NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 564 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Undorító volt a bíráskodás, a Ravens durva hazai pályát kapott. Ennek ellenére nem ezért kaptunk ki, hanem a 3rd down D miatt.

Mindenesetre remélem a PO-ban összefutunk ezekkel, mert sztem simán jobb csapat vagyunk és ezt ott be is bizonyítanánk.Soldados
Ha meglesz a PO...

több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
nem játszottunk jól.
a Ravens minden segítséget megkapott.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Undorító volt a bíráskodás, a Ravens durva hazai pályát kapott. Ennek ellenére nem ezért kaptunk ki, hanem a 3rd down D miatt.

Mindenesetre remélem a PO-ban összefutunk ezekkel, mert sztem simán jobb csapat vagyunk és ezt ott be is bizonyítanánk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison kezd. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Remélem feltankoltak a srácok hollóvérből, vergődő kopasztott madárkákat akarok ma a pályán látni! 😀
Zúzda üzemmód ON 😊
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sepunak annyi. Aki ennyit van IR-en, azt nem tartják meg, az idei volt az uccsó esélye.

Sajnálom, mert én bírtam. A 2006-os drafton ő is közte van annak a 4 játékosnak, akit név szerint a draft előtt megjelöltem, hogy őt szeretném, s meg is kaptam.Soldados
Tegyük hozzá, hogy rohadt jó punter..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sepunak annyi. Aki ennyit van IR-en, azt nem tartják meg, az idei volt az uccsó esélye.

Sajnálom, mert én bírtam. A 2006-os drafton ő is közte van annak a 4 játékosnak, akit név szerint a draft előtt megjelöltem, hogy őt szeretném, s meg is kaptam.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Sepu IR-en, Kapinos-t hoztuk vissza.vassadi
Szerintem nagyon érik neki a cut...tulajdonképpen egy szezon kivételével az összeset IR-en végezte...😕Haggans
TC-ben is csak az döntött az ő javára, hogy hosszabb ideje volt a csapatnál. Szerencse, hogy Kapinos-t újra tudtuk igazolni; én sem csodálkoznék, ha a következő szezont már vele kezdenénk.vassadi
Én spec. akkor féltem is, hogy ha kell akkor nem tudjuk majd visszahozni. Örülök neki, hogy itt van.
Bár most hirtelen eszembe jutott a Titans ellen az a 4. és 5....
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Én nem gondoltam magam profinak, sőt hangsúlyozom, hogy én vagyok a bohóc a csapatban, de mindig valami olyat tudok csinálni amit épeszű, hokizni tudó nem tenne. Ez benne a szép. Még előre is csak nehezen korcsolyázom, szerinted??? 😂
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jajj, hát a kedvencem az volt, miután éveken át tartó NHL nézés után már-már profinak gondoltuk magunkat, amikor kori került először a lábunkra, akkor már nem tűnt olyan könnyűnek az, hogy "hokipálya ajtó kinyit, beugrik, egy lábon kori rajta, indul" 😀😀😀D

A tanulópénzt meg kell fizetni, kedves Polamalu, de megéri, nekem elhiheted😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A jég az érthető, pénteken és ma is voltam hokizni. Ba.. meg senki nem mondta, hogy ekkorákat lehet esni és, hogy a korong fáj 😀 Szinte nulla kori tudással szerintetek? Én vagyok a bohóc a csapatban, de fejlődök és lehet belőlem udvari bolond. Egyébként tv-ben nézve is komoly sport, de kipróbálva uhhh.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sepu IR-en, Kapinos-t hoztuk vissza.vassadi
Mi a retkes faszom van már, hogy pennszilvániában folyamatosan IR sérülések vannak, jégen is, füvön is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Game Day: Ravens-Steelers
http://steelers.hu/game-day-ravens-steelers/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sepu IR-en, Kapinos-t hoztuk vissza.vassadi
Szerintem nagyon érik neki a cut...tulajdonképpen egy szezon kivételével az összeset IR-en végezte...😕Haggans
TC-ben is csak az döntött az ő javára, hogy hosszabb ideje volt a csapatnál. Szerencse, hogy Kapinos-t újra tudtuk igazolni; én sem csodálkoznék, ha a következő szezont már vele kezdenénk.
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Sepu IR-en, Kapinos-t hoztuk vissza.vassadi
Szerintem nagyon érik neki a cut...tulajdonképpen egy szezon kivételével az összeset IR-en végezte...😕

" class="embed">
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sepu IR-en, Kapinos-t hoztuk vissza.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Andre-t pl nagyon szépen levette, amíg pályán voltSoldados
De nézhetjük úgy is a dolgot, hogy AJ 12 snapnél volt a pályán, mielőtt megsérült, vagy miért kereste volna őt (vagy bárki mást) passzokkal Schaub, ha a futójáték önmagában elegendőnek bizonyult ellenünk... Mindegy, ha Ike ezt a szintet hozza végig, mi elégedettek leszünk vele.vassadi
Mondom, ez a tipikus belemagyarázás. Hányok a PFF értékelésétől rendre, tavaly is kiakasztott nem egyszer, de hogy pontosan már ki és mi volt azt inkább tenorx tudná megmondani.

