NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mende"N"hall
Mennykishaszi
Javítva bocs 😀polamalu
No problemo, de a fohász akkor ér valamit, ha pontos ám 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mende"N"hall
Mennykishaszi
Javítva bocs 😀
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
polamalu
"Legyen Tiéd a D line"

Ez üt 😀 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mende"N"hall
Menny

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Jan írásával teljesen egyetértek, sokkal fontosabb a Pats ellen hogy Timmons legyen középen és hozza a tőle elvártat, vagy kívül vegetáljon amit más is megtud csinálni.

Egyébként akkor nyerünk szerintem ha +2 Turnover mutatónk lesz legalább, amire idén nem sok példa volt. Jó lenne ha Troy se enne krumplit a meccs előtt és elkapná azokat amiket alapból el szokott és harapna a D egyet meglepetésként.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Corbin Bryantet waiveltük, hogy helyet szorítsunk Ivy-nak a rosteren.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Na ez qrvára gáz. Főleg a Pats ellen, akik Welker miatt rendre a pálya belsejére passzolnak... Ez nagyon nagy érvágás ellenük, hogy egy olyan playa lesz ott, aki életében először kezd, ráadásul amúgy sem szokott sokat pályán lenni csereként sem, mert csak 4. ILB nálunk...Soldados
Nem gondolnám hogy ez sokat változtat az esélyeinken.
Egyébként nem értem, hogy miért nem Timmonst hozzák vissza belülre, és valamelyik fiatalt teszik ki JH helyére? Akkor 3 LB a helyén játszana.
Worilds-el mi van, sérült?Jan
Igen, Worilds out. Gondolom azért csinálják így, mert nem akarnak rookie-t tenni JH helyére.

sztem a Pats ellen ez rohadt nagy gáz, mert sokat használják a TE-ket és a slot recievert.Soldados
Pont ezért gondoltam, hogy ha Timmons visszamenne, legalább középen stabilak lennénk. TB-re meg akkor se tudtunk komoly nyomást helyezni, amikor legjobb felállásban játszott a LB sor. Ilyen szempontból kb mindegy ki lesz a másik passrusher.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Farrior nem játszik holnap, Ivy emiatt kap helyet a rosteren, Foote mellett Sylvester lesz a másik kezdő ILB.vassadi
Na ez qrvára gáz. Főleg a Pats ellen, akik Welker miatt rendre a pálya belsejére passzolnak... Ez nagyon nagy érvágás ellenük, hogy egy olyan playa lesz ott, aki életében először kezd, ráadásul amúgy sem szokott sokat pályán lenni csereként sem, mert csak 4. ILB nálunk...Soldados
Nem gondolnám hogy ez sokat változtat az esélyeinken.
Egyébként nem értem, hogy miért nem Timmonst hozzák vissza belülre, és valamelyik fiatalt teszik ki JH helyére? Akkor 3 LB a helyén játszana.
Worilds-el mi van, sérült?Jan
Igen,már hetek óta... 😕

Nem érzem bajnak ha kikapunk holnap,szerintem majd' mindenki ezt kalkulálta szezon előtt.
Jövő héten kéne nagyot alkotni,egy igazi top D ellen,/ami erősen hajaz a 3-4 évvel ezelőtti steel-re/.... 😉
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Farrior nem játszik holnap, Ivy emiatt kap helyet a rosteren, Foote mellett Sylvester lesz a másik kezdő ILB.vassadi
Na ez qrvára gáz. Főleg a Pats ellen, akik Welker miatt rendre a pálya belsejére passzolnak... Ez nagyon nagy érvágás ellenük, hogy egy olyan playa lesz ott, aki életében először kezd, ráadásul amúgy sem szokott sokat pályán lenni csereként sem, mert csak 4. ILB nálunk...Soldados
Nem gondolnám hogy ez sokat változtat az esélyeinken.
Egyébként nem értem, hogy miért nem Timmonst hozzák vissza belülre, és valamelyik fiatalt teszik ki JH helyére? Akkor 3 LB a helyén játszana.
Worilds-el mi van, sérült?Jan
Igen, Worilds out. Gondolom azért csinálják így, mert nem akarnak rookie-t tenni JH helyére.

