Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
csipkelli 3 952
Ha megállítjuk Reagort, van esély.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor upsetre fel! 😊
dande2
Mi vagyunk az esélyesek, ha upset lesz, az azt jelenti hogy a Vikings nyer.
Hulkeinstein
Szerintem kb. 7 pontos favoritok vagytok, de így, hogy a GB múlt heti produkciója egyértelműen csak egy rövidzárlat volt, lehet, hogy még keveset is mondtam. 🙂
PatrickSKOL
2.5 pontos csak, de az kb. reális is. Semleges pályán x közeli lenne.
Hulkeinstein
Mondjuk nem nagyon èrtem mièrt lennènk mi így faviritok. Ha Dnk nem azt mutatta volna mint múltkor, akkor talán. Akkor papírformára fel 😀
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Akkor upsetre fel! 😊
dande2
Mi vagyunk az esélyesek, ha upset lesz, az azt jelenti hogy a Vikings nyer.
Hulkeinstein
Szerintem kb. 7 pontos favoritok vagytok, de így, hogy a GB múlt heti produkciója egyértelműen csak egy rövidzárlat volt, lehet, hogy még keveset is mondtam. 🙂
PatrickSKOL
2.5 pontos csak, de az kb. reális is. Semleges pályán x közeli lenne.
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 384
Akkor upsetre fel! 😊
dande2
Mi vagyunk az esélyesek, ha upset lesz, az azt jelenti hogy a Vikings nyer.
Hulkeinstein
Szerintem kb. 7 pontos favoritok vagytok, de így, hogy a GB múlt heti produkciója egyértelműen csak egy rövidzárlat volt, lehet, hogy még keveset is mondtam. 🙂

Szerkesztette: PatrickSKOL
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Akkor upsetre fel! 😊
dande2
Mi vagyunk az esélyesek, ha upset lesz, az azt jelenti hogy a Vikings nyer.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor upsetre fel! 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Naná 😡😡😡😡😡
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor nyomás a Giants után 😛 Az a múltheti W nem kellett volna részükről 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ma jó meccs nèzèseket mindenkinek, aztán kedd èjjel hajrá!!! 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszöntsük mèltó módon 😊


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha már a bizakodást hiányoltátok, néhány arra okot adó stat ☺️

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eagles fanoknak (is 😜) kötelező: Chrome gugli fordítóval teljesen jól èrthető:

Hatalmas forma, nemcsak fizikailag😊

 www.theplayerstribune.com/posts/jordan-davis-philadelphia-eagles-nfl-football

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nyilatkozik Sirianni, persze kèrdezik Gannonról is...próbál kiállni mellette de nagyon azt èrzem hogy egy max kèt gyenge meccse van a Dnek ès repül...
dande2
Ugyan, hagyjuk már a baromságot. Nézhetetlenül fos csapatok HC-it sem rúgják ki a 10-12. hét előtt, nem hogy egy olyan csapat DC-jét aki jelenleg a 3. legvalószínűbb SB győztes a fogadóirodák szerint.

Én is utálom Gannont, de ne tegyünk már úgy, mintha ez lett volna életünk első NFL meccse. Egyetlen meccs ment le, miután konkrétan egy éve nem volt akcióban az a D, amiben van 6-7 új fontos ember.

Szar volt a D?
Igen.
Volt már ilyen?
Igen. (Évi 2-3 ilyen meccse MINDEN évben van a védelmünknek)
Reménytelen emberállományban a felhozatal?
Nem, közel sem.
Voltak olyan hibák, amiket könnyen lehet orvosolni?
Igen. Missed tackle hegyek, Davis és Dean extrán limitált snap-szám, kommunikációs gondok, CGJ kemény 1 hetes tanulási görbéje, valamint formációs problémák is.

Nem arról van szó, mint tavaly, hogy tudtuk hogy szar az emberállomány és fizikai képtelenség a nagy előrelépés.

Közben a temetői hangulat mellett szép csendben, ahogy írtam is, mi vagyunk a bukiknál a legjobb csapat, akiknél nem Mahomes vagy Allen a QB, emellett Hurts a PFF-nél top3 grade-et kapott, és olyan O-t láttunk, amit gyakorlatilag az SB óta nem.

