Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
NFL.com.
Ma megesküdtem, hogy gyorsabb és szemfülesebb leszek. 😉 de nincs harag 😀polamalu
Az el van írva. A csapat még ki sem adta a pénteki edzés utáni injury reportot; mellesleg a probable státusz azt jelenti, hogy szinte biztosan pályára léphet, holott a felsorolt játékosok esetében pont ellenkező a helyzet.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Farrior és Worlids ismét limitálta edzettek, előbbi Q utóbbi P státuszban várja a vasárnapot. Ward, JH, Hoke és Legu nem tréningeztek, P státuszon vannak. Tuti nem játszanak.polamalu
Ezeket hol olvastad? Mert még a hivatalos oldalon se frissítették az injury reportot.vassadi
NFL.com.
Ma megesküdtem, hogy gyorsabb és szemfülesebb leszek. 😉 de nincs harag 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Farrior és Worlids ismét limitálta edzettek, előbbi Q utóbbi P státuszban várja a vasárnapot. Ward, JH, Hoke és Legu nem tréningeztek, P státuszon vannak. Tuti nem játszanak.polamalu
Ezeket hol olvastad? Mert még a hivatalos oldalon se frissítették az injury reportot.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Van egyfajta rossz előérzetem ezzel a meccsel kapcsolatban. Egy gusztustalanul nagy bukót vizionálok. Részleteiben: jól fognak futni, jól fognak passzolni, jól fogják nyomni Bent, turnovereket csinálnak és abból még egy csomó pontot. :/

Ez a Pats meccs kb annyira hiányzik nekem mint egy apeh vizsgálat. Utálom hogy majd minden évben megkapjuk őket.Jan
Hát nem vagy egy optimista alkat az biztos 😊 Bár nehéz megtippelni, h milyen lesz a meccs képe, de én egyáltalán nem várok sima Steelers vereséget, sőt sztem nyertek.Szesze
Simát én se, de azért szerintem nekünk áll a meccs 😊

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Jövő héten kell nyerni.Soldados
hát ja. csúnya lenne három hét alatt három zakó 😛gabtsi
Jó a poén, és egészséges önbizalomról árulkodik. 😀
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Farrior és Worlids ismét limitálta edzettek, előbbi Q utóbbi P státuszban várja a vasárnapot. Ward, JH, Hoke és Legu nem tréningeztek, P ? státuszon vannak. Azonban tuti nem játszanak.
NFL.com
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Jövő héten kell nyerni.Soldados
hát ja. csúnya lenne három hét alatt három zakó 😛

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Én ugyanezt gondolom Soldi, de a kontra erre, hogy most nyerünk és az AFC elődöntőben a Ravens kiveri őket, mi meg a döntőben a Ravenst 😀 Nem olyan rossz forgatókönyv ez sem, nem?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én azt szeretném, hogy kikapjunk, de szoros meccsen. Miért? Mert egy évben kétszer nem hiszem, hogy legyőzzük őket. Akkor pedig inkább most bukjunk el, de nagy csatában. 😊 És most ők érezzék azt, hogy milyen a PO-ban, az SB küszöbén elhullani hazai pályán. Sokkal vagyunk adósok, s ezt csak a PO-ban lehet visszafizetni. 😉 Ez egy lényegtelen meccs. Jövő héten kell nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Vasárnap estére mindkét tábornak egy kis meglepetéssel készülök, apró kreatív ajándék, érkezési sorrendben fog elkelni. Érdemes ellátogatni a Chillibe, már 18.00-tól elkezdjük az estét.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Ideje megtörni a Brady-átkot!
Igazából tényleg azon múlik milyen napot fog ki az O-nk, a D amikor emberevő üzemmódban játszott is kapott gyomrost, most sem lesz valószínűleg másként.
BB vegyen be célzóvizet, az O-line lehetőleg max csak egy oldalról omoljon hogy legyen hely/idő odébb bukdácsolni, és Wallace bácsi húzzon szép kondenzcsíkot a kezében a tojglival 😀
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Van egyfajta rossz előérzetem ezzel a meccsel kapcsolatban. Egy gusztustalanul nagy bukót vizionálok. Részleteiben: jól fognak futni, jól fognak passzolni, jól fogják nyomni Bent, turnovereket csinálnak és abból még egy csomó pontot. :/

Ez a Pats meccs kb annyira hiányzik nekem mint egy apeh vizsgálat. Utálom hogy majd minden évben megkapjuk őket.Jan
Hát nem vagy egy optimista alkat az biztos 😊 Bár nehéz megtippelni, h milyen lesz a meccs képe, de én egyáltalán nem várok sima Steelers vereséget, sőt sztem nyertek.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Van egyfajta rossz előérzetem ezzel a meccsel kapcsolatban. Egy gusztustalanul nagy bukót vizionálok. Részleteiben: jól fognak futni, jól fognak passzolni, jól fogják nyomni Bent, turnovereket csinálnak és abból még egy csomó pontot. :/

