NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
- Ha Farrior játszhat, Woodley pedig nem, akkor minden bizonnyal Timmons lesz az erős oldali OLB
vassadi
Akkor ezek szerint Worilds barátunkat nem tartják egy matyóhímzésnek Séf bácsiék...
Pedig nem tűnt annyira bűnrossznak a madárkák ellen, plusz Timmons sem egy bivaly OLB-ként...
Érdekes, szerintem jobban járnánk ha Timmons belül aprítana a helyén, de nem akarom megmondani a frankót Coach Dadnek 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Troy jól játszik, azért nincs INT-je mert egyrészt idén lyukad kezű, másrészt idén az érzésem szerint sokkal többet áll fel amolyan 5. LB-ként, vagy akár a LoS-on, mint mondjuk korábban.Soldados
én sem azt mondom, h nem játszik jól,de én is érzek benne valami görcsösséget ahogy azt zoli is írja, talán a tulzott akarás igen
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Tomlin sajtótájékoztatójáról:
- Sanders a térdsérülése miatt néhány hétig biztosan nem áll a csapat rendelkezésére
- Cotchery és Sylvester kisebb sérülést szedett össze, emiatt lehet, hogy csak limitáltan edzhetnek, de a hétvégi meccset aligha kell kihagyniuk
- Woodley játékára van esély, az edzésektől függ, pályára léphet-e vasárnap
- Farriorral ugyanez a helyzet
- Ward állapota javul, a héten már valószínűleg teljes értékű edzésmunkát végezhet
- Ha Farrior játszhat, Woodley pedig nem, akkor minden bizonnyal Timmons lesz az erős oldali OLB
- Hoke már a Ravens-meccsen is bevethető lett volna, de Tomlinnak linebackerre volt szüksége
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ez a nem semmi:

Ben Roethlisberger reached 25,000-yard career passing mark in 3,109 passes, the second-fastest in NFL history, to Kurt Warner, who did it in 3,076 passes. After Warner and Roethlisberger comes Johnny Unitas, who did it in 3,117 passes and held the record from 1965 until 2008.tenorx
Még a végén kiderül hogy titokban pass heavy O csapat vagyunk. 😀Jan
Ez nem igaz. 😉 Legalábbis a múltban nem a rekord ellenére is, ugyanis ez azért csalóka, mert passzkísérleteket veszi alapul, nem a meccsszámot.

Mivel BB-nek mindig volt jó mélységi célpontja, így ez annyira nem meglepő. Persze az ő kvalitásait is dicséri ez a stat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Na ez a nem semmi:

Ben Roethlisberger reached 25,000-yard career passing mark in 3,109 passes, the second-fastest in NFL history, to Kurt Warner, who did it in 3,076 passes. After Warner and Roethlisberger comes Johnny Unitas, who did it in 3,117 passes and held the record from 1965 until 2008.tenorx
Még a végén kiderül hogy titokban pass heavy O csapat vagyunk. 😀
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Na ez a nem semmi:

Ben Roethlisberger reached 25,000-yard career passing mark in 3,109 passes, the second-fastest in NFL history, to Kurt Warner, who did it in 3,076 passes. After Warner and Roethlisberger comes Johnny Unitas, who did it in 3,117 passes and held the record from 1965 until 2008.tenorx
Mondjuk ezt nem gondoltam volna.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Na ez a nem semmi:

Ben Roethlisberger reached 25,000-yard career passing mark in 3,109 passes, the second-fastest in NFL history, to Kurt Warner, who did it in 3,076 passes. After Warner and Roethlisberger comes Johnny Unitas, who did it in 3,117 passes and held the record from 1965 until 2008.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Troynál talán a túlzott akarás is belejátszhat. Sokszor a túlzott elvárás magunkkal szemben kicsit görcsösséget is okozhat. Jól játszik,. de lehet Ő saját magától többet várna, de nem úgy jön össze. Egyébként valóban ez a sémaváltás miatt is lehet.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Troy jól játszik, azért nincs INT-je mert egyrészt idén lyukad kezű, másrészt idén az érzésem szerint sokkal többet áll fel amolyan 5. LB-ként, vagy akár a LoS-on, mint mondjuk korábban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nem látom az értelmét ezeknek az okfejtéseknek, hogy gyenge schedule, rookie QB-WR stb.... gyakorlatilag kihoztátok h a bengals egy makker csapat. Azért nektek sem volt éppen bivalyerős a schedule...

