NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
7-3, még két meleg meccs (SF, CIN), PO-nak meg kell lennie. Az hogy divgyőzelem lesz-e, azzal kár foglalkozni egyelőre, mert az nem a saját kezünkben van már.Soldados
A Baltimore épp most dolgozik ezen az ügyön. 😊iktriad
Tudom, nézem is. 😉 De ha ki is kapnak, még akkor sem vagyunk a saját kezünkben.

Mondjuk akkor jövő héten popcornnal leülünk a TV elé és kiszurkoljuk a Bengals-sikert, amíg a mieink elhagyják a kórházat a szabadhetükön. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
7-3, még két meleg meccs (SF, CIN), PO-nak meg kell lennie. Az hogy divgyőzelem lesz-e, azzal kár foglalkozni egyelőre, mert az nem a saját kezünkben van már.Soldados
A Baltimore épp most dolgozik ezen az ügyön. 😊iktriad
Szépen kaparjuk ki azt a gesztenyét... 😂 😕
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7-3, még két meleg meccs (SF, CIN), PO-nak meg kell lennie. Az hogy divgyőzelem lesz-e, azzal kár foglalkozni egyelőre, mert az nem a saját kezünkben van már.Soldados
A Baltimore épp most dolgozik ezen az ügyön. 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Korábban Moore-t dörgöltem a kétkedők orra alá, most Gayt. 😊 És nemcsak az INT miatt. Ma végig qrva jó volt, sőt összességében idén qrva jó 2nd cornernek. A sec gyenge pontja egyértelműen Lewis.

A playhívás sztem megint rendben volt. A sikertelen play nem feltétlen a playhívás hibája, ahogy azt már sokszor írtam.

Zseniális, hogy olyan 5. WR-ünk van, mint Cocseri. Sztem a liga legjobb WR-corpja a mienk, legalábbis én senki máséra nem cserélném el.

A Cincy nagyon jó csapat, bebizonyították, hogy nem a gyenge a schedule miatt voltak 6-2. Sztem egy jó draftra vannak, hogy a legjobbak közé emelkedjenek, ez pedig könnyen kivitelezhető a Palmer-tréd fényében. Sőt továbbmegyek, nekem a bohócok távoztával még szimpatikusak is, Dalton pedig különösen. Rookie-ként is olyan higgadtsággal és profizmussal játszik, mint BB annak idején, és tud meccset nyerni, ezt tövvször bizonyította idén a 2. félidőkben.

7-3, még két meleg meccs (SF, CIN), PO-nak meg kell lennie. Az hogy divgyőzelem lesz-e, azzal kár foglalkozni egyelőre, mert az nem a saját kezünkben van már.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
A lényeg meg van..W a nevünk mellett. Riszpekt Meleg Vilinek. Annyit azért megjegyeznék, hogy Pola és Ryan azért szépen végig nézték AJ TD elkapását. Ja és egyenlőre jól áll a Ravens 😀

" class="embed">
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A hangsúly a második tagmondaton van 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mendy kevesett futott, de hozott két fasza TD-t.kishaszi
A liga második legjobb rush D-je ellen bőven jó az a yardmennyiség, amit Redmannel ketten összehoztak.

A playcalling pedig sok kritikát fog kapni ezúttal is.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan


Nem értem ezt a csapatot. Nagyon jó a Bengals, de azért lássuk be, ilyen elkapókkal a 3 passz TD nem kellett volna, hogy gondot okozzon. -> Az O playhívások kétarcúsága érthetetlen és luxus is- Nyilván néha beleköp Ariansék levesébe a szarfocsi O-fal, de mindig mindent erre nem lehet fogni. -> red zone O... háát... szóval nem értem mi romlik el Tomlinék regisztereiben

