NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Al Woods (DE) érkezett PS-be, Mortty Ivy helyére.
http://www.steelers.com/news/article-1/Steelers-Claim-Al-Woods-Release-Mortty-Ivy/56137aeb-29a6-462f-96bc-ff795959ad55
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Szted. De érdekes módon a Steelers másként gondolja és most kiáll a játékosa mellett. Az előző (összesen) 180k büntinél nem tette, mert jogos volt, de legalábbis nem volt kirívó eset. Itt viszont arról van szó, hogy nem kell Clarkot megtanítani a tackle-re, mert épp az verte ki a biztosítékot, hogy a Steelers-nél azt szabályos hitnek látják, tehát már büntetéssel sem ért egyet, nemhogy annak mértékével. És ha ez így van, akkor nagyon is jól teszi (bármely klub), hogy felemeli a szavát. Ez egy probléma a jelen NFL-ben, amit meg kell oldani. A probléma megoldása meg nem az, hogy nem veszek róla tudomást, hanem felemelem a szavam, ha vmi nem tetszik. És most Clark ezt tette (ugyebár a korábit elismerte és még csak nem is fellebbezett) és a Steelers kiállt mellette. egyelőre csak HC szintjén.

A vékony jeget meg egyáltalán nem tudom értelmezni. NFL-nek semmi köze Tomlinhoz, nem tehet semmit, ő csak kiállt játékosa mellett, az állása pedig a legstabilabb kb.Soldados
Játékos és NFLPA vitázik a Ligával, nem szerencsés ha a HC elkötelezi magát az egyik irányba. Természetesen szerintem.
Nincs miért kiállnia! Ez a szabály. Pont az a baj, hogy szabályosnak is tartják a most már szabálytalant és ráadásként ezt nyilvánosságra is hozzák. Évek alatt meg lehetett volna tanulni, hogy a liga a lehető legkevesebb ilyen-olyan kórisme szerint elhülyült ex-NFL játékost akar látni a médiában. (Mellesleg ez a játékosok elemi érdeke is!) Azt akarják bemutatni, hogy a veszélyeket, kockázatokat a lehető legnagyobb mértékben próbálják kontrollálni. Éppen ezért nem ér túrót sem a "véletlen volt" érvelés.
A Steelers teszi azt, amit leírtál. Nem vesz tudomást a problémáról, újból jelét adja, hogy szerinte ezek a szerelések beleférnek a jelenlegi szabályokba. Bármennyire is fáj Nektek, Clark büntetése nem A probléma. A probléma a (mikro) fej/agysérülések későbbi hatása a normál életre.
Véleményem szerint nagyon rossz hatással van a probléma megoldására, ha a csapat vitatja a viselkedésével ennek a problémának a jelentőségét.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetlen late hitje sem volt a Ravens ellen. A Pats ellen volt egy, megbüntették és ő lenyilatkozta, hogy jogos volt, nem fellebbez. Ha emlékeim nem csalnak ez a 2. büntije volt mindössze idén. A Steelers szerint vállal vezetett szabályos hit volt a mostani, de legalábbis pénzbüntit nem ért, mert véletléen lett h2h.Soldados
Írtam, hogy határeset. Ti (és a bírók sem) látták annak a meccsen, de amikor a büntetésen gondolkodtak, akkor biztos felmerült, hogy például a föld felé zuhanó Rice(?) hátába miért kellett sisakkal előre méterekről vetődve beleszállni.
Megértem természetesen, hogy a csapatnak sem esik jól, ha a játékosait rendre büntetik, de a Steelers-nek semmi dolga ezzel a büntetéssel. A csapat egyet tehet, a mostani keretrendszerben tanítja meg a tackle-t Clark-nak. Clark pedig fellebbezzen, ha úgy gondolja. (Hogy a keretrendszer mennyire hasonlít a kisasszony és a flag foci keretrendszerére, abba most tényleg ne menjünk bele. A mi kedvünkért vagy a mi vitánk eredményeképpen sem fognak változtatni rajta. 😊 )
Tavaly is csak az lett a vége, hogy már a tulajdonosnak kellett nyilatkozatot kiadnia. (Amit Te akkor győzelmi jelentésnek láttál, de az idei büntetések nem ezt igazolják.) Ha a játékos be akarja vonni az NFLPA-t, akkor Tomlin máris vékony jégen járkál. Az pedig nehezen elképzelhető, hogy a tulaj egy gyékényen fog árulni az NFLPA-val az NFL-lel szemben. Szvsz jobban járna a Steelers, ha Clark csendben és egyedül intézné az ügyet.tomi-tomi
Szted. De érdekes módon a Steelers másként gondolja és most kiáll a játékosa mellett. Az előző (összesen) 180k büntinél nem tette, mert jogos volt, de legalábbis nem volt kirívó eset. Itt viszont arról van szó, hogy nem kell Clarkot megtanítani a tackle-re, mert épp az verte ki a biztosítékot, hogy a Steelers-nél azt szabályos hitnek látják, tehát már büntetéssel sem ért egyet, nemhogy annak mértékével. És ha ez így van, akkor nagyon is jól teszi (bármely klub), hogy felemeli a szavát. Ez egy probléma a jelen NFL-ben, amit meg kell oldani. A probléma megoldása meg nem az, hogy nem veszek róla tudomást, hanem felemelem a szavam, ha vmi nem tetszik. És most Clark ezt tette (ugyebár a korábit elismerte és még csak nem is fellebbezett) és a Steelers kiállt mellette. egyelőre csak HC szintjén.

