Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jelen állás szerint a Pro Bowl szavazáson Wallace a 8. (575,821 szavazat), Ben a 9. (565,378) helyet foglalja el összesítésben. Pouncey és Troy továbbra is vezeti az AFC centereinek, illetve safety-jeinek listáját.vassadi
ezt hol lehet megnézni?Amadeus91
Én itt olvastam:
http://www.steelersdepot.com/2011/12/mike-wallace-ben-roethlisberger-in-top-10-of-latest-pro-bowl-voting-results/
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
"I can't stand rookies," Arians, a head coach at Temple from 1983-88, said with a laugh. "No way in (heck) I could coach college guys. It's flattering, it's a great university, and I do have friends there. Wish them well in their search, but I'm not a candidate."


"I think Randy would be a great college head coach, whether it would be Ole Miss or Memphis and would do a fantastic job as would Kirby," Arians said.


egyre "szimpibb"
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Erről beszélünk sport iránti alázat, ellenfél iránti tisztelet. Lehet 16-0-át és csodálatos offense-t csinálni úgyis, mint a GB... Ha megnyerték a meccset, letérdelnek. Mert így is lehet... (És akkor csodálkozunk, hogy az SB-vereség után a kárörvendés miatt be kellett zárni a Pats topikot? Emiatt volt, ezt érte el a Pats. Hidd el, ha GB járna így, nem történne meg ugyanez) Az a Pats minden normális (értsd: nem elvakult) szurkoló szimpátiáját és elismerését kivívhatta volna, ehelyett a semlegesekből is többségében undort váltott ki. Érdekes, a GB nem.

Senki nem azt várja, hogy eldőlt meccsen üljenek le, hogy bocs nem akarunk alázni, mert ha végigfutnak a pályán, hát ez van, vagy ne adj isten az ellen még egy 70 yardos passzt is benyal, ez van. De 4.-re nekimenni FG-távon eldőlt meccsen... Visszatetsző (és akkor finom voltam, mert az undorítót találóbb szónak érzem). És tök mindegy ki csinálja, mert nekem nem a NE-del van bajom, hanem a stílussal és ez felőlem lehet a SF, a SD, a NO, vagy bárki. Ha mi csinálnánk, azt is utálnám.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
A Pats a Chiefs ellen mit is csinált? Egy megnyert meccsen tuti tisza FG távban nekimentek negyedikre a meccs legvégén. Mi szükség volt erre? Alázni akarták a már megvert ellenfelet.

Azt megértem, hogy nem fognak 1&10re puntolni, Vagy ha megy a futás nem fog 4 yard után térdelni a futó. Ha hagyják fusson TDig. Vagy a WR. De 4th don esetén a red zone közepén nagy különbségnél a meccs végén rúgjanak FGt. Mert az korrekt. Ne térdeljenek (bár a Chiefs amikor szintén idén megverte a Raiderst, akkor mi 1&10re a red zone közepén térdeltünk hármat, mert így is lehet. Nem MUSZÁJ alázni. vezettünk mi is 28 ponttal aznap.) Tisztelni is lehet a másikat. Van épp elég gondjuk, ez teljesen felesleges. ÉS milyen rekordot ér el ezzel BB idén??? Semmilyent, ez süket duma.
A új futót akarták felhozni? Kit érdekel egy újonc egy komplett csapathoz és a teljes szurkolói bázisához mérve? Ez alázás volt, erőfitogtatás a megvert, meccset már feladó ellenfélen, semmi más.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Számunkra is idegesítő. Mert nem értik meg:

1. hogy nem a passzolás a főben járó bűn, hanem nekimenni negyediknek (és főleg FG-távon), vagy fake spike-ot csinálni, vagy onsidekicket, stb.

A rekordokról pedig annyit, hogy úgy sikerül ezzel a visszatetsző stílussal rekordot dönteni, hogy a múltnak átadott rekordnál nem viselkedett hasonlóan visszatetsző módon a régi csúcstartó (márpedig nem viselkedett), akkor az így elért rekord semmivel sem jobb teljesítmény, ergó mindössze annyival jobb a puszta számok alapján az új csúcstartó, hogy a rekord miatt - sokak véleménye szerint - sportszerűtlen alázást csinál.

