NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A PFF cikke Ike-ról - a statisztikák és a valóság:
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/04/stories-of-the-season-ike-taylor-%e2%80%93-revis-rival-or-statistical-deception/vassadi
Nagyon nem szeretem a PFF-et, sztem kifejezetten szarul értékelnek több esetben is.

Ezzel egész egyszerűen kár vitatkozni:
Being thrown at 46 times, Taylor has allowed just 14 receptions for 152 yards.

Ettől még nem egy Revis, de abszolút PB-caliber, amit letesz az asztalra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A PFF cikke Ike-ról - a statisztikák és a valóság:
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/04/stories-of-the-season-ike-taylor-%e2%80%93-revis-rival-or-statistical-deception/vassadi
Nagyon nem szeretem a PFF-et, sztem kifejezetten szarul értékelnek több esetben is.

Ezzel egész egyszerűen kár vitatkozni:
Being thrown at 46 times, Taylor has allowed just 14 receptions for 152 yards.

Ettől még nem egy Revis, de abszolút PB-caliber, amit letesz az asztalra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyszerű, akkor Harrison valszeg ott lesz.

Na de mi van Sepuval? :/


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Injury report:
Out: Woodley, Legursky, Sanders
Questionable: Farrior, Ward, Sepulveda
Probable: Harrison, Scott
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A PFF cikke Ike-ról - a statisztikák és a valóság:
https://www.profootballfocus.com/blog/2011/11/04/stories-of-the-season-ike-taylor-%e2%80%93-revis-rival-or-statistical-deception/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley nagyon makacs, de minden bizonnyal kihagyja a meccset, Harrison viszont úgy néz ki kezdeni fog.
több mint 12 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Egy újabb szuper video.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lrf6ZnVXXHs

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A sérültlista egyezik a tegnapival. Sanders valószínűleg nem lép pályára vasárnap.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Azt jól látom,hogy leigazoltuk Jamar Newsome-t a PS-be,8-ik WR-nek?
Légyszi magyarázzátok el. Nem az LB-ink fogynak,mint kovi az update-től?Blitzburgh
Az csak PS. Linebackert egyenesen rosterre fogunk igazolni, ha nem javul a helyzet, kedden legalábbis ezt mondta Tomlin. Farrior egyébként nem sokkal ezelőtt azt nyilatkozta, hogy szó nincs egy hónapos kihagyásról (tegnap edzett is limitáltan). Ettől függetlenül lehet, hogy a Ravens ellen nem léphet pályára.

Clarkot 15 ezer $-ra büntették egy out of bounds hitért, aminek Gronkowski volt az áldozata.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt jól látom,hogy leigazoltuk Jamar Newsome-t a PS-be,8-ik WR-nek?
Légyszi magyarázzátok el. Nem az LB-ink fogynak,mint kovi az update-től?
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/szornyu-szemmel-ul-a-hollo-alvo-demonhoz-hasonlo/
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Woodley-t a hónap védőjátékosának választották az AFC-ben.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Reméljük így lesz.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sanders, gondolom a mamája halála miatt sem edzett. Van egy kis sérülése, de gondolom nem ez akadályozta meg. Amennyiben nem játszik a hét végén én azt is elfogadom.polamalu
Igen, emiatt nem tartózkodik Pittsburghben. A térdével is volt valami, de az elvileg nem hátráltatja a játékban. Az ő döntése, hogy játszik-e vagy sem.vassadi
Játszani fog, ebben biztos vagyok. És remélem, nagyon nagy meccse lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sanders, gondolom a mamája halála miatt sem edzett. Van egy kis sérülése, de gondolom nem ez akadályozta meg. Amennyiben nem játszik a hét végén én azt is elfogadom.polamalu
Igen, emiatt nem tartózkodik Pittsburghben. A térdével is volt valami, de az elvileg nem hátráltatja a játékban. Az ő döntése, hogy játszik-e vagy sem.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Sanders, gondolom a mamája halála miatt sem edzett. Van egy kis sérülése, de gondolom nem ez akadályozta meg. Amennyiben nem játszik a hét végén én azt is elfogadom. LaMarrt pedig isten éltesse!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A mai tréningen Sanders és a meccset biztosan kihagyó Legursky nem vett részt; Harrison, Farrior, Scott, Ward, valamint Woodley(!) limitáltan edzett; Worilds és Hoke neve nem szerepel az injury reportban. Pozitív fejlemények.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Viccként láttam a SD face oldalán, hogy Seput nevezzük LB-nek. Örülök Wardnak, tényleg, de valamelyik LB jobban felvidított volna.
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Hát azért ez így gáz lesz, lassan Coach Dad áll be LB-nek vagy mi a tököm? :o
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ward saját állítása szerint játszani fog a Ravens ellen.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jamar Newsome-ot leigazoltuk PS-be (undraftedként rosterre került a Jaguars-nál, igaz WR lévén ott nem volt nehéz), Elisha Joseph-et (DT) kitettük.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bengals meredek lesz, főleg a brutál passrush miatt, ezzel gondunk lesz. A Browns D is jó, de ott még nem állt össze az O, azt tutira hozni kell.

8 meccsből 4 ígérkezik fontosnak: Ravens, SF és CIN 2x. Hogy mennyire lesz nehéz elválik, de ezek a fontos meccsek, a többit simán hozni kell. De papíron azt hiszem, most mi vagyunk a legjobbak. Csakhogy ezt a pályán is meg kell mutatni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ádi is ezt mondta...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Idén még nem, ezért is hivatkoztam a statisztikákra.vassadi
akkor javallom, nézz meg egyet(-kettőt) és akkor nem kell.
különösen a frontot ajánlom figyelmedbe.gabtsi
Annyira jók vagy annyira gyengék???polamalu
jók 😉

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
aztán játszani láttad e őket ?gabtsi
Idén még nem, ezért is hivatkoztam a statisztikákra.vassadi
akkor javallom, nézz meg egyet(-kettőt) és akkor nem kell.
különösen a frontot ajánlom figyelmedbe.gabtsi
Annyira jók vagy annyira gyengék???