NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ettől függetlenül azt erősen kétlem, hogy kisöpörjön kinket a Bengals is, azért mégiscsak rookie QB dobálgat ott. H vmi miatt örülök a tegnapi vereségnek az az, hogy így számunkra is létkérdés a meccs, azaz valóban, s mindenképpen kiderül, mit is jelent a Bengals 6-2-je. Valós erőt takar vagy a gyenge schedule-ből fakad. Ha nyertünk volna akkor nem lett volna létkérdés a meccs, s előfordulhatott volna, a koncentráció hiánya. Most erről majd nem lehet beszélni, szal kiderül mit is tud a Bengals. Sztem valóban jók, én továbbra is jobban tartok tőlük, mint a Ravens-től, hosszútávon pedig különösen igaz ez.Soldados
MEgfordítom a dolgot, és ezt le lehet írni úgy is, hogy kiderül mit is tudunk MI! Ugyanis mindkétszer kikaptunk a Hollóktól, pedig volt előtte fogadkozás mindkét esetben, aztán pofára esés lett a vége.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
...a Ravens-t pedig simán meg tudjuk verni ebben az erőfutballban, semmi extrát nem tudnak a gyenge pontjainkon.
Soldados
Bár értem mire gondolsz, sajnos idén ezt eddig nem bizonyítottuk.
Mondjuk jó lenne még találkozni velük a PO-ban és akkor elkapni őket. (is)
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én pl jobban tartok (főleg hosszútávon, de már idén is) a Bengals-tól, mint a minket kisöpört Ravens-től. 😉 A Bengals jelenlegi stílusa iszonyatosan nem nekünk való (brutál passrush), a Ravens-t pedig simán meg tudjuk verni ebben az erőfutballban, semmi extrát nem tudnak a gyenge pontjainkon.

Ettől függetlenül azt erősen kétlem, hogy kisöpörjön kinket a Bengals is, azért mégiscsak rookie QB dobálgat ott. H vmi miatt örülök a tegnapi vereségnek az az, hogy így számunkra is létkérdés a meccs, azaz valóban, s mindenképpen kiderül, mit is jelent a Bengals 6-2-je. Valós erőt takar vagy a gyenge schedule-ből fakad. Ha nyertünk volna akkor nem lett volna létkérdés a meccs, s előfordulhatott volna, a koncentráció hiánya. Most erről majd nem lehet beszélni, szal kiderül mit is tud a Bengals. Sztem valóban jók, én továbbra is jobban tartok tőlük, mint a Ravens-től, hosszútávon pedig különösen igaz ez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Viszont kurva jó kis csoport kezd itt összeállni 😀 Öröm nézni a Bengals meccseket, és talán a Brownsnál is elkezdődött valami.tenorx
Ami a következő pár évben igen kemény életet jósol a csoport összes résztvevőjének... körbeverés, vagy teljes felfordulás (értsd az utóbbi 2-3 évre) szóval rövid időn belül könnyen előfordulhat, hogy AFC North csak egy csapatot delegál majd a PO-ba... izgi évek vannak még előttünk.

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Igazából engem most annyira nem izgat, hogy lesz-e PO avagy sem, mert úgyse érzem magunkat esélyesnek arra, hogy SB legyen.

Viszont kurva jó kis csoport kezd itt összeállni 😀 Öröm nézni a Bengals meccseket, és talán a Brownsnál is elkezdődött valami.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Most komolyan, Haszi, mi értelme lenne úgy hozzáállni egy rangadóhoz, hogy "áh, úgyis kikapunk, mert ezek jobbak"?

Mindenki tudja nálunk, hogy rebuild year van, ez érezhető is minden olyan hsz-ből, ami nyugodt idegállapotban születik. 😊 A többit meg a helyén kell kezelni.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nekünk nincs mire szerénynek lenni, ti azért már nyertetek ezt azt, az utóbbi időben is. 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
de mondhatnám azt is, hogy hetek óta mást se olvasok aBengals topikban 5-ből 4 tigris fantól, minthogy így nyertek a Steelers ellen meg úgy. Ami persze simán bekövetkezhet, de ettől még az előre arc se mindig jön jól😊kishaszi
Az nem megy át, hogy ez nem tutibiztos előremegmondás, hanem inkább szurkolói bizakodás/álmodozás?

