NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/a-fordulat-ejszakaja/
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem 11 ember fos, csak kellően sok.
Santonio, D'Brickashaw meg Mangold pl. kurva jók, a többiek meg nem 😀
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
Sancho... Soldados
11 ember szar abban az O-ban Sanchez meg kevés ahhoz hogy ezen egyedül felülkerekedjen. Szar a pass block, szar a run block, az elkapók droppolnak. Nem szabad egyedül az ombre nyakába varrni, sőt...JayB
Röhejesen egyszerű checkdown passzból dobott most is INT-et... Ez nem ugyanaz a hiba, mint dropolni egy passzt.Soldados
Azt nem mondtam hogy Sanchez jó és a többi 10 szar 😊 De itt nem az van mint pl Washingtonban hogy egy (két) inkompetens irányítón megy el a szezon.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFC is fos( bár ott kicsivel több esélyes van). Jelenleg mindkét északi csoportból 3 továbbjutó van.
Egyébként teljesen reális a 3 AFC Northos playoff, igazából attól függ, hogy mennyire fogja Hall kiesése befolyásolni a Bengalst.
A Jetsben nem érzem idén az erőt, hogy meglehessen nekik a wildcard hely.tenorx
Sancho... Soldados
11 ember szar abban az O-ban Sanchez meg kevés ahhoz hogy ezen egyedül felülkerekedjen. Szar a pass block, szar a run block, az elkapók droppolnak. Nem szabad egyedül az ombre nyakába varrni, sőt...JayB
Röhejesen egyszerű checkdown passzból dobott most is INT-et... Ez nem ugyanaz a hiba, mint dropolni egy passzt. (Ettől még valóban nemcsak ő felelős az egész O teljesítményéért, de neki nagyon vaskosan benne van a keze.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 901
Az NFC is fos( bár ott kicsivel több esélyes van). Jelenleg mindkét északi csoportból 3 továbbjutó van.
Egyébként teljesen reális a 3 AFC Northos playoff, igazából attól függ, hogy mennyire fogja Hall kiesése befolyásolni a Bengalst.
A Jetsben nem érzem idén az erőt, hogy meglehessen nekik a wildcard hely.tenorx
Sancho... Soldados
11 ember szar abban az O-ban Sanchez meg kevés ahhoz hogy ezen egyedül felülkerekedjen. Szar a pass block, szar a run block, az elkapók droppolnak. Nem szabad egyedül az ombre nyakába varrni, sőt...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az NFC is fos( bár ott kicsivel több esélyes van). Jelenleg mindkét északi csoportból 3 továbbjutó van.
Egyébként teljesen reális a 3 AFC Northos playoff, igazából attól függ, hogy mennyire fogja Hall kiesése befolyásolni a Bengalst.
A Jetsben nem érzem idén az erőt, hogy meglehessen nekik a wildcard hely.tenorx
Sancho... Az a D még mindig jó, tegnap is az volt a baj, hogy teljesen elfáradtak a 2. félidőre, mert nulla segítséget kaptak az O-tól. Ha ez nem változik, akkor valóban így lesz, illetve a Bengals-nál tényleg nagy kérdés hogy mit okoz Hall elvesztése. Én is úgy látom, hogy Bengals-Jets versenyfutás várható a 2. WC-helyért, de most még - amíg nem látom mit okoz Hall kiválása - én is a Bengals mellett tenném le a voksom.

NFC-ben azért a Packs, Saints, Frisco, Giants kvartettet úgy ahogy van erősebbnek érzem az egész AFC-nél, és még ott van az AFC jó csapataival sztem nagyjából azonos szinten álló Falcons és Lions, utóbbitól pl én nagyon félnék, mert DL-jük megzabálna minket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az NFC is fos( bár ott kicsivel több esélyes van). Jelenleg mindkét északi csoportból 3 továbbjutó van.
Egyébként teljesen reális a 3 AFC Northos playoff, igazából attól függ, hogy mennyire fogja Hall kiesése befolyásolni a Bengalst.
A Jetsben nem érzem idén az erőt, hogy meglehessen nekik a wildcard hely.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy az is egy tippem, hogy idén (elsősorban a gyenge schedule miatt) sztem 3 AFC North-csapat lesz PO-ban.Soldados
Ezzel a felvetéssel már megelőztelek. 😊vassadi
Igen, olvastam. 😊

