos TD lett. A másikból first down-t szerezünk, majd Gainwell futott TD-t a félidő előtt. Elliott kihagyta az extrát, szóval ha mezőnygól rúgunk, lehet, hogy kimaradt volna. A végén viszont én megpróbáltam volna inkább a mezőnygólt, de végülis mindegy lett, hála Reddick-nek.

A védelemnek a sérültek miatt sem volt egyszerű dolga. Josiah Scott-ot sokat támadták főleg a meccs elején. Slay korai kiszállása sem segített, így a meccs elején a coverage eléggé kaotikus volt.

Nem vagyok híve annak, hogy egy sérülés esetén egy másik kezdő posztról mozgassunk el embert, de én most kivételesen inkább CJGJ-t hoztam volna le a slot-ba Maddox helyére, a tapasztalata miatt, és safety-ben Wallace vagy Blankenship játszott volna.

Az öt megszerzett labda igen szép, nem lesz mindig ennyi, de most az ellenfél is besegített kicsit. Lawrence első kiejtett labdája igen fontos volt, mert azzal fordult a momentum, addig kb. minden az ellenfélnek állt. Azért volt egy kiharcolt fumble a saját vörös zónánkban is, ami nem hozzánk pattant (utána kaptuk a második TD-t).
A védelem az korábbi meccsekhez hasonló játékot hozott, de az időjárás is segítette a passzvédekezést. A beszívott hosszú passz nem hiányzott a vége felé, mert nehéz helyzetből visszajött a meccsbe az ellenfél, de ezen kívül a második félidő komoly hibáktól mentes volt.

Reddick az utóbbi meccseken úgy játszik, amiért idehoztuk. Két sack-fumble, és mindkétszer ő szerezte meg a labdát is. Ráadásul mindkettő fontos pillanatban volt.

A Jacksonville futójátéka veszélyes, de sikerült teljesen kivenni ezt a játékukból, annak ellenére, hogy két TD előnyben játszottak. Ebben Davis-nek. Graham-nek, és Edwards-nak volt legnagyobb szerepe. Edwards pillanatnyilag a top linebackerek szintjét játszik és nem csak a futás ellen.

Bradberry a Lions meccs után megint egy kulcs intercetion-nel jelentkezett. Nem is értem miért néztek egyáltalán az ő oldalára, amikor ott volt Scott és McPhearson, akiket lehetett támadni.

A speciális csapatnak megint a puntok voltak a gyengéi. Két hét alatt Siposs három labdát rúgott be az endzone-ba a félpálya közeléből. Ezen a szinten ez igen gyenge. Viszont a kick coverage egységek jól működtek ma, az ellenfélnek veszélyes visszahordója van, de ma nem sikerült érvényesülnie.

Tudtuk, hogy nem lehet megúszni, és előbb-utóbb lesz egy ilyen meccs, amikor hullanak az emberek:
- Slay-nek a karja sérült meg. Eleve már hátsérüléssel küzdött, szóval meglátjuk ez az újabb sérülés mennyire súlyos. Lehet, hogy pár meccses kihagyása lesz.
- Mailata ráesett vállára, amikor szerelni próbált. A szünetben már próbálgatták az oldalvonalnál, így talán nem súlyos. Holnap figyelhetjük az MRI-t.
- Seumalo-nak aláfordult a bokája. Szemre nem tűnt nagyon súlyosnak, de ő elég sérülékeny, szóval bármi lehet.

Megyünk Ertz-ékhez jövő héten, ott nem lesz ilyen ítéletidő. 😀

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jobban örüljünk már egy kicsit 😉 egyedül veretlenül a ligában, nem is emlékszem ilyenre 😊 (ha csak 2017ben nem úgy volt, de azt most hirtelen nem tudom)


dande2
2. héten kikaptunk a Chiefs-től
karmïgran
Ja igen, tudtam, hogy valami nem stimmel, akkor valóban nem nagyon lehetett ilyen 😀
több mint 1 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Jobban örüljünk már egy kicsit 😉 egyedül veretlenül a ligában, nem is emlékszem ilyenre 😊 (ha csak 2017ben nem úgy volt, de azt most hirtelen nem tudom)


dande2
2. héten kikaptunk a Chiefs-től
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jobban örüljünk már egy kicsit 😉 egyedül veretlenül a ligában, nem is emlékszem ilyenre 😊 (ha csak 2017ben nem úgy volt, de azt most hirtelen nem tudom)

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....


Ami jár az jár 😊 😀

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Undisputedly undefeated 😊 Reméljük a Cards mecxs után is így marad 😊
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a teljesen megérdemelt W-hez!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doug P visszatért (esős meccs várható)!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyerni és veretlennek maradni 😊!

Fly Eagles fly!
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Se Maddox, se Boston Scott nem játszik ellenünk.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Isten èltesse! Reméljük pár elkapással ès TDvel ünnepli 😀

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
No még mi maradtunk állva veretlenül utoljára, mondjuk ez akkor lesz valid, ha győzünk a Jax ellen.

2000 óta, aki utoljára veretlen maradt, az 10 alkalommal SB-ba jutott 😊
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hogy mik vannak, fèlelemetes 😊


 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/eagles-defensive-line-rotation-jonathan-gannon?cid=sm_npd_rsn_phi_twt_mn