NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Azt gondolom, hogy a Ravens ellen, meg általában is, az O-nak nagyot kell javulni, ha versenyképesek akarunk lenni.

Nagy győzelem volt a Pats ellen, DE... végig kézben volt a meccs, a játék szinte minden elemében domináltunk (a turnovert kivéve), minden csapatrészünk jobbat nyújtott mint az ellené, ennek ellenére a végén 1 TD különbségen belül voltunk. Azzal együtt, hogy a kapufáról kifelé pattant a FG kísérletük.

Biztos hülyén hangzik, hogy a Pats legyőzése után fanyalgok az O játékán, de egyrészt 60-80 yardokat haladtak 3 pontokért, másrészt megint eladták a lasztit saját térfelünkön.

Arról meg ne legyen kétségünk, hogy a csoportunkban mindegyik D atomjaira fogja szedni az O falunkat, az a szerencsénk, hogy azok az O-k sem jobbak a mienknél. 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sajnos JH a héten biztosan nem állhat még a csapat rendelkezésére valószínűleg a bye után tér vissza.polamalu
A héten elkezdheti az edzéseket, úgyhogy van rá esély, hogy már Cincinnatiben is pályára tud lépni. Legrosszabb esetben a bye week után játszhat újra.

Mondjuk Boldin + Rice elég káros páros.kishaszi
Boldin nem fog úgy villogni, mint a Cardinals ellen a második félidőben, ha - a nyitó fordulóval ellentétben - már az első perctől Ike őrzi. Rice-tól jobban tartok, a pass rush-on kívül miatta is lenne fontos, ha Woodley vállalni tudná a játékot. Mert ugyebár Harrison biztosan kihagyja a meccset, minden bizonnyal Farrior is, és a Timmons-Sylvester-Foote-Worilds linebackersor nem túl biztató.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mondjuk Boldin + Rice elég káros páros.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az idei első meccs az azt gondolom minden szempontból leválasztandó az eddigi, mondjuk 3 évben, játszott meccseinkről. Az eredmény és a játék sem az volt amit egyébként a két csapat produkálni szokott. Most nem fog a csapat 8 mérettel nagyobb kabátban a pályára vonulni és a Kohász vért inni akarás is alább hagyott az alázással. Azt gondolom, hogy nehéz lesz és a futásokkal valószínűleg bajlódni fogunk (védelemben), de a végén harcosan szépen győzünk. Mert mi akarjuk jobban és milyen szép is az AFC élén állni.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Egy kis adalék amely megerősítheti a koncepcióváltást. Tavaly a LB sorunk hozta a sok sok comb. Tacklet. A safetyk "sehol" nem voltak (Timmons, Farrior, JH). Ezzel szemben idén R. Clark és Polamalu vannak az első 48-ban elől. Benne van az 50-ben Farrior is, de csak a két safety után. Azt gondolom, nem baj ez a váltás, ha akkor amikor nagyon kell meg tudjuk fogni majd a futást is. Lehet ez is az altatás része és mondjuk már most a Baltimore meccsen amikor futni akarnak akkor borítva a tervüket egy yardot sem engedünk. Igen Sajnos JH a héten biztosan nem állhat még a csapat rendelkezésére valószínűleg a bye után tér vissza. Amennyiben ugyanezt a teljesítményt adjuk mindkét oldalon, na jó Olinenak kicsit több kell a komolyabb Pass rush ellen, akkor fakóék méretes pofonba szaladhatnak. Azt ne feledjük, hogy az ellenfelünk a liga egyik legszarabb O-jával, de az egyik, ha nem a legjobb, D-jével rendelkezik, idén. Nehéz lesz, kutya nehéz, de remélem az éledező védelmünk egy gyilkos arcát mutatja majd és az O fal is legalább 2-3 sec időt ad minden snapnél, minimum.polamalu
A Houston meccs után néztem pont, hogy a tackle-k egyharmadát Pola és Clark érte el. 44-ből 15-t.
A futás elleni védekezéshez csak annyit, hogy már 8. a csapat és 100 y/g alá kerültünk. Az első 4 meccsen az átlag 119,5 a köv. 4 meccsen pedig 78,75 y volt. Talán ne véletlen, hogy az 2-2 után egy 4-0 sorozat jött.
A Ravens O meg lehet szar, de Rice-ra figyelni kell. Tavaly a 3 meccsen produkált annyit ellenünk mint idén az elsőn.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Egy kis adalék amely megerősítheti a koncepcióváltást. Tavaly a LB sorunk hozta a sok sok comb. Tacklet. A safetyk "sehol" nem voltak (Timmons, Farrior, JH). Ezzel szemben idén R. Clark és Polamalu vannak az első 48-ban elől. Benne van az 50-ben Farrior is, de csak a két safety után. Azt gondolom, nem baj ez a váltás, ha akkor amikor nagyon kell meg tudjuk fogni majd a futást is. Lehet ez is az altatás része és mondjuk már most a Baltimore meccsen amikor futni akarnak akkor borítva a tervüket egy yardot sem engedünk. Igen Sajnos JH a héten biztosan nem állhat még a csapat rendelkezésére valószínűleg a bye után tér vissza. Amennyiben ugyanezt a teljesítményt adjuk mindkét oldalon, na jó Olinenak kicsit több kell a komolyabb Pass rush ellen, akkor fakóék méretes pofonba szaladhatnak. Azt ne feledjük, hogy az ellenfelünk a liga egyik legszarabb O-jával, de az egyik, ha nem a legjobb, D-jével rendelkezik, idén. Nehéz lesz, kutya nehéz, de remélem az éledező védelmünk egy gyilkos arcát mutatja majd és az O fal is legalább 2-3 sec időt ad minden snapnél, minimum.
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
volt egy olyan erzesem a meccs alatt, hogy mi a zoldpartra keszulunk...egesz szezonban!
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Elképzelhető, hogy Farrior decemberig nem állhat a csapat rendelkezésére, és Woodley hétvégi szereplése is kérdéses. :/ Harrison visszatérése ugyanakkor van némi esély a Ravens ellen, és a héten talán már Worilds is teljes értékű edzésmunkát végezhet. Tomlin holnapi sajtótájékoztatója után okosabbak leszünk.vassadi
Nem fog játszani Harrison.
Leghamarabb a jövő héten térhet vissza, de edzésbe állhat a héten.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az alábbi linken egy rövid összefoglaló az októberi akció lezárásáról