A vékony jeget meg egyáltalán nem tudom értelmezni. NFL-nek semmi köze Tomlinhoz, nem tehet semmit, ő csak kiállt játékosa mellett, az állása pedig a legstabilabb kb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Egyetlen late hitje sem volt a Ravens ellen. A Pats ellen volt egy, megbüntették és ő lenyilatkozta, hogy jogos volt, nem fellebbez. Ha emlékeim nem csalnak ez a 2. büntije volt mindössze idén. A Steelers szerint vállal vezetett szabályos hit volt a mostani, de legalábbis pénzbüntit nem ért, mert véletléen lett h2h.Soldados
Írtam, hogy határeset. Ti (és a bírók sem) látták annak a meccsen, de amikor a büntetésen gondolkodtak, akkor biztos felmerült, hogy például a föld felé zuhanó Rice(?) hátába miért kellett sisakkal előre méterekről vetődve beleszállni.
Megértem természetesen, hogy a csapatnak sem esik jól, ha a játékosait rendre büntetik, de a Steelers-nek semmi dolga ezzel a büntetéssel. A csapat egyet tehet, a mostani keretrendszerben tanítja meg a tackle-t Clark-nak. Clark pedig fellebbezzen, ha úgy gondolja. (Hogy a keretrendszer mennyire hasonlít a kisasszony és a flag foci keretrendszerére, abba most tényleg ne menjünk bele. A mi kedvünkért vagy a mi vitánk eredményeképpen sem fognak változtatni rajta. 😊 )
Tavaly is csak az lett a vége, hogy már a tulajdonosnak kellett nyilatkozatot kiadnia. (Amit Te akkor győzelmi jelentésnek láttál, de az idei büntetések nem ezt igazolják.) Ha a játékos be akarja vonni az NFLPA-t, akkor Tomlin máris vékony jégen járkál. Az pedig nehezen elképzelhető, hogy a tulaj egy gyékényen fog árulni az NFLPA-val az NFL-lel szemben. Szvsz jobban járna a Steelers, ha Clark csendben és egyedül intézné az ügyet.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez football politika. Tiszta H2H volt, mindenki tudta, hogy jön a bünti, de kell csinálni egy kis cirkuszt a "másik oldal is meghallgattassék" alapon. 😉peterk2005
Nem mennék bele, de nem egészen. Ha elolvasod a cikket, akkor itt kicsit másról van szó. Eddig mindenki lenyelte a büntit, de ez most kiverte a biztosítékot bizonyosokok miatt.Soldados
Idén igen, tavaly Harrison büntetésénél dettó ugyanez ment. Szvsz a csapat feleslegesen megy bele a dologba. Ez a játékos büntetése, a csapatot semmi hátrány nem éri. A pénzbüntetés jelzi, hogy a játékos egyéni fegyelmezetlenségét torolják meg, fel sem merül, hogy a csapatnak ehhez bármi köze van.
Clarkra rászálltak/Clark kivívta a figyelmet. Az első büntetése volt önmagában túlzó. Valószínűleg úgy látják, hogy a vártnál többször fordul elő nála late hit. A Ravens ellen is volt két ilyen határeset late hit tőle, utána volt a H2H. A büntetéspolitika logikáján belül törvényszerű volt, hogy ezért most komolyabb pénzbüntetést kap. (Back to back "visszaeső")tomi-tomi
Egyetlen late hitje sem volt a Ravens ellen. A Pats ellen volt egy, megbüntették és ő lenyilatkozta, hogy jogos volt, nem fellebbez. Ha emlékeim nem csalnak ez a 2. büntije volt mindössze idén. A Steelers szerint vállal vezetett szabályos hit volt a mostani, de legalábbis pénzbüntit nem ért, mert véletléen lett h2h.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Akkor értenék veled egyet tomi-tomi, illetve ezzel az elvvel, ha minden egy kalap alatt lenne és nem kettős mércével. Mennyi h2h-t látni hallani , pofánbaszásokat kézzel és a többi, amik nemhogy nem érnek pénzbüntit, de még zászló se repül rájuk. Amit feljebb írtam áll, ha late hit, akkor fizessen Clark, ha h2h, akkor fizessen, de egyébként meg bassza szájba a jó édes kurva anyját Goodell is meg a bírók is, meg mindenki akinek ehhez köze van, mert sok esetben szemet hunynak - fejezzük ki szépen a dolgot -, valahogy más esetben meg nem.
Ahogy anno Ward mondta, és egyébként ahogy most Ray Lewis is, nem fog egyes játékosok stílusa megváltozni. Csak itt a biztosítékot az bassza ki, hogy nincs egyenlő elbánás-