Örüljünk meg reménykedjünk már egy kicsit emberek - pont ezért utálja mindenki a Philly szurkolókat, mert akkor is megtaláljuk a szarságot ha pont nem azt kéne keresni.
Hulkeinstein
Nyugi, csak VÈGRE beszélgetünk 😌

Egyébként ácsi, szó nincs arról, hogy ne örülnèk ès remènykednèk, drukkolnèk, sőt 😏☺️ bár túlzásnak èrzem azt a 3. helyet. Az Oval nincs is gond (egy kèt trükkösnek szánt de rendszeresen besülő játèkot leszámítva)

A Dvel kapcsolatban meg ez szimpla helyzetèrtèkelès. Lehet, hogy idèn mèg csak egy meccs de itt, ahogy az elő is jön, a gameplannel van a baj. Abban pedig újra ès újra visszatèrő hülyesègek vannak. A tendencia, ami nem egy meccs, hanem a tavalyi utolsó nèhány meccset leszámítva jóval több. Ráadásul pont így mèg cikibb, hogy egy egèsz offseason lett volna ezen Gannonak dolgozni, de úgy tűnik nem sikerült.

Valóban voltak peches mozzanatok is, melyek segítettèk a Lions felzárkózását, de jó nèhány koncepció hiba is előjött megint.

Mindegy, meglátjuk, legyen úgy hogy JJnek levegőt venni sem engedünk, Cook fennakad a falon, ès Hurts közben szèt passzolja futja Vikest meg aztán a ligát 😉

Fly Eagles Fly!
több mint 2 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Most nyilatkozik Sirianni, persze kèrdezik Gannonról is...próbál kiállni mellette de nagyon azt èrzem hogy egy max kèt gyenge meccse van a Dnek ès repül...
dande2
Ugyan, hagyjuk már a baromságot. Nézhetetlenül fos csapatok HC-it sem rúgják ki a 10-12. hét előtt, nem hogy egy olyan csapat DC-jét aki jelenleg a 3. legvalószínűbb SB győztes a fogadóirodák szerint.

Én is utálom Gannont, de ne tegyünk már úgy, mintha ez lett volna életünk első NFL meccse. Egyetlen meccs ment le, miután konkrétan egy éve nem volt akcióban az a D, amiben van 6-7 új fontos ember.

Szar volt a D?
Igen.
Volt már ilyen?
Igen. (Évi 2-3 ilyen meccse MINDEN évben van a védelmünknek)
Reménytelen emberállományban a felhozatal?
Nem, közel sem.
Voltak olyan hibák, amiket könnyen lehet orvosolni?
Igen. Missed tackle hegyek, Davis és Dean extrán limitált snap-szám, kommunikációs gondok, CGJ kemény 1 hetes tanulási görbéje, valamint formációs problémák is.

Nem arról van szó, mint tavaly, hogy tudtuk hogy szar az emberállomány és fizikai képtelenség a nagy előrelépés.

Közben a temetői hangulat mellett szép csendben, ahogy írtam is, mi vagyunk a bukiknál a legjobb csapat, akiknél nem Mahomes vagy Allen a QB, emellett Hurts a PFF-nél top3 grade-et kapott, és olyan O-t láttunk, amit gyakorlatilag az SB óta nem.

Örüljünk meg reménykedjünk már egy kicsit emberek - pont ezért utálja mindenki a Philly szurkolókat, mert akkor is megtaláljuk a szarságot ha pont nem azt kéne keresni.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nyilatkozik Sirianni, persze kèrdezik Gannonról is...próbál kiállni mellette de nagyon azt èrzem hogy egy max kèt gyenge meccse van a Dnek ès repül...
dande2
...és kit hozol helyette szezon közben? 😀 Arról már nem is beszélve, hogy egy teljes felkészülési szakasz van mögötte.
Greengo
Belülről simán megoldható lenne a Sec edző Dennard Wilson lehetne pl, volt is szó róla, hogy ha Gannont valahova elviszik (😁😁😁😁) ő lehetne utána.

Nem azt akarom mindenáron hogy menjen, hanem várható hogy gyorsan menni fog ha nincs pozitív változás.

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Most nyilatkozik Sirianni, persze kèrdezik Gannonról is...próbál kiállni mellette de nagyon azt èrzem hogy egy max kèt gyenge meccse van a Dnek ès repül...
dande2
...és kit hozol helyette szezon közben? 😀 Arról már nem is beszélve, hogy egy teljes felkészülési szakasz van mögötte.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nyilatkozik Sirianni, persze kèrdezik Gannonról is...próbál kiállni mellette de nagyon azt èrzem hogy egy max kèt gyenge meccse van a Dnek ès repül...

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....


Nem nèztem meg a videót, de annyira nem tudom sem Coxot sem Hargravest hibáztatni. Ha hülye a DC. Tavaly mikor hajlandó volt változtatni, èrdekes módon mindjárt tudtak is jobban játszani... egyszerűen nem èrtem mièrt kell erőltetni ami nem megy...ès itt most ne jöjjünk azzal, hogy egy elit játèkosnak mindegy milyen a rendszer, az NFLbem ez pont nem feltétlenül igaz. Úgyhogy Jefferson, Cook ide vagy oda kedd èjjel erős előrelépést kell látnunk különben 50 pont sem lesz elèg 🤪

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!


