NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Közben leesett, de ahhoz több botlás kéne az ellenlábasoknál, amit nem hiszek. Sztem a Pats kb az ucsó, BUF elleni meccsét fogja elveszíteni és 13-3-mal fog végezni. Nekünk ehhez már nem szabadna kikapni, és azért a CIN elleni vereség is benne van simán szvsz. A Raiders nem tudom milyen erőt képvisel, Texans meg Salhúb kiesésével valszeg nem fognak beleszólni ebbe.kishaszi
Pont ezért, ha a Pats lesz a konferencia-győztes, mi pedig a csoportunk első helyén végzünk, akkor meglesz a második hely az AFC-ben; a másik két divízióval ilyen szempontból nem kell számolni. Csak azzal ugye, hogy tegnap a Ravens nyert, nehezebb lesz a csoport élén zárni.vassadi
eszontam a Hollóknak is visszavan egy cicás meg egy friszkós, s a látott "ligaelit D" - na nem húznám tutti W-re nekik
de ha a Bengals nyert volna, létezne egy kurvára felspannolt csoportvezető ( mert ugye mi semmiképp se maradtunk volna ) - ezér mondom jobb a Révens párbaj, mint a hármasbefutó - ne higgyék Cincinátusban, hogy akárcsak másodikok is lehetnek 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Közben leesett, de ahhoz több botlás kéne az ellenlábasoknál, amit nem hiszek. Sztem a Pats kb az ucsó, BUF elleni meccsét fogja elveszíteni és 13-3-mal fog végezni. Nekünk ehhez már nem szabadna kikapni, és azért a CIN elleni vereség is benne van simán szvsz. A Raiders nem tudom milyen erőt képvisel, Texans meg Salhúb kiesésével valszeg nem fognak beleszólni ebbe.kishaszi
Pont ezért, ha a Pats lesz a konferencia-győztes, mi pedig a csoportunk első helyén végzünk, akkor meglesz a második hely az AFC-ben; a másik két divízióval ilyen szempontból nem kell számolni. Csak azzal ugye, hogy tegnap a Ravens nyert, nehezebb lesz a csoport élén zárni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én kb úgy látom, hogy ha hibátlanok maradunk, akkor meglesz az AFC 1. hely, ha bukunk egyet (vagy kettőt), akkor 5. kiemelés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Közben leesett, de ahhoz több botlás kéne az ellenlábasoknál, amit nem hiszek. Sztem a Pats kb az ucsó, BUF elleni meccsét fogja elveszíteni és 13-3-mal fog végezni. Nekünk ehhez már nem szabadna kikapni, és azért a CIN elleni vereség is benne van simán szvsz. A Raiders nem tudom milyen erőt képvisel, Texans meg Salhúb kiesésével valszeg nem fognak beleszólni ebbe.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha nem leszünk csopelsők, akkor nem lehet pihink se, nem?kishaszi
Zoli főcsoportelsőket írt, így bizonyára arra gondolt, hogy második kiemeltek leszünk, ami pihenőt ér (csakúgy, mint tavaly).
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nem leszünk csopelsők, akkor nem lehet pihink se, nem?kishaszi
így van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha nem leszünk csopelsők, akkor nem lehet pihink se, nem?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Szépen jöttünk ki a bájvíkbő, meccselőny a cincivel szemben, s két meccselőny a többi vájdkárdrános csapattó.
Jobb a kettes verseny, mint a hármas dulakodás - a döntő legalább a hazai hollóverés lett volna így maradnak a végső bengals meccsek plucc a negyvenkilences küzdelmek és a setét lovas, mármint setétbarna 😉sutianap
A szezon elején 12-4-et tippeltem, vagyis szerintem a Friscot bukjuk, de a többit nyerjük és csoportelsőként megyünk, be nem leszünk főcsoport elsők, de lesz egy plusz hetünk. Én így érzem.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Komplexebben kell nézni a dolgokat.