Mert most én írtam pár napja egy olyan hsz-t, hogy ide nekünk a 14-2-t. Szerinted mennyire gondoltam komolyan?Mikey
Jaj, nem a 14-2-re gondoltam😉
Hanem arra, hogy ahányszor benéztem a topik 90%-a szinte biztosra ment. Szóval nyugi😊 nem egy konkrét személyről volt szó, hanem jelenségről. (Ez neked is gabtsi😉)

Amúgy is ritkán van olyan, hogy 1-1 emberke hsz-e zavarna, leginkább a tendenciózus dolgok hatnak rám, ha nem értek velük egyet. De azt megmondom itt is, legyen szó Soldiról, vagy bárkiről. Ez is visszakereshető. Nem mintha lenne egyébkén jelentősége😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Azért ez cinkes volt, ezért izgultam cafatokra az idegeim, a végén ekkora tőszopásért...
3rd down defense zéró volt.
Csak a wildcard meglegyen...
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Én a Bengirlstől nem tartok, csak a gyenge schedule miatt állnak 6-2vel. Greent leveszi Ike a pályáról Daltont + megeszik Harrisonék (főleg ha Harrison + Woodley végre egyszerre lesznek pályán). Az O-line-unk is kezd összeállni, szal remélhetőleg ott se lesz gondunk. Szvsz a SF az egyetlen necces meccsünk, szal még a csoportgyőzelem is meglehet, bár ahhoz kell a Ravens faszkodása is.Shilkor
Ez jól hangzik. Csak valahol mélyen emellett a sorsolás mellett felbüfög bennem 2009. 6-2-vel álltunk és jöttek a "lúzerek". (elnézés minden érintettől) Mire észbe kaptunk 6-7 volt és pá-pá PO. Van könnyebb schedule, vannak gyengébb csapatok és ha nem figyelünk van nagy pofára esés. A poén az, hogy alapvetően egy optimista emberke vagyok, de megszoktam szépen, hogy Steelers meccsen könnyű győzelem ritkán van.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
gabtsi: abban egyetértek veled, hogy a repsekt kijár, 6-2 az 6-2, de mondhatnám azt is, hogy hetek óta mást se olvasok aBengals topikban 5-ből 4 tigris fantól, minthogy így nyertek a Steelers ellen meg úgy. Ami persze simán bekövetkezhet, de ettől még az előre arc se mindig jön jól😊kishaszi
neked is azt tudom mondani, amit sütinek is:
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=367331#p367331
😉
amúgy meg visszakereshető a főoldalon, hogy mit írtam szezon előtt, és hétről hétre a steelersről 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
de mondhatnám azt is, hogy hetek óta mást se olvasok aBengals topikban 5-ből 4 tigris fantól, minthogy így nyertek a Steelers ellen meg úgy. Ami persze simán bekövetkezhet, de ettől még az előre arc se mindig jön jól😊kishaszi
Az nem megy át, hogy ez nem tutibiztos előremegmondás, hanem inkább szurkolói bizakodás/álmodozás?

Mert most én írtam pár napja egy olyan hsz-t, hogy ide nekünk a 14-2-t. Szerinted mennyire gondoltam komolyan?
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem erről szólt, amit írtam, de ezt Te is Tudod 😉Helmut Zimmer
Ofkorsz, egyet is értek Veled😉 így másba nem tudtam belekötni😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Igen a Hollók kisöpörték a Steelerst idén,Helmut Zimmer
Én meg ezt utálom, 2 győzelem, söprés, számomra szánalmasan hangzik😊 A best-of-seben series esetén már van értelme söprésről beszélni, de itt nekem mindig is fura lesz.

***

gabtsi: abban egyetértek veled, hogy a repsekt kijár, 6-2 az 6-2, de mondhatnám azt is, hogy hetek óta mást se olvasok aBengals topikban 5-ből 4 tigris fantól, minthogy így nyertek a Steelers ellen meg úgy. Ami persze simán bekövetkezhet, de ettől még az előre arc se mindig jön jól😊kishaszi
Nem erről szólt, amit írtam, de ezt Te is Tudod 😉
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én meg azt mondom, ha idén SB-t akarunk nyerni (egy korszakos védelem utolsó évében), akkor titeket meg kell verjünk oda-vissza és erre képesnek is tartom a csapatot. Ne érts félre nagyon jó kis csapat alakul Cincinattiben, de idén SZVSZ még nagy falat leszünk nektek, sőt szerintem a Ravens is, hacsak nem balfaszkodják el, ahogy szokták időnként.Shilkor
Ezzel azért vigyázz, mert ez volt az első meccsen is a Ravens ellen. Persze jött a szöveg, hogy majd a Heinzen, meg ők voltak az éhesek. MOst is, hogy meg van a motiváció meg minden. Blabla. Ezek szinte mindig szoros meccsek, akkor meg fölös a rongyrázás, 3 pont az szinte nulla... pillanatnyi rövidzárlat elég és ez az ingatag el is dől.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Igen a Hollók kisöpörték a Steelerst idén,Helmut Zimmer
Én meg ezt utálom, 2 győzelem, söprés, számomra szánalmasan hangzik😊 A best-of-seben series esetén már van értelme söprésről beszélni, de itt nekem mindig is fura lesz.

