Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mára akkor egy corner.
Janek
vagy LB S kombó (kèt külön játèkos 😛)
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 743 — Apu ökölbeszorított keze
Mára akkor egy corner meg egy S
Na ilyen tuti nem lesz 😀

Szerkesztette: Janek

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hatalmas 😀


 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/watch-jason-kelces-live-reaction-eagles-aj-brown-trade-was-hilarious

Brown egyèbkènt lenyilatkozta ő maradt volna Titans ha elèrik az èvi 22 millát...16t adott volna a Titanans ami felment volna 20ra....így ez túl távoli volt ..mondjuk a csak 57garival sztem így is olcsón adta magát, egy 65s gari kijárt volna neki.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem hívjuk le Dillard opcióját, pedig annak idején örültünk neki....sajna nálunk bust talán máshol megtalálja a helyét...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mièrt pont ők? 😊


 www.bleedinggreennation.com/2022/4/29/23047889/eagles-nfl-draft-trade-explanation-howie-roseman-jordan-davis-aj-brown-press-conference-analysis
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Remèljük Davis hamar rácáfol a vele kapcsolatos aggályokra. Nagyon hápog mindenki hogy nem bírja meg stb...Mondjuk az engem nem zavar ha kevesebbet van fenn de azt nagyon jól csinàlja. Az elit DL rotáció hozta a SBt is többek között ès azóta is ez meghatározó más csapatok sikerèben. Ad abszurdum a lendülete miatt mèg fal külső rèszèn is meg lehet próbálni.

A WRl meg úgy voltunk hogy elég a besült projektekből. Bizonyíték kell nem ígèret. AJ hozza itt is magát, Smith meg több teret kaphat. Csak Hurts találja meg ☺️🥳🎉
dande
Nem aggódom. Szezon óta 20 fontot már leadott, és azt mondja szeretne még akár kevesebb súllyal játszani. Bírni fogja, nekünk sem a súlya miatt kellett. Az ereje nem lett kisebb.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Első nyilatkozat:

 www.bleedinggreennation.com/2022/4/29/23047911/jordan-davis-gets-live-dream-eagles-first-round-draft-choice-defensive-tackle-press-conference
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remèljük Davis hamar rácáfol a vele kapcsolatos aggályokra. Nagyon hápog mindenki hogy nem bírja meg stb...Mondjuk az engem nem zavar ha kevesebbet van fenn de azt nagyon jól csinàlja. Az elit DL rotáció hozta a SBt is többek között ès azóta is ez meghatározó más csapatok sikerèben. Ad abszurdum a lendülete miatt mèg fal külső rèszèn is meg lehet próbálni.

A WRl meg úgy voltunk hogy elég a besült projektekből. Bizonyíték kell nem ígèret. AJ hozza itt is magát, Smith meg több teret kaphat. Csak Hurts találja meg ☺️🥳🎉
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Én várok egy elkapni jól tudó TE húzást is mindenképpen. Szerintem ezt a 3. körben kapjuk meg. Likely, Dulcic, Kolar akik közül szerintem érkezik egy.
Shawn84
Lehet, majd meglátjuk ki lesz elérhető a nagyobb needek közül. A secondaryban továbbra is minőség hiány van, főleg safety poszton, de azért corner is elkelne. Meglátjuk, hogy Roseman mennyire lát poteciális erősítést ezeken a posztokon.

A hátra csere megkísérlése sem kizárt, mert a Davis feltrade keretében bővett adott Roseman 3. napos pickeket, most esetleg megpróbál visszaszerezni belőlük.


több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 743 — Apu ökölbeszorított keze
A feltrade picit draga volt latva pl a lions fletradet.

AJ jó trade volt.