Idézted a D csodás számait. Emlékszel a 2009-es D-re? TOP5-ös volt az nfl.com szerint)... Aha, persze... A nagy lóf.szt, 40%-os 3rd down mutatóval? Meg a 4. negyedes összeomlásokkal? Nem-nem, az egy gyenge D volt, a mezőny hátsó felébe való. És tök mindegy mit mond a többi szám, az emiatt a két dolog miatt egy szar Defense volt. Hány és hány meccset nyert meg az O, hogy a D eladja a 4. negyedben... (Volt olyan meccs, hogy három 4. negyedes TD sem volt elég, mert a D mindre beszopta a választ) Ettől függetlenül most már elfogadható a D, de ez az az egység amely nem áll készen a nagy menetelésre, ez derült ki a Ravens ellen. Az O megb.szta a liga legjobb D-jét, amikor kellett, viszont a D-t megb.szta a liga egyik legfosabb Offense, amikor eldőlt a meccs...

A TO-mutató, amit emlegetsz, az például éppen nem az O-t káthoztatja, hanem a D-t... A ligában mi szereztük a legkevesebb labdát. Ez a D sara, nem az O-é. Sőt az első meccset leszámítva, teljesen jó számokat hoz a labdaeladást illetően, csakhát 10 meccsen kb 5 szerzett labdával, nehéz nem utolsónak lenni a TO-mutatóban...

A futás védelmén még javítani kell, mert akit a PO-ban szétfutnak, az kikapott. Én sem azt mondom, hogy ezen fogunk elvérezni, csak azt, hogy ezen javítani kell, mert még mindig nem az igazi és ez potenciálisan olyan pont, ahol elbukhatunk.

Írtad, hogy ennél rosszabb D-vel is nyertek már SB-t. És teljesen igazad van. De ennél rosszabb Offense-szel is nyertek már SB-t. Az O statjai az első 4 meccs miatt gyengébbek (na ott tényleg fos volt a fal), mint amilyen szinten van jelenleg. És az elmúlt 3 meccsen bizony az O volt a húzóágazat. Mert ők három tűzforró, (ebből 2 csoportderbin) feltették a táblára a pontot, amikor ütött az óra (a Pats ellen már hamarabb is, sőt ott 40 percig ültették a padon Bradyt), a D viszont nem tudta befejezni a meccset az egyiken, pedig 92 yardja volt rá, ráadásul egy ergya Offense ellen.

Ez olyan mint az egész idény. Az igazi szezon decemberben kezdődik, a meleg meccsek pedig a negyedik negyedben. Az O a szar Pats D-t kivégezte korán, 2 qrva erős D ellen pedig potenciális GW-drive-ot vezetett, tehát amikor kellett, akkor megverték a liga legjobb D-jét és egy TOP3-as D-t. Kár hogy a mienket is megverte Flacco.

Az a baj, hogy Te azt várod, hogy a liga legjobb és a liga TOP3-ban lévő D-je ellen ne legyen 3 and out, ne legyen sack, ne legyen probléma? Ezek nem véletlenül qrva jó védelmek, jobbak mint a mieink. Igen a Bengals és a Ravens D is jobb jelenlegi Steelers D-nél. Akkor mivel is nyertünk? Bizony, azért mert az O fellépett, 3 meccse kifejezetten jól játszanak. Igenis nagy dolog, hogy 24 pontot tettek a táblára a Bengals D ellen. Ez kemény férfi munka volt. Az O 3 meccse azt mutatja, hogy készen áll (a meglévő problémái ellenére is (OL)) az SB-runra, mert amikor kell, akkor megcsinálják a játékokat, viszont a D nem éppen ezt mutatta. De nem féltem a Steelers-t, januárra a védelem is készen fog állni. Ráadásul épp a konzisztenciát hiányolod, pedig épp ez a nagy erényünk, mi vagyunk az AFC egyetlen konzisztens csapata, amely nem up and down, hanem a nagy átlagot mindig lehozza, néha pedig kiugróra is képes (lásd Pats).

