NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
ki mást lehetne megverni, mint aki a schedule-n van áruld már el nekem.

mellesleg kigyűjthetnéd azt is, hogy harrison mi kárt okozott az elmúlt években nekünk.gabtsi
Valóban arra utaltam, h nektek most jön a neheze... Egyébként meg Harrisont duplázzátok rendre, azért nem villog, cserébe Woodleynak több lehetőség jut. Ezért örülnék ha mindketten pályán lennének.
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Ez igaz, a Bengák és a Vasalósok menetrendje erősen eltér... azonban 6-2t nem osztogatnak csak úgy a két szép szemünkért, kemény, jó csapat a nari-fehér-fekete... szal ahogy HerizonFordot, úgy a Cicusokat se lehet leírni... sose...
azért nem is olyan régen elég csúnyán elgyepálták a csoportot...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
ki mást lehetne megverni, mint aki a schedule-n van áruld már el nekem.

mellesleg kigyűjthetnéd azt is, hogy harrison mi kárt okozott az elmúlt években nekünk.gabtsi
Valóban a schedule-ban útba kerülőket tudtátok csak legyőzni, vagy nem. A célzás az a fordított schedule-nek szólt, nekünk kicsit könnyebbnek ígérkezik a vége míg nektek erősebbnek. JH pedig mint vitathatatlanul kiváló játékos lehet, hogy az elmúlt években pont ellenetek eddig nem brillírozott, de lehet hogy most lesz élete meccse. Ő nem az a típusú akit bárki leírhat bármikor.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ki mást lehetne megverni, mint aki a schedule-n van áruld már el nekem.

mellesleg kigyűjthetnéd azt is, hogy harrison mi kárt okozott az elmúlt években nekünk.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én a Bengirlstől nem tartok, csak a gyenge schedule miatt állnak 6-2vel. Greent leveszi Ike a pályáról Daltont + megeszik Harrisonék (főleg ha Harrison + Woodley végre egyszerre lesznek pályán). Az O-line-unk is kezd összeállni, szal remélhetőleg ott se lesz gondunk. Szvsz a SF az egyetlen necces meccsünk, szal még a csoportgyőzelem is meglehet, bár ahhoz kell a Ravens faszkodása is.Shilkor
Márpedig ez lesz annyira kemény meccs, mint a tegnapi. De én se tartok tőle, egyszerűen csak várom.

Harrison tegnap 3 sack, az egyikből ráadásul forced fumble; én is várom már, hogy Woodley-vel egyszerre legyenek a pályán. Elvileg ő és Farrior is játszhat vasárnap.vassadi
Azért nézzük meg kiket vert eddig meg a Cincy, egy komoly csapat sincs közte, talán a Bills, de ők se lesznek PO-ban szerintem... Remélem a 7végén leszállnak a földre a cicusok.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Én a Bengirlstől nem tartok, csak a gyenge schedule miatt állnak 6-2vel. Greent leveszi Ike a pályáról Daltont + megeszik Harrisonék (főleg ha Harrison + Woodley végre egyszerre lesznek pályán). Az O-line-unk is kezd összeállni, szal remélhetőleg ott se lesz gondunk. Szvsz a SF az egyetlen necces meccsünk, szal még a csoportgyőzelem is meglehet, bár ahhoz kell a Ravens faszkodása is.Shilkor
Márpedig ez lesz annyira kemény meccs, mint a tegnapi. De én se tartok tőle, egyszerűen csak várom.

Harrison tegnap 3 sack, az egyikből ráadásul forced fumble; én is várom már, hogy Woodley-vel egyszerre legyenek a pályán. Elvileg ő és Farrior is játszhat vasárnap.
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ja és jövőre szerezzünk már egy értelmes kickert végre, mert elegem van abból, h 47 yardról már meg se próbáljuk mert Zsuzsi nem lát el odáig...
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Én a Bengirlstől nem tartok, csak a gyenge schedule miatt állnak 6-2vel. Greent leveszi Ike a pályáról Daltont + megeszik Harrisonék (főleg ha Harrison + Woodley végre egyszerre lesznek pályán). Az O-line-unk is kezd összeállni, szal remélhetőleg ott se lesz gondunk. Szvsz a SF az egyetlen necces meccsünk, szal még a csoportgyőzelem is meglehet, bár ahhoz kell a Ravens faszkodása is.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Ha a Bengals-tól ki is kapunk valamelyik meccsen (szerintem legalább egy vereségünk még lesz az alapszakasz hátralévő részében), még akkor sincs ok a pánikra. Azt sem tartom elképzelhetetlennek, hogy mindkét wild card csapatot az AFC North fogja adni, mert keleten alakulhat úgy a körbeverés, a nyugati és a déli csoportban pedig nincs (vagy nem marad) két PO-esélyes csapat.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
A PO miatt nem érdemes aggódni, de nagyon úgy fest, hogy idén mi leszünk a wild card csapat ebből a csoportból.vassadi
A Cincy meccseket meg kéne nyernetek, különben szoros lehet. A Cincynek ugyan még hátravan a két Ravens meccse és keményebb is a schedule-je, de a hátralevő 8 meccsből 5-öt otthon játszik, így ha a ti két meccsetekből egyet megnyernek, akkor nekik is összejöhet az 5:3, és akkor az egymás elleni meccsek fognak számítani. Persze, ha keleten a Jets nem csinál legalább 11:5-öt akkor mