NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá hoppá 😊


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyszerű összefoglaló:

 igglesblitz.com/2022/09/game-review-phi-was/
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Harmadik hèt harmadik díj 😁 jövő hètre nem lenne rossz ha vmelyik támadó megkaphatná 😛 mèg a vègèn "túl hypeolt divat csapat" leszünk 🤪


több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wentz hátára pakolt 9 zsák rövid története:

 www.phillyvoice.com/breaking-down-eagles-9-sacks-carson-wentz-gifs-and-stuff/
Mára befejeztem 😛
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem feltétlenül gondolom mèg reálisnak de újra ezt is megèltük. A lènyeg hogy február eleje után vagy jövő èv week1-n is így legyen 🙂😏


NFL Power Rankings - Week 4
 www.thescore.com/nfl/news/2419382
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nbcsports.com/philadelphia/video/why-sirianni-showed-eagles-kobe-bryant-related-video-ahead-week-3
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 1 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
9 sack egy meccsen, nagy Grat, Wentz konstansan feküdt akkor?
Rodaron
A Giantstől egyszer egy 10-est kaptunk. Sose felejtem el.Ha jól emlékszem akkortájt bajnokok is lettek.
Greengo
2007-ben volt, és nem 10, hanem 12 😕 Winston Justice "nagy meccse" volt.

Aki esetleg nem látta és meg akarja nézni, fent van a Youtube-on. A topikot nem szennyezem be vele, még elviszi a jó szerencsét. 😉


több mint 1 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Heti Merrill 😊


dande2
its Carson being Carson 😀 no chill
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 848
Nyilván óvatosan kezeljük, de azért nem rossz 😊

 eu.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2022/09/26/eagles-enabling-jalen-hurts-mvp-caliber-season-devonta-smith-aj-brown-carson-wentz-commanders-nfl/69505920007/
dande2
Nem szeretnék ilyeneket olvasni. Egyszer már volt ilyen szitunk aztán mi lett a vége | (ja SB WIN) |
Szép volt. Első félidőben el is döntöttük. Utána már csak az órát kellett pörgetni.
Greengo
Azért ez így nem lesz jó. A második félidők eddig támadó oldalon rohadt gyengék. Egyértelműen edzői hiba ez, a játék hívásokban nem is törekszünk a pontszerzésre. Ha jön egy komolyabb csapat, az megbüntethet. A Lions ellen ha van még 5 perc, akkor cumi van. Szeretném, ha ebben fejlődnénk.
Shawn84
Ez a O# lelassítás nagy előnynél szerintem tudatos. A cél a sok futójáték lenne és az óra lepörgetése. Ahogy BG írta Doug kivégezte az ellenfeleit mi nem hajtjuk szét a csapatot ha nem muszáj. Inkább az a kérdés, hogy ha nagyon jön fel az ellen akkor tudunk e kapcsolni időben. Szerintem ebben lehetne még fejlődni. (megnyugtató 3 pontokkal legalább) Lionsnál rezgett a léc, de azt annak tudom be, hogy első meccs volt és nem pörgött még a D# 100%-on, de mostanra ez látszik, hogy változott. Biztos lesz még ilyen meccs meg szorosabb/nehezebb is.Akkor majd kiderül mennyire vagyunk ott fejben. (szóval nem ekéznék még senkit az edzői stábból)
Greengo
biztos ami biztos vissza kéne hozni Foles-t, nehogy azon menjen el majd a vége. Márcsak kabalának is. 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
 igglesblitz.com/2022/09/the-after-sackfest/
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Nyilván óvatosan kezeljük, de azért nem rossz 😊