De ami a lényeg, hogy nem tudok jobb csapatot mondani a Steelers-nél az AFC-ben. És azért sem értem a fanyalgást (senkinek nem örülnél a PO-ban), mert 1, vezetjük az AFC-t 2, nézz bármelyik PR-re vagy olvassál el bármilyen elemzést a jelenlegi erőviszonyokról: JELENLEG a Steelers a legjobb csapat az AFC-ben. Miért? mert egyik egységnél sincsenek nagy kérdőjelek, egy egész meccset nézve mindkettő stabil, jó teljesítményre képes. Ergó: konzisztens. Megingás persze van egy meccsen belül (hát még TOP3-as D-k ellen), de a meccs végére mindkét egység leteszi a jó teljesítményt. (2-2 óta a D volt egyszer az, amely nem volt rá képes)
Ellenben másoknál hemzsegnek a kérdőjelek:
Jets: O fos
Pats: D fos
Ravens: O fos
Cincy: rutintalan O
Houston: Schaub után van élet majd Leinarttal?
AFC West: 😂

Steelers? Van egy jó D, és egy jó O. És ami a legszebb, mindkettő felfele tart. 😉 Kérdés? 😊 Amúgy két csapatnak nem örülnék: Pats (rossz matchup a D-nek), Cincy (rossz matchup az O-nak -> ezért is nagy dolog a 24 pont)

Ben sérülése: eltört a hüvelykujja a dobó kezén. Volt már ilyen neki 2005-ben.Soldados
A TO mutató nem kizárólag a D sara, mert az nem alap az O-nk esetében hogy 30+ pontokat gyártson TD esővel, de az alap, hogy ha mi támadunk, abból ne mi kapjunk pontot.

Egyébként nem az a helyzet, hogy top D-k ellen van gond , hanem hogy bármilyen vicckategóriás D üzembiztosan csinál ellenünk sacket vagy int-et.

Hogy ezeket a meccseket mivel nyerjük? PL azzal, hogy a Bengalsnak és a Patsnek is 17 pontot engedett a D. És ha a Ravens ellen 2 perccel a vége előtt megcsinál az O egy 1st downt, akkor ők is 16 ponton maradnak, és ennyi.

Pats meccsről még csak annyi, hogy pontosan ugyanannyi labdabirtoklásuk volt nekik mint nekünk. 9-9. Tehát TB is ugyanannyiszor vezethetett volna hosszú driveot mint Ben. Csak valamilyen oknál fogva némelyik így sikerült:
1 drive 1:24 perc, punt
2 drive 4:38 punt
5 drive 1:43 punt
7 drive 2:38 punt
9 drive 0:11 safety 😊

Ha ezt a meccset nem a D hozta le nekünk, akkor nem tudom Tombrédi miért ment le a drivejaik felében 1-2 perc után a pályáról? Miért nem csinált 70+ y-os 6-8 perces driveokat?

1TD +1FG 10 pont. Ennyit engedett a D a Pats O-nak. (Plusz az a kis 7 pontos malőr, amikor az O-nk odaadta nekik a lasztit saját 25y-nál)

Nem fanyalgok a PO miatt (még be sem jutottunk) csak ha összevetem a lehetőségeket a korábbi évekkel; 2008-ban és tavaly is a PO-ban nekünk kedvező ellenfeleket kaptunk. Idén akik szóbajöhetnek : Pats, Ravens, Cinci egyikre sem mondanám hogy biztosan ütjük őket, pedig papíron jobbak vagyunk. A másik oldalról Saints- nem fekszik a stílusuk, GB- látjuk, SF -nemsokára meglátjuk. Ha papírforma szerint alakulnak a dolgok, akkor sokkal nehezebb lesz mint korábban.Jan
Hát itt nagyon sok alapvető tévedésed van.

