Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Pittsburgh Steelers

74 feliratkozó

több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Bár már van jegyem, de mindjárt beenged. Van akinek kellene?
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Azt javaslom, hogy aki még tud és 1-1 jegyet szeretne lépjen be. Ezen felül drágább jegyből van még sok!
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.

Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
tenorx
No ez volt a gáz. Találtam egy helyet 4 jeggyel egy kupacban. Mire végigkattintottam már nem lehetett megvenni. Így jártam többször.....

DE HERE WE GO!!! DUBLIN!!

Szerkesztette: Klemó
több mint 1 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.

Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
tenorx
És most már véglegesen kivágta, és vissza a queueba.

A kurva anyád ticketmaster, ilyen a világon nincs.
tenorx
Nekem is ez volt. Utána a bank kezdett baszakodni. Nagyon nagy mákom volt, hogy mégis sikerült úgy érzem.
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.

Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
tenorx
És most már véglegesen kivágta, és vissza a queueba.

A kurva anyád ticketmaster, ilyen a világon nincs.
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.

Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
több mint 1 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
Nem vettél többet? Nincs maradék?
polamalu
Nincs sajna, így is kb huszadszorra sikerült.
Sokadik hely választásra..nem mertem kockáztatni.
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.

Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
bejutás után kell valami regelés, vagy valami felületre hogy legyen regisztrációd? Vagy az egész vásárlás lemegy ezen a linken simán?
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Én otthagytam a melóban, mert haza kellett jönnöm. Itt is beléptem. 500K felett vagyok itthon 😀

Szerkesztette: polamalu
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.

Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
Mázlisták
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Én is most már kivárom mi lesz. Még 70 ezret ír előttem, de biztosan sokan már nincsenek bent.
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.

Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 5 275 — 毎日何かを学ぶ
Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.
tenorx
Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.

Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
topin
Ez nemigaz, néztem redditen, és még előttem 10 perccel írták, hogy bőven van jegy.
Azért lódult meg, mert egy csomó inaktívot kivágtak mert nem logolt be időben (vagy kibaszta őket, mint engem).
tenorx
Igen. 44000. Voltam es tudtam valogatni a szektorok kozott.
Nagy szenvedes aran, de tudtam venni!
thebeke
Nem vettél többet? Nincs maradék?
több mint 1 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 549 — Steelers fan
Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.
tenorx
Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.

Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
topin
Ez nemigaz, néztem redditen, és még előttem 10 perccel írták, hogy bőven van jegy.
Azért lódult meg, mert egy csomó inaktívot kivágtak mert nem logolt be időben (vagy kibaszta őket, mint engem).
tenorx
Igen. 44000. Voltam es tudtam valogatni a szektorok kozott.
Nagy szenvedes aran, de tudtam venni!
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.
tenorx
Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.

Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
topin
Ez nemigaz, néztem redditen, és még előttem 10 perccel írták, hogy bőven van jegy.
Azért lódult meg, mert egy csomó inaktívot kivágtak mert nem logolt be időben (vagy kibaszta őket, mint engem).
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 387
Korábban egy másik topicban írtam, hogy a Londoni meccsekre könnyű jegyet venni, mindenhova máshova kurva nagy mák kell és szinte esélytelen.
több mint 1 éve
topin New England Patriots 2 387
Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.
tenorx
Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.

Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 6 988
Nekem potom 184 ezren vannak csak előttem még... 😀 😀
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Szóval beléptem, nem töltött be semmit, ráfrissítettem, azóta:



És visszalépni se tudok, mert


Kurva jó bazdmeg, pedig már elkezdtem reménykedni.
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
2200 vagyok 😀
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Gondolom akkor esélytelen, h 5 főre foglaljak, pláne egymás mellé.
Még azt megoldom, h a két kislányomat nagyiéknál hagyom, de feleségem és afiam mindenképp jön, szóval 3 jegy azért kellene egy helyen.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Egyébkènt ti regeltetek előtte?
Mert én csak a linkre kattintottam, meg megadtam az email címem, de semmi egyebet nem tudtam
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
19.000, írok ha látom mennyi jegy van, elvileg 10p.
több mint 1 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Most nagyon beindultunk, 31.000nél vagyok.