NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az én prioritási sorrendem valahogy így néz ki:
NT/ILB/OL majd BPA. Az első három is borulhat, attól függően, hogy a többi csapat mennyit visz ki az adott pozícióból (pl.: ha bent marad Burfict mondjuk 32re 😉 ), de valahogy így képzelem el a draftot.
Aztán majd a vezetőség jól ránk cáfol 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
http://www.steelersdepot.com/2011/11/steelers-2012-draft-needs/

Vélemények? Soldi?
Van pár számomra érdekes dolog benne, Farriorék helyzete, Sanders, CB poszt...Starks vs. enibádi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az hagyján, a melóban Bartók rádiót hallgatok,és ma Berthold Roethlisberger játszott klarinéton 😊 Sokrétű német család....😊
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A topic is bye week-es? 😊laby
Úgy tűnik. A héten semmi érdemleges nem történt, azt leszámítva, hogy Tomlin meglátogatta Goodellt, de ezt nem akartam említeni, nehogy megint elinduljon a trash-áradat.
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A topic is bye week-es? 😊

több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Komplexebben kell nézni a dolgokat.

Idézted a D csodás számait. Emlékszel a 2009-es D-re? TOP5-ös volt az nfl.com szerint)... Aha, persze... A nagy lóf.szt, 40%-os 3rd down mutatóval? Meg a 4. negyedes összeomlásokkal? Nem-nem, az egy gyenge D volt, a mezőny hátsó felébe való. És tök mindegy mit mond a többi szám, az emiatt a két dolog miatt egy szar Defense volt. Hány és hány meccset nyert meg az O, hogy a D eladja a 4. negyedben... (Volt olyan meccs, hogy három 4. negyedes TD sem volt elég, mert a D mindre beszopta a választ) Ettől függetlenül most már elfogadható a D, de ez az az egység amely nem áll készen a nagy menetelésre, ez derült ki a Ravens ellen. Az O megb.szta a liga legjobb D-jét, amikor kellett, viszont a D-t megb.szta a liga egyik legfosabb Offense, amikor eldőlt a meccs...

A TO-mutató, amit emlegetsz, az például éppen nem az O-t káthoztatja, hanem a D-t... A ligában mi szereztük a legkevesebb labdát. Ez a D sara, nem az O-é. Sőt az első meccset leszámítva, teljesen jó számokat hoz a labdaeladást illetően, csakhát 10 meccsen kb 5 szerzett labdával, nehéz nem utolsónak lenni a TO-mutatóban...

A futás védelmén még javítani kell, mert akit a PO-ban szétfutnak, az kikapott. Én sem azt mondom, hogy ezen fogunk elvérezni, csak azt, hogy ezen javítani kell, mert még mindig nem az igazi és ez potenciálisan olyan pont, ahol elbukhatunk.

Írtad, hogy ennél rosszabb D-vel is nyertek már SB-t. És teljesen igazad van. De ennél rosszabb Offense-szel is nyertek már SB-t. Az O statjai az első 4 meccs miatt gyengébbek (na ott tényleg fos volt a fal), mint amilyen szinten van jelenleg. És az elmúlt 3 meccsen bizony az O volt a húzóágazat. Mert ők három tűzforró, (ebből 2 csoportderbin) feltették a táblára a pontot, amikor ütött az óra (a Pats ellen már hamarabb is, sőt ott 40 percig ültették a padon Bradyt), a D viszont nem tudta befejezni a meccset az egyiken, pedig 92 yardja volt rá, ráadásul egy ergya Offense ellen.

Ez olyan mint az egész idény. Az igazi szezon decemberben kezdődik, a meleg meccsek pedig a negyedik negyedben. Az O a szar Pats D-t kivégezte korán, 2 qrva erős D ellen pedig potenciális GW-drive-ot vezetett, tehát amikor kellett, akkor megverték a liga legjobb D-jét és egy TOP3-as D-t. Kár hogy a mienket is megverte Flacco.