 eu.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2022/09/26/eagles-enabling-jalen-hurts-mvp-caliber-season-devonta-smith-aj-brown-carson-wentz-commanders-nfl/69505920007/
dande2
Nem szeretnék ilyeneket olvasni. Egyszer már volt ilyen szitunk aztán mi lett a vége | (ja SB WIN) |
Szép volt. Első félidőben el is döntöttük. Utána már csak az órát kellett pörgetni.
Greengo
Azért ez így nem lesz jó. A második félidők eddig támadó oldalon rohadt gyengék. Egyértelműen edzői hiba ez, a játék hívásokban nem is törekszünk a pontszerzésre. Ha jön egy komolyabb csapat, az megbüntethet. A Lions ellen ha van még 5 perc, akkor cumi van. Szeretném, ha ebben fejlődnénk.
Shawn84
Ez a O# lelassítás nagy előnynél szerintem tudatos. A cél a sok futójáték lenne és az óra lepörgetése. Ahogy BG írta Doug kivégezte az ellenfeleit mi nem hajtjuk szét a csapatot ha nem muszáj. Inkább az a kérdés, hogy ha nagyon jön fel az ellen akkor tudunk e kapcsolni időben. Szerintem ebben lehetne még fejlődni. (megnyugtató 3 pontokkal legalább) Lionsnál rezgett a léc, de azt annak tudom be, hogy első meccs volt és nem pörgött még a D# 100%-on, de mostanra ez látszik, hogy változott. Biztos lesz még ilyen meccs meg szorosabb/nehezebb is.Akkor majd kiderül mennyire vagyunk ott fejben. (szóval nem ekéznék még senkit az edzői stábból)

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
9 sack egy meccsen, nagy Grat, Wentz konstansan feküdt akkor?
Rodaron
A Giantstől egyszer egy 10-est kaptunk. Sose felejtem el.Ha jól emlékszem akkortájt bajnokok is lettek.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Heti Merrill 😊



Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már kèrdeztèk:




,☺️
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/JasonKelce/status/1574392461782310912

Hülyeállat 😀
csipkelli
Csak a szokásos 🤪😁☺️
több mint 1 éve
csipkelli 3 952
 twitter.com/JasonKelce/status/1574392461782310912

Hülyeállat 😀
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szèp jó reggelt! 😊


dande2
Mint Julio Jones fénykorában.
empty taxi
Nagy dolog lenne ha egy hasonló karriert befutna, A Brown meg mellette egy Marv Harrisonit 😀 Nem várok sokat 😀 SB győzelemmel teljessè tève. 😜 De még nagyon az út elején járunk.
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Szèp jó reggelt! 😊


dande2
Mint Julio Jones fénykorában.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyilván óvatosan kezeljük, de azért nem rossz 😊

 eu.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2022/09/26/eagles-enabling-jalen-hurts-mvp-caliber-season-devonta-smith-aj-brown-carson-wentz-commanders-nfl/69505920007/
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
számomra nagyon aggasztó volt a 2. félidőben (nem) látott offense, konkrétan 1x kerültünk pontszerzés közelébe (kimaradt field goal).. ha nem lett volna a 3 labdaszerzésünk (mindhárom a mi térfelünkön), meg tudta volna fordítani a Vikings, eleve úgy kezdtük a félidőt, hogy próbálunk minél elnyújtottabb drive-okat vezetni rövid játékokkal, ami egyrészt logikus lenne, de szükség lett volna nagyobb játékokra, hogy haladjunk előre.. kicsit azt éreztem, mint ha Sirianni tartana a labdavesztéstől, teljesen más volt az offense a 2 félidőben

tudom, hogy nincs 'ha', de remélem nem fogjuk a defense-re bízni a kövi meccsek sorsát
karmïgran
Micsoda???