Ráadásul azt a véleményemet is tartom, hogy a 2007-es Pats egy induripindurit sem lett volna rosszabb csapat senki szemében sem, ha 1-2 rekorddal kevesebbet csinál. Ugyanis így is úgy is minden idők (egyik) legjobb offense-ként emlegetnék.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kedves Wyat! Most sem sírtam. Az, hogy 25-ről bevállalnak egy passzt az nem az alázás, de mondjuk az, hogy fél yardról a tutit, mert ez ezen a szinten mondjuk 95% nem csinálják meg az tetszett. Az amikor minden összejön és Mint a NO-is ilyen különbséggel nyer benne van, ettől ők sem szimpik. Azt ismerd el, hogy BB ebben az esetben tuti a TD-t hívta volna és ez a valós különbség. Erről az egy snappről mondjunk véleményt, mert, ha elkezdünk vissza menni akkor a végén kijön, hogy a kezdőkörben sakkozhatnának is.polamalu
Ezt nem értem. Tök sima mérkőzés végén, amikor már csak az eredmény növelése lehet az egyetlen kérdés, akkor egy 26 yardos TD-passz, mondom passz(!!!ami ugye főben járó bűn előnyben!!!) nem gond, egy 1 yardos mondjuk futott (de legyen akár passzolt) TD bezzeg nem. Hát LOL 😂
BB nekiment volna, ebben én is biztos vagyok, de nem is zavart volna. Én vagyok a közönség, engem szolgáljanak ki, ne az ellenfél szurkolóit... Meg én akkor is szeretem, ha dőlnek a rekordok. Beszélni arról, hogy volt az a csapat, amelyik ezt, meg ezt a rekordot tartja. Most az, hogy volt az a csapat, amely majdnem megdöntötte a rekordot, de mégsem, mert jófejek voltak. Hát, hogy úgy mondjam azt pl magyarázhatod tíz év múlva, hogy de meglett volna, ha akarják...
Nem fogom előhozni Soldi nyugi, csak reagálni. Minden alkalommal, amikor ez a számomra idegesítő téma előjön

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Láthattunk egy tökéletes ellenpéldát a NE féle megalázásra. SEA az utolsó fél percben fél yardon volt és térdelt 31-14-nél. Brady és BB biztosan egy TD-t csinált volna és rámegy a kétpontosra is.polamalu
Brühühü. Saintsnél is sírtál? 62–7-nél meg a 4. és 1-nél? 😊
Btw, a tökéletes ellenpéldánál nem lett volna tacsakmindegy végjátékban 25 yardos passz még, és csak azért nem lett TD, mert leért a térde... Miről beszélünk megint már...Wyatt
Ne kezdjük újra... Sokan nem szeretik a Pats által meghonosított alázást, amit ma már más is csinál. Azt is utáljuk (akik legalábbis így gondolkodunk), nemcsak amikor a Pats csinálta.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Kedves Wyat! Most sem sírtam. Az, hogy 25-ről bevállalnak egy passzt az nem az alázás, de mondjuk az, hogy fél yardról a tutit, mert ez ezen a szinten mondjuk 95% nem csinálják meg az tetszett. Az amikor minden összejön és Mint a NO-is ilyen különbséggel nyer benne van, ettől ők sem szimpik. Azt ismerd el, hogy BB ebben az esetben tuti a TD-t hívta volna és ez a valós különbség. Erről az egy snappről mondjunk véleményt, mert, ha elkezdünk vissza menni akkor a végén kijön, hogy a kezdőkörben sakkozhatnának is.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Láthattunk egy tökéletes ellenpéldát a NE féle megalázásra. SEA az utolsó fél percben fél yardon volt és térdelt 31-14-nél. Brady és BB biztosan egy TD-t csinált volna és rámegy a kétpontosra is.polamalu
Brühühü. Saintsnél is sírtál? 62–7-nél meg a 4. és 1-nél? 😊
Btw, a tökéletes ellenpéldánál nem lett volna tacsakmindegy végjátékban 25 yardos passz még, és csak azért nem lett TD, mert leért a térde... Miről beszélünk megint már...