Az a baj, hogy Te azt várod, hogy a liga legjobb és a liga TOP3-ban lévő D-je ellen ne legyen 3 and out, ne legyen sack, ne legyen probléma? Ezek nem véletlenül qrva jó védelmek, jobbak mint a mieink. Igen a Bengals és a Ravens D is jobb jelenlegi Steelers D-nél. Akkor mivel is nyertünk? Bizony, azért mert az O fellépett, 3 meccse kifejezetten jól játszanak. Igenis nagy dolog, hogy 24 pontot tettek a táblára a Bengals D ellen. Ez kemény férfi munka volt. Az O 3 meccse azt mutatja, hogy készen áll (a meglévő problémái ellenére is (OL)) az SB-runra, mert amikor kell, akkor megcsinálják a játékokat, viszont a D nem éppen ezt mutatta. De nem féltem a Steelers-t, januárra a védelem is készen fog állni. Ráadásul épp a konzisztenciát hiányolod, pedig épp ez a nagy erényünk, mi vagyunk az AFC egyetlen konzisztens csapata, amely nem up and down, hanem a nagy átlagot mindig lehozza, néha pedig kiugróra is képes (lásd Pats).

De ami a lényeg, hogy nem tudok jobb csapatot mondani a Steelers-nél az AFC-ben. És azért sem értem a fanyalgást (senkinek nem örülnél a PO-ban), mert 1, vezetjük az AFC-t 2, nézz bármelyik PR-re vagy olvassál el bármilyen elemzést a jelenlegi erőviszonyokról: JELENLEG a Steelers a legjobb csapat az AFC-ben. Miért? mert egyik egységnél sincsenek nagy kérdőjelek, egy egész meccset nézve mindkettő stabil, jó teljesítményre képes. Ergó: konzisztens. Megingás persze van egy meccsen belül (hát még TOP3-as D-k ellen), de a meccs végére mindkét egység leteszi a jó teljesítményt. (2-2 óta a D volt egyszer az, amely nem volt rá képes)
Ellenben másoknál hemzsegnek a kérdőjelek:
Jets: O fos
Pats: D fos
Ravens: O fos
Cincy: rutintalan O
Houston: Schaub után van élet majd Leinarttal?
AFC West: 😂

Steelers? Van egy jó D, és egy jó O. És ami a legszebb, mindkettő felfele tart. 😉 Kérdés? 😊 Amúgy két csapatnak nem örülnék: Pats (rossz matchup a D-nek), Cincy (rossz matchup az O-nak -> ezért is nagy dolog a 24 pont)

Ben sérülése: eltört a hüvelykujja a dobó kezén. Volt már ilyen neki 2005-ben.Soldados
A TO mutató nem kizárólag a D sara, mert az nem alap az O-nk esetében hogy 30+ pontokat gyártson TD esővel, de az alap, hogy ha mi támadunk, abból ne mi kapjunk pontot.

Egyébként nem az a helyzet, hogy top D-k ellen van gond , hanem hogy bármilyen vicckategóriás D üzembiztosan csinál ellenünk sacket vagy int-et.

Hogy ezeket a meccseket mivel nyerjük? PL azzal, hogy a Bengalsnak és a Patsnek is 17 pontot engedett a D. És ha a Ravens ellen 2 perccel a vége előtt megcsinál az O egy 1st downt, akkor ők is 16 ponton maradnak, és ennyi.

Pats meccsről még csak annyi, hogy pontosan ugyanannyi labdabirtoklásuk volt nekik mint nekünk. 9-9. Tehát TB is ugyanannyiszor vezethetett volna hosszú driveot mint Ben. Csak valamilyen oknál fogva némelyik így sikerült:
1 drive 1:24 perc, punt
2 drive 4:38 punt
5 drive 1:43 punt
7 drive 2:38 punt
9 drive 0:11 safety 😊

Ha ezt a meccset nem a D hozta le nekünk, akkor nem tudom Tombrédi miért ment le a drivejaik felében 1-2 perc után a pályáról? Miért nem csinált 70+ y-os 6-8 perces driveokat?