1. a ligautolsó TO-mutatóért kizárólag a D felel, ugyanis a 10 meccsen szerzett saccperkábé 5 szerzett labda szintén ligautolsó. Ez a kizárólagos oka, hogy TO-mutatónk mindenkinél gázabb, ugyanis tulajdonképpen egyáltalán nem szerzünk labdát. Az O egyáltalán nem adja el sokszor zsugát, az első meccset leszámítva, abszolút élmezőnyben lenne e tekintetben.

2. nagyon rossz felfogás azt várni, hogy ne legyen sack vagy 1-1 INT. Ez benne van a játékban. Szar Defense-knél is összejöhet 1-1 jól sikerült play még a legjobb Offense-k ellen is, ez benne van, nemcsak nálunk, hanem mienknél jobb O-k esetében is. Butaság azt várni, hogy ilyen ne forduljon elő, ugyanis mindig elő fog, még a ligaelit Offense-ekkel is.

3. Olvass több elemzést, de ha akarod, keresek neked ilyen videókat a Pats meccs utánról. Azt a meccset Ben és az általa vezetett O nyerte meg (nagyrészt). Azzal, hogy 40 percet jegelte Bradyt. Ez a legjobb módszer a Pats ellen, ami létezik, hogy jegeled a padon az O-ját és 5-8-10 perces drive-okat vezetsz. (Itt megjegyezném a másik vesszőparipámat: Arians zseniális game plant csinált és a csapat tökéletesen megvalósította). Ezzel egyrészt nem hagyta ritmusba jönni a Pats O-t, másrészt a védelemnek elegendő pihenőt nyújtott, ergó a friss védelem jobb eséllyel indult Brady ellen, láttuk is előnyeit ennek. Javaslom nfl.com és espn.com meccs utáni elemzővideókat megnézni. (Ettől még a D kiváló volt, de óriási segítséget kapott az O-tól, s azt sikeresen kihasználta.) A liga legjobb D-je ellen pedig semmilyen körülmények között nem lehet elvárás a 1st down megcsinálása, benne van, hogy nem sikerül, ezért ligaelső Defense. Mi a gázabb, hogy a ligaelső D ellen nem sikerült egy 1st down, vagy az, hogy egy szar O 92 yardot végigment a D-n? Nem kérdés...

4. Egyrészt a játék jellegéből fakadóan általában a támadás/védekezés 0 (+/-1), csakhogy a kulcs az óra kontrollálása, s ezt Benék tették meg. A többit lásd az előző pontban.

5. Fanyalogsz. Pedig a csapat óriásit lépett előre szeptemberhez képest. Főleg a tendencia, ami nagyon bíztató a jövőre nézve. Az AFC legjobb csapatának tartják konszenzusos alapon. Ez nem jelenti, hogy SB-be jutunk, megvannak a hibáink, de minden téren jó úton jár a csapat, mert folyamatosan fejlődik és egyenletes tejesítményt nyújt. Épp ezért nem értem kétkedést, mert jelenleg nálunk csak rosszabb csapatok vannak a főcsoportban. Senki sem verhetetlen számunkra ez egészen biztos, egyik ellen sem underdogként mennénk pályára. (NFC-t nem számítva)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Mindenesetre az AFCben lassan kihalnak a vetélytársak. Úgy kell keresni valakit, aki hajlandó indulni a rájátszásban komoly szándékkal.
A csapat öregszik, ilyen ziccert kár lenne kihagyni.
Az NFC más kérdés. Kit érdekel, messze van.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szépen jöttünk ki a bájvíkbő, meccselőny a cincivel szemben, s két meccselőny a többi vájdkárdrános csapattó.
Jobb a kettes verseny, mint a hármas dulakodás - a döntő legalább a hazai hollóverés lett volna így maradnak a végső bengals meccsek plucc a negyvenkilences küzdelmek és a setét lovas, mármint setétbarna 😉sutianap
Hát én nem vagyok éppen elégedett... Engem egy meccs érdekelt igazán, hogy ismét saját kezünkben legyünk, de azon a Ravens nyert, így nem éppen úgy érzem, hogy jól jöttünk ki a hétből.Soldados
azt írtam, azon már túlvagyunk - a saját kezünkben a sorsunk a WildCarddal es, nem-e?sutianap
A Wild Cardra eddig is saját kezünben voltunk (ráadásul a Po-szereplésünk nem igazán kérdés, ha nem történik nem várt csoda), de most Number 1 seed is a kezünkbe kerülhetett volna. Ez volt a forduló tétje.