Az megvan, hogy azért nem volt offense, mert konkrétan nem is akartunk játszani? A harmadik negyed közepétől egyetlen cél volt - az óra lepörgetése és a sérülések megúszása. Ezért voltak rövid passzok és labdabiztonság. Nem a fantasy pontok maximalizálása a HC célja, hanem az, hogy izgalmak és sérüés nélkül, a playbook minél több elemének megőrzésével legyen meg a W. Ez a meccs akkor már régesrég eldőlt, nincs olyan párhuzamos univerzum ahol a Vikingsnak akár esélye lett volna egyenlíteni 😊

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ha 24-24 lett volna a félidőben, akkor simán felpakol még 300 yardot az O, egyáltalán nem arról volt szó, hogy a Vikings ölte volna meg a játékunkat.
Hulkeinstein
ehhez most értem csak vissza..

a véleményem nem sokat változott a tegnapi után sem.. én értem, hogy nem akarunk labdavesztést, sérülést kockáztatni, de ha állandóan 3&out-olunk, és a védelem van állandóan a pályán, abban ugyanúgy ott van a sérülés kockázata D oldalon.. ráadásul egy 2 yard-os inside futásba is belesérülhet bárki (nyilván elsősorban blokkoló falemberek, TE-k, futók)..

én nem értek annyira az edzői felfogáshoz, mint ti egy páran, nagyon szeretem nézni a meccseinket, pont emiatt találom kiábrándítónak, hogy leolvadunk a 2. félidőre (6 negyed alatt 14 pont)

laikus kommentem vége 😊
karmïgran
Azért ez így nem lesz jó. A második félidők eddig támadó oldalon rohadt gyengék. Egyértelműen edzői hiba ez, a játék hívásokban nem is törekszünk a pontszerzésre. Ha jön egy komolyabb csapat, az megbüntethet. A Lions ellen ha van még 5 perc, akkor cumi van. Szeretném, ha ebben fejlődnénk.
Shawn84
Egyszerre reagálnék a kettőre, főleg hogy kint is ez a legnagyobb téma. Én továbbra sem látok semmilyen problémát, úgy gondolom hogy egész egyszerűen azért van most ezen nagy hangsúly, mert konkrétan semmi mást nem lehet kritizálni a csapat játékában. Egész egyszerűen mindig lesz valami ami nem tökéletes, évente az egész ligában mondjuk egy meccs van, ami tényleg 50-0 és hibátlan. Egyrészt statisztikailag lehetetlen 60 percig tökéletesnek lenni, másrészt egész egyszerűen kockázatos és nem hatékony. Három fő ok van erre:

1. Playcalling - Egy ilyen meccsen a félidő után egész egyszerűen nettó baromság bármi olyat megmutatni a playbookból, amire a meccs eddigi pontjáig nem volt szükség. Fogunk még játszani a Kommandóval, valamint egyik jövőbeli ellenfelünknek sem akarunk nagyobb mintát adni, mint amennyi feltétlenül szükséges. Ha vannak (márpedig biztosan vannak) kreatív, változatos játékaink általánosságban a második félidőre, valamint specifikus játékhelyzetekre egy védelmi séma ellen, akkor jobb azokat továbbra is titokban tartani.

2. Sérülések és pihentetés - Értem a szempontot, hogy a védelem is megsérülhet, de egyrészt egyetlen védő elvesztése sem lenne akkora gond, mint az O kulcsembereké, másrészt sokkal egyszerűbb a védelemben rotálni és cseréket felküldeni. A negyedik negyed második felében már nagyrészt a csere védelmünk volt fent, azaz igenis volt pihentetés, ami közvetlenül befolyásolja a sérüléseket. Továbbá a sérülésveszély a hosszabb játékokban a legvalószínűbb az NFL-ben, mert ekkor vannak olyan mozdulatok, esések, általánosságban izom-igénybevételek, amik kontrollált szituációkban kevésbé fordulhatnak elő. A középső futásoknál kb. annyi a risk, hogy valaki ráesik egy másik játékos lábára, de ezen kívül az irányító és az elkapók nagyon kis eséllyel sérülnek meg.

