NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért tegyük hozzá hogy "mi mindig így nyerjük a meccseket" mondatok nem mindig igazak. Lásd 2. Ravens meccsünk amikor egész pályán átmenetelt az általunk örök vesztesnek titulált Flacco és el is vertek minket. Most is eléggé szépen haladtak a győzelem felé, Palko ha csak egy nagyon picit is ügyes QB lenne akkor behúzhatták volna ezt a meccset is, benne volt a levegőben.

Antonio Brown meg nálam 1-1-be Holmes. A mozgása, az elkapásai, a sebessége, a kulcs szituációkba egyszer csak ahogy betoppan a képbe és lehúz valami rakétát.
Ami a jó benne hogy Holmes vonásai vannak (szerintem) a pályán, és azon kívül meg hatalmas elszántsága, ami Santonio-ból hiányzott.

Így van egy Holmes és Tebow játékosunk egy személyben. 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
NFL.com-on nézzétek a Lamarról szóló filmet,címlapos...😊)Blitzburgh
Így van, most akartam ajánlani.

When you've won a Super Bowl, it's easy to think you have little left to accomplish in life. That's not the case for Steelers LB LaMarr Woodley, who proves every time he returns to his hometown of Saginaw, Mich., that his life's mission is only just beginning.
http://www.nfl.com/features/the-season-2011/episode-13?module=HP11_cp

Nagyon bírom Woodleyt, remélem nálunk fejezi majd be a pályafutását jó sokidő múlva 😊
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
NFL.com-on nézzétek a Lamarról szóló filmet,címlapos...😊)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én azért egy következtetést levonnék ebből a meccsből (és az eddigiekből): valahogy ebben a szezonban nem sülnek a félidei elemzések. Nem néztem statokat, de szerintem nagy eltérés van az első és a második félidő között mind a szerzett, mind a kapott pontok tekintetében. Hozzáteszem, hogy itt nem a meccsek kozmetikázásról van szó, hanem kőkeményen felhozzuk az ellenfelet, vissza a meccsbe..Szokol
Offense-nél ez nem kérdés, a defense-nél viszont nincsenek ilyen gondok, mert amikor a támadók leeresztettek, akkor a védelem nyerte meg a meccset (Colts, Jaguars, Chiefs, de a Bengals-meccs is ide sorolható).
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Én azért egy következtetést levonnék ebből a meccsből (és az eddigiekből): valahogy ebben a szezonban nem sülnek a félidei elemzések. Nem néztem statokat, de szerintem nagy eltérés van az első és a második félidő között mind a szerzett, mind a kapott pontok tekintetében. Hozzáteszem, hogy itt nem a meccsek kozmetikázásról van szó, hanem kőkeményen felhozzuk az ellenfelet, vissza a meccsbe..
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A sérültekről:
- Troy-jal kapcsolatban bizakodó az edzői stáb, valószínűleg pályára léphet vasárnap
- Woodley állapota folyamatosan javul, van esély a játékára, attól függően, hogy milyen szinten tud részt venni az edzéseken
- Foote is hasonló sérülést szedett össze, bár ez annyira nem komoly, minden bizonnyal játszhat
- Pouncey-nak megártott a bye week, összeszedett egy vírusos gyomorfertőzést, aminek következtében le is adott pár kilót - alighanem limitáltan fog edzeni, reméljük pályára léphet
- talán már Battle és Sylvester is bevethető lesz
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Teljesen jó jellemzés. Mi senkit nem verünk halálra. Akármekkora különbség van a 2 csapat között. Csak nyerünk, sokszor szenvedve, de nyerünk.

Csak akkor jön ki ilyen blowout, ha nagyon meg akarjuk mutatni, hogy királyok vagyunk, leginkább miután egy nagy pofonba belefutunk, lásd idén Seahawks (a Ravens-szopás után), vagy tavaly Raiders (a Pats-alázás után). De nem is ez a lényeg, hanem hogy nyerünk. Akármekkora fosok voltunk, most őszintén, vki azt érezte egy pillanatig is, hogy kikaphatunk? Én nem. Tök nyugodtan néztem a meccset, ahogy amúgy a JAX-et és a Coltsot is idén. És bizony ritká kell csalódnunk, ilyen volt a 2. Ravens idén. De épp ezért tudok nyugodt maradni, mert tudok bízni a csapatban, mert nagyon-nagyon ritkán kell csalódnom.