Csak erős idegzetűeknek, egy részén én is átpörgettem. Gannon tényleg egy balfasz. 6-7 blokkolóval felálló támadók ellen rendszeresen beküldi a 4-2-es light box-ot, lényegében wide9-ban álló endekkel, aztán meg pislog, hogy mi történik. Viccen kívül, tavaly ugyanezt csinálta a szezon feléig.

Hargrave és Cox futás elleni "munkája" is megér egy misét. Az első meccs alapján Davis és Tuipulotu kellene, hogy a két kezdő legyen, mert ők legalább képesek betartani az edzői utasításokat.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem tudom mennyire èrtèkmèrő, de talán annyira nem rossz 😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Váóóóó nem lehetett magasan a léc 😛

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gannon 2021.09.29.
We got a lot of adjustments to make, and we’ve got to get better in a hurry because we’ve got a good team coming in here on Sunday.

Gannon 2022.09.13.
We have to clean it up because you can’t get gashed like we did. Just from a fit standpoint and a tackling standpoint, I think our execution needs to be a little bit better. We need to improve quick, and we will."

Aha, sokminden változott tavalyhoz képest 😀 Ha így haladunk, akkor a szezon felére lesz egy védelmünk, ami a közepes csapatok ellen jó lesz...

Egy DT-nk volt vasárnap, aki jó volt futás ellen, és akit éppen ezért is hoztunk. Na, az ő snapjeit sikerült minimalizálni.

BleedingGreen
Bye weekig adok időt Gannonak, ha addig nem változik semmi, akkor pápá, csak remélni tudjuk, hogy addig nem megy el a szezon rajta. Vasárnap simán ráállítanék egy ember JJ-re mert másképp nem lesz esélyünk ellene, még lehet úgy se. A zónázást úgy fogja kijátszani, hogy ihaj....
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Gannon 2021.09.29.
We got a lot of adjustments to make, and we’ve got to get better in a hurry because we’ve got a good team coming in here on Sunday.

Gannon 2022.09.13.
We have to clean it up because you can’t get gashed like we did. Just from a fit standpoint and a tackling standpoint, I think our execution needs to be a little bit better. We need to improve quick, and we will."

Aha, sokminden változott tavalyhoz képest 😀 Ha így haladunk, akkor a szezon felére lesz egy védelmünk, ami a közepes csapatok ellen jó lesz...

Egy DT-nk volt vasárnap, aki jó volt futás ellen, és akit éppen ezért is hoztunk. Na, az ő snapjeit sikerült minimalizálni.


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis ízelítő mièrt is tarthatunk ki Hurts mellett:



Reméljük a játék minősège is felnő a szemèlyisègèhez 😊
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 851 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem látszott ennyire súlyosnak, de Barnett sosem volt szerencsés a sérülésekkel. A 12 snap-ével már nem mondhatni, hogy meghatározó szerepet játszott. Így valószínűleg Tarron Jackson fog lehetőséget kapni a helyén.
BleedingGreen
Az a gondom, hogy nagyon drukkolok Barnettnek ès Dillardnak hogy ne legyen bustok. Mert alapjáraton egyik sem tehetségtelen ès nem is volt gond mikor húztuk őket. De egèsz egyszerűen amikor lenne lehetőség a kitörésre, nem jön össze. Mondjuk Dillard talán most először rakott bele annyi munkàt mint amit kellett volna korábban is. Akkor talán Mailata nem előzi be... illetve Barnett az első èvèben talán tett annyit hozzá a SB runhoz, hogy többnek tartsuk mint bustot mèg ha nem is jött ki belőle amit vártunk.

Más: vissza nèztem a meccseta 3. negyed 7 percéig 55 passzolt yarddal álltak 31-14-s állás. Egy egy nagy játèk/futás segítette ki őket. Utána viszont ahány alkalommal megállíthattuk volna őket ès lezárjuk a meccset, mindig jött vmi bfasz momentum amivel haladtak...ha ezen túl tudnánk lèpni...

A gond, hogy az igazán erős illetve közepesnèl jobb QB-WR duóval rendelkező csapatok ellen tavaly nem ment. Jó èrtèkmèrő lesz a Vikes, hogy valóban sikerül-e változtatni vagy jön a szívás.

Ráadásul a Vikes D könnyen turnoverekbe hajszolhatja az Ot.

Bízzunk a pozitív csalódásban 😜