sztem a Pats ellen ez rohadt nagy gáz, mert sokat használják a TE-ket és a slot recievert.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Worilds-el mi van, sérült?Jan
Igen, ezt a meccset is ki kell hagynia.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Farrior nem játszik holnap, Ivy emiatt kap helyet a rosteren, Foote mellett Sylvester lesz a másik kezdő ILB.vassadi
Na ez qrvára gáz. Főleg a Pats ellen, akik Welker miatt rendre a pálya belsejére passzolnak... Ez nagyon nagy érvágás ellenük, hogy egy olyan playa lesz ott, aki életében először kezd, ráadásul amúgy sem szokott sokat pályán lenni csereként sem, mert csak 4. ILB nálunk...Soldados
Nem gondolnám hogy ez sokat változtat az esélyeinken.
Egyébként nem értem, hogy miért nem Timmonst hozzák vissza belülre, és valamelyik fiatalt teszik ki JH helyére? Akkor 3 LB a helyén játszana.
Worilds-el mi van, sérült?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Farrior nem játszik holnap, Ivy emiatt kap helyet a rosteren, Foote mellett Sylvester lesz a másik kezdő ILB.vassadi
Na ez qrvára gáz. Főleg a Pats ellen, akik Welker miatt rendre a pálya belsejére passzolnak... Ez nagyon nagy érvágás ellenük, hogy egy olyan playa lesz ott, aki életében először kezd, ráadásul amúgy sem szokott sokat pályán lenni csereként sem, mert csak 4. ILB nálunk...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Farrior nem játszik holnap, Ivy emiatt kap helyet a rosteren, Foote mellett Sylvester lesz a másik kezdő ILB.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Twitteren, a csapattól is érkezett megerősítés. Corbin Bryant Smith helyét veszi át a rosteren.vassadi
Szörnyű ez... 😕 Nem ilyen véget érdemelt ez a pályafutás. De sajna a 2007-2011 közötti 5 évben egyet tudott befejezni: igaz akkor SB-t nyertünk...

Minden idők egyik legnagyobb 3-4-es DE-je, és - ami még fontosabb - az egyik legjobb ember távozik az NFL-ből. 😕 Megblokkolhatatlan volt, elsőszámú ékköve a Steel Curtain új reinkarnációjának, mert ha egy embert ki kellene emelni, hogy a Steelers miért és ki miatt is volt az elmúlt 10 év legjobb futás elleni védelme. Az nem más mint Aaron Smith. Ő volt a kulcs a rush D-ben 10 éven át, s nem is volt futás ellenünk, mert ő mindig abban a gapben volt, ahol lennie kellett. Minden lyukat betömött, pedig általában kettőért felelt. A Steelers jelenkori DL-jének legnagyobbja nem Hampton volt, hiába kapott nagyobb figyelmet (és elismerést (Pro Bowlok)), hanem Aaron. De a buzi PB-rendszer miatt (csak a sackek számítanak...) csak egyszer volt Hawaii-on, pedig legalább 5-6 alkalommal ott lett volna helye. A HoF-ba szóba se fog kerülni a neve, hiába lenne ott a helye...

Az egyik legnagyobb kedvencem volt. Szar ez, hogy többet nem láthatjuk. És az a legszarabb, hogy váratlanul jött, s nem tudtuk, hogy már láttuk az utolsó meccsét. 😕

Ezt pedig mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows - aki látta, az úgyis megnézi még egyszer szívesen...Soldados
Javaslom, hogy a Steelers vonultassa vissza a 91-es számot. Soha többé senki ne viselhesse Pittsburghben, ily módon tisztelegve ez előtt a zseniális és egész pályafutása során mélyen alulértékelt játékos előtt.Red Star
A Steelers nem szokott hivatalosan mezszámot visszavonultatni. Csak Stautner 70-es számával tette, de azt esetleg el tudom képzelni, hogy nem hivatalosan visszavonultatja, azaz csak szimplán soha senki nem fog ebben a számban szerepelni a Steelers-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ezt hol olvastad? Én még sehol nem látom.

Nem így kéne végetérnie egy csodálatos pályafutásnak. 😕Soldados
Twitteren, a csapattól is érkezett megerősítés. Corbin Bryant Smith helyét veszi át a rosteren.vassadi
Szörnyű ez... 😕 Nem ilyen véget érdemelt ez a pályafutás. De sajna a 2007-2011 közötti 5 évben egyet tudott befejezni: igaz akkor SB-t nyertünk...

Minden idők egyik legnagyobb 3-4-es DE-je, és - ami még fontosabb - az egyik legjobb ember távozik az NFL-ből. 😕 Megblokkolhatatlan volt, elsőszámú ékköve a Steel Curtain új reinkarnációjának, mert ha egy embert ki kellene emelni, hogy a Steelers miért és ki miatt is volt az elmúlt 10 év legjobb futás elleni védelme. Az nem más mint Aaron Smith. Ő volt a kulcs a rush D-ben 10 éven át, s nem is volt futás ellenünk, mert ő mindig abban a gapben volt, ahol lennie kellett. Minden lyukat betömött, pedig általában kettőért felelt. A Steelers jelenkori DL-jének legnagyobbja nem Hampton volt, hiába kapott nagyobb figyelmet (és elismerést (Pro Bowlok)), hanem Aaron. De a buzi PB-rendszer miatt (csak a sackek számítanak...) csak egyszer volt Hawaii-on, pedig legalább 5-6 alkalommal ott lett volna helye. A HoF-ba szóba se fog kerülni a neve, hiába lenne ott a helye...