Mi így nyerünk és kész, aki évek óta követi és szereti ezt a csapatot, annak nincs ebben semmi új. Mi nem döntjük el a meccset a szünetig vagy egy negyed alatt, vagy 5 perc alatt, de amikor kell, be tudjuk fejezni a meccset. Ez a csapat ehhez ért. Nem kell mást várni. Képes rá az Offense, ha kell és képes rá a Defense ha kell. Ettől vagyunk nagy csapat lassan egy évtizede.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ismét egy olyan meccs amiből gyakorlatilag semmiféle következtetést sem szabad levonni.
Még abból sem, hogy a defense ezúttal jó volt. Nem a Palko vezette KC offense az értékmérőjük. Hamarosan PO, s ha csak valami szánalmas ökörséggel el nem rontjuk, akkor mi is ott leszünk, s ott nagyságrendekkel komolyabb támadóalakulatokkal kell majd szembenézni.
Most komolyan, kell a 8-3-at magyarázni?
Ez egy okos győzelem volt. A lehető legkevesebb erőbefektetéssel, a kiegészítő játékosok előléptetésével hoztuk a meccset. Néha olyan érzésem volt, hogy a Heinz Fieldi pályamunkások és jegyszedők csak azért nem lépnek pályára, mert a szertárban nem akadt méretüknek megfelelő felszerelés. Lehet nyavalyogni, hogy szarok voltunk és pontparádét vártunk, de ez volt a legbölcsebb döntés amit az edzői stáb a hosszútávú célok érdekében hozhatott. Big Bentől nem az az elvárás, hogy 6 TD passzt osszon ki a Chiefs ellen, hanem az, hogy a Bengals ellen legalább egy ponttal eredményesebben vezesse a támadókat, mint Dalton. Egyébként meggyőződésem, hogy ha halál komolyan vesszük ezt a mérkőzést és végig az alapemberek játszanak, akkor is csak vért izzadva nyertünk volna. Süti írta itt egyszer még talán tavaly vagy akár még annál is régebben, hogy Steelers szurkoló nem lesz valaki, annak születni kell. Tökéletes diagnózis. Egyesek talán még azt a tévhitet is táplálják magukban, hogy mi mazochisták vagyunk, holott csak arról van szó, hogy bensőséges viszonyt ápolunk régi cimboránkkal, a szívinfarktussal. És ez így lesz a továbbiakban is. A Seahawks típusú mérkőzések nálunk csak valami tévedés folytán szoktak előfordulni.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért már az első félidőben is akadozott az O. Indultunk a KC38-as vonaláról-Punt, KC7-ről Field gól, végül a KC24-ről sikerült behúznunk a TD-t. Harmadik kísérlet 17%-ban sikerült. 1/6. Nem túl acélos.
No mindegy. Kell az ilyen is. Annak azért örülök, hogy ezzel a játékkal is sikerült egy W-t behúzni.
Talán hosszú volt a kihagyás és nem lebecsülve a KC-t de a koncentráció sem volt megfelelő.kittli
Nem mondtam, hogy jó volt, csak elfogadható, pontokat legalább szereztünk.

A kiscsapatok nagyon fel tudják szívni magukat hazai primetime meccseken, lásd pl. a Colts elleni szenvedésünk, vagy a Jaguars Ravens ellen, MNF-en aratott győzelme. A KC-nél ez főként (vagy inkább csak) a defense-re volt igaz, ők tartották meccsben a csapatot.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Én nem látom olyan tragikusan a helyzetet. A D-re nem lehet panasz, az első félidőben az O is elfogadható teljesítményt nyújtott. Az egyetlen dolog, ami aggasztó, az a támadóegység második félidei produkciója, de nem újdonság a visszaesésük. Nem túl biztató dolog, nem az első eset, hogy ez történik, de még javítható. Sok csapat megirigyelné, hogy mi csak ilyen problémákkal küszködünk.vassadi
Azért már az első félidőben is akadozott az O. Indultunk a KC38-as vonaláról-Punt, KC7-ről Field gól, végül a KC24-ről sikerült behúznunk a TD-t. Harmadik kísérlet 17%-ban sikerült. 1/6. Nem túl acélos.
No mindegy. Kell az ilyen is. Annak azért örülök, hogy ezzel a játékkal is sikerült egy W-t behúzni.
Talán hosszú volt a kihagyás és nem lebecsülve a KC-t de a koncentráció sem volt megfelelő.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na állítólag Pouncey vmi gyomorfertőzés miatt szállt ki. Ha ez igaz, akkor az jó hír.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
"The Steelers looked like they had a thanksgiving hangover in this game." -ime az igazság
kettő nem erőltettünk semmit - nem akartuk összetöretni magunkat mer a KC nagyon fel volt húzva, de Tomlin jól mérte fel a helyzetet a szélesszájú kisbéka ismert esetét. Troy pihennyen csak, Móricka is. Moore-ral szórakoztattuk magunkat, meg Saundersszel.
Nem akartunk belemenni egy húdeaviláglegfontosabbmeccseezbehúzomhameghalokisba. Özé kérdeztem mi verte le a bilit a meccs elején Valasznál? nem tuggyuk?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez nem is kérdés.