1TD +1FG 10 pont. Ennyit engedett a D a Pats O-nak. (Plusz az a kis 7 pontos malőr, amikor az O-nk odaadta nekik a lasztit saját 25y-nál)

Nem fanyalgok a PO miatt (még be sem jutottunk) csak ha összevetem a lehetőségeket a korábbi évekkel; 2008-ban és tavaly is a PO-ban nekünk kedvező ellenfeleket kaptunk. Idén akik szóbajöhetnek : Pats, Ravens, Cinci egyikre sem mondanám hogy biztosan ütjük őket, pedig papíron jobbak vagyunk. A másik oldalról Saints- nem fekszik a stílusuk, GB- látjuk, SF -nemsokára meglátjuk. Ha papírforma szerint alakulnak a dolgok, akkor sokkal nehezebb lesz mint korábban.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Így van, Ráadásul még szimpi is a csapat játéka. Persze szeretni nem fogom őket, de a respect az megvan. Hajrá Tigrisek, mindenképpen faljátok fel a hollókat.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért nem gyenge dolog a Steelz topicban olyat olvasni hogy hajrá Cincy 😊Delonso_
Már nincsenek a bohócok (szimpik lettek), plusz ugye az érdek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Futásvédelem nem olyan mint előző években, azt adom, de ha valaki megver minket, nem azzal fognak megverni, hogy szétfutnak.

Jan
Azért folyamatosan javul a futás elleni védelmünk. Az utolsó 4 meccsen összesen nem futottak ellenünk 300y-t.
Szerintem az azért már messze nem a közepes kategória.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Azért nem gyenge dolog a Steelz topicban olyat olvasni hogy hajrá Cincy 😊Delonso_
Pedig veletek vagyunk szívvel és lélekkel.
Most de nem mindörökké. 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azért nem gyenge dolog a Steelz topicban olyat olvasni hogy hajrá Cincy 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nehéz ez a Cincy ügy. Sztem Dalton már most érettebb, mint Flakon - hogy mi lesz később az persze előre nem borítékolható -, de a liga legjobb D-vel fognak szemben állni.. Hmm... Ha Boldint megfogják, akkor szerintem a többi nem fog gondot okozni a Bengals D-nek, de összességében az se lesz egy sima meccs, szvsz nagyon kevésen fog múlni, az pedig ugye nem garancia egyik oldal győzelmére se.kishaszi
Szoros lesz, nagyon szoros. Én sem tudom megtippelni. De hajrá Cincy. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nehéz ez a Cincy ügy. Sztem Dalton már most érettebb, mint Flakon - hogy mi lesz később az persze előre nem borítékolható -, de a liga legjobb D-vel fognak szemben állni.. Hmm... Ha Boldint megfogják, akkor szerintem a többi nem fog gondot okozni a Bengals D-nek, de összességében az se lesz egy sima meccs, szvsz nagyon kevésen fog múlni, az pedig ugye nem garancia egyik oldal győzelmére se.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pl. lehetett mondani anno a Holmes eset után, hogy ott szerencsével, bírói segítséggel húzták be a strigulát a nevünk mellé, de aztán az értékmérő döntőben megint mi nyertünk... Onnantól nincs mit beszélni, elmélkedni, számolni. Meg nincs is értelme, hogy mi volt előtte, közben, regularban... Szóval én csak annyit mondok, hogy amíg PO sincs, addig csak törődjünk a magunk dolgával 😉 és ne számolgassunk, kalkulálgassunk, ítélkezzünk😊

(PR-t meg sose nézek, csak kevés kivételtől eltekintve, inkább magam óhajtok véleményt formálni, és nem mások szempontjai szerint "követni"...😀)kishaszi
No ezzel is egyetértek. Menni előre, azt meglátjuk mire elég. először is jó lenne, ha a Cincy nyerne, mert akkor mienk a driving seat. 😊

A PR max arra jó, hogy esetleg visszaigazolja a gondolataimat. 😊 És most visszaigazolta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen, mindig van hova feljebb lépni, ezzel azonosulok.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én értelek, de megbaszhatjuk az összes elemzőt, meg a 10 meccs utáni összbenyomást, ha PO-ban megint csőd van.kishaszi
Ez igaz. 😊

És nem is azt mondom (meg a PR-ek sem), hogy mi jutunk az SB-be, csak azt, hogy JELENLEG, nincs jobb csapat a Steelers-nél az AFC-ben. De ez nem azt jelenti, hogy verhetetlenek lennénk. De Tomlin szokta mondani: folyamatoan fejlődni kell, egészen februárig, mert csak így nyerhetjük meg az SB-t. Eddig szépen fejlődünk, de ezt folytatni kell, akkor odaérhetünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én értelek, de megbaszhatjuk az összes elemzőt, meg a 10 meccs utáni összbenyomást, ha PO-ban megint csőd van.
Addig kár mondani bármit is szvsz.