Az egyik legnagyobb kedvencem volt. Szar ez, hogy többet nem láthatjuk. És az a legszarabb, hogy váratlanul jött, s nem tudtuk, hogy már láttuk az utolsó meccsét. 😕

Ezt pedig mindenkinek ajánlom, hogy nézze meg: http://www.nfl.com/videos/nfl-films-presents/09000d5d81c108fb/Aaron-Smith-Emerging-from-the-shadows - aki látta, az úgyis megnézi még egyszer szívesen...Soldados
Javaslom, hogy a Steelers vonultassa vissza a 91-es számot. Soha többé senki ne viselhesse Pittsburghben, ily módon tisztelegve ez előtt a zseniális és egész pályafutása során mélyen alulértékelt játékos előtt.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Pats D nagyon gyengus. Főleg a sec. (Mondjuk a Dallas meccset nem láttam.) Egy icipicit sem tartok attól az egységtől.Soldados
Nem mondtam, hogy erős, de ha ezúttal is max 21 ponton tartja az ellenfelet, akkor nálam elég ez a komolytalan teljesítmény 😊Wyatt
A Pats D gyenge, legalább annyira, mint a Steelers OL. 😉 Én is kiemelhetek egy meccset, amikor az OL nem volt rossz, de ettől még összességében fos marad.Soldados
Én nem egyet emeltem ki, a Raiderst 13-on tartották amíg számított, egy héttel azután, hogy a Jets sokkal jobb védelmének 34-et vitt be az Oakland.

A Jets ellen kaptunk 21 pontot, de ott a futást és a passzt is a mérkőzés nagy részén megfogtuk, a Cowboys ellen pedig 16-ot.

Bármelyik teljesítményt elfogadom 😊
Ettől még önmagában gyenge az egység, de ha az ezen a három fellépésen mutatottakat látom majd, hozzávéve, hogy Haynesworth ismét lesz és Mayo is visszatér, akkor nem lesz egy szavam se rájuk 😊 Csak 30-nál többet ne kapjanak 😀
A ti OL-etek is vicces, az is tény 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az a hír járja, hogy Mortty Ivy ma rosterre kerül.vassadi
Championship.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az a hír járja, hogy Mortty Ivy ma rosterre kerül.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Pittsburghben már havazik.vassadi
Akkor elkezdődött az idény.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az első pár meccsen egy mutatóban kurva szar valamiben a csapatod, ami utána olyan szintre fejlődik, ami már teljesen korrekt kategória, de a szar kezdés után még mindig ligautolsó az a rész. Én pont leszartam akkor is az 500 yardokat (pláne, amikor már egy eldőlt meccsen, amikor már kurvára nem oszt, hogy kapunk egy 99 yardos TD-t, lásd Oakland...), amikor pontokban nem nyilvánult meg, azóta pedig már a yardok is visszaestek. Ha az utóbbi formát tartják, akkor az nem komolytalan. Ennyi. Simán benne van, hogy Wallace-ék szétszedik a védelmet, pláne, hogy ott is szopatjuk magunkat, ahol már elvileg nem is lehet, de az utóbbi hetek formáját ha hozzuk, akkor egy szavam sem lesz, mert az offense még egyszer nem fog annyira szenvedni, mint a Dallas ellen. Akkor meg, ha megint csak az utolsó 5 percben szereztek pontot és yardokat, mikor már rég megnyertük a meccset. Na akkor lehet verni arra, hogy a végén csak beigazolódott, hogy nyeli a D a yardokat 😂 😂 😂Wyatt
A Pats D nagyon gyengus. Főleg a sec. (Mondjuk a Dallas meccset nem láttam.) Egy icipicit sem tartok attól az egységtől.Soldados
Nem mondtam, hogy erős, de ha ezúttal is max 21 ponton tartja az ellenfelet, akkor nálam elég ez a komolytalan teljesítmény 😊Wyatt
A Pats D gyenge, legalább annyira, mint a Steelers OL. 😉 Én is kiemelhetek egy meccset, amikor az OL nem volt rossz, de ettől még összességében fos marad.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha neked a nem túl rossz, vagy a jó kategória az, ha a liga utolsó helyén vagytok Yards/G statban akkor lelked rajta. Boddenben egyet értünk. Mi hívjuk pö9cshuszárnak, kanosnak, és még ezer más néven. A nyomás nem baj, csak lehetőleg az egyik oldalról jöjjön folyamatosan és ne 0,1 sec alatt. Amennyiben ezzel nem lesz gond és tudjuk zaklatni TB-t (és nem a társadalombiztosítót értem alatta), labdát tudunk szerezni, többet is akár, akkor nagy esélyünk lehet a győzelemre. Az igazság az, hogy a NE akármennyire döcög bármikor, minden évben míg Brady ott van és BB az edző esélyes a SB-repolamalu
Az első pár meccsen egy mutatóban kurva szar valamiben a csapatod, ami utána olyan szintre fejlődik, ami már teljesen korrekt kategória, de a szar kezdés után még mindig ligautolsó az a rész. Én pont leszartam akkor is az 500 yardokat (pláne, amikor már egy eldőlt meccsen, amikor már kurvára nem oszt, hogy kapunk egy 99 yardos TD-t, lásd Oakland...), amikor pontokban nem nyilvánult meg, azóta pedig már a yardok is visszaestek. Ha az utóbbi formát tartják, akkor az nem komolytalan. Ennyi. Simán benne van, hogy Wallace-ék szétszedik a védelmet, pláne, hogy ott is szopatjuk magunkat, ahol már elvileg nem is lehet, de az utóbbi hetek formáját ha hozzuk, akkor egy szavam sem lesz, mert az offense még egyszer nem fog annyira szenvedni, mint a Dallas ellen. Akkor meg, ha megint csak az utolsó 5 percben szereztek pontot és yardokat, mikor már rég megnyertük a meccset. Na akkor lehet verni arra, hogy a végén csak beigazolódott, hogy nyeli a D a yardokat 😂 😂 😂Wyatt
A Pats D nagyon gyengus. Főleg a sec. (Mondjuk a Dallas meccset nem láttam.) Egy icipicit sem tartok attól az egységtől.Soldados
Nem mondtam, hogy erős, de ha ezúttal is max 21 ponton tartja az ellenfelet, akkor nálam elég ez a komolytalan teljesítmény 😊