A forduló előtt az AFC trónján csücsültünk, most pedig az 5. helyen. Ez történt, a többi szinte lényegtelen a szempontunkból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Szépen jöttünk ki a bájvíkbő, meccselőny a cincivel szemben, s két meccselőny a többi vájdkárdrános csapattó.
Jobb a kettes verseny, mint a hármas dulakodás - a döntő legalább a hazai hollóverés lett volna így maradnak a végső bengals meccsek plucc a negyvenkilences küzdelmek és a setét lovas, mármint setétbarna 😉sutianap
Hát én nem vagyok éppen elégedett... Engem egy meccs érdekelt igazán, hogy ismét saját kezünkben legyünk, de azon a Ravens nyert, így nem éppen úgy érzem, hogy jól jöttünk ki a hétből.Soldados
azt írtam, azon már túlvagyunk - a saját kezünkben a sorsunk a WildCarddal es, nem-e?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Szépen jöttünk ki a bájvíkbő, meccselőny a cincivel szemben, s két meccselőny a többi vájdkárdrános csapattó.
Jobb a kettes verseny, mint a hármas dulakodás - a döntő legalább a hazai hollóverés lett volna így maradnak a végső bengals meccsek plucc a negyvenkilences küzdelmek és a setét lovas, mármint setétbarna 😉sutianap
Hát én nem vagyok éppen elégedett... Engem egy meccs érdekelt igazán, hogy ismét saját kezünkben legyünk, de azon a Ravens nyert, így nem éppen úgy érzem, hogy jól jöttünk ki a hétből.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Szépen jöttünk ki a bájvíkbő, meccselőny a cincivel szemben, s két meccselőny a többi vájdkárdrános csapattó.
Jobb a kettes verseny, mint a hármas dulakodás - a döntő legalább a hazai hollóverés lett volna így maradnak a végső bengals meccsek plucc a negyvenkilences küzdelmek és a setét lovas, mármint setétbarna 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az ügyben vassadi összefoglalta a véleményem: NT-ILB a legvalószínűbb, aztán OL. És Gilbertről is, ő LT lesz hosszútávon.

Nevekről (helyekről - pl tuti kimegy) beszélni viszont az idény ezen szakaszában butaság beszélni. Egész egyszerűen annyi minden történhet még a játékosokkal, a csapatokkal, hogy felelősen erről nem lehet még beszélni, majd max az idény után, aztán a combine után már j9hetnek konkrét nevek konkrét helyen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
McLendon jövőre odaver egyet, figyeljétek meg. Nem lesz itt top NT pick, Ő lesz a jövő NT-je nálunk, nem tudom miért, de érzem. 😀

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Az hagyján, a melóban Bartók rádiót hallgatok,és ma Berthold Roethlisberger játszott klarinéton 😊 Sokrétű német család....😊Blitzburgh
Vagy svájci? 😊 http://hu.wikipedia.org/wiki/Kurt_R%C3%B6thlisberger
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hightower szerintem bent lehet, bírom őt is nagyon, de nálam Burfict a #1. (Mondjuk őt tuti kiviszi valaki előttünk)tenorx
Ez a lényeg.