Ez a Pats meccs kb annyira hiányzik nekem mint egy apeh vizsgálat. Utálom hogy majd minden évben megkapjuk őket.Jan
Tessék a 2.-3. helyet elcsípni a csoportban! 😛
Mert mi arról ábrándozunk ám, hogy milyen jó lenne már megint a Steelers-szel játszani, főleg kecsöp földjén. 😉

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Van egyfajta rossz előérzetem ezzel a meccsel kapcsolatban. Egy gusztustalanul nagy bukót vizionálok. Részleteiben: jól fognak futni, jól fognak passzolni, jól fogják nyomni Bent, turnovereket csinálnak és abból még egy csomó pontot. :/

Ez a Pats meccs kb annyira hiányzik nekem mint egy apeh vizsgálat. Utálom hogy majd minden évben megkapjuk őket.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Remélem most Harrison azt fogja mondani, hogy "12 IM COMIN TO GET U AND HE CANT STOP ME" 😀 😀 😀vontod
Harrisont nem kell megállítaniuk, mert még nincs játékra kész állapotban.
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Meg mégegy. Remélem most Harrison azt fogja mondani, hogy "12 IM COMIN TO GET U AND HE CANT STOP ME" 😀 😀 😀
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=VJnAo7ob6Jg

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Egy jó kis vid a hétvége előtt
http://www.youtube.com/watch?v=KT2oYzx_ATg&feature=related

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Dákó úr😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
Mr. Big Bang alias Dákó úr (és edzett rajongói), egy röfiburgert fel sem vesz(nek).


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A csehszlovák fejről meg csak annyit, hogy a ti QB-toknak bezzeg nincs olyan feje, neki szép sváb feje van (bocsika, remélem ezzel nem sértettem a svábokat), a nevéről ugye ne is beszéljünk, juszt is megállom, hogy ne csináljak belőle 1-2 szójátékot, pedig biz'Isten lennének ötleteim. 😊lucas
Jajj, az nagyon óvodás lenne😀😀😀 😛

rőtliszburger, rüfiburger

Előbbit mondjuk Gumbo ellőte élő egyenes adásban többször is.
Van új a nap alatt??

Egyébként a Zsuzsihaj nem bántás nálam, sztem jól áll neki😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Amúgy úgy látszik, tényleg hetekkel vagytok lemaradva a séróban 😀 Mármint gondolom amiatt gondoljátok 😀Wyatt
Nem tom ki hogy van vele hiába tudom, hogy lehullott a séró de ha becsukom a szemem mindig a hosszúval látom magam előtt. 😛 (nem mintha róla ábrándoznék 😀 )
több mint 12 éve
lucas New England Patriots 261 — Pats fan és divatszurkoló
Sorry, de a Chilli törzsközönsége megszavazta, hogy Csehszlovák feje van. Ezért lett nálunk Bredicska, az asszonya pedig Bredicsková. 😀 A TD passz e-nélkül is meglenne.polamalu
A -cska, -cske kicsinyítő, becéző képző a magyar nyelvben, (legalábbis nekem ezt tanították anno), de ti tudjátok, lelketek rajta, ha ennyire szeretitek, ám legyen. A csehszlovák fejről meg csak annyit, hogy a ti QB-toknak bezzeg nincs olyan feje, neki szép sváb feje van (bocsika, remélem ezzel nem sértettem a svábokat), a nevéről ugye ne is beszéljünk, juszt is megállom, hogy ne csináljak belőle 1-2 szójátékot, pedig biz'Isten lennének ötleteim. 😊

Úgy megütlek, hogy még azt is begipszelik, akinek elmesélik!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy úgy látszik, tényleg hetekkel vagytok lemaradva a séróban 😀 Mármint gondolom amiatt gondoljátok 😀

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Bigi Boy 😂
Hát a sec szar, de ez főleg a nem létező pass rushnak, és annak volt köszönhető, hogy egy darab safetynk van. Ettől függetlenül 99%-ig biztos vagyok benne, hogy lesz sackünk, és nem is feltétlenül garbage time-ban 😊 Bredicska meg ezért a kifejezésért ad egy TD-passzt Welkernek, PIMP Gronkónak és Herninek 😊Wyatt
Sorry, de a Chilli törzsközönsége megszavazta, hogy Csehszlovák feje van. Ezért lett nálunk Bredicska, az asszonya pedig Bredicsková. 😀 A TD passz e-nélkül is meglenne.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bigi Boy 😂
Hát a sec szar, de ez főleg a nem létező pass rushnak, és annak volt köszönhető, hogy egy darab safetynk van. Ettől függetlenül 99%-ig biztos vagyok benne, hogy lesz sackünk, és nem is feltétlenül garbage time-ban 😊 Bredicska meg ezért a kifejezésért ad egy TD-passzt Welkernek, PIMP Gronkónak és Herninek 😊