NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
hát azt látom, hogy 40-20 a labdabirtoklás idő, ami kulcs a Pats ellen, Tommyboy 200 yard, so what. Az egyetlen esély, ha nincs fent a pályán, ezért baromi fontos a jó futás, igazából én ezért szeretem, ileltve szeretném, ha futnánk meccsenként 150 yardot- A passzbuzi időszak ellenére ennek jelentősége szerintem nem csökken, mert ha tudsz jól futni, akkor uralod az időgépet és azzal kontrollálod a meccs kimenetelét is. Legalábbis ilyen O esetén simán menne.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fiúklányok, bevallom férfiasan, elaludtam. Na nem mintha változtatna a meccs kimenetelén.kishaszi
Rettenetes!

Kukoricán térdeplés,vagy egy vak oldali tackle JH-tól a megfelelő bünti Szerinted? 😀 😀

Volt kiegyensúlyozottság a meccsben,jó D,jó O-egyik sem kiemelkedő,de stabilan jó szinten.
A hollók ellen mi lesz még korai,tudnunk kell,hogy játszik-e Woodley,Ike stb.

Mindenesetre,öröm volt nézni,hogy folyamatosan kontroll alatt volt a meccs,az IC és a sérülések ellenére is.Blitzburgh
Ike vissza is tért még a Pats ellen, FB-n pedig Woodley azt írta, hogy no para, játszani fog.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Fiúklányok, bevallom férfiasan, elaludtam. Na nem mintha változtatna a meccs kimenetelén.kishaszi
Rettenetes!

Kukoricán térdeplés,vagy egy vak oldali tackle JH-tól a megfelelő bünti Szerinted? 😀 😀

Volt kiegyensúlyozottság a meccsben,jó D,jó O-egyik sem kiemelkedő,de stabilan jó szinten.
A hollók ellen mi lesz még korai,tudnunk kell,hogy játszik-e Woodley,Ike stb.

Mindenesetre,öröm volt nézni,hogy folyamatosan kontroll alatt volt a meccs,az IC és a sérülések ellenére is.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Fiúklányok, bevallom férfiasan, elaludtam. Na nem mintha változtatna a meccs kimenetelén.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Én most mindenesetre maradéktalanul boldog vagyok.Red Star
Ha Woodley sérülése nem komoly, és jövő héten már pályára léphet, akkor én is. Csak nehogy megint nagy mellénnyel menjünk neki a Ravens elleni meccsnek.vassadi
Ravens D hagyján, de a miénkkel párhuzamosan néztem a sport1-en a SF-Browns meccset, Browns D is le tudja ám húzni a rolót rendesen. Lesz bajunk velük is.
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Én most mindenesetre maradéktalanul boldog vagyok.Red Star
Ha Woodley sérülése nem komoly, és jövő héten már pályára léphet, akkor én is. Csak nehogy megint nagy mellénnyel menjünk neki a Ravens elleni meccsnek.vassadi
Woodley sérülése már tényleg sok a jóból. Lassan megint tábori kórházra kezdünk hasonlítani. A túlszabott ruhadarabtól viszont nem tartok. Nem volt még oly rég az első forduló, hogy akár a mai siker is elvegye annak a vereségnek a keserű ízét.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én most mindenesetre maradéktalanul boldog vagyok.Red Star
Ha Woodley sérülése nem komoly, és jövő héten már pályára léphet, akkor én is. Csak nehogy megint nagy mellénnyel menjünk neki a Ravens elleni meccsnek.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Grat srácok.. a RZ-bénázást leszámítva kifejezetten impresszív teljesítmény volt.
Készüljetek a jövő hétre, nehogy egy balfasz QB kapja aztán el a csapatot, azután hogy Bradyt kontroll alatt tartottátok! 😉Igor
Csak a védelmetekkel tudtok nyerni. 😉 Máshogy nem tudom elképzelni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Grat srácok.. a RZ-bénázást leszámítva kifejezetten impresszív teljesítmény volt.
Készüljetek a jövő hétre, nehogy egy balfasz QB kapja aztán el a csapatot, azután hogy Bradyt kontroll alatt tartottátok! 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Csodálatos este volt. Előzetesen én se adtam sok esélyt a győzelemre, de ma semmi sem úgy alakult ahogyan azt mindenki várta. Úgy gondoltuk, hogy nagy pontzuhatag lesz, amiben a Pats rutinosabb. Ehhez képest a két csapat 42 pontját nem nevezném pontzuhatagnak. Soldi úgy véli aligha tudjuk egy idényben kétszer legyőzni a bostoniakat, én viszont úgy látom, hogy ez a győzelem egyrészt iszonyúan kellett annak a frusztrációnak a feloldásához ami a Pats elleni sorozatos vereségek nyomán a játékosokban kialakult, másrészt ez a győzelem egy trendforduló is lehet. Én most mindenesetre maradéktalanul boldog vagyok.
Ja és valaki elmondaná, hogy mi történt az első félidő utolsó percében? A Pats igen veszedelmesen haladt akkor már igen közel az end zonehoz, amikor nálam elszállt egy biztosíték és beállt a totál áramszünet valamint a határtalan idegbaj. Mire sikerült feszültséget generálnom, már szünet volt, így lemaradtam róla, hogyan sikerült őket FG-n tartani.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Erre nem számítottam, de nagyon király. 😀