Most akkor mi van Troy fejével?Blitzburgh
Nekem úgy tűnt, inkább csak elővigyázatosságból nem ment vissza. Elég sok agyrázkódása volt már, nem kockáztatnak, teljesen érthető, főleg ilyen meccsen.

Engem Pouncey jobban érdekel, hogy vele mi van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ez nem is kérdés.

Most akkor mi van Troy fejével?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Frisco elleni meccsel csak arra gondoltam,hogy perpill nehezebbnek érzem a tigriseknél.Blitzburgh
Igen, ez lehet, de a Bengals-meccs a fontosabb. 😉
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
A Cincy fontosságát nem vitatom,a mai játéknál több kell.A Frisco elleni meccsel csak arra gondoltam,hogy perpill nehezebbnek érzem a tigriseknél. A hollók pedig már a héten kikapnak a barnáktól..😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyetértek vassadival.

Az alapszakasz utolsó kiemelt fontosságú meccse jön. Be kell húzni, mert akkor 3 meccs fórunk lesz a Cincy előtt 4 körrel a vége előtt, amiből csak a Frisco tűnik keménynek, de igazából az egyáltalán nem fontos meccs, csak akkor, ha a Ravens bukna egyet addig vhol.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én nem látom olyan tragikusan a helyzetet. A D-re nem lehet panasz, az első félidőben az O is elfogadható teljesítményt nyújtott. Az egyetlen dolog, ami aggasztó, az a támadóegység második félidei produkciója, de nem újdonság a visszaesésük. Nem túl biztató dolog, nem az első eset, hogy ez történik, de még javítható. Sok csapat megirigyelné, hogy mi csak ilyen problémákkal küszködünk.

Pozitív a 3 labdaszerzés,remélem maradt még a fiúkban a frisco ellen,de az O impotenciája remélem elfogyott...Blitzburgh
4 turnoverünk volt egész pontosan.

Nem a Niners ellen kellenek a tartalékok, hanem a most következő Cincy-meccsre. A San Franciscói kirándulás talán nehezebb lesz, de a Bengals elleni csoportrangadó mindenképpen fontosabb.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mi a helyzet Chris Hoke val? Nekem o is titkos kedvencem. Amikor az utobbi idoben o kezdett kb 10 meccs ota akkor mindig nyertunk. Mi a helyzet vele hogy inaktiv?gabimalu
Hoke 3. számú NT lett, megelőzte őt McLendon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
NFL.COM-on megnéztem a hájlájtszot. Én sem biztos, hogy ezt a meccset töltöm le...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Asszem,ez lesz az első meccs idén,amit nem töltök le,hiába nem láttam. Olvasva az eredménykövetőt,és látva az összefoglalót,ez volt az idei "nézhetetlen" meccsünk.
Pozitív a 3 labdaszerzés,remélem maradt még a fiúkban a frisco ellen,de az O impotenciája remélem elfogyott...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
"Szerencsére" annyira behányt a gépem, hogy 24 óra alatt se tudtam életet lehelni bele.
Az ilyen meccseket kéne 30-2-re nyerni...Minimumkishaszi
Még mindig a meccs hatása alatt állok. Az volt a legszörnyűbb, hogy mikor fél perccel a vége előtt Lewis elkapta a labdát semmilyen katartikus érzés nem fogott el. Csak néztem ki a fejemből, hogy "jól van, ez is megvan".
Most perpill. próbálom összeszedni magamban a pozitívumokat. :/
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Jól láttam, hogy minden cserénk jáccott, még a labdaszedőfiúk is? Tomlin is kábé arra az álláspontra juthatott Palkóval kapcsolatban, mint én, hogy ha jövő karácsonyig dobál, akkorse tud TD-t csinálni. Az elejin mi volt a zri Valassza?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
"Szerencsére" annyira behányt a gépem, hogy 24 óra alatt se tudtam életet lehelni bele.
Az ilyen meccseket kéne 30-2-re nyerni...Minimum

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A estéről két jó dolgot tudok mondani, győztünk és több labdát szereztünk végre mint amennyit eladtunk. Az egész találkozó szenvedés volt, látszott, hogy nem is akarják igazán lejátszani. Kedves, szeretett, csapat, ha hiszitek ha nem a szurkolók az ilyen simának tűnő találkozókon nem azért ülnek le a TV elé, hogy izzadva tördeljék a kezüket , tudom Soldi a Steelers győzelmek ilyenek, végre az ilyen találkozókon, konzisztensen, jó teljesítményt és sziporkázást várunk. Tisztelettel egy szurkoló.