http://steelers.hu/sikeres-volt-az-osszefogas/

Köszönettel és üdvözlettel:

Fizel Zoltán
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Elképzelhető, hogy Farrior decemberig nem állhat a csapat rendelkezésére, és Woodley hétvégi szereplése is kérdéses. :/ Harrison visszatérése ugyanakkor van némi esély a Ravens ellen, és a héten talán már Worilds is teljes értékű edzésmunkát végezhet. Tomlin holnapi sajtótájékoztatója után okosabbak leszünk.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egyetértek, Igor. Bár én meg aztán végképp laikus vagyok😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sztem ez nagy hiba.. Timmons ugyanis All Pro ILB volt már az elmúlt 2 évben, és még lehet min 6-8 évig mondjuk, amíg a gyorsasága meg nem kopik. (Mondom ezt én ugye... sokszor írtam már, nagyon tetszik a játéka)
Ütközni tud, a sebességével minden bejátszik (amikor én néztem coverben sem volt rossz épp emiatt), pass rush-ban volt relatíve gyenge, pláne egy ilyen csapatban ugye.. bár talán az első éve, amikor részidőben játszott, ott is hasznos volt.

Sylvester pedig külső linebacker, és kifejezetten hatékony speed rusher volt egyetemen, a Utah-ban (azon a legendás meccsen, amikor a Alabamát lealázták a Bowl meccsen, széjjel szopatta a Bama OL-t.. talán Andre Smith-t is, de nem merem megmondani, melyik oldali OT-t) - igaz ott 4-3-as szisztémában.. ettől függetlenül sztem meg lehetett volna próbálni vele kívül is.