Más megközelítés, idén eddig 2szer kellett volna a Steelers-nek összeszedni magát, mind2 alkalommal blama lett. Akkor 3djára menni fog? Ebből mi is kreálhatnánk itt hangzatos elméleteket, hogy jól lakott csapat a Steelers meg efféle hülyeségeket...aztán mehetne a másik totális lenézése.

majd a pályán eldől.Amadeus91
Gyakorlatilag csak azt a hsz-t látod meg amelyiket akarod és ebből erősen téves következtetéseket vonsz le.
De ha ettől jobban érzed magad, mi vagyunk a makkerek. 😉kittli
nyilván azzal nehéz vitatkozni, amelyikkel egyetértek. 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Nem látom az értelmét ezeknek az okfejtéseknek, hogy gyenge schedule, rookie QB-WR stb.... gyakorlatilag kihoztátok h a bengals egy makker csapat. Azért nektek sem volt éppen bivalyerős a schedule...

Más megközelítés, idén eddig 2szer kellett volna a Steelers-nek összeszedni magát, mind2 alkalommal blama lett. Akkor 3djára menni fog? Ebből mi is kreálhatnánk itt hangzatos elméleteket, hogy jól lakott csapat a Steelers meg efféle hülyeségeket...aztán mehetne a másik totális lenézése.

majd a pályán eldől.Amadeus91
Gyakorlatilag csak azt a hsz-t látod meg amelyiket akarod és ebből erősen téves következtetéseket vonsz le.
De ha ettől jobban érzed magad, mi vagyunk a makkerek. 😉
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért az igazi Steelers nem az volt.
Gyenge O-line, sérülések mind okai a rossz kezdésnek.
Engem csak az utóbbi vereség lepett meg, de az nagyon.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Nem látom az értelmét ezeknek az okfejtéseknek, hogy gyenge schedule, rookie QB-WR stb.... gyakorlatilag kihoztátok h a bengals egy makker csapat. Azért nektek sem volt éppen bivalyerős a schedule...

Más megközelítés, idén eddig 2szer kellett volna a Steelers-nek összeszedni magát, mind2 alkalommal blama lett. Akkor 3djára menni fog? Ebből mi is kreálhatnánk itt hangzatos elméleteket, hogy jól lakott csapat a Steelers meg efféle hülyeségeket...aztán mehetne a másik totális lenézése.

majd a pályán eldől.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az inteket mindig Troy szállította, 1x-1x előfordult, Clark, vagy Ike esetében, vagy Deshea esetében, de amúgy a cornereink sose INT gyárosok voltak. Idén mindössze annyi a bibi, hogy Troy lyukas kesztyűt vett fel, mert ha jól számolom 6 teljesen sima int.et nem fogott meg... Tehát nem olyat, hogy ha Troy fél méterrel odébb van, vagy fél másodperccel hamarabb kapcsol, akkor ő a villamos vagy ilyesmi..

