NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az amúgy sem komoly Pats D-ből az LB Dane Flatcher és a CB Ras-I Dowling out és doubt státuszon vannak. Öt játékos pedig Q, de ők tuti ott lesznek a pályán, Haynsworh, Mayo, Green Elis van ebben a névsorban, nélkülük még kisebb esély lenne. az eddig szerintem 60-40 oda.polamalu
Azért annyira nem volt mostanában komolytalan sem, és nem ezek a legnagyobb érvágások 😊
Bodden kivágása sem segít rajtunk, remélem lesz nyomás Bigi Boyon (asszem nálam megmarad ennek 😊) és Bradyék több pontot szereznek 😊Wyatt
Ha neked a nem túl rossz, vagy a jó kategória az, ha a liga utolsó helyén vagytok Yards/G statban akkor lelked rajta. Boddenben egyet értünk. Mi hívjuk pö9cshuszárnak, kanosnak, és még ezer más néven. A nyomás nem baj, csak lehetőleg az egyik oldalról jöjjön folyamatosan és ne 0,1 sec alatt. Amennyiben ezzel nem lesz gond és tudjuk zaklatni TB-t (és nem a társadalombiztosítót értem alatta), labdát tudunk szerezni, többet is akár, akkor nagy esélyünk lehet a győzelemre. Az igazság az, hogy a NE akármennyire döcög bármikor, minden évben míg Brady ott van és BB az edző esélyes a SB-repolamalu
Az első pár meccsen egy mutatóban kurva szar valamiben a csapatod, ami utána olyan szintre fejlődik, ami már teljesen korrekt kategória, de a szar kezdés után még mindig ligautolsó az a rész. Én pont leszartam akkor is az 500 yardokat (pláne, amikor már egy eldőlt meccsen, amikor már kurvára nem oszt, hogy kapunk egy 99 yardos TD-t, lásd Oakland...), amikor pontokban nem nyilvánult meg, azóta pedig már a yardok is visszaestek. Ha az utóbbi formát tartják, akkor az nem komolytalan. Ennyi. Simán benne van, hogy Wallace-ék szétszedik a védelmet, pláne, hogy ott is szopatjuk magunkat, ahol már elvileg nem is lehet, de az utóbbi hetek formáját ha hozzuk, akkor egy szavam sem lesz, mert az offense még egyszer nem fog annyira szenvedni, mint a Dallas ellen. Akkor meg, ha megint csak az utolsó 5 percben szereztek pontot és yardokat, mikor már rég megnyertük a meccset. Na akkor lehet verni arra, hogy a végén csak beigazolódott, hogy nyeli a D a yardokat 😂 😂 😂

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem értelek a főni fog a fejünk az mit jelent? Nem azt írtam, hogy nyerünk és, hogy sikerül, hanem azt, hogy hogyan sikerülhetne. Nem fog, mert eddig sem ment. Csak annyiban reménykedem, hogy végig meccsben leszünk és lesznek meleg pillanataik.polamalu
Arra értem, hogy mindig leírja vki, hogy "ha agyonnyomjuk brédit-..". Az évek tapasztalata azt mutatja, hogy esetünkben nem lehet ez a recept a győzelemre, mert nem megy. Tehát mást kell(ene) kitalálni. /Lehetne a megoldás, ha működne/. Mindössze erre gondoltam.kishaszi
Ma éjszaka olvastam. Pont illik ide.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-cole_steelers_patriots_spread_achilles_heel_102711tomi-tomi
A cikk jó, bár én egyértelműen a Pats és Brady esetén látom ezt a bizonyos problémát. Ha a meccseket nézzük, akkor azért abban benne volt egy Colts-Manning, ami inkább szólt az ő büdös nagy mázlijukról, mint hibás sémáról, a Saints-Brees csata esetén egy nem túl masszív állapotban lévő csapat kapott ki, az ÉliásTóbiás elleni meccs meg élénken bennem van, hát igazából ott se Manningen múlott a zakó, minden bejött nekik, ugyanez igaz a Packs elleni döntőre.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem értelek a főni fog a fejünk az mit jelent? Nem azt írtam, hogy nyerünk és, hogy sikerül, hanem azt, hogy hogyan sikerülhetne. Nem fog, mert eddig sem ment. Csak annyiban reménykedem, hogy végig meccsben leszünk és lesznek meleg pillanataik.polamalu
Arra értem, hogy mindig leírja vki, hogy "ha agyonnyomjuk brédit-..". Az évek tapasztalata azt mutatja, hogy esetünkben nem lehet ez a recept a győzelemre, mert nem megy. Tehát mást kell(ene) kitalálni. /Lehetne a megoldás, ha működne/. Mindössze erre gondoltam.kishaszi
Ma éjszaka olvastam. Pont illik ide.