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Láthattunk egy tökéletes ellenpéldát a NE féle megalázásra. SEA az utolsó fél percben fél yardon volt és térdelt 31-14-nél. Brady és BB biztosan egy TD-t csinált volna és rámegy a kétpontosra is.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Jelen állás szerint a Pro Bowl szavazáson Wallace a 8. (575,821 szavazat), Ben a 9. (565,378) helyet foglalja el összesítésben. Pouncey és Troy továbbra is vezeti az AFC centereinek, illetve safety-jeinek listáját.vassadi
ezt hol lehet megnézni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem az jutott eszembe, hogy Soldit nem kéne hagyni többet dícsérni a játékosokat. Tavaly agyon ajnározta Timmonst, azóta árnyéka önmagának. Idén Választ promotálta, azóta lófasz esti holdfénnyel gyakorlatilag.
😛kishaszi
Innen látszik milyen kevés játékosunkat dicsérem. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem az jutott eszembe, hogy Soldit nem kéne hagyni többet dícsérni a játékosokat. Tavaly agyon ajnározta Timmonst, azóta árnyéka önmagának. Idén Választ promotálta, azóta lófasz esti holdfénnyel gyakorlatilag.
😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley mellett ma már Troy is teljes értékű edzésmunkát végzett. Ben limitáltan edzett, Sanders kihagyta a tréninget.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jelen állás szerint a Pro Bowl szavazáson Wallace a 8. (575,821 szavazat), Ben a 9. (565,378) helyet foglalja el összesítésben. Pouncey és Troy továbbra is vezeti az AFC centereinek, illetve safety-jeinek listáját.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Asszem még nem volt, hogy Brett Keisel a csapat jelöltje a Walter Payton Man of the Year díjra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Troy, Pouncey, és Carter nem edzett, Woodley viszont teljes értékű munkát végzett.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ahogy Arians-t nemrégiben az Ole Miss HC-posztjával...de köszöni szépen ő játszana az új játékszereivel továbbSpy
Maradjon csak, ne lázadjon.
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ahogy Arians-t nemrégiben az Ole Miss HC-posztjával...de köszöni szépen ő játszana az új játékszereivel tovább
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A nemrégiben igazolt Jamar Newsome-ot elküldtük a practice squadból, helyette visszahoztuk Mortty Ivy-t.

A hírek szerint az RB coach Kirby Wilson az Illinois vezetőedzői posztjának egyik esélyese, az irányítók edzőjét, Randy Fichtnert pedig a Memphis-szel hozták össze.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azért tegyük hozzá hogy "mi mindig így nyerjük a meccseket" mondatok nem mindig igazak. Lásd 2. Ravens meccsünk amikor egész pályán átmenetelt az általunk örök vesztesnek titulált Flacco és el is vertek minket. Most is eléggé szépen haladtak a győzelem felé, Palko ha csak egy nagyon picit is ügyes QB lenne akkor behúzhatták volna ezt a meccset is, benne volt a levegőben.laby
De nem sikerült nekik, ezért nyertük megint így a meccset. 😊 A Ravens-meccsel mint kivétellel egyetértek: hiába eresztett le az offense, az utolsó drive-val a D is vastagon benne volt a vereségben.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
mermég ott lecc a futás - Vörös-Vájár meg a Báró, főleg ha végre meglenne a Rílfulbekk es esetlegsutianap
Arians alatt nem lesz real FB, ez tuti. Azt megoldják TE-del, vagy akár OL-emberrel, ha szüksége van rá egyes playekben


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
mermég ott lecc a futás - Vörös-Vájár meg a Báró, főleg ha végre meglenne a Rílfulbekk es esetleg


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Ja, kivételek akadnak, én is épp ezt a meccset említettem közöttük.

Amúgy sztem Antonio abszolút Ward helyét vette át, de Santoniós stílussal. Nekem inkább olyan ő, mintha Ward és Holmes egyszerre lenne a pályán. És sztem nem is az elszántság hiányzott Holmes-ból, az sztem megvolt benne, hanem a Ward-féle munkamorál és alázat. Ez az ami viszont Brownban megvan és számomra "Warddá teszi". Persze még hosszú az út addig, de annál kevés megtisztelőbbet tudok egy Steeler-playának, minthogy Wardhoz hasonlítsák.Soldados
Talán Aaron Smith vagy Polamalu 😉 Egyébként valóban nagy öröm látni, hogy a mosolygós gyilkos után is lesz élet és nem leszünk teljesen egysíkúak.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja, kivételek akadnak, én is épp ezt a meccset említettem közöttük.

Amúgy sztem Antonio abszolút Ward helyét vette át, de Santoniós stílussal. Nekem inkább olyan ő, mintha Ward és Holmes egyszerre lenne a pályán. És sztem nem is az elszántság hiányzott Holmes-ból, az sztem megvolt benne, hanem a Ward-féle munkamorál és alázat. Ez az ami viszont Brownban megvan és számomra "Warddá teszi". Persze még hosszú az út addig, de annál kevés megtisztelőbbet tudok egy Steeler-playának, minthogy Wardhoz hasonlítsák.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!