Egyébként nemcsak a gyenge schedule miatt lesz így. Itt van 3 jó csapat (egyik sem elit), míg az AFC úgy ahogy van fos idén, egyetlen elit csapat sincs benne. Ezt kihasználva pedig az AFC north 3 jó csapata fog PO-ba menni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Amúgy az is egy tippem, hogy idén (elsősorban a gyenge schedule miatt) sztem 3 AFC North-csapat lesz PO-ban.Soldados
Ezzel a felvetéssel már megelőztelek. 😊

A KC elleni meccsünk marad SNF.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Félreértés ne essék Soldi: tökéletesen elégedett vagyok a WR corpunkkal, és Arianst se váltanám le, de úgy érzem, hogy még nagyon-nagyon sok tartalék van ebben a gárdában, amit ki kellene használni, aknázni, de egyelőre úgy látom, mintha kicsit megtorpant volna ez a folyamat!kishaszi
Ebben egyetértünk. Sajnos az OL korlátozza a lehetőségeket. Javulni pedig kell, de ez mindig, minden egységre igaz. Az viszont tény, hogy az O-ban meg is van a jelentős javuláshoz a potenciál, s azon kell munkálkodni, hogy az ki is jöjjön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Múlt héten is így gondoltam. Egy 2nd cornertől nem elvárás, hogy ne legyen mellette elkapás és egyetlen TD-t se kapjunk róla. A konkrét szituban pedig Clark is rendesen elkésett.
Soldados
Nincs olyan cb a ligában, akitől elfogadható lenne, hogy egy közepes képességű qb, nyolc másodperccel a meccs vége előtt elengedett game winning passza előtt lemaradjon egy rookie elkapóról egy csoportrangadón, amin a csoportgyőzelem múlhat. Emellett sajnos nem számoltam, de kíváncsi vagyok hány 3rd and long passz ment rá sikeresen, de legalább 3.Szokol
Pedig ez benne van a játékban. Gaynél sokkal nagyobb játékosok is hibáznak ilyen szitukban. Gay ifdén kifejezetten jól játszik. Keenan Lewis a gyenge pontja a sec-nek, ő rajta nyaljuk messze a legtöbbet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Félreértés ne essék Soldi: tökéletesen elégedett vagyok a WR corpunkkal, és Arianst se váltanám le, de úgy érzem, hogy még nagyon-nagyon sok tartalék van ebben a gárdában, amit ki kellene használni, aknázni, de egyelőre úgy látom, mintha kicsit megtorpant volna ez a folyamat!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Múlt héten is így gondoltam. Egy 2nd cornertől nem elvárás, hogy ne legyen mellette elkapás és egyetlen TD-t se kapjunk róla. A konkrét szituban pedig Clark is rendesen elkésett.
Soldados
Nincs olyan cb a ligában, akitől elfogadható lenne, hogy egy közepes képességű qb, nyolc másodperccel a meccs vége előtt elengedett game winning passza előtt lemaradjon egy rookie elkapóról egy csoportrangadón, amin a csoportgyőzelem múlhat. Emellett sajnos nem számoltam, de kíváncsi vagyok hány 3rd and long passz ment rá sikeresen, de legalább 3.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Remélem jól látom a tendenciát.
Az első 5 meccsen nem volt O line,lehoztuk 3-2-vel. Utána toldozott-foltozott a LB sor,győzelmek. A varjak elleni meccseket ha leveszem/mert az embernek olyan érzése van,hogy csak ellenünk készülnek,a többiek ellen meg lesz ami lesz/,és nem feledve az ezévi koncepcióváltást a védelemben,majd a menet közbeni váltást a támadóknál,az összkép tetszetős. Én nem tartok a következő meccsektől,ha feltételezem,hogy a by week alatt rendbejönnek a sérültek,kicsit több idő lesz a red zone o-t gyakorolni,és Troy lyukas kesztyűjét is befoltozza valaki nagyija...😊Blitzburgh
Ott hibás számomra a gondolatmenet, hogy a meccseken belül is baromi hullámzó a teljesítmény. Nem várok én minden drive-ból td-t, na de azért két-három first down csak összejöhetne drive-onként, hogy a védelem pihenhessen és tudjunk játszani az órával. Nem vagyunk konzekvensek, tegnap is két td után three and out és int következett. Az int benne van, előfordul, de az, hogy ennyire leblokkoljunk másfél-két negyedekre rendszeresen, az számomra nem sok jót sejtet.

Egyszerűen nem fér bele majd a PO-ban egy ilyen. Továbbra sem vagyunk konzekvensek és nem érzem a csapatban, hogy vészhelyzetben a negyedik negyedben képes a fordításra. A meccs elbukására viszont annál inkább.

Soldi: Gay futtatását inkább múlt héten kellett volna folytatnod, mondjuk rögtön Smith TD elkapása után. Úgy talán árnyaltabb lenne a kép..Szokol
Múlt héten is így gondoltam. Egy 2nd cornertől nem elvárás, hogy ne legyen mellette elkapás és egyetlen TD-t se kapjunk róla. A konkrét szituban pedig Clark is rendesen elkésett.

haszi: a GB WR-corp vetekszik a miénkkel, de én nem cserélnék. 😊 És hogy lehet számodra sátáni a gondolat, de OC-t se. Ha lesz egy kicsit több időm majd kifejtem. 😊 Attól még, hogy nem csinálunk meg egy 3. és short szitut akár passzal, akár futással, még lehet jó a playhívás, nem?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Akkor egyszerű a képlet. Jövőre elcsábítjuk a GB OC-t,és lesznek nyerő playhívások....😊

Bár abban Soldinak igaza van,hogy egy playhívás akkor nyerő,ha megcsinálják..
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Korábban Moore-t dörgöltem a kétkedők orra alá, most Gayt. 😊 És nemcsak az INT miatt. Ma végig qrva jó volt, sőt összességében idén qrva jó 2nd cornernek. A sec gyenge pontja egyértelműen Lewis.

A playhívás sztem megint rendben volt. A sikertelen play nem feltétlen a playhívás hibája, ahogy azt már sokszor írtam.

Zseniális, hogy olyan 5. WR-ünk van, mint Cocseri. Sztem a liga legjobb WR-corpja a mienk, legalábbis én senki máséra nem cserélném el.

A Cincy nagyon jó csapat, bebizonyították, hogy nem a gyenge a schedule miatt voltak 6-2. Sztem egy jó draftra vannak, hogy a legjobbak közé emelkedjenek, ez pedig könnyen kivitelezhető a Palmer-tréd fényében. Sőt továbbmegyek, nekem a bohócok távoztával még szimpatikusak is, Dalton pedig különösen. Rookie-ként is olyan higgadtsággal és profizmussal játszik, mint BB annak idején, és tud meccset nyerni, ezt tövvször bizonyította idén a 2. félidőkben.

7-3, még két meleg meccs (SF, CIN), PO-nak meg kell lennie. Az hogy divgyőzelem lesz-e, azzal kár foglalkozni egyelőre, mert az nem a saját kezünkben van már.Soldados
Mondjuk ellentmondasz magadnak azzal, hogy a legjobb WR korpot nekünk tulajdonítod (GB még mindig utcahosszal vezet nálam, igaz, ott a playcalling is 10x jobb a miénknél), de 1 passzolt TD-t tudunk csinálni mostanában, de RZ-ban, rövid yardos szitukban rendre csőd, amiket hívunk passzjáték esetén. Ilyen elkapókkal se tudunk olyan routeokat rajzolni, amiket open fielden meg sokszor elég könnyen. Janus arcú nagyon a történet.

Többit adom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Remélem jól látom a tendenciát.
Az első 5 meccsen nem volt O line,lehoztuk 3-2-vel. Utána toldozott-foltozott a LB sor,győzelmek. A varjak elleni meccseket ha leveszem/mert az embernek olyan érzése van,hogy csak ellenünk készülnek,a többiek ellen meg lesz ami lesz/,és nem feledve az ezévi koncepcióváltást a védelemben,majd a menet közbeni váltást a támadóknál,az összkép tetszetős. Én nem tartok a következő meccsektől,ha feltételezem,hogy a by week alatt rendbejönnek a sérültek,kicsit több idő lesz a red zone o-t gyakorolni,és Troy lyukas kesztyűjét is befoltozza valaki nagyija...😊Blitzburgh
Ott hibás számomra a gondolatmenet, hogy a meccseken belül is baromi hullámzó a teljesítmény. Nem várok én minden drive-ból td-t, na de azért két-három first down csak összejöhetne drive-onként, hogy a védelem pihenhessen és tudjunk játszani az órával. Nem vagyunk konzekvensek, tegnap is két td után three and out és int következett. Az int benne van, előfordul, de az, hogy ennyire leblokkoljunk másfél-két negyedekre rendszeresen, az számomra nem sok jót sejtet.

Egyszerűen nem fér bele majd a PO-ban egy ilyen. Továbbra sem vagyunk konzekvensek és nem érzem a csapatban, hogy vészhelyzetben a negyedik negyedben képes a fordításra. A meccs elbukására viszont annál inkább.

Soldi: Gay futtatását inkább múlt héten kellett volna folytatnod, mondjuk rögtön Smith TD elkapása után. Úgy talán árnyaltabb lenne a kép..
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Remélem jól látom a tendenciát.
Az első 5 meccsen nem volt O line,lehoztuk 3-2-vel. Utána toldozott-foltozott a LB sor,győzelmek. A varjak elleni meccseket ha leveszem/mert az embernek olyan érzése van,hogy csak ellenünk készülnek,a többiek ellen meg lesz ami lesz/,és nem feledve az ezévi koncepcióváltást a védelemben,majd a menet közbeni váltást a támadóknál,az összkép tetszetős. Én nem tartok a következő meccsektől,ha feltételezem,hogy a by week alatt rendbejönnek a sérültek,kicsit több idő lesz a red zone o-t gyakorolni,és Troy lyukas kesztyűjét is befoltozza valaki nagyija...😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Azt gondolom, a ma látottak fényében még inkább, hogy ez a csoport, ha valamit nem csesznek el akkor a jövő szezontól igazi halál csoport lehet. Vagyunk ugye mi. A Ravens akik Flakon ide vagy oda nem szar védelemmel rendelkeznek, ha esetleg valami banális véletlen folytán az O-juk is javul... Azután ott a Cincy, nagyon jól tolják és Dalton egy nagyon érett NFL képes játékot mutat rookie létére. A Browns is csillogtat néha, de idén megint jobban indult mint ami lett. Félek egyszer ők is összeállnak és akkor ez lehet a liga legjobb csoportja, ha nem az máris. Ugyebár 3 PO résztvevő lenne amennyiben ma lenne az alapszakasz vége. A meccsről valamikor elemzek is az oldalon, de összefoglalva voltak biztató jelek, Meleg, és hát sajna a legjobb WR Corps sem ér semmit, ha a labda nem találja meg őket. Viszont KILENCEN értek el elkapást és ez hatalmas.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Gay-t öröm volt nézni, én sosem utáltam de nem volt kedvencem természetesen. Viszont ma parádézott végig.
BB nem volt túl pontos, kulcs passzokat rontott el, de hát ez van.

Timmons engem nagyon zavar hogy egész évben szürke, ahogy Troy is. Most az hogy ölébe esett egy labda az nem változtat ezen a szememben.
Megbízható Millerünkön volt ma -10 pontunk, de belefért. Pályafutása alatt legyen egy ilyen meccse is.
Brown viszont nagyon brutális volt ma is, hihetetlen keze van plusz ugye lába is.

Plusz nekem is a Dalton vezette Bengals rohadt szimpatikus lett, mondjuk lehet nem lesznek azok ha esetleg 2 év múlva oda-vissza verik a csoportot. 😀

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
A passrushuk brutál, viszont a secondary szar, Ben meg kurva jó nyomás alatt... Szerintem ez se hangzik rosszul, de mind1 is azt kell elverni, aki szembejön. Amúgy szerintem is Dalton>Flacco, főleg hosszútávon.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na jövő héten sietni kell haza Prágából, majd popcornnal, sörrel szurkolni a Cincynek. 😊

Mindenesetre várjuk, hogy kivel vezetjük a csoportot. :cool: Cincy-győzelem esetén kezünkbe kerül a divízió, madárkák sikere esetén nem, mert nekik még bukniuk kell egyet, hogy legyen esélyünk a divízióra.

Ahogy ma gabtsinak is mondtam, ha PO, akkor ezerszer inkább a Ravens-szel szeretnék találkozni, mint a Cincyvel. Rémisztő a passrushuk, de ezt tudtuk előre. A Ravens-t pedig le tudjuk nyomni erőfociban és nem lesz mindig csodanapja Flaccónak, mert látjuk milyen a Ravens O igazi arca... Az a kivétel amit ellenünk csináltak, nem az amit a JAX, SEA, vagy éppen NYJ ellen, de még lehetne sorolni ezt a sort. Amúgy az is egy tippem, hogy idén (elsősorban a gyenge schedule miatt) sztem 3 AFC North-csapat lesz PO-ban.Soldados
A Ravens ellenünk megtanult nyerni, viszont mindenki más ellen szarok... Írtam is az eredménykövetőben, h szerintem Dalton már most coolabb mint Flakon. A PO-ban nekem mind1 melyik jönne, a Ravensnek csak nem jön ki a lépés harmadszor is, a kis vörös meg azért csak rookie QB, ma is elizgulta a végén szerencsére...Shilkor
Nekem a matchup tetszik jobban a Ravens ellen. A Cincy passrush brutális, azaz épp ott van erősségük, ahol nekünk gyengeségünk. Ráadásul gyors atletikus DE-k, nempedig erős LB-k, azaz a melák, behemót falunknak duplán nehéz ellenük. Dalton pedig már rookie-ként jobban tetszik nekem, mint Flacco.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Na jövő héten sietni kell haza Prágából, majd popcornnal, sörrel szurkolni a Cincynek. 😊

Mindenesetre várjuk, hogy kivel vezetjük a csoportot. :cool: Cincy-győzelem esetén kezünkbe kerül a divízió, madárkák sikere esetén nem, mert nekik még bukniuk kell egyet, hogy legyen esélyünk a divízióra.

Ahogy ma gabtsinak is mondtam, ha PO, akkor ezerszer inkább a Ravens-szel szeretnék találkozni, mint a Cincyvel. Rémisztő a passrushuk, de ezt tudtuk előre. A Ravens-t pedig le tudjuk nyomni erőfociban és nem lesz mindig csodanapja Flaccónak, mert látjuk milyen a Ravens O igazi arca... Az a kivétel amit ellenünk csináltak, nem az amit a JAX, SEA, vagy éppen NYJ ellen, de még lehetne sorolni ezt a sort. Amúgy az is egy tippem, hogy idén (elsősorban a gyenge schedule miatt) sztem 3 AFC North-csapat lesz PO-ban.Soldados
A Ravens ellenünk megtanult nyerni, viszont mindenki más ellen szarok... Írtam is az eredménykövetőben, h szerintem Dalton már most coolabb mint Flakon. A PO-ban nekem mind1 melyik jönne, a Ravensnek csak nem jön ki a lépés harmadszor is, a kis vörös meg azért csak rookie QB, ma is elizgulta a végén szerencsére...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na jövő héten sietni kell haza Prágából, majd popcornnal, sörrel szurkolni a Cincynek. 😊

Mindenesetre várjuk, hogy kivel vezetjük a csoportot. :cool: Cincy-győzelem esetén kezünkbe kerül a divízió, madárkák sikere esetén nem, mert nekik még bukniuk kell egyet, hogy legyen esélyünk a divízióra.

Ahogy ma gabtsinak is mondtam, ha PO, akkor ezerszer inkább a Ravens-szel szeretnék találkozni, mint a Cincyvel. Rémisztő a passrushuk, de ezt tudtuk előre. A Ravens-t pedig le tudjuk nyomni erőfociban és nem lesz mindig csodanapja Flaccónak, mert látjuk milyen a Ravens O igazi arca... Az a kivétel amit ellenünk csináltak, nem az amit a JAX, SEA, vagy éppen NYJ ellen, de még lehetne sorolni ezt a sort. Amúgy az is egy tippem, hogy idén (elsősorban a gyenge schedule miatt) sztem 3 AFC North-csapat lesz PO-ban.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Kikapott a Ravens, a csoport éléről mehetünk sebeket nyalogatni.