3. Mentális állapot - Ha a játékosok már úgy érzik, hogy megnyertek egy adott meccset (a HC dolga, hogy ezt kontrollálja és csak akkor engedje az állapotot ha ténylegesen ez az igazság!), akkor önkéntelenül is kisebb fókusszal és nem 100%-ot beleadva állnak oda. Ez egy általános emberi tulajdonság, egész egyszerűen leengedünk ha kisebb a nyomás. Ha már ilyen állapot van (és tegnap nagyon hamar megtörtént) és mellette a védelem klasszis teljesítményt hoz, akkor csökkenni fog a teljesítmény. Nem azért, mert beleszarnak a játékosok, hanem mert ők is emberek.

Ti is sok éve nézitek már a ligát, tudjátok hogy néha mekkorákat kell szenvedni a rossz csapatok ellen is. Ezek a győzelmek szerintem mind olyanok voltak, amik gyakorlatilag a harmadik negyed közepére eldőltek és beállt a fenti hármas állapot. Egész egyszerűen nincs értelme 50-et felpakolni csak azért, hogy alázás legyen - többet vesztünk vele (nagyobb injury risk, nagyobb minta a jövőbeli ellenfeleknek), mint amennyit potenciálisan nyerünk (point differential javítás, 200 meccsből 1 ilyet elbukunk hosszútávon). Okosnak kell maradni coaching szinten, minden apró előnyt meg kell ragadni, mert máshogy nem lesz esélyünk sokáig menni.
Hulkeinstein
Hát erről szerintem kérdezd meg a 49-ers fanokat, Lance egy ilyen semmit mondó középső RPO sérült le season-endingre. A középső futás mindenkire veszélyes, futóra, blokkolóra, és QB-ra is ha ő fut. Nagy hústornyok röpködnek felettébb könnyedén
Rodaron
Oké, de az pont egy középre behívott designed QB run volt, ilyet nem futtatunk. A középső futást úgy értettem, hogy basic handoff a futónak, aki nyílegyenesen addig jut el, amíg a fal blokkol. Hurtsre csak oldalsó futást hívtunk üres területre, abban nem látok ekkora risket.

Amit itt meg kell érteni szerintem, hogy minden playben van injury risk, az a nem mindegy, hogy mennyi. Egy ártatlan screen játékban és elszakadhat egy QB ACL-je nyilván, de ennek az esélye jelentősen kevesebb ahhoz képest, mintha a gameplan mondjuk csak 5-7 lépéses routeokból állna, miközben a QB-nak a szűkülő zsebben kell zsonglőrködnie. Na ott az igazán magas a risk - mind a QB-ra, mind az OL-re, mind a WR-ekre nézve. Márpedig mi leginkább pont ilyen hosszabb routeokkal tudunk jól haladni.
több mint 1 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
számomra nagyon aggasztó volt a 2. félidőben (nem) látott offense, konkrétan 1x kerültünk pontszerzés közelébe (kimaradt field goal).. ha nem lett volna a 3 labdaszerzésünk (mindhárom a mi térfelünkön), meg tudta volna fordítani a Vikings, eleve úgy kezdtük a félidőt, hogy próbálunk minél elnyújtottabb drive-okat vezetni rövid játékokkal, ami egyrészt logikus lenne, de szükség lett volna nagyobb játékokra, hogy haladjunk előre.. kicsit azt éreztem, mint ha Sirianni tartana a labdavesztéstől, teljesen más volt az offense a 2 félidőben

tudom, hogy nincs 'ha', de remélem nem fogjuk a defense-re bízni a kövi meccsek sorsát
karmïgran
Micsoda???

Az megvan, hogy azért nem volt offense, mert konkrétan nem is akartunk játszani? A harmadik negyed közepétől egyetlen cél volt - az óra lepörgetése és a sérülések megúszása. Ezért voltak rövid passzok és labdabiztonság. Nem a fantasy pontok maximalizálása a HC célja, hanem az, hogy izgalmak és sérüés nélkül, a playbook minél több elemének megőrzésével legyen meg a W. Ez a meccs akkor már régesrég eldőlt, nincs olyan párhuzamos univerzum ahol a Vikingsnak akár esélye lett volna egyenlíteni 😊