Persze laikus vagyok, értem hogy nem hosszútávra szól, meg ugye Timmons is OLB volt anno... de akkor is furcsa nekem kicsit.Igor
Túl kockázatos lett volna most azzal kísérletezni, hogy Sylvester használható-e külső LB-ként. A másik lehetőség az lett volna, ha Carter kezd a linebackersor jobb oldalán, de egy újoncra bízni a vak oldali OLB posztot megint lutri. Timmons pass rush-ban gyenge volt, de coverben és futás ellen hozta magát; ellenben a másik két játékosnak valószínűleg nem csak Brady siettetése okozott volna gondot.

De mondom, a lényeg, hogy működött a dolog, szóval jó döntést hoztak Tomlinék azzal, hogy Sly-t tették Farrior helyére.

Ha Worilds még Harrison előtt visszatér, ő kerül a szélre, és Timmons mehet belülre.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Egy valamit továbbra sem értek, minek "pazaroljuk" el Timmonst OLB-nek amikor ott nem tud érdemlegeset teljesíteni.laby
Ha utólag belegondolunk, nem volt ez rossz döntés. Timmons a szokásos rossz teljesítményt hozta pass rush-ban, de ki tudja, mi lett volna, ha az újonc Carter kezd a szélen; belül viszont Sylvester, aki először volt kezdő, sőt, idén először lépett pályára a védelemben, szépen tette a dolgát, szerintem nem lehetett rá panasz. Ő, és az előző meccsen McLendon is jól játszott, biztatóan teljesítenek a fiatalok. Emiatt is várom Worilds visszatérését, bár inkább Harrison legyen újra bevethető.
vassadi
Sztem ez nagy hiba.. Timmons ugyanis All Pro ILB volt már az elmúlt 2 évben, és még lehet min 6-8 évig mondjuk, amíg a gyorsasága meg nem kopik. (Mondom ezt én ugye... sokszor írtam már, nagyon tetszik a játéka)
Ütközni tud, a sebességével minden bejátszik (amikor én néztem coverben sem volt rossz épp emiatt), pass rush-ban volt relatíve gyenge, pláne egy ilyen csapatban ugye.. bár talán az első éve, amikor részidőben játszott, ott is hasznos volt.

Sylvester pedig külső linebacker, és kifejezetten hatékony speed rusher volt egyetemen, a Utah-ban (azon a legendás meccsen, amikor a Alabamát lealázták a Bowl meccsen, széjjel szopatta a Bama OL-t.. talán Andre Smith-t is, de nem merem megmondani, melyik oldali OT-t) - igaz ott 4-3-as szisztémában.. ettől függetlenül sztem meg lehetett volna próbálni vele kívül is.

Persze laikus vagyok, értem hogy nem hosszútávra szól, meg ugye Timmons is OLB volt anno... de akkor is furcsa nekem kicsit.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Egy rövid összefoglalása a tegnap estének. Aki a Chilliben volt akármelyik táborból, azt gondolom roppantul élvezte az estét. Köszönet mindenkinek a jó hangulatért.
http://steelers.hu/szinte-tokeletesen-zartuk-az-oktobert/
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
LeBó - hódolat
minusz Aa.S. Warrior Harrison a végin Vugyli - most bemutatta a Der Alte, hogy is lesz a csikókkal, amikkorra kell, mer jön a váltás, a szekkondarííííí, a jómindent beléjük, mint a beton