Jó volt a gameplan, hogy a Pats O-t lenn tartsák, és sikerült is megcsinálni. Amikor goal line szituban 4.-re is megfogta őket a D, az csodálatos momentum volt, -függetlenül attól, hogy utána megcsinálták a TD-t- az ilyenekért szeretem ezt a csapatot. Mondták páran hogy Woodley csak JH árnyékában tud jó statokat produkálni, azt hiszem erről többet nem is kell beszélni. Nem ettük a futást sem, sec is jó volt, gratula!

Az O line viszont még mindig dadog. Amikor 4-en jöttek, többször megverték a falunkat, úgy is, hogy 6 játékosunk maradt blokkolni. És lesz olyan meccsünk, ahol ennél komolyabb pass rusherek várnak. Ez még nem jó.
több mint 12 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Gratulálok a győzelemhez! Egyértelműen a D# hozta meg a győzelmet.
Sajnos csak irigykedem a Troy, Clark, Ike, Gay elképesztő amit műveltek.
Mi lenne ha még Farrior is játszana..

Remélem a PO-ban megint találkozunk és akkor is sikerül egy izgalmas meccset játszani, csak más végeredménnyel 😉



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
43 futott yard, Brady-t is 198 yardon tartottuk, háromszor sackelni is sikerült - a defense régi önmagát idézte, másrészt ezen a meccsen szerintem egyértelműen megmutatkoztak a koncepcióváltás pozitív hatásai.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Gratulálok! Nagyon jók voltatok, főleg a D. Tomlin-LeBaeu páros minden oldalon lemosta BB-t. Mintha Ti jöttetek volna bye week-ről. Szép munka volt!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hatalmas respect a D-nek!! Az O meg lesz szives RZ TDket gyártani és akkor rendben leszünk. Óriási diadal...ahogy már mondtátok a D miatt.

" class="embed">
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
W 😀
Jó volt ez úgy ahogy volt, az O nem volt rossz, csak a pont hiányzik az i-re sokszor...
A D is kivágta a rezet, a végén Szakállmarci nagy volt hogy oda tudott sózni Brady kezére 😀

Woodley, Ike remélem semmi komoly, kellenek a Tollasok ellen, de nagyon!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy Tibi mondta: Nagy diadal és főleg a sérülésektől tizedelt D játéka miatt!

Az O dominanciája várható volt, de amit a D csinált az meglepett. brávó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
ma jobban megérdemeltétek a győzelmet! GRAT! PO-ban remélem visszavágunk!

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
van újra "D".
az off. meg fejezze be a red zone-ben TD-vel, mert az kell.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gratula srácok, ti nem voltatok szarok, mi igen 😊

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Sylvester-re kíváncsi leszek, nagyon bírom a játékát a spec team-be. Kíváncsi vagyok élesbe mit tud ILB-ként.

több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
"Steelers downgraded wide receiver Hines Ward and linebacker James Farrior from question to out. Neither will play today vs. New England." (Schefter)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
halyrá Sláj!

Nyúinglendi Gyárek vagyok, Brédi vízzel locsókodok
mökkérem a Házigazdát, ne basszatelibe fürtöshajú napsugarát
szabad-e hazamenni?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Game Day: Patriots-Steelers
http://steelers.hu/game-day-patriots-steelers/
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ja csak a fiúk mellett állandó rohanás van, egy pillanat nyugodtság nincs 😊 Most rákaptak a színezésre és 1-2 percenként újat kell nyomtatni, persze mindig valami mást. Kivéve Bendegúz fiamat akinek a 35. ugyanolyan tűzoltós kép kell. Estére elviszem és közösen elmondjuk majd a meccs előtt 😀