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Amúgy a csapatnál Clark mostani büntetése kiverte a biztosítékot.Soldados
Ez football politika. Tiszta H2H volt, mindenki tudta, hogy jön a bünti, de kell csinálni egy kis cirkuszt a "másik oldal is meghallgattassék" alapon. 😉peterk2005
Nem mennék bele, de nem egészen. Ha elolvasod a cikket, akkor itt kicsit másról van szó. Eddig mindenki lenyelte a büntit, de ez most kiverte a biztosítékot bizonyosokok miatt.Soldados
Idén igen, tavaly Harrison büntetésénél dettó ugyanez ment. Szvsz a csapat feleslegesen megy bele a dologba. Ez a játékos büntetése, a csapatot semmi hátrány nem éri. A pénzbüntetés jelzi, hogy a játékos egyéni fegyelmezetlenségét torolják meg, fel sem merül, hogy a csapatnak ehhez bármi köze van.
Clarkra rászálltak/Clark kivívta a figyelmet. Az első büntetése volt önmagában túlzó. Valószínűleg úgy látják, hogy a vártnál többször fordul elő nála late hit. A Ravens ellen is volt két ilyen határeset late hit tőle, utána volt a H2H. A büntetéspolitika logikáján belül törvényszerű volt, hogy ezért most komolyabb pénzbüntetést kap. (Back to back "visszaeső")