TE nem biztos lesz huzva Archega miatt.

több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 104 — Titans fan
Számomra nagyon keserű a '22-es NFL év... A csúnyán elbukott PO után most elpasszoltuk a csapat egyik legjobb játékosát, ahelyett hogy megfizettük volna. Érthetetlen nekem... 😕 Persze, Brown volt sérült, de tavaly mivel is? Pl borda sérüléssel, mert úgy megfejelték, hát ez nem egetverő dolog. Rohadt jól jártatok, és sok sikert kívánok neki itt is!

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 2 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hát, a draftot élőben követni biztosan nem lesz érkezésem, de valami ilyesminek örülnék az első két napon:
- 1. körben - ha nincs hátracsere - egy DE-ért felmozognék, Johnsonnak én is örülnék. Ha lecsúszna Hamilton, az nagy fogás lenne. Nagy duzzogva egy CB vagy egy posession WR még belefér. Nem szeretnék LB-t és DT-t.
- 2. körben Pitre jöhetne, vagy egy lecsúszó WR, ha van (de valszeg WR run lesz az első nap, szóval nem). Winfrey-vel még kiegyezek.
- 3. körben jöjjön LB és Dameon Pierce.
Ehelyett ami lesz: DT fétis az első körben, safety-t nem húzunk az 5. körig, reachelünk egy WR-ért.
Azért izgulok... 😊

skizofita
Jordan Davis + A.J. Brown. Ezt dobta az első nap. Maradhat? 😀
Greengo
Nem bánom a dolgot, bár Kyle Hamiltonnal még boldogabb lettem vola de egye fene. Az egyik kedvenc prospectem és a kedvenc NFL elkapóm érkezett a csapathoz. Már csak Qb kéne 😛
Shawn84
Csak maradjon egészséges Brown...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Davist nagyon írták már hetek óta, hogy elsődleges célpont, ez a jóslat be is jött. A szokásos Roseman-féle pár helyes felfelé cserével.
Hosszú távon nem volt megoldott a védelemben ez a poszt sem. Méretéhez képes extra atletikus játékos, passrush-ban kell még fejlődnie, de az adottságok megvannak hozzá.
Graham jött anno 1/13-ra, Cox 1/12-re, mindketten felfelé cserélés után. Szóval ezen a tájékon be szokott jönni nekünk a DL-ért való felcserélés 😉

A Brown-féle csere megmutatta, hogy mire értékelték a többi bent lévő játékost. Szerintem Jameson Willams lett volna az utoljára kiment olyan elkapó, akit kihúztak volna a 18-as pickkel. Úgy látszik bármelyik még bent lévő cornert sem becsülték annyira, hogy itt kihagyhatatlan lenne.

Szerencsére a két elcserélt Brown közül mi kaptuk a jobbat. 😀 A szabadügynök piacon is környékeztük a jobb elkapókat, szóval Howie pénzt hajlandó lett volna áldozni, amit most Brown-nak oda is kellett adni. Az AJ Brown - Devonta Smith - Quez Watkins elkapósor jól néz ki, egymást kiegészítő játékosok + ott lesz Goedert is. Hurts számára nem lesz mentség a passzjátékban.
BleedingGreen
Én várok egy elkapni jól tudó TE húzást is mindenképpen. Szerintem ezt a 3. körben kapjuk meg. Likely, Dulcic, Kolar akik közül szerintem érkezik egy.
Shawn84
Kolar későbbi körben jó lehet. Azèrt szèpen leamortizáltuk a pick mennyisèget, a Davis tradert lehet eggyel kevesebbet adhattunk volna csak akkor meg nem megyünk előre. Mondjuk akkor jön Hamilton. De látszik a Reid öröksèg DL > S Esetleg Dillarddal vagy Reagorral szerezhető mèg 2. napos pick.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Davist nagyon írták már hetek óta, hogy elsődleges célpont, ez a jóslat be is jött. A szokásos Roseman-féle pár helyes felfelé cserével.
Hosszú távon nem volt megoldott a védelemben ez a poszt sem. Méretéhez képes extra atletikus játékos, passrush-ban kell még fejlődnie, de az adottságok megvannak hozzá.
Graham jött anno 1/13-ra, Cox 1/12-re, mindketten felfelé cserélés után. Szóval ezen a tájékon be szokott jönni nekünk a DL-ért való felcserélés 😉

A Brown-féle csere megmutatta, hogy mire értékelték a többi bent lévő játékost. Szerintem Jameson Willams lett volna az utoljára kiment olyan elkapó, akit kihúztak volna a 18-as pickkel. Úgy látszik bármelyik még bent lévő cornert sem becsülték annyira, hogy itt kihagyhatatlan lenne.

