Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 1 éve
Bár már van jegyem, de mindjárt beenged. Van akinek kellene?
több mint 1 éve
Azt javaslom, hogy aki még tud és 1-1 jegyet szeretne lépjen be. Ezen felül drágább jegyből van még sok!
több mint 1 éve
No ez volt a gáz. Találtam egy helyet 4 jeggyel egy kupacban. Mire végigkattintottam már nem lehetett megvenni. Így jártam többször.....Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
tenorx
DE HERE WE GO!!! DUBLIN!!
Szerkesztette: Klemó
több mint 1 éve
Nekem is ez volt. Utána a bank kezdett baszakodni. Nagyon nagy mákom volt, hogy mégis sikerült úgy érzem.És most már véglegesen kivágta, és vissza a queueba.Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
tenorx
A kurva anyád ticketmaster, ilyen a világon nincs.
tenorx
több mint 1 éve
És most már véglegesen kivágta, és vissza a queueba.Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
tenorx
A kurva anyád ticketmaster, ilyen a világon nincs.
több mint 1 éve
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.Jó ezt revidiálom, őt a checkoutnál szopatja, hogy mégsem elérhető már a jegy, 3x volt checkouton eddig.
Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
több mint 1 éve
Nem vettél többet? Nincs maradék?Nincs sajna, így is kb huszadszorra sikerült.
polamalu
Sokadik hely választásra..nem mertem kockáztatni.
több mint 1 éve
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.bejutás után kell valami regelés, vagy valami felületre hogy legyen regisztrációd? Vagy az egész vásárlás lemegy ezen a linken simán?
Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
több mint 1 éve
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.Mázlisták
Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
tenorx
több mint 1 éve
Én is most már kivárom mi lesz. Még 70 ezret ír előttem, de biztosan sokan már nincsenek bent.
több mint 1 éve
Haverom bejutott, eredetileg 100k+os hellyel, és még bőven vannak helyek - tudott venni nekünk 4-et egymás mellé.Ettől még gyűlöllek Ticketmaster.
több mint 1 éve
Nem vettél többet? Nincs maradék?Igen. 44000. Voltam es tudtam valogatni a szektorok kozott.Ez nemigaz, néztem redditen, és még előttem 10 perccel írták, hogy bőven van jegy.Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.
tenorx
Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
topin
Azért lódult meg, mert egy csomó inaktívot kivágtak mert nem logolt be időben (vagy kibaszta őket, mint engem).
tenorx
Nagy szenvedes aran, de tudtam venni!
thebeke
több mint 1 éve
Igen. 44000. Voltam es tudtam valogatni a szektorok kozott.Ez nemigaz, néztem redditen, és még előttem 10 perccel írták, hogy bőven van jegy.Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.
tenorx
Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
topin
Azért lódult meg, mert egy csomó inaktívot kivágtak mert nem logolt be időben (vagy kibaszta őket, mint engem).
tenorx
Nagy szenvedes aran, de tudtam venni!
több mint 1 éve
Ez nemigaz, néztem redditen, és még előttem 10 perccel írták, hogy bőven van jegy.Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.
tenorx
Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
topin
Azért lódult meg, mert egy csomó inaktívot kivágtak mert nem logolt be időben (vagy kibaszta őket, mint engem).
több mint 1 éve
Korábban egy másik topicban írtam, hogy a Londoni meccsekre könnyű jegyet venni, mindenhova máshova kurva nagy mák kell és szinte esélytelen.
több mint 1 éve
Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.Beleélted magad, de már régóta nem volt jegy. Amikor meglódult a sor, akkor már senki nem talált semmit..Általában a sorban állók maximálisan kihasználják a vehető jegyek számát. Tehát egy 60 ezres stadionba 15k usernél valszeg elfogy a jegy, ha négyet lehet venni fejenként.
tenorx
Willie akart öt jegyet ahogy olvastam, azt konkrétan a többi országbéli meccsre meg se lehet ugrani ha be is jut az ember. Nem tudom itt volt-e létszám limit, de ha nem volt, akkor még korábban elfogytak a jegyek, mert tényleg mindenki maxot vesz aztán eladja. Ezért szabták meg négyben a többi országban.
több mint 1 éve
Nekem potom 184 ezren vannak csak előttem még... 😀 😀
több mint 1 éve
Szavak nincsenek rá, hogy milyen kurva mérges vagyok, ezért nézem a sort 5 órája bazdmeg.
több mint 1 éve
Szóval beléptem, nem töltött be semmit, ráfrissítettem, azóta:
És visszalépni se tudok, mert

Kurva jó bazdmeg, pedig már elkezdtem reménykedni.
több mint 1 éve
2200 vagyok 😀
több mint 1 éve
Gondolom akkor esélytelen, h 5 főre foglaljak, pláne egymás mellé.Még azt megoldom, h a két kislányomat nagyiéknál hagyom, de feleségem és afiam mindenképp jön, szóval 3 jegy azért kellene egy helyen.
több mint 1 éve
Egyébkènt ti regeltetek előtte?Mert én csak a linkre kattintottam, meg megadtam az email címem, de semmi egyebet nem tudtam
több mint 1 éve
19.000, írok ha látom mennyi jegy van, elvileg 10p.
több mint 1 éve
Most nagyon beindultunk, 31.000nél vagyok.