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Gratulálok!!!
Megérdemeltétek!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Minek használjuk Cotcheryt, amikor öreg, és szvsz közel sincs a Wallace, Sanders és Brown trióhoz?
Nekem annyira nem hiányzik 😀tenorx
Nekem se, de az ilyen jegelt játékosok jól szoktak jönni az alapszakasz végén és a PO-ban, lásd tavaly Sanders vagy Brown.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megfogtuk az Isten lábát ezzel a fiatal WR trióval, évekre meg van oldva a poszt...tenorx
Cotchery azzal együtt is csak egy labdát kapott, hogy Ward hiányzott. Nagy fegyver lehet ő még a szezon későbbi szakaszában.vassadi
Minek használjuk Cotcheryt, amikor öreg, és szvsz közel sincs a Wallace, Sanders és Brown trióhoz?
Nekem annyira nem hiányzik 😀
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Megfogtuk az Isten lábát ezzel a fiatal WR trióval, évekre meg van oldva a poszt...tenorx
Cotchery azzal együtt is csak egy labdát kapott, hogy Ward hiányzott. Nagy fegyver lehet ő még a szezon későbbi szakaszában.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megfogtuk az Isten lábát ezzel a fiatal WR trióval, évekre meg van oldva a poszt...
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy valamit továbbra sem értek, minek "pazaroljuk" el Timmonst OLB-nek amikor ott nem tud érdemlegeset teljesíteni.laby
Ha utólag belegondolunk, nem volt ez rossz döntés. Timmons a szokásos rossz teljesítményt hozta pass rush-ban, de ki tudja, mi lett volna, ha az újonc Carter kezd a szélen; belül viszont Sylvester, aki először volt kezdő, sőt, idén először lépett pályára a védelemben, szépen tette a dolgát, szerintem nem lehetett rá panasz. Ő, és az előző meccsen McLendon is jól játszott, biztatóan teljesítenek a fiatalok. Emiatt is várom Worilds visszatérését, bár inkább Harrison legyen újra bevethető.

Elején tetszett hogy Miller-re épültek a drive-ok és működtek is rendesen. Ebből kéne a többi meccsen is több szerintem.laby
A Pats linebackersorának gyengeségeit használtuk ki, a Ravens ellen ez már valószínűleg nem fog ennyire működni.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
az első félidőben gyk. semmit sem futottunk, a másodikban az időölés gyanánt igen.Tibi76
Annyit futottunk, amennyit kellett. 23 carry, kb. 4,3 yardos futásonkénti átlag. Ezen a meccsen többre nem is volt szükség.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Öröm volt látni ahogy BB dobálgat, jók voltak megint a hívások. Legalább nem futottunk középen -1 yardért állandóan hanem váltottunk és alkalmazkodtunk, majd ezzel meccset is nyertünk, mint legutóbb.

Egy valamit továbbra sem értek, minek "pazaroljuk" el Timmonst OLB-nek amikor ott nem tud érdemlegeset teljesíteni.

9 különböző embernek volt elkapása a meccsen, az elég változatos játék. Elején tetszett hogy Miller-re épültek a drive-ok és működtek is rendesen. Ebből kéne a többi meccsen is több szerintem.

több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
hát azt látom, hogy 40-20 a labdabirtoklás idő, ami kulcs a Pats ellen, Tommyboy 200 yard, so what. Az egyetlen esély, ha nincs fent a pályán, ezért baromi fontos a jó futás, igazából én ezért szeretem, ileltve szeretném, ha futnánk meccsenként 150 yardot- A passzbuzi időszak ellenére ennek jelentősége szerintem nem csökken, mert ha tudsz jól futni, akkor uralod az időgépet és azzal kontrollálod a meccs kimenetelét is. Legalábbis ilyen O esetén simán menne.kishaszi
az első félidőben gyk. semmit sem futottunk, a másodikban az időölés gyanánt igen.

annyit, hogy BB lehetne konzisztensebb...kurva jól dobálgat, aztán hoz olyan hülye döntéseket.Tibi76
Asszem BB-re süti mondott egy jelzőt anno, hogy ő a mi részeges karatemesterünk, nagyon találó 😀
Vannak kurva homály passzai (a mostani int is egy ilyen volt, sztem átnézett a védő fölött mert 1:1be a kezébe dobta) de nagyátlagban penge és a menekülései aranyat érnek, tartsa meg jó szokását 😀
Az a meccsenként átlag 1int nála benne van, cserébe kikacsázik 5tuti zsák elől, és nincs tele a nadrág éles szitukban 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hát BBtovábbra is olyan, mintha minden meccsen lenne 2-3 olyan play, amikor ő máshogy értelmezi a hívott játékot, mint az elkapók. Azt meg, hogy ilyen esetben ki a ludas, az sose fogjuk megtudni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."