http://sports.yahoo.com/nfl/news?slug=jc-cole_steelers_patriots_spread_achilles_heel_102711

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ez az a recept ez, de nem tudjuk beváltani. Ezért írtam az egyensúlyt tavaly mindenki gyikolni akarta szoptunk. Egészségesen kell nyomni, de nem szabad feladni a közeli passz sávot.
Hangulatkeltő:
http://www.youtube.com/watch?v=nesIKo0BHEs&feature=player_embedded
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem értelek a főni fog a fejünk az mit jelent? Nem azt írtam, hogy nyerünk és, hogy sikerül, hanem azt, hogy hogyan sikerülhetne. Nem fog, mert eddig sem ment. Csak annyiban reménykedem, hogy végig meccsben leszünk és lesznek meleg pillanataik.polamalu
Arra értem, hogy mindig leírja vki, hogy "ha agyonnyomjuk brédit-..". Az évek tapasztalata azt mutatja, hogy esetünkben nem lehet ez a recept a győzelemre, mert nem megy. Tehát mást kell(ene) kitalálni. /Lehetne a megoldás, ha működne/. Mindössze erre gondoltam.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Nem gondjain, hanem főni fog a fejünk. Egy lehetőség van, ha a front 7 a rettenetesebbnél is rettenetesebbre kapcsol és a stáb megtalálja azt az egyensúlyt, hogy Bredicska kellően zaklatva legyen, de a LB-k helye se legyen tök üres, tavaly ugyebár ezzel szívtunk. Mindenki ki akarta végezni a szépfiút erre a TE-k ficánkoltak mint hal a vízben. Most is ettől félek. Persze az sem megnyugtató, hogy tavaly is jól futottak Fafejű, meg marha alacsony súlypontú, nehéz 60 (játékidő) perc vár ránk este, azért remélem lesznek pillanatok amikor Bostoni barátaink fognak izzadni.polamalu
Nem értem ezt a fajta okfejtést. Amit írsz, még sose sikerült nekünk - egy szem kivétel, amikor nem TB játszott, hanem Cassel, de JH pl. akkor is állat volt, most nincs -, a Pats ellen a a legrettenetesebb védelmünk se nagyon tudott mit kezdeni az offensükkel, mert annyira mindig tartott a zseb, hogy a 4 yardos passzaikat megcsinálják Vekkernek, vagy a többi elkapónak, ezzel simán szétszedik bármikor a mi védelmünket, ha meg passrush sincs, akkor--- Ráadásul ugye telnek az évek, öregszünk, erre nem lehet alapozni. Mint említettem max a pontzuhatagos győzelemben reménykedhetünk, de akkor mindennek klappolni kell az offenseben.kishaszi
Nem értelek a főni fog a fejünk az mit jelent? Nem azt írtam, hogy nyerünk és, hogy sikerül, hanem azt, hogy hogyan sikerülhetne. Nem fog, mert eddig sem ment. Csak annyiban reménykedem, hogy végig meccsben leszünk és lesznek meleg pillanataik.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hozzáteszem, ezúttal is Timmons lesz a kezdő vak oldali OLB, és amit az előző három meccsen pass rush-ban produkált ezen a poszton... Woodley beindult, de a másik oldalon semmi. Az pedig már többször le lett írva, hogy mi lesz akkor, ha Brady-re nem tudunk folyamatosan nyomást gyakorolni...