NT-ben szerintem, Mclendon még jó lehet, ha nem találunk valakit. Egy két szezont amíg meglesz az igazi kihúzhatunk vele.polamalu
Ez a D inkább elbír egy kevésbé jó ILB-t Farrior helyett, mint egy kevésbé jó NT-t Hampton helyett (mert ott van Timmons is), ezért a nose tackle az elsőszámú prioritás a jövő évi drafton.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
NT-ben szerintem, Mclendon még jó lehet, ha nem találunk valakit. Egy két szezont amíg meglesz az igazi kihúzhatunk vele. Én azt mondom Ádi, hogy maradjon RT. Szerezzünk, be egy LT prospectet és Starks mögött építsük be jövőre. Sajnos a terveim nem úgy váltak be és nem tudom folyamatosan nyomon követni az egyetemet. A család kezd besokallni és nem akarom nagyon húzogatni a húrt 😀 ILB-ben egyet értek, mindenképpen fontos lesz.Az egy két tényleg fontos poszt mellé pedig a sok kiszemeltből csak bejön egy kettő.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én azért szeretnék ILBt idén, mert sok tehetséges srác lesz valószínűleg a drafton, mint DE volt idén (amit ki is használtunk).tenorx
Ha Hightower bent lesz első körben, lehet, hogy inkább őt választanám egy NT helyett. Vagy esetleg második körben egy feltrade.vassadi
Hightower szerintem bent lehet, bírom őt is nagyon, de nálam Burfict a #1. (Mondjuk őt tuti kiviszi valaki előttünk)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én azért szeretnék ILBt idén, mert sok tehetséges srác lesz valószínűleg a drafton, mint DE volt idén (amit ki is használtunk).tenorx
Ha Hightower bent lesz első körben, lehet, hogy inkább őt választanám egy NT helyett. Vagy esetleg második körben egy feltrade.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én azért szeretnék ILBt idén, mert sok tehetséges srác lesz valószínűleg a drafton, mint DE volt idén (amit ki is használtunk).
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A cap helyzeten egy ponton tuti tudnék spórolni jövőre. A seggel blokkolósra gondolok. Helyére valami normálisabb embert beszerezni, vagy csak legalább tényleg Starksot megtartani. Gilbert átmozgatása szerintem nem biztos, hogy jó, idén belejött a jobb oldalba hagyjuk ott hosszú távra, a Gatorsban biztos van kellemes LT aki kijön 😀. Starks mögött egy tanulóév azután a teljes OL Gatorsos fal lesz akik mint az aligátor falják fel az ellent. 😀polamalu
Gilbertből hosszútávon LT lesz. A kérdés, hogy jövőre Colonnal számolunk-e RT-ként azok után, hogy gyakorlatilag két teljes szezont kihagyott sérülés miatt. Ha nem, akkor marad a Starks-Gilbert tackle páros, és 3-4. körben OT is várható a drafton. A Gators OL pick idén nem valószínű.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én is mindenképpen NT-t hoznék első körben. A másik nagy need, az ILB ebben az esetben maradna másodiknak, de azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy nem draftolunk játékost erre a posztra, hanem majd csak 2013-ban (első körben), és így a Farrior visszavonulása utáni első szezont a Timmons-Foote párossal játszanánk végig, hacsak utóbbi helyét közben át nem veszi az újonc belső linebacker. Harmadikként a cikkben is említett OG, Kemót én sem érzem már olyan biztos pontnak a falban. Utána elsősorban safety és egy hátsó körös WR; defensive endet esetleg, cornert nem hoznék.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A cap helyzeten egy ponton tuti tudnék spórolni jövőre. A seggel blokkolósra gondolok. Helyére valami normálisabb embert beszerezni, vagy csak legalább tényleg Starksot megtartani. Gilbert átmozgatása szerintem nem biztos, hogy jó, idén belejött a jobb oldalba hagyjuk ott hosszú távra, a Gatorsban biztos van kellemes LT aki kijön 😀. Starks mögött egy tanulóév azután a teljes OL Gatorsos fal lesz akik mint az aligátor falják fel az ellent. 😀