Szerencsére a két elcserélt Brown közül mi kaptuk a jobbat. 😀 A szabadügynök piacon is környékeztük a jobb elkapókat, szóval Howie pénzt hajlandó lett volna áldozni, amit most Brown-nak oda is kellett adni. Az AJ Brown - Devonta Smith - Quez Watkins elkapósor jól néz ki, egymást kiegészítő játékosok + ott lesz Goedert is. Hurts számára nem lesz mentség a passzjátékban.
BleedingGreen
Én várok egy elkapni jól tudó TE húzást is mindenképpen. Szerintem ezt a 3. körben kapjuk meg. Likely, Dulcic, Kolar akik közül szerintem érkezik egy.
több mint 2 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 521
Hát, a draftot élőben követni biztosan nem lesz érkezésem, de valami ilyesminek örülnék az első két napon:
- 1. körben - ha nincs hátracsere - egy DE-ért felmozognék, Johnsonnak én is örülnék. Ha lecsúszna Hamilton, az nagy fogás lenne. Nagy duzzogva egy CB vagy egy posession WR még belefér. Nem szeretnék LB-t és DT-t.
- 2. körben Pitre jöhetne, vagy egy lecsúszó WR, ha van (de valszeg WR run lesz az első nap, szóval nem). Winfrey-vel még kiegyezek.
- 3. körben jöjjön LB és Dameon Pierce.
Ehelyett ami lesz: DT fétis az első körben, safety-t nem húzunk az 5. körig, reachelünk egy WR-ért.
Azért izgulok... 😊

skizofita
Jordan Davis + A.J. Brown. Ezt dobta az első nap. Maradhat? 😀
Greengo
Nem bánom a dolgot, bár Kyle Hamiltonnal még boldogabb lettem vola de egye fene. Az egyik kedvenc prospectem és a kedvenc NFL elkapóm érkezett a csapathoz. Már csak Qb kéne 😛
több mint 2 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 263 — Beware the Slim Reaper!
Davist nagyon írták már hetek óta, hogy elsődleges célpont, ez a jóslat be is jött. A szokásos Roseman-féle pár helyes felfelé cserével.
Hosszú távon nem volt megoldott a védelemben ez a poszt sem. Méretéhez képes extra atletikus játékos, passrush-ban kell még fejlődnie, de az adottságok megvannak hozzá.
Graham jött anno 1/13-ra, Cox 1/12-re, mindketten felfelé cserélés után. Szóval ezen a tájékon be szokott jönni nekünk a DL-ért való felcserélés 😉

A Brown-féle csere megmutatta, hogy mire értékelték a többi bent lévő játékost. Szerintem Jameson Willams lett volna az utoljára kiment olyan elkapó, akit kihúztak volna a 18-as pickkel. Úgy látszik bármelyik még bent lévő cornert sem becsülték annyira, hogy itt kihagyhatatlan lenne.

Szerencsére a két elcserélt Brown közül mi kaptuk a jobbat. 😀 A szabadügynök piacon is környékeztük a jobb elkapókat, szóval Howie pénzt hajlandó lett volna áldozni, amit most Brown-nak oda is kellett adni. Az AJ Brown - Devonta Smith - Quez Watkins elkapósor jól néz ki, egymást kiegészítő játékosok + ott lesz Goedert is. Hurts számára nem lesz mentség a passzjátékban.