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy a csapatnál Clark mostani büntetése kiverte a biztosítékot.Soldados
Ez football politika. Tiszta H2H volt, mindenki tudta, hogy jön a bünti, de kell csinálni egy kis cirkuszt a "másik oldal is meghallgattassék" alapon. 😉peterk2005
Nem mennék bele, de nem egészen. Ha elolvasod a cikket, akkor itt kicsit másról van szó. Eddig mindenki lenyelte a büntit, de ez most kiverte a biztosítékot bizonyosokok miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy a csapatnál Clark mostani büntetése kiverte a biztosítékot.Soldados
Ez football politika. Tiszta H2H volt, mindenki tudta, hogy jön a bünti, de kell csinálni egy kis cirkuszt a "másik oldal is meghallgattassék" alapon. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Elég nevetséges hogy alig vannak nagy ütközések amikor meg jön Clark henteskedni akkor első momentum a tombolás második a Goodell anyázása, és ez minden nagy ütközésnél így van. Jó lenne már amerikai focit látni újra.laby
+1

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Elég nevetséges hogy alig vannak nagy ütközések amikor meg jön Clark henteskedni akkor első momentum a tombolás második a Goodell anyázása, és ez minden nagy ütközésnél így van. Jó lenne már amerikai focit látni újra.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy a csapatnál Clark mostani büntetése kiverte a biztosítékot.

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d823f2038/article/from-top-to-bottom-steelers-furious-about-clarks-latest-fine?module=HP11_headline_stack

Clark mellett Tomlin, BB, Harrison is megszólal, be akarják vonni DeMaurice Smith-t is, úgyhogy most kezd komoly lenni ez az ügy.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én most már nem rúgózom ezen, hogy fizetnek. Ha h2h ütközést nyom Clark, akkor fizessen! Van miből.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Legalább sokak most nagyon boldogok lehetnek, persze nem lehet teljes az örömük...kishaszi
Ilyen jeleneteknek sose örülünk... Ward jó játékos, kell a "csibészsége" a pályára. Az ütközés elkésett volt, de sztem nem direkt H2H akart lenni... sztem.Collapo
Nem is rád gondoltam Coll, tudod te jól😉
De elég sok olyan van a fórumon, akinek minden szíve vágya, hogy úgy telibebasszák Wardot, hogy ott maradjon, aztán persze ha megtörténik, akkor hirtelen előkerülnének "mi persze nem ezt akartuk dolgot..." álszenteskedés, amitől személy szerint hányok. Rodney Harrison is egy alattomos tag volt, de én sose kívánnék senkinek sérülést, mégha az illető létezése is hányingert vált ki belőlem (speckó nem Rodneyra gondolok, de hokiban is elég sok ilyen gyűlölt játékos van)kishaszi
Amúgy az esetért Ray-ray is fizet... de nem árulta el, hogy mennyit...
Goofdel bukszája nő... forródróton érkezett a hír... 20K
Jah és jut eszembe, Clark 40K... ez már faszság... még csak igazán durva se volt... H2H, de kb úgy, mint Ray-ray... ráadásul Ed látta hogy jön... pfff

IT'S IN MY SIG!!!