Teljesen biztos vagyok benne, hogy ha 24-24 lett volna a félidőben, akkor simán felpakol még 300 yardot az O, egyáltalán nem arról volt szó, hogy a Vikings ölte volna meg a játékunkat.
Hulkeinstein
ehhez most értem csak vissza..

a véleményem nem sokat változott a tegnapi után sem.. én értem, hogy nem akarunk labdavesztést, sérülést kockáztatni, de ha állandóan 3&out-olunk, és a védelem van állandóan a pályán, abban ugyanúgy ott van a sérülés kockázata D oldalon.. ráadásul egy 2 yard-os inside futásba is belesérülhet bárki (nyilván elsősorban blokkoló falemberek, TE-k, futók)..

én nem értek annyira az edzői felfogáshoz, mint ti egy páran, nagyon szeretem nézni a meccseinket, pont emiatt találom kiábrándítónak, hogy leolvadunk a 2. félidőre (6 negyed alatt 14 pont)

laikus kommentem vége 😊
karmïgran
Azért ez így nem lesz jó. A második félidők eddig támadó oldalon rohadt gyengék. Egyértelműen edzői hiba ez, a játék hívásokban nem is törekszünk a pontszerzésre. Ha jön egy komolyabb csapat, az megbüntethet. A Lions ellen ha van még 5 perc, akkor cumi van. Szeretném, ha ebben fejlődnénk.
Shawn84
Egyszerre reagálnék a kettőre, főleg hogy kint is ez a legnagyobb téma. Én továbbra sem látok semmilyen problémát, úgy gondolom hogy egész egyszerűen azért van most ezen nagy hangsúly, mert konkrétan semmi mást nem lehet kritizálni a csapat játékában. Egész egyszerűen mindig lesz valami ami nem tökéletes, évente az egész ligában mondjuk egy meccs van, ami tényleg 50-0 és hibátlan. Egyrészt statisztikailag lehetetlen 60 percig tökéletesnek lenni, másrészt egész egyszerűen kockázatos és nem hatékony. Három fő ok van erre:

1. Playcalling - Egy ilyen meccsen a félidő után egész egyszerűen nettó baromság bármi olyat megmutatni a playbookból, amire a meccs eddigi pontjáig nem volt szükség. Fogunk még játszani a Kommandóval, valamint egyik jövőbeli ellenfelünknek sem akarunk nagyobb mintát adni, mint amennyi feltétlenül szükséges. Ha vannak (márpedig biztosan vannak) kreatív, változatos játékaink általánosságban a második félidőre, valamint specifikus játékhelyzetekre egy védelmi séma ellen, akkor jobb azokat továbbra is titokban tartani.

2. Sérülések és pihentetés - Értem a szempontot, hogy a védelem is megsérülhet, de egyrészt egyetlen védő elvesztése sem lenne akkora gond, mint az O kulcsembereké, másrészt sokkal egyszerűbb a védelemben rotálni és cseréket felküldeni. A negyedik negyed második felében már nagyrészt a csere védelmünk volt fent, azaz igenis volt pihentetés, ami közvetlenül befolyásolja a sérüléseket. Továbbá a sérülésveszély a hosszabb játékokban a legvalószínűbb az NFL-ben, mert ekkor vannak olyan mozdulatok, esések, általánosságban izom-igénybevételek, amik kontrollált szituációkban kevésbé fordulhatnak elő. A középső futásoknál kb. annyi a risk, hogy valaki ráesik egy másik játékos lábára, de ezen kívül az irányító és az elkapók nagyon kis eséllyel sérülnek meg.

3. Mentális állapot - Ha a játékosok már úgy érzik, hogy megnyertek egy adott meccset (a HC dolga, hogy ezt kontrollálja és csak akkor engedje az állapotot ha ténylegesen ez az igazság!), akkor önkéntelenül is kisebb fókusszal és nem 100%-ot beleadva állnak oda. Ez egy általános emberi tulajdonság, egész egyszerűen leengedünk ha kisebb a nyomás. Ha már ilyen állapot van (és tegnap nagyon hamar megtörtént) és mellette a védelem klasszis teljesítményt hoz, akkor csökkenni fog a teljesítmény. Nem azért, mert beleszarnak a játékosok, hanem mert ők is emberek.