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dande bírni fogja, mert Jordan Davis neki szakmabeli, religion volt a majorje az egyetemen.
eaglesmcnabb
Ha a teste bírni fogja ès jól játszik akkor bírni fogom 🤪😉
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Dande bírni fogja, mert Jordan Davis neki szakmabeli, religion volt a majorje az egyetemen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát, a draftot élőben követni biztosan nem lesz érkezésem, de valami ilyesminek örülnék az első két napon:
- 1. körben - ha nincs hátracsere - egy DE-ért felmozognék, Johnsonnak én is örülnék. Ha lecsúszna Hamilton, az nagy fogás lenne. Nagy duzzogva egy CB vagy egy posession WR még belefér. Nem szeretnék LB-t és DT-t.
- 2. körben Pitre jöhetne, vagy egy lecsúszó WR, ha van (de valszeg WR run lesz az első nap, szóval nem). Winfrey-vel még kiegyezek.
- 3. körben jöjjön LB és Dameon Pierce.
Ehelyett ami lesz: DT fétis az első körben, safety-t nem húzunk az 5. körig, reachelünk egy WR-ért.
Azért izgulok... 😊

skizofita
Jordan Davis + A.J. Brown. Ezt dobta az első nap. Maradhat? 😀
Greengo
Szerintem ha JW-t nem viszi ki a Lions akkor nem ez a felállás bár ha meg figyelünk a jelekre Hurts AJ Brownnal gyakorolt szóval 😊
több mint 2 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Hát, a draftot élőben követni biztosan nem lesz érkezésem, de valami ilyesminek örülnék az első két napon:
- 1. körben - ha nincs hátracsere - egy DE-ért felmozognék, Johnsonnak én is örülnék. Ha lecsúszna Hamilton, az nagy fogás lenne. Nagy duzzogva egy CB vagy egy posession WR még belefér. Nem szeretnék LB-t és DT-t.
- 2. körben Pitre jöhetne, vagy egy lecsúszó WR, ha van (de valszeg WR run lesz az első nap, szóval nem). Winfrey-vel még kiegyezek.
- 3. körben jöjjön LB és Dameon Pierce.
Ehelyett ami lesz: DT fétis az első körben, safety-t nem húzunk az 5. körig, reachelünk egy WR-ért.
Azért izgulok... 😊

skizofita
Jordan Davis + A.J. Brown. Ezt dobta az első nap. Maradhat? 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor első nap posztra ahogy vártuk játékos majdnem 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
több mint 2 éve
skizofita Philadelphia Eagles 631 — Times are hard for dreamers!
Hát, a draftot élőben követni biztosan nem lesz érkezésem, de valami ilyesminek örülnék az első két napon:
- 1. körben - ha nincs hátracsere - egy DE-ért felmozognék, Johnsonnak én is örülnék. Ha lecsúszna Hamilton, az nagy fogás lenne. Nagy duzzogva egy CB vagy egy posession WR még belefér. Nem szeretnék LB-t és DT-t.
- 2. körben Pitre jöhetne, vagy egy lecsúszó WR, ha van (de valszeg WR run lesz az első nap, szóval nem). Winfrey-vel még kiegyezek.
- 3. körben jöjjön LB és Dameon Pierce.
Ehelyett ami lesz: DT fétis az első körben, safety-t nem húzunk az 5. körig, reachelünk egy WR-ért.
Azért izgulok... 😊

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 856 — Így remélem megfelelek nektek.....
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/lnbuadtjt6jbczdp2ibx
Peter Schrager 2022 NFL mock draft 3.0: Eagles, Packers trade up for wide receivers
In his third and final mock of the 2022 NFL Draft's first round, Peter Schrager has two teams -- the Eagles and Packers -- trading up to nab wide receivers. Which rookie might be catching passes from Aaron Rodgers this fall?


Nem lenne rossz csak az 51. pick nekem hiányozna.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 743 — Apu ökölbeszorított keze
Draft day's ☺️!!!
dande
Hosszu /rövid lesz az ejszaka!
Gyere Jermaine