Pl. lehetett mondani anno a Holmes eset után, hogy ott szerencsével, bírói segítséggel húzták be a strigulát a nevünk mellé, de aztán az értékmérő döntőben megint mi nyertünk... Onnantól nincs mit beszélni, elmélkedni, számolni. Meg nincs is értelme, hogy mi volt előtte, közben, regularban... Szóval én csak annyit mondok, hogy amíg PO sincs, addig csak törődjünk a magunk dolgával 😉 és ne számolgassunk, kalkulálgassunk, ítélkezzünk😊

(PR-t meg sose nézek, csak kevés kivételtől eltekintve, inkább magam óhajtok véleményt formálni, és nem mások szempontjai szerint "követni"...😀)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most Soldi igazad van nagyban, bárl eírod, hogy fos holló attak, ehhez képest minket megmaszkuráltak, mint a tücsökrajt.

kishaszi
Igen, írtam is, hogy ez történt. És pont ezért mondom, hogy a D nem áll készen az SB-runra, de jó úton jár, látványosan javulunk azon a téren is. 92 yardot nem szabad engedni ilyen ergya O-nak, főleg nem az utolsó drive-ban, amikor a meccs a tét.Soldados
Igen, akartam írni, hogy nem szabadna, de ameddig így van, addig nehéz azt mondani, hogy a Ravens gyengébb, igazából csak erre az ellentmondásra utaltam.kishaszi
10 meccs alapján gyengébb. Még akkor is, ha azon a meccsen összejött nekik. 10 meccs alapján a Steelers nagyobb játékerőt képvisel, ráadásul jobb tendenciát is mutat.

A PR-ben sosem a helyezés a lényeg (tehát tök mindegy, hogy vki 2. vagy éppen 4. helyre tesz), de arra jó, hogy pl most megmutatja, konszenzusos AFC best team van, ez pedig a Steelers. ezt nem én látom így, hanerm minden elemző, szakíró, újságíró.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most Soldi igazad van nagyban, bárl eírod, hogy fos holló attak, ehhez képest minket megmaszkuráltak, mint a tücsökrajt.

kishaszi
Igen, írtam is, hogy ez történt. És pont ezért mondom, hogy a D nem áll készen az SB-runra, de jó úton jár, látványosan javulunk azon a téren is. 92 yardot nem szabad engedni ilyen ergya O-nak, főleg nem az utolsó drive-ban, amikor a meccs a tét.Soldados
Igen, akartam írni, hogy nem szabadna, de ameddig így van, addig nehéz azt mondani, hogy a Ravens gyengébb, igazából csak erre az ellentmondásra utaltam.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
most komolyan a kurva firstdown-t talán nem az húdemilyen O-nak kellett volna megcsinálnia? ozt térdelni rogyásig, azér faszok mer csak cicáznak, haa igazán jók lennének megcsinyálnák a K.O.-t, de sose teszik - a Pats verés is nüanszokon múlottsutianap
A Pats-verés nüanszokon? Ne viccelj már. Sima meccs volt az első perctől az utolsóig. A RZ-ben voltak gondok, de az egy impresszív W volt és legfőképpen az O-tól, mert ha RZ-ben meg is torpantak, de Tommy fiút 40 percig jegelték a padon, eszméletlen nagy siker, ezzel hatalmas segítséget kapott a D. Olyan nagyot, mint amilyet 2008-ban rendszeresen a D adott az O-nak.