Heath azért megint kulcs blokkot osztott ki Rashard 2. TD-jénél, kijavította a picket!
Sajnos haza kellett vinnem tesómék gyerkőcét, így nem láttam se Gay pickjét, se a tip-in picket, mindkét játékolvasása pöpec volt Hangyaboynak. Ez hiányzik egyébként,, nem olvassuk a passzjátékot nagyon sokszor... imho.
Mendy kevesett futott, de hozott két fasza TD-t.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Most már csak saját magunk szurhatjuk el a PO-t....Red Star
Meg az a 6 csapat, akikkel még játszunk. 😉Jan
Amúgy csak 5, a barnákkal 2x játszunk :p
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Most már csak saját magunk szurhatjuk el a PO-t....Red Star
Meg az a 6 csapat, akikkel még játszunk. 😉Jan
Így igaz. Fontos győzelem volt, de várnak még ránk nehéz meccsek.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Most már csak saját magunk szurhatjuk el a PO-t....Red Star
Meg az a 6 csapat, akikkel még játszunk. 😉
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Most már csak saját magunk szurhatjuk el a PO-t. Melegvili teljesítménye kellemes meglepetés. Aligha csak nekem.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Stev Pittsburgh Steelers 25
http://www.thechiefmovie.com/wp-content/uploads/2010/08/sub_poster1.jpg
valaki hallott már erről a filmről? esetleg valakinek nincs meg?
http://www.thechiefmovie.com/

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem kell túl komolyan venni, én is túl éltem, hogy nem értek hozzá😀😀😀D

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Btw illusztrisabb az a társaság, amelyiket Te lehülyéztél, mint amelyik minket hülyének tart. Büszkén csatlakozom Robillumához, tenorx-hez! (Biztos, hogy többen vagyunk, több név most sajnos nem jut eszembe.)tomi-tomi
Bár megértem az elhatárolódást és a "passzív ellenállást" mégsem hiszem, hogy ez az üdvözítő megoldás. Személy szerint hiányolok minden olyan hozzászólót a topicból akik emelték a színvonalat.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Woodley és Troy ma sem tudott edzeni. Előbbi minden bizonnyal ezt a meccset is kihagyja, utóbbi bordasérülése szimplán "csak" aggasztó, egyelőre nem szólnak arról a hírek, hogy veszélyben van-e a hétvégi játéka. Ráadásul lábujjsérülés miatt Harrison is csak limitáltan edzett.

Ward és Farrior ma is teljes értékű edzésmunkát végzett, ők szinte biztosan pályára léphetnek, akárcsak Cotchery, Sylvester, valamint Legursky (de a kezdő OL nem változik).vassadi
Steelers inactives vs. Cincy: QB Dixon, OLB Woodley, T Meredith, NT Hoke, WR Battle, WR Sanders, DE Woods. That means the following will start, or be available: WR Ward, ILB Farrior, OLB Harrison, WR Cotchery, SS Polamalu, G Legursky.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Erre is van szabály már - a "Carson Palmer Rule" vagy "Kimo rule", ki melyik elnevezést szereti. 😉peterk2005
Aha, és az mit jelent, véletlenül se eshetsz rá a másik térdére, különben az ő lerokkanása esetén eltiltják egy életre.. ? Kb. ugyanolyan balfaszság, mint a hokiban a goalie interference, ha a védő löki rá a kapusra.
Szóval én nem a szabály tényét vitatom, hanem azt, hogy ez egy igazságtalan szabály. Abba a burokba téve, hogy ezzel akarják jobbá, biztonságosabbá tenni a játékot. Egy nem fair szabállyal. Büszke lehet rá, aki kitalálta...kishaszi
"Carson Palmer rule": "...defenders required to take every opportunity to avoid hitting a quarterback at or below the knees when the quarterback is in a defenseless position looking to throw with both feet on the ground." (A védőknek mindent meg kell tenniük, hogy a QB-t ne üssék térden és alatta amíg védtelen pozícióban van.)