***

gabtsi: abban egyetértek veled, hogy a repsekt kijár, 6-2 az 6-2, de mondhatnám azt is, hogy hetek óta mást se olvasok aBengals topikban 5-ből 4 tigris fantól, minthogy így nyertek a Steelers ellen meg úgy. Ami persze simán bekövetkezhet, de ettől még az előre arc se mindig jön jól😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én meg azt mondom, ha idén SB-t akarunk nyerni (egy korszakos védelem utolsó évében), akkor titeket meg kell verjünk oda-vissza és erre képesnek is tartom a csapatot. Ne érts félre nagyon jó kis csapat alakul Cincinattiben, de idén SZVSZ még nagy falat leszünk nektek, sőt szerintem a Ravens is, hacsak nem balfaszkodják el, ahogy szokták időnként.
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
nagyon rendben van ez az idei Bengals.
nálam az egyik meglepetéscsapat.
kurva kemény meccs lesz vasárnap, bárki nyerhet.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Pár dolog ami megfogalmazódott bennem a meccsen:

- az O-falat igen csak sikerült rendbe rakni a kezdetekhez képest.
- a secondary az még mindig nevetséges. Lehet itt futtatni Gay-t és Taylort is, a maga nemében jó iparosok, de nem jó játékosok. A harmadik és tizeket mind róluk csinálták meg.
- nincs katasztrófa, mert ez a csapat most O és D oldalon is rém hiányos volt. Woodley, Farrior, Sanders és Ward játékával minden más lett volna. Bár hozzáteszem Foote szerintem nagyon jól játszott, ahogy a maga módján Cotchery is pótolta Wardot.
- furcsa mód azt érzem, hogy Baltimore-ban már baromira unták a sok Steelers-cumit, ezért ezt a csapatot arra építették fel, hogy minket megverjenek. Csak hát van még 30 másik csapat is a ligában, akik ellen nem megy az, ami ellenünk.
- a bírók gyengék voltak, de nehogy már Flacco 2 és fél perc alatt végigszaladjon ellenünk a pályán..
- mondjátok, hogy van remény arra, hogy akár csak a 3-4 évvel ezelőtti fizikai játék visszatér a sportágba. A meccs legröhejesebb jelenete számomra Clark 15 yardos büntije volt.
- mi a picsáért nem tudunk labdákat szerezni? Gyakorlatilag esélyünk sincs interception-t csinálni...
- működött a futás, működött Miller, erre elfelejtjük mindkettőt, mert működik. Értem!
- kár, hogy Wallace td-jénél nem lehetett egy extraközelit látni BB és és Brown arcáról! Azon szakadtam, ahogy a semmiből megjelent!

Hát kb ennyi! 😊
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Tény, h szép ez a 6-2, ti se számítottatok rá, de azt is látni kell, h nem a liga elejébe tartozó csapatok ellen értétek ezt el. Ezért írtam, h nem tartok tőletek, nem lenézésből, hanem mert szvsz ez a realitás, amit remélem vasárnap be is bizonyítunk.Shilkor
ezek szerint nem jön át, amit gondolok.
szóval nem az a lényeg, hogy kit vertünk meg, hanem hogy miként játszik a csapat. példának okáért:
kikaptunk a denvertől, úgy hogy mcgahee futott száz yardot, frank gore a következő héten 42-t (utána volt zsinórban négy 125-ös meccse, csak a miheztartás végett). tudtunk nyomást helyezni a liga (egyik) legjobb OL-jére, 4 emberrel is. le tudtuk szedni teljesen a liga legjobb DE párosát. nem sorolom. nem azért mondom, hogy ne nézz le minket, mert nyertünk 6 meccset, hanem azért mert én láttam a csapatomat, de még a tieteket is, közös ellenfelek (erről később) ellen is. ezért mondom. ettől még persze benne van, hogy kapunk egy óriási ruhát, de én azt gondolom, hogy lehet, hogy nem.