Mivel ezek hiányoznak, és a turnoverekből szerzett pontjaink, így ez elég látványos. Passrush ugyanez. Ha nincs nyomás a QB-n (nem sack!), hanem amit Coach Dad is mondott, hogy a nyomás egyértelműen sokkal fontosabb tényező, mint egy sack, akkor az ellen irányítói is pontosabb játékra képesek. Sőt, hát a sack az <<<, mint a nyomás és a FF.kishaszi
ezt én is így látom, hiába van 3 - 4 zsákunk egy meccsen, ha kb ennyi az kell, h ne legyen idő megfutni a rutot rendesen, hamarabb kelljen dobnia, ne tudjon úgy bele állni, és akkor jönnének a TO-k is szerintem
és ez nincs és ezért csinálják meg rajtunk a 3. kísérleteket, ennek okát pedig én abban látom, h 3. ra általában csak 3 emberes rush van max 4 és itt jön a képbe a DL ezt az alap nyomást a Dl nek kéne megoldani még akkor is ha csak 3 man rush van
viszont idén ez nem nagyon működik és nekem ezért hiányzik AARON!!!!! úgy h minden tiszteletem Bretté, Zigié Hamptoné és Hokeé!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az inteket mindig Troy szállította, 1x-1x előfordult, Clark, vagy Ike esetében, vagy Deshea esetében, de amúgy a cornereink sose INT gyárosok voltak. Idén mindössze annyi a bibi, hogy Troy lyukas kesztyűt vett fel, mert ha jól számolom 6 teljesen sima int.et nem fogott meg... Tehát nem olyat, hogy ha Troy fél méterrel odébb van, vagy fél másodperccel hamarabb kapcsol, akkor ő a villamos vagy ilyesmi..

Mivel ezek hiányoznak, és a turnoverekből szerzett pontjaink, így ez elég látványos. Passrush ugyanez. Ha nincs nyomás a QB-n (nem sack!), hanem amit Coach Dad is mondott, hogy a nyomás egyértelműen sokkal fontosabb tényező, mint egy sack, akkor az ellen irányítói is pontosabb játékra képesek. Sőt, hát a sack az <<<, mint a nyomás és a FF.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
már ne mtudom pontosan ki írta korábban, h kb sanszunk sincs int-re
és valóban nekem is feltűnt, egyrészt Troy tól hiányoznak ugye mert eddig ebben mindig ő vitte hátán a csapatot korábban... a sec többi tagja elég ritkán szerzett korábban is
és itt jut még eszembe, h Troy fura nekem idén nem tudom konkrétan miért de valahogy nem az igazi ( nem fika, nagy kedvencem, csak más a játéka)
érdekelne pár vélemény 😊savanyucukor
Hát igen. Int-ben tök utolsók vagyunk a ligában, pontosan 2 db van. Egy Vugyli és egy Clark. Mondjuk amennyi labda éppen csak kicsúszott Troy kezéből lazán vezethetné a sort. Számomra egyébként olyan kicsit mintha frusztrált lenne vagy valami hasonló. Hihetetlen elánnal küzd, hajt, továbbra is biztos pont csak épp az a pici hiányzik pluszban ami miatt ő a nagyon nagybetűs TROY. Ill. lehet máskor is így volt csak még nem vettem régebben észre, mintha idén több játék utáni kakaskodásban venne részt.kittli
nekem az hiányzik amit korábban úgy hívtunk "Troy faktor" 😊
hogy mindig mikor nagyon kellett villantott vmit, idén ilyen talán kétszer volt eddig
ettől még persze imádom, de igen nekem is úgy tűnik, h zavarja valami...
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Bengals témához csak annyit fűznék hozzá: elég jók ahhoz, hogy kinyírják az O-t. Az fogja eldönteni a meccset, hogy mi mit tudunk kezdeni az övékével.

Ami persze az újonc QB-WR párosnak is jó mérce lesz, mert eddig ment a parádé, de jön 2 -2 Ravens és Steelers meccs, majd utána vessünk egy kósza pillantást a statjaikra... Mert amikor egy Ngata-Suggs vagy JH-Woodley páros készül a nyakába szakadni, hátul meg Reed, Troy féle arcok figyelnek, az kicsit más kihívás lesz, mint amivel eddig szembesültek (szerintem a SF-t kivéve nem játszottak top D ellen).

Gondolom 11-5-el be lehet érni a PO-ba, tehát ha a SF és a 2 Cinci meccset 2-1 el hozzuk, simán elég lehet, és még utána is belefér egy hiba. Ha 1-2, akkor is beérhetünk, de az már meleg lesz.