A szabály "igazságosságával" kapcsolatban nem tudok vigasztalót mondani. 😉 Talán csak annyit, hogy én is simán fel tudnék sorolni legalább 20 szabályt ami nem tetszik. Ez van. 😀peterk2005
Én nem, mert nem ismerem annyira, de azért lássuk be: ez igen sovány indok egy szar szabályra. A vétlen eset ugyanis az, amikor neked nem célod bajt okozni, de mondjuk kikúrják a lábad a helyéről, sajnos az a köcsög gravitáció úgy viselkedik, hogy nincs ráhatásod onnan a dolgokra. Ha rálöknek, lábad megfogják és egy másik emberen botlasz meg, ráesel, stb. ez mind vétlen eset. Ha beviszel egy normál ütközést, de a a körülmények alapján a másik játékos súlypontja az ucsó pillanatban alacsonyabbra kerül, ezzel védhetetlenül, véletlenül sérülésveszélyes helyzet alakul ki. Ezt egy kalap alá venni az egyértelmű esetekkel hiba, igazságtalanság és nem, hogy nem jobbá teszi a sportot, hanem egyenesen ront rajta. Az ilyen eseteket pedig nem szabad hagyni- Ez a mondandóm lényege. Ha soha senki nem emeli fel a szavát valami ellen, akkor az soha nem is fog megváltozni, mert aki hozza a döntéseket abban a pöffeszkedő helyzetben érzi magát, hogy mindent jól csinál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Öröm olvasni ennyire korrekt előzetest.Mikey
A dicséretet úgyszintén. Köszönöm. 😉
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Öröm olvasni ennyire korrekt előzetest.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Game Day: Bengals-Steelers
http://steelers.hu/game-day-bengals-steelers/
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
"Kedves" Tomi
Azt hiszem neked nehéz elfogadni, hogy a világon más érvek is vannak és azok más felé mutatnak mint amit te gondolsz. Igen tudom, ennyire nem vagyok hülye, hogy a bunyó kisebb üzlet, azonban nem véletlenül hoztam ide. Ekkora pénz egy sportban sincs, kivéve talán egy két technikai és a sima foci. Mindenhol láthatjuk, hogy a részt vevők biztonságát egészségét igyekszenek védeni, azonban én láttam már olyan becsúszó szerelést amely a sport több mint 100 éves fennállása alatt ugyanolyan módon lett tanítva és egynémely esetben ez a szabályos szerelés súlyos, esetleg pályafutást befolyásoló sérüléshez vezetett. A bíró csak azért mert megsérül valaki nem ítélhet szabadrúgást hiszen egy szabályoknak megfelelő mozdulatnál ez lehetetlen. A lényeg az, hogy van egy szabály amiben ezek a srácok élnek és most a szabályok szerinti megmozdulást büntetik. Ezt nem érti senki.
Egyébként az F1-ben amely talán nagyobb nézettséggel és bevétellel bír, a maga 18 hétvégéje egy évben hasonló a szám is, nem átallanak régi versenyzőket felkérni a versenyigazgatóság mellé 😉
Egyébként, ha az utolsó mondatom is értelmezted volna akkor talán másképpen, tisztelettudóbban válaszolsz.
"Mindenkinek a saját értékrendjében biztosan van igazsága és a sportolói, edzői és bírói múltammal ezt így gondolom."
Részemről befejezve a beszélgetés veled.polamalu
Kedves polamalu! (tisztelettudás, ugye)
Valóban. Én vagyok az, aki ellenérvre a másik észbeli képességét, hozzáértését vonom kétségbe. Igen, kitartóan vitázom, próbálok többféle megközelítést megfogalmazni. De tegyünk egy próbát! Te keresd ki a hozzászólásaimból a "hülye vagy", "nem értesz hozzá", "röhej, amit írsz" és hasonló kitételeket. Én cserébe kikeresem, hogy hányszor írtam le, hogy "igazad van". Komoly tétben merek fogadni, hogy Te kevesebbet fogsz találni, mint én. (ulpinak kb. két hete írtam, hogy nagyon hülye, a szégyentelen képes volt a hülye kérdésfeltevésemet kifigurázni.) S fogok olyat is találni, aki elég gyakran alkalmazza az általad kifogásolt vitastílust, de Neked még szavad nem volt emiatt.
Az én kiinduló álláspontom az volt, hogy feleslegesnek tartom, hogy a csapat beszáll a csak a játékost sújtó büntetés vitatásába. Amikor suti felhozta, hogy ez egy kommunikációs háború a "SmashFooo" érdekében, akkor ezzel a megközelítéssel azonnal egyetértettem. Szóval, Tisztelt polamalu, még ebben a vitában sem állja meg a helyét az észlelésed. Veled konkrétan vitában állok, a Te érveidet konkrétan nem fogadom el, de ettől még nem igaz általában, hogy nem fogadom el mások az én véleményemtől más felé mutató érveit.