Ti is sok éve nézitek már a ligát, tudjátok hogy néha mekkorákat kell szenvedni a rossz csapatok ellen is. Ezek a győzelmek szerintem mind olyanok voltak, amik gyakorlatilag a harmadik negyed közepére eldőltek és beállt a fenti hármas állapot. Egész egyszerűen nincs értelme 50-et felpakolni csak azért, hogy alázás legyen - többet vesztünk vele (nagyobb injury risk, nagyobb minta a jövőbeli ellenfeleknek), mint amennyit potenciálisan nyerünk (point differential javítás, 200 meccsből 1 ilyet elbukunk hosszútávon). Okosnak kell maradni coaching szinten, minden apró előnyt meg kell ragadni, mert máshogy nem lesz esélyünk sokáig menni.
Hulkeinstein
Tulajdonképpen mindenben igazad van! ..de
azért nem feltétlenül kellene ilyen szinten visszavenni szerintem. Playbookból lehet előszedni már megjátszott playeket is többször. Sérülésnél azt mondom oké, jöjjenek a cserék többet. Nem baj ha játékban vannak. Csak valahogy érdemben nem vettem észre, hogy a sérülések megelőzése miatt pihentetnénk. Majd a snap számok megmutatják de érzésre nem sok pihentetés volt. Én amellett vagyok, hogy azért jobban tetszene ha kicsit kiegyenlítettebb félidőket játszanánk. Nem aggódom mert látszik a kreativitás, meg fogják oldani, csak azért szurkolói szempontból mégse olyan szórakoztató a dolog.
Shawn84
Teljesen jogos, értelek. Nyilván én is örülnék, ha végig ugyanaz lenne. Egyébként még egy ok lehet a dolog mögött - ez az offense nem a korábban megszokott haladjunk lassan, de biztosan (4-6 yardonként) dink and dunkban jó, hanem pont a 30+ yardos splash playekben. Ezek meg tényleg playcallingtól függnek és ha direkt kivesszük őket (pontosabban csökkentjük a számukat), akkor a rövid playeknél kicsit megáll a tudomány. Azért nem aggódok, mert a jó csapatok ellen nem ezekkel a játékokkal tud nyerni egy csapat, hanem a hosszúakkal. Az év végére ebben is fejlődni kell, de a sorsolásunkkal nem látom nagy gondnak.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
sajnos nem vagyok képben annyira Eagles háza táján. Fantasy miatt kérdezném, mennyire biztos TJ Edwards pozíciója? Ugy draftolva lett nálatok Dean. Várható csere a poszton, vagy jelenleg marad a felállás?
Toto21
Jelen pillanatban Deannek esélye sincs csapatba kerülni, ha nem változik a két LB-s felállás. White is jó igazolás volt, Edwards pedig három év alatt UDFA státusztból felküzdötte magát all pro szintre. Deannek nagyot kellett volna menni a nyári táborban, és a többieknek betlizni, hogy ez változzon. Szóval egyelőre még tanulni fog bőven, és így, hogy 3. körös volt, pláne nincs kényszer, hogy játszassák. Hosszú az idény, előbb utóbb aztán sorra kerülhet. Reméljük nem sérülés vagy gyengébb forma miatt.

Ki is jött a tegnapi snap count Dean csak az ST-ben játszott, ott mondjuk 77%-t volt pályán. Edwards 96% White 78 % a D ben és K Johnson jött fel még néhány snapre. Szóval van honnan fejlődni 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 848
sajnos nem vagyok képben annyira Eagles háza táján. Fantasy miatt kérdezném, mennyire biztos TJ Edwards pozíciója? Ugy draftolva lett nálatok Dean. Várható csere a poszton, vagy jelenleg marad a felállás?