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Közben én is láttam. Goodell a jó.. dat. Szegény Wardot nem láttam még így felállni, minden ütközés után mosolyogva áll fel és sétál le a pályáról. Most azért nem volt annyira rendben. Biztosan nem bírja, mert madárcsontú.polamalu
Legalább sokak most nagyon boldogok lehetnek, persze nem lehet teljes az örömük...kishaszi
Ilyen jeleneteknek sose örülünk... Ward jó játékos, kell a "csibészsége" a pályára. Az ütközés elkésett volt, de sztem nem direkt H2H akart lenni... sztem.Collapo
Nem is rád gondoltam Coll, tudod te jól😉
De elég sok olyan van a fórumon, akinek minden szíve vágya, hogy úgy telibebasszák Wardot, hogy ott maradjon, aztán persze ha megtörténik, akkor hirtelen előkerülnének "mi persze nem ezt akartuk dolgot..." álszenteskedés, amitől személy szerint hányok. Rodney Harrison is egy alattomos tag volt, de én sose kívánnék senkinek sérülést, mégha az illető létezése is hányingert vált ki belőlem (speckó nem Rodneyra gondolok, de hokiban is elég sok ilyen gyűlölt játékos van)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Közben én is láttam. Goodell a jó.. dat. Szegény Wardot nem láttam még így felállni, minden ütközés után mosolyogva áll fel és sétál le a pályáról. Most azért nem volt annyira rendben. Biztosan nem bírja, mert madárcsontú.polamalu
Legalább sokak most nagyon boldogok lehetnek, persze nem lehet teljes az örömük...kishaszi
Ilyen jeleneteknek sose örülünk... Ward jó játékos, kell a "csibészsége" a pályára. Az ütközés elkésett volt, de sztem nem direkt H2H akart lenni... sztem.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Missing practice on Wed: WR Battle, WR Cotchery, S Polamalu (rib), WR Sanders, LB Sylvester (knee), LB Woodley (hamstring)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Közben én is láttam. Goodell a jó.. dat. Szegény Wardot nem láttam még így felállni, minden ütközés után mosolyogva áll fel és sétál le a pályáról. Most azért nem volt annyira rendben. Biztosan nem bírja, mert madárcsontú.polamalu
Legalább sokak most nagyon boldogok lehetnek, persze nem lehet teljes az örömük...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Lewis vajon mennyit? Legalább ugyanennyit megért az övé is, bár a bíró szerint nem volt olyan súlyos 😕polamalu
20 ezer, most már hivatalos.vassadi
Egyiket se kellett volna büntetni. Polamalu kevesebb intjére pedig a magyarázat számomra az, hogy mivel a lb-k jobban figyelnek a passzra, ő kompenzálja ezt és elsősorban a futások megállítása lett a feladata. Szerintem 😛
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Közben én is láttam. Goodell a jó.. dat. Szegény Wardot nem láttam még így felállni, minden ütközés után mosolyogva áll fel és sétál le a pályáról. Most azért nem volt annyira rendben. Biztosan nem bírja, mert madárcsontú.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Lewis vajon mennyit? Legalább ugyanennyit megért az övé is, bár a bíró szerint nem volt olyan súlyos 😕polamalu
20 ezer, most már hivatalos.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Lewis vajon mennyit? Legalább ugyanennyit megért az övé is, bár a bíró szerint nem volt olyan súlyos 😕
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Clark 40.000$-os büntetést kapott. Nevetséges...

Ben üzenete DeSmith-nek: "Stand up and do something for our players."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://sports.yahoo.com/nfl/players/6770/situational

Érdekes dolgok vannak benne. Pl., hogy BB az 1-3. negyedekben amilyen jó, idén a 4. negyedekben annyira nem megy a téma sem neki, sem az O-nak kompletten, ezt azért valóban láttuk, szenvedés ezerrel...

Illetve az is érdekes, hogy 1st downoknál gyatra teljesítmény, 2.nál kurvajó, 3rd downoknál is piszok jó. Mondjuk az elsőbe talán benne van az a pár idény eleji meccs, amikor fal se volt.


Ez meg megint csak nagyon érdekes -> playcalling

Situation G QBRat Comp Att Pct Yds Y/G Y/A TD Int
1D, 8-10 yds 0 57.3 62 107 57.9 678 N/A 6.3 0 5
1D, 6+ yds 0 69.3 68 113 60.2 802 N/A 7.1 2 5

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
In his first game back from injury, Harrison finished with three sacks, three hits and three pressures on just 37 pass rushes - he disrupted the play on just under a quarter of Joe Flacco’s drop backs! But his performance was more than just about the pass rush, Harrison finished the game with five tackles and seven defensive stops.

És még egy érdekesség:
Targeted seven times, TE Dennis Pitta came away with five catches for 46 yards - all on third down.

Sok dologban javultunk a nyitó fordulóhoz képest, mint például Rice limitálása (átlagban 95.6 futott yardot engedünk, amivel már felzárkóztunk a liga élmezőnyéhez) vagy Ben megvédése (Suggs-tól 40 dropback alatt csak egy pressure-re futotta), de a tight endek elleni védekezés most sem ment, és ez volt a Ravens sikeres 3rd downjainak kulcsa.