Én pedig azt nem értem, hogy egyértelműen szabálytalan szerelést miért láttok szabályosnak (Jakehomer szokta gyakran emlegetni: "textbook-flag"). S miért nem értitek meg, hogy ha az amerikaiak kitalálnak valamit (itt és most: minden erejükkel csökkenteni akarják az NFL játékosok agyi károsodását), akkor ők azt tűzön-vízen átviszik, gyakran gyerekesnek tűnő módszereket is felhasználva. Ez az ország húsz-huszonöt éve a Marlboro-man hazája volt. 10 éve LA-ben az utcán csak azzal a tudattal gyújtottam rá, hogy a csikket kénytelen leszek a kezemben/zsebemben cipelni, mert nincs utcai hamutartó. Arra pedig külön figyelmeztettek, hogy el ne akarjam dobni, mert én hamarabb érek földet, mint a csikk. (A hasonlat ironikus túlzás volt.)
Most éppen ott tartunk a nagy szitkozódásban, hogy már a büntetések különbözőségét nem akarjátok érteni. Holott tavaly óta egyértelmű, hogy büntetik a "visszaesőt". (Harrison-t és Vödört ugyanazért ugyanazon a héten két különböző összegre büntették, Harrison ismétlő volt, Vödörnek az volt az első.)
Ismételten leírom, hogy ha azt fájlalnátok, hogy így a Steelers védekező filozófiáját herélik ki, akkor igazatok lenne. Ti ehelyett bezárkóztok a saját magatok alkotta világba, összeesküvés elméleteket gyártotok, Goodell-re és számotokra/számunkra tök érdektelen pénzbüntetésekre hergelitek magatokat.
Mivel a mi beszélgetéseinknek, vitáinknak semmi hatása nincsen az NFL-re, ezért megengedtem magamnak némi iróniát, abszurditást. Ha ezzel megsértettelek, akkor bocsánatot kérek. Én nagyon tisztellek az itteni bejegyzéseidért, a honlapotokért tett fantasztikus munkádért. Az én felfogásom szerint akkor lennék tiszteletlen, ha véleményem szerint hibás érvedet erre való tekintettel válasz nélkül hagynám. ("Ráhagyom a hülyéjére" viselkedés) De ha Neked az az elvárásod, hogy a sportolói, edzői és bírói múltadból fakadó tekintélyedet vegyem figyelembe az érvelésed súlyánál, helyességénél, akkor valóban nem én vagyok a Te vitapartnered. A "ki" és "mit" mond-ból nekem továbbra is az lesz a fontos, hogy "mit" mond.
Az idézőjelbe tett kedves-től eltekintve is a tisztelettudást számon kérni, majd arrogánsan "részemről befejeztem veled"-del zárni minimum figyelemreméltó. Bár ha kellően gyakran csináljátok, akkor előbb-utóbb egy ember ír majd a topic-ba, a többinek elég lesz bólogatnia.
Btw jó érzés olyan topic-ba írni, ahol nincs offense, ahol a barátok cserélnek véleményt. Tényleg nem a Pats topic. Az milyen tisztelettudó megjegyzés volt!
Szárazon: A bíráskodás színvonalának emelésére semmiféle garanciát nem ad a (volt) játékosok bevonása. Sok sport megteszi, ott is szidják a bírókat, a büntetéseket. Az F1 érdekes példa, mást nem hallani, hogy kivételeznek egyes pilótákkal, csapatokkal, tiszta cirkusz az egész.
Száz év ebben a sportban nem számít szabálykövetés szempontjából, egyike azon sportágaknak, ahol évente aktívan alakítják a szabályokat. Mint az egész vita is mutatja, itt a tavaly-tavalyelőtt tanított szabályos szerelés is szabálytalanná válik. A hokiban például befolyásolja a büntetés mértékét a sérülés mértéke. Az NFL-ben nem.
Ez a szabály nem a megszokott sportsérüléseket próbálja csökkenteni. Hanem a sérülés pillanatában nehezen kimutatható, emiatt fokozottan veszélyes és potenciálisan gyakori és az egész "civil" élet minőségét súlyosan befolyásoló károsodást. Ha már boksz. Lehet, hogy az NFL vezetése elképzelte, hogy öt-tíz év múlva nem egy darab Ali, hanem például 20-25 volt NFL sztár fog bambán nézni a világba. (Az egész "mániának" mellesleg volt kutatási előzménye!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
http://www.nfl.com/videos/cincinnati-bengals/09000d5d8240404d/Playbook-Steelers-vs-Bengals