Ike TOP3 corner idén. Revis különktegória, de mögötte lévő szakadék után (idén) bizony Ike az, aki lehúzza a rolót hétről hétre. 14/46, erre nekem nehéz bemagyarázni bármi mást, mert ez félelmetesen jó adat ahhoz, hogy kikezdje vki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem tartozik szorosan ide,de most olvasom Wallace szavai Millerről: "“Heath is a very an underrated player,” said Wallace. “He is always consistent. He is a perfect pro. The guy never says anything. That is why I think how good he is goes unnoticed because he never does anything when he makes big plays. He is as consistent as they come in the league. He is a big-time player.”
Akár Aaronról is mondhatta volna.

De tényleg,Miller sosem ünnepli magát,mindíg tűzközelben van,rettentő megbízható,ha kell elkap,ha kell blokkol/nagyon faszán!/,és sosem hallani róla semmit,max hogy épp mit jótékonykodott..
Óriási arc.Blitzburgh
Ezért is a kedvencem. Az első avatarom is Moose volt ezen a fóumon.
Most a Pats ellen megint dobáltunk rá, de 2008 óta jegelve volt, tök tuggya mért, talán az ergya fal miatt többet kellett blokkolnia, de Heath óriási fegyver, mert szinte mindent elkap, ezért most már a 3 kölyökkel és vele igen kreatív sémákat lehetne rajzolni az offenzben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
E mellett, szépen a csapat históriájában a top-ba kerül egy két kategóriában.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Nem tartozik szorosan ide,de most olvasom Wallace szavai Millerről: "“Heath is a very an underrated player,” said Wallace. “He is always consistent. He is a perfect pro. The guy never says anything. That is why I think how good he is goes unnoticed because he never does anything when he makes big plays. He is as consistent as they come in the league. He is a big-time player.”
Akár Aaronról is mondhatta volna.

De tényleg,Miller sosem ünnepli magát,mindíg tűzközelben van,rettentő megbízható,ha kell elkap,ha kell blokkol/nagyon faszán!/,és sosem hallani róla semmit,max hogy épp mit jótékonykodott..
Óriási arc.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Andre-t pl nagyon szépen levette, amíg pályán voltSoldados
De nézhetjük úgy is a dolgot, hogy AJ 12 snapnél volt a pályán, mielőtt megsérült, vagy miért kereste volna őt (vagy bárki mást) passzokkal Schaub, ha a futójáték önmagában elegendőnek bizonyult ellenünk... Mindegy, ha Ike ezt a szintet hozza végig, mi elégedettek leszünk vele.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azzal viszont én sem értek egyet, hogy a CB-k rangsorában Ike csak a 42. helyen áll.vassadi
😂 😂 Na én ezért nem hiszek PFF-nek...

Ike Pro Bowler caliber. A sportban pedig nincs ha, nem véletlen, hogy csak 14 elkapást csináltak mellette. Andre-t pl nagyon szépen levette, amíg pályán volt, Fitz pedig Fitz, de rettenet az sem volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Harrison írta, hogy pénteken (vagy szombaton) újra megvizsgálják, s az alapján döntenek a játékáról. Gondolom, ez a vizsgálat zárult jó eredménnyel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Nagyon nem szeretem a PFF-et, sztem kifejezetten szarul értékelnek több esetben is.

Ezzel egész egyszerűen kár vitatkozni:
Being thrown at 46 times, Taylor has allowed just 14 receptions for 152 yards.

Ettől még nem egy Revis, de abszolút PB-caliber, amit letesz az asztalra.Soldados
Amit te írsz, az a száraz statisztika. Szerintem jogos, amiről a cikkben szó van: emlékezzünk csak vissza arra a jelenetre, amikor a biztos TD helyett Painter túldobta Garcont, de a cikkben még számos hasonló esetet felhoznak példaként; és az is igaz, hogy a "noname" elkapók nem okoztak neki gondot, de amikor mondjuk Fitzgeraldot kellett fognia... Ettől függetlenül idén sem rá, sem a secondary-re nem lehet panasz, csak a statisztikák néha nem fedik a teljes valóságot.

Azzal viszont én sem értek egyet, hogy a CB-k rangsorában Ike csak a 42. helyen áll.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A PFF cikke Ike-ról - a statisztikák és a valóság:
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/04/stories-of-the-season-ike-taylor-%e2%80%93-revis-rival-or-statistical-deception/vassadi
Nagyon nem szeretem a PFF-et, sztem kifejezetten szarul értékelnek több esetben is.

Ezzel egész egyszerűen kár vitatkozni:
Being thrown at 46 times, Taylor has allowed just 14 receptions for 152 yards.

Ettől még nem egy Revis, de abszolút PB-caliber, amit letesz az asztalra.Soldados
Mondjuk szerintem ez most jó írás.
Elég sok PI büntije van Ikenak idén, nagyon sokszor elég szabálytalanul próbál védekezni. Persze ebben volt több vicckategóriás fújás is - ami abból a szempontból érdekes, hogy sok esetben mi nem kapjuk meg ezeket PI fújásokat. Az, hogy most melyik a jogos: nálunk befújják hibásan, vagy máshol nem, az lényegtelen tulképp, a konzekvenciát hiányolom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."