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
A héten bukhatunk...nem kell a jóllakottság jövő hétre. Ward is jövő hétre kell. A mosolya leköti az egész Ravens sec figyelmét a Bugatti Boys részére
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem gondjain, hanem főni fog a fejünk. Egy lehetőség van, ha a front 7 a rettenetesebbnél is rettenetesebbre kapcsol és a stáb megtalálja azt az egyensúlyt, hogy Bredicska kellően zaklatva legyen, de a LB-k helye se legyen tök üres, tavaly ugyebár ezzel szívtunk. Mindenki ki akarta végezni a szépfiút erre a TE-k ficánkoltak mint hal a vízben. Most is ettől félek. Persze az sem megnyugtató, hogy tavaly is jól futottak Fafejű, meg marha alacsony súlypontú, nehéz 60 (játékidő) perc vár ránk este, azért remélem lesznek pillanatok amikor Bostoni barátaink fognak izzadni.polamalu
Nem értem ezt a fajta okfejtést. Amit írsz, még sose sikerült nekünk - egy szem kivétel, amikor nem TB játszott, hanem Cassel, de JH pl. akkor is állat volt, most nincs -, a Pats ellen a a legrettenetesebb védelmünk se nagyon tudott mit kezdeni az offensükkel, mert annyira mindig tartott a zseb, hogy a 4 yardos passzaikat megcsinálják Vekkernek, vagy a többi elkapónak, ezzel simán szétszedik bármikor a mi védelmünket, ha meg passrush sincs, akkor--- Ráadásul ugye telnek az évek, öregszünk, erre nem lehet alapozni. Mint említettem max a pontzuhatagos győzelemben reménykedhetünk, de akkor mindennek klappolni kell az offenseben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
9ig ügyelek füreden, nemám odaadni az ajándékomat másnak!sutianap
Hááát, te mint törzstag, lehet, hogy kedvezményt kapsz, de szívgyógyszert hozz bőven.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az amúgy sem komoly Pats D-ből az LB Dane Flatcher és a CB Ras-I Dowling out és doubt státuszon vannak. Öt játékos pedig Q, de ők tuti ott lesznek a pályán, Haynsworh, Mayo, Green Elis van ebben a névsorban, nélkülük még kisebb esély lenne. az eddig szerintem 60-40 oda.polamalu
Azért annyira nem volt mostanában komolytalan sem, és nem ezek a legnagyobb érvágások 😊
Bodden kivágása sem segít rajtunk, remélem lesz nyomás Bigi Boyon (asszem nálam megmarad ennek 😊) és Bradyék több pontot szereznek 😊Wyatt
Ha neked a nem túl rossz, vagy a jó kategória az, ha a liga utolsó helyén vagytok Yards/G statban akkor lelked rajta. Boddenben egyet értünk. Mi hívjuk pö9cshuszárnak, kanosnak, és még ezer más néven. A nyomás nem baj, csak lehetőleg az egyik oldalról jöjjön folyamatosan és ne 0,1 sec alatt. Amennyiben ezzel nem lesz gond és tudjuk zaklatni TB-t (és nem a társadalombiztosítót értem alatta), labdát tudunk szerezni, többet is akár, akkor nagy esélyünk lehet a győzelemre. Az igazság az, hogy a NE akármennyire döcög bármikor, minden évben míg Brady ott van és BB az edző esélyes a SB-re
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
9ig ügyelek füreden, nemám odaadni az ajándékomat másnak!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az amúgy sem komoly Pats D-ből az LB Dane Flatcher és a CB Ras-I Dowling out és doubt státuszon vannak. Öt játékos pedig Q, de ők tuti ott lesznek a pályán, Haynsworh, Mayo, Green Elis van ebben a névsorban, nélkülük még kisebb esély lenne. az eddig szerintem 60-40 oda.polamalu
A secondary nem okozhat gondot; ha az OL állja a sarat (és még run blockingban is nyújtanak valami érdemlegeset), mi is tudjuk majd szállítani a pontokat.