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
És arra milyen szabály van, hogy milyen szabálytalanságért mennyi a pénzbüntetés?Jan
Ezt nem tudom. De ősszintén, nem tök mindegy? Most komolyan, ezeknek a játékosoknak ezek a büntetések olyanok, mintha egy átlagembert egy fagyira büntetnének. Az egész dolog jelképes. A fontos az a pályán kapott (vagy nem kapott) sárga zászló. Őszintén szólva nem is értem minek rugóznak a Steelersnél is a pénzbüntin. A pályán kapitt büntin rugózást sokkal inkább érteném.

Erre is van szabály már - a "Carson Palmer Rule" vagy "Kimo rule", ki melyik elnevezést szereti. 😉peterk2005
Aha, és az mit jelent, véletlenül se eshetsz rá a másik térdére, különben az ő lerokkanása esetén eltiltják egy életre.. ? Kb. ugyanolyan balfaszság, mint a hokiban a goalie interference, ha a védő löki rá a kapusra.
Szóval én nem a szabály tényét vitatom, hanem azt, hogy ez egy igazságtalan szabály. Abba a burokba téve, hogy ezzel akarják jobbá, biztonságosabbá tenni a játékot. Egy nem fair szabállyal. Büszke lehet rá, aki kitalálta...kishaszi
"Carson Palmer rule": "...defenders required to take every opportunity to avoid hitting a quarterback at or below the knees when the quarterback is in a defenseless position looking to throw with both feet on the ground." (A védőknek mindent meg kell tenniük, hogy a QB-t ne üssék térden és alatta amíg védtelen pozícióban van.)

A szabály "igazságosságával" kapcsolatban nem tudok vigasztalót mondani. 😉 Talán csak annyit, hogy én is simán fel tudnék sorolni legalább 20 szabályt ami nem tetszik. Ez van. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ezért is álszent peterk2005, és hadd ne értsek egyet vele.-
Kemoatu late hitjénél mondtam, hogy fizessen, eredmény követőben is írtam, hogy "...még mindig seggbuta", a Gronkowski elleni Clark hitre minimum 25K-t adtam volna, teljesen rendben is van a bünti. Viszont, ha vétlen esetek vannak, akkor azt nem kéne egy kalapba tenni az egyértelmű büntetésekkel.kishaszi
Nyugodtan ne érts vele egyet, ezért szurkoló a szurkoló, hogy legyen saját véleménye. 😊 A bírók és az NFL szerint viszont ez büntetendő hit, és ezek után ez a szabály, így kell játszani. (A szabály tulajdonképpen az, hogy "...prohibit a player from launching himself off the ground and using his helmet to strike a player in a defenseless posture in the head or neck". A "defenseless posture-t tavalyig még úgy kellett megítélni, hogy az a receiver volt defenseless, aki az elkapás után még nem ért mindkét lábával a földre. Idéntől annyival szigorodott, hogy már ez nem elég, hanem még az is kell, hogy "get into a position where he can defend himself, plusz idén ez már nem csak az elkapókra, hanem bárkire vonatkozik aki labdát kap - pl. a DPI-vel szemben, ami nem vonatkozik mindenkor és mindenkire. Szándékosságról vagy véletlenségről szó sincs sehol, ez nem faktor. A szabály alapján Clark egyértelműen tiltott hitet csinált. (Az ettől még természetes, hogy ő és akár a csapat akár az edzők nem így látják. Marhára meglepne, ha máshogy lenne. 😊) )

Ezzel az erővel, amikor Brady térdére ráestek miért nem lett egy életre szólü eltiltás, elvileg rokkanttá is tehette volna ésatöbbi, ésatöbbi,...kishaszi
Erre is van szabály már - a "Carson Palmer Rule" vagy "Kimo rule", ki melyik elnevezést szereti. 😉

Lényeg a lényeg, hogy szurkerként nyugodtan anyázhatunk, de a játékosoknak sok választásuk nincs, mint követni a szabálykönyvet, különben a saját csapatukkal b*sznak ki.peterk2005
Aha, és az mit jelent, véletlenül se eshetsz rá a másik térdére, különben az ő lerokkanása esetén eltiltják egy életre.. ? Kb. ugyanolyan balfaszság, mint a hokiban a goalie interference, ha a védő löki rá a kapusra.
Szóval én nem a szabály tényét vitatom, hanem azt, hogy ez egy igazságtalan szabály. Abba a burokba téve, hogy ezzel akarják jobbá, biztonságosabbá tenni a játékot. Egy nem fair szabállyal. Büszke lehet rá, aki kitalálta...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kedvenc beharangozóm a Cincy ellen: http://www.youtube.com/watch?v=9yshNA075go


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!