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Pittsburghben már havazik.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért annyira nem volt mostanában komolytalan sem, és nem ezek a legnagyobb érvágások 😊
Bodden kivágása sem segít rajtunk, remélem lesz nyomás Bigi Boyon (asszem nálam megmarad ennek 😊) és Bradyék több pontot szereznek 😊Wyatt
Ha neked a nem túl rossz, vagy a jó kategória az, ha a liga utolsó helyén vagytok Yards/G statban akkor lelked rajta. Boddenben egyet értünk. Mi hívjuk pö9cshuszárnak, kanosnak, és még ezer más néven. A nyomás nem baj, csak lehetőleg az egyik oldalról jöjjön folyamatosan és ne 0,1 sec alatt. Amennyiben ezzel nem lesz gond és tudjuk zaklatni TB-t (és nem a társadalombiztosítót értem alatta), labdát tudunk szerezni, többet is akár, akkor nagy esélyünk lehet a győzelemre. Az igazság az, hogy a NE akármennyire döcög bármikor, minden évben míg Brady ott van és BB az edző esélyes a SB-repolamalu
Az első pár meccsen egy mutatóban kurva szar valamiben a csapatod, ami utána olyan szintre fejlődik, ami már teljesen korrekt kategória, de a szar kezdés után még mindig ligautolsó az a rész. Én pont leszartam akkor is az 500 yardokat (pláne, amikor már egy eldőlt meccsen, amikor már kurvára nem oszt, hogy kapunk egy 99 yardos TD-t, lásd Oakland...), amikor pontokban nem nyilvánult meg, azóta pedig már a yardok is visszaestek. Ha az utóbbi formát tartják, akkor az nem komolytalan. Ennyi. Simán benne van, hogy Wallace-ék szétszedik a védelmet, pláne, hogy ott is szopatjuk magunkat, ahol már elvileg nem is lehet, de az utóbbi hetek formáját ha hozzuk, akkor egy szavam sem lesz, mert az offense még egyszer nem fog annyira szenvedni, mint a Dallas ellen. Akkor meg, ha megint csak az utolsó 5 percben szereztek pontot és yardokat, mikor már rég megnyertük a meccset. Na akkor lehet verni arra, hogy a végén csak beigazolódott, hogy nyeli a D a yardokat 😂 😂 😂Wyatt
A Pats D nagyon gyengus. Főleg a sec. (Mondjuk a Dallas meccset nem láttam.) Egy icipicit sem tartok attól az egységtől.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha neked a nem túl rossz, vagy a jó kategória az, ha a liga utolsó helyén vagytok Yards/G statban akkor lelked rajta. polamalu
A YPG mióta tiszta értékmérője egy D#-nek?
Ez a Pats D# szar, de a YPG alapján a Steelers védelem is TOP3-nak tűnik, holott idén a tízben sincs bent.