szóval a schedule
pit: bal, sea, ind, hou, ten, jax, ari, ne, bal
cin: cle, den, sf, buf, jax, ind, sea, ten
szóval a nyolc meccsből, négy közös, nektek eggyel több van, az erősségbe most nem megyek bele, nem sokkal gyengébb schedule, annyival vagytok előrébb, hogy túl vagytok a két ravens meccset, és két szopónál rosszabbat nehezen hozunk össze, nektek meg akkor még mindig nyerni kell.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Aki ebben a ligában bármilyen csapatot lenéz az hamar pórul jár. Ez nem a premier liga vagy az olasz bajnokság, hogy az élcsapatok fényévre vannak a végétől és akár tartalékosan is simán. Itt nem engedhetsz meg lazsálást. Az eredmény tiszteletre méltó, de az utat is nézni kell. Igazából én a Bengalst várom magunkon kívül PO-ba. Kiegyensúlyozottabbak, mint a Ravens akik akár egy meccsen beül is bármire képesek. Tegnap ők akarták jobban a győzelmet ezért lett a vége ez.polamalu
Mi még akár le is nézhetnénk a Bengalst, a lényeg, h a csapat ne tegye 😛
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Annyira rühellem, amikor olyan ősellenségek meccseiből akarunk hosszútávú következtetést levonni a szezonra, akik évente 2x legalább megütköznek, és pontosan tudják azokat a kicsi know howkat, amelyeket a másik 28 csapat nem. Igen a Hollók kisöpörték a Steelerst idén, de AKÁRKI ellen irtózatosan be tudnak gyászolni. Szerintem öregebb divizión kívüli fanokat megkérdezitek, hogy egy wcard meccsen kit látnának szívesebben a Ravenst, vagy a Steelerst, nem az ugrana be nekik, hogy ja idén a Ravens 2x verte a Steelerst.

Mondjuk én Mike Zimmer fan vagyok, kár, sokkal jobban szeretném őket látni a PO-ban, mint a Ravenst. De ha a Bengals bejutna a PO-ba, akkor jönne a klasszik "hanging on in quiet desperation is the Cincy way". De mindegy is Pats-Jets, Ravens Steelers páros lesz bent 😕
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Aki ebben a ligában bármilyen csapatot lenéz az hamar pórul jár. Ez nem a premier liga vagy az olasz bajnokság, hogy az élcsapatok fényévre vannak a végétől és akár tartalékosan is simán. Itt nem engedhetsz meg lazsálást. Az eredmény tiszteletre méltó, de az utat is nézni kell. Igazából én a Bengalst várom magunkon kívül PO-ba. Kiegyensúlyozottabbak, mint a Ravens akik akár egy meccsen beül is bármire képesek. Tegnap ők akarták jobban a győzelmet ezért lett a vége ez.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
persze, hogy nem írom le, óriási játékos, én tudom ki ő, egyeseknek viszont tényleg fogalma nincs h kit néz le.
5 meccset nyertünk zsinórban, az NFL-ben nem nyersz véletlenül, egyet talán, de zsinórban ötöt biztos nem.
tudom, ez csak a bengals, de attól még itt is vannak jó játékosok, jó edzők, és még lendületünk is van.
nem állítom, hogy mi vagyunk a legnagyobbak, még azt sem, hogy jobbak lennénk mint ti, csak annyit, hogy a MUTATOTT JÁTÉK és az EREDMÉNYE megérdemelne némi respektet.gabtsi
Tény, h szép ez a 6-2, ti se számítottatok rá, de azt is látni kell, h nem a liga elejébe tartozó csapatok ellen értétek ezt el. Ezért írtam, h nem tartok tőletek, nem lenézésből, hanem mert szvsz ez a realitás, amit remélem vasárnap be is bizonyítunk.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
persze, hogy nem írom le, óriási játékos, én tudom ki ő, egyeseknek viszont tényleg fogalma nincs h kit néz le.
5 meccset nyertünk zsinórban, az NFL-ben nem nyersz véletlenül, egyet talán, de zsinórban ötöt biztos nem.
tudom, ez csak a bengals, de attól még itt is vannak jó játékosok, jó edzők, és még lendületünk is van.
nem állítom, hogy mi vagyunk a legnagyobbak, még azt sem, hogy jobbak lennénk mint ti, csak annyit, hogy a MUTATOTT JÁTÉK és az EREDMÉNYE megérdemelne némi respektet.

ami nem hajlik, az törik!