A Pats O - Steelers D párharcban már nagyobb gondjaink lesznek... :/vassadi
Nem gondjain, hanem főni fog a fejünk. Egy lehetőség van, ha a front 7 a rettenetesebbnél is rettenetesebbre kapcsol és a stáb megtalálja azt az egyensúlyt, hogy Bredicska kellően zaklatva legyen, de a LB-k helye se legyen tök üres, tavaly ugyebár ezzel szívtunk. Mindenki ki akarta végezni a szépfiút erre a TE-k ficánkoltak mint hal a vízben. Most is ettől félek. Persze az sem megnyugtató, hogy tavaly is jól futottak Fafejű, meg marha alacsony súlypontú, nehéz 60 (játékidő) perc vár ránk este, azért remélem lesznek pillanatok amikor Bostoni barátaink fognak izzadni.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az amúgy sem komoly Pats D-ből az LB Dane Flatcher és a CB Ras-I Dowling out és doubt státuszon vannak. Öt játékos pedig Q, de ők tuti ott lesznek a pályán, Haynsworh, Mayo, Green Elis van ebben a névsorban, nélkülük még kisebb esély lenne. az eddig szerintem 60-40 oda.polamalu
A secondary nem okozhat gondot; ha az OL állja a sarat (és még run blockingban is nyújtanak valami érdemlegeset), mi is tudjuk majd szállítani a pontokat.

A Pats O - Steelers D párharcban már nagyobb gondjaink lesznek... :/
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shoot out lesz, s most először nem is érzem esélytelennek magunkat ilyen csatában, de most még azért - ahogy korábban is írtam - a Patsre tennék, mert otthonosabb ebben a műfjban, de azon kell dolgozni, hogy a PO-ban már ne legyen így.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az amúgy sem komoly Pats D-ből az LB Dane Flatcher és a CB Ras-I Dowling out és doubt státuszon vannak. Öt játékos pedig Q, de ők tuti ott lesznek a pályán, Haynsworh, Mayo, Green Elis van ebben a névsorban, nélkülük még kisebb esély lenne. az eddig szerintem 60-40 oda.polamalu
Azért annyira nem volt mostanában komolytalan sem, és nem ezek a legnagyobb érvágások 😊
Bodden kivágása sem segít rajtunk, remélem lesz nyomás Bigi Boyon (asszem nálam megmarad ennek 😊) és Bradyék több pontot szereznek 😊

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az amúgy sem komoly Pats D-ből az LB Dane Flatcher és a CB Ras-I Dowling out és doubt státuszon vannak. Öt játékos pedig Q, de ők tuti ott lesznek a pályán, Haynsworh, Mayo, Green Elis van ebben a névsorban, nélkülük még kisebb esély lenne. az eddig szerintem 60-40 oda.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Akkor, most nagy kő esett le a szívemről, nem csak én vagyok lúzer. 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egyébként a Pittsburgh Tribune-Review-n is megjelent egy hír a téves game status-okkal. 😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az nekem már túl modern 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nem lehet igaz, milyen forrásod van? a csapat oldalán még semmi a riportnál. Ba....a meg megint nem sikerült és várhatok egy hetet. 😀 😉polamalu
Twitter 😉
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Nem lehet igaz, milyen forrásod van? a csapat oldalán még semmi a riportnál. Ba....a meg megint nem sikerült és várhatok egy hetet. 😀 😉
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Steelers Depot
Hines Ward (ankle) & James Farrior (calf) officially listed as questionable. Farrior says he will play. #steelerspolamalu
Ez már a valódi.

Harrison, Legursky, Hoke, valamint Worilds out, és valószínűleg Ward sem játszik.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én ugyanezt gondolom Soldi, de a kontra erre, hogy most nyerünk és az AFC elődöntőben a Ravens kiveri őket, mi meg a döntőben a Ravenst 😀 Nem olyan rossz forgatókönyv ez sem, nem?polamalu
Verjük el a Ravens-t div roundban, majd a Patset az AFC Champ Game-n. De a Pats legyen benne mindenképpen, mert sokkal tartozunk nekik. Most hadd örüljenek a hétvégén, ahogy 2010-ben is. 😊 De annál azért legyen szorosabb most.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
NFL.com.
Ma megesküdtem, hogy gyorsabb és szemfülesebb leszek. 😉 de nincs harag 😀polamalu
Az el van írva. A csapat még ki sem adta a pénteki edzés utáni injury reportot; mellesleg a probable státusz azt jelenti, hogy szinte biztosan pályára léphet, holott a felsorolt játékosok esetében pont ellenkező a helyzet.vassadi
Steelers Depot
Hines Ward (ankle) & James Farrior (calf) officially listed as questionable. Farrior says he will play. #steelers