Ha ezt a Ravens- 2x Cinci -SF sorozatot 0-4-el hozzuk, akkor viszont semmi dolgunk a PO-ban, nem is kell gondolkodni rajta.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
már ne mtudom pontosan ki írta korábban, h kb sanszunk sincs int-re
és valóban nekem is feltűnt, egyrészt Troy tól hiányoznak ugye mert eddig ebben mindig ő vitte hátán a csapatot korábban... a sec többi tagja elég ritkán szerzett korábban is
és itt jut még eszembe, h Troy fura nekem idén nem tudom konkrétan miért de valahogy nem az igazi ( nem fika, nagy kedvencem, csak más a játéka)
érdekelne pár vélemény 😊savanyucukor
Hát igen. Int-ben tök utolsók vagyunk a ligában, pontosan 2 db van. Egy Vugyli és egy Clark. Mondjuk amennyi labda éppen csak kicsúszott Troy kezéből lazán vezethetné a sort. Számomra egyébként olyan kicsit mintha frusztrált lenne vagy valami hasonló. Hihetetlen elánnal küzd, hajt, továbbra is biztos pont csak épp az a pici hiányzik pluszban ami miatt ő a nagyon nagybetűs TROY. Ill. lehet máskor is így volt csak még nem vettem régebben észre, mintha idén több játék utáni kakaskodásban venne részt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
már ne mtudom pontosan ki írta korábban, h kb sanszunk sincs int-re
és valóban nekem is feltűnt, egyrészt Troy tól hiányoznak ugye mert eddig ebben mindig ő vitte hátán a csapatot korábban... a sec többi tagja elég ritkán szerzett korábban is
és itt jut még eszembe, h Troy fura nekem idén nem tudom konkrétan miért de valahogy nem az igazi ( nem fika, nagy kedvencem, csak más a játéka)
érdekelne pár vélemény 😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sajna a melóm miatt nem láttam a meccset. Elolvastam mindent,megnéztem az összefoglalókat,de egy kérdésem maradt,Hozzátok. Worilds milyen volt? Mi a benyomásotok?Blitzburgh
Kb. mint Timmons, de sérülés(ek) után jött vissza, lesz ő még jobb is.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
csalodas volt a meccs...a harmadik kiserletekre rendre meg tudta oldani flakon a passzjatekot. ez ligaelso passzvedelem?
a redzone offense borzalmas tovabbra is. ha elmegyunk oda 60-70 yardon keresztul, akkor kell a 7 pont!
pozitivum, hogy az OL olykor 6mp-t is adott BB-nek es JH vadallatul ment!xtaki
Úgy néz ki JH kap is egy kis pénzbüntit. H2H-ért.
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
csalodas volt a meccs...a harmadik kiserletekre rendre meg tudta oldani flakon a passzjatekot. ez ligaelso passzvedelem?
a redzone offense borzalmas tovabbra is. ha elmegyunk oda 60-70 yardon keresztul, akkor kell a 7 pont!
pozitivum, hogy az OL olykor 6mp-t is adott BB-nek es JH vadallatul ment!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Sajna a melóm miatt nem láttam a meccset. Elolvastam mindent,megnéztem az összefoglalókat,de egy kérdésem maradt,Hozzátok. Worilds milyen volt? Mi a benyomásotok?
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most komolyan, Haszi, mi értelme lenne úgy hozzáállni egy rangadóhoz, hogy "áh, úgyis kikapunk, mert ezek jobbak"?

Mindenki tudja nálunk, hogy rebuild year van, ez érezhető is minden olyan hsz-ből, ami nyugodt idegállapotban születik. 😊 A többit meg a helyén kell kezelni.Mikey
Nem erről van szó megen, hanem arról, hogy odamentek a Wingshez és előtte kibökitek, hogy azér meg lesznek csapkodva mert csak😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."