A nyamvadt 1st downról csak annyit, hogy a liga legjobb D-je nem véletlenül a liga lega legjobb D-je. azért az, mert ellenük bizony nem egyszerű egy nyamvadt 1st downt csinálni. Ez benne van. Az viszont nincs benne, hogy egy igen ergya O végigmenjen 92 yardot, amikor a meccs múlik rajta. És az az igazán bántó benne, hogy nem egy véletlen benyalt nagy playről van szó, hanem szépen apránként végigmasíroztak, ez a gáz. De mondom, jó úton jár a D is, látványosan javul. Épp úgy, ahogy az O is. Utóbbi márrendre hozza magát, amikor "game on the line", előbbitől 2 hete még láttunk egy megingást.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most Soldi igazad van nagyban, bárl eírod, hogy fos holló attak, ehhez képest minket megmaszkuráltak, mint a tücsökrajt.

kishaszi
Igen, írtam is, hogy ez történt. És pont ezért mondom, hogy a D nem áll készen az SB-runra, de jó úton jár, látványosan javulunk azon a téren is. 92 yardot nem szabad engedni ilyen ergya O-nak, főleg nem az utolsó drive-ban, amikor a meccs a tét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
most komolyan a kurva firstdown-t talán nem az húdemilyen O-nak kellett volna megcsinálnia? ozt térdelni rogyásig, azér faszok mer csak cicáznak, haa igazán jók lennének megcsinyálnák a K.O.-t, de sose teszik - a Pats verés is nüanszokon múlott


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most Soldi igazad van nagyban, bárl eírod, hogy fos holló attak, ehhez képest minket megmaszkuráltak, mint a tücsökrajt.

Ward meg Ward. Pont ugyanígy érzek, rettenet hiányzik az a mosoly, ami még akkor is jött 90%-ban, ha nem sikerült az elkapás.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más:

Rettenetesen jó cikk Wardról: http://www.post-gazette.com/pg/11319/1189938-87.stm

Azt hiszem, sajnos jön a vég. Ha nem lenne ennyire jó a WR-corpunk még lehetne pár 3-500 yardos éve, de így meredek. Nagyon kíváncsi leszek, hogy kezeli ő, aki egyik legnagyszerűbb versenyző, akit valaha láttam sportpályán és arra is, hogy a csapat, hogy kezeli majd. Amikor az ő pályájának vége lesz, az legalább annyira fájdalmas lesz, mint Smith volt, sőt... Már az szörnyű, hogy alig használjuk, komolyan, rettenetesen hiányzik a mosolya, a keménysége, az egész jelensége, no meg a kulcselkapásai 3rd downoknál. Furcsa, de inkább keserű, hogy azokat most már nem ő csinálja, hanem egy "nyeretlen kétéves", Antonio Brown. De legalább megcsinálja. 😊 Azt hiszem, a 3 SB-s csapatunk névsorolvasása az ő nevével kezdődne. Nagyon bízom benne, hogy az öreg még egyszer utoljára beleröhög mindenkinek a képébe és megmutatja, hogy még mindig képes kiváló teljesítményre, és még mindig versenyképes a fiatalokkal. Épp úgy legyen egy nagy dobása, mint Bettisnek azon a havas december eleji napon a Bears ellen. Vagy rántsuk elő a Po-ban vagy bármi, de én még egyszer akarom látni ezt az embert, ahogy beleröhög mindenki képébe, mert 100 yard fölé jut, vagy mert sorra megcsinálja a crucial 3rd downokat, vagy TD-ket. Bár a számok csak számok, de szeretném, ha még vhogy elérné az igen közel álló mérföldköveket. Nem azért mert ettől jobb vagy rosszabb játékos, hanem mert megérdemli. Ward, Canton waiting for you!

És ha már WR-corp. Az nem tudom mennyire tűnt fel nektek, de ugye korábban, ha 3rd down, akkor szinte tuti, hogy Ward volt a célpont, most kb 60%-ban Antonio Brown. Vicces volt, ezt bemondtam meccs előtt gabtsinak, majd a 3rd and qrva sok előtt is mindig, hogy most jön Brown. És jött is mindig. 😊 Annó nem igazán örültem a draftolásának (nem a személyével volt bajom, de Sanders 3. körös behúzása után feleslegesnek gondoltam), de iszonyat a srác, ráadásul olvastam róla, hogy állítólag vmi irdatlan mennyiségűt dolgozik, ő az egyik legszorgalmasabb srác az egész csapatban, neki a legjobb a munkamorálja, állandóan gyakorolni akar, hogy jobb és jobb legyen. 3rd downnál 20%-ban marad Mewelde, kb 10%-ban Ward (😕 😕 😕, pedig ez mindig is a legnagyobb erénye volt) és a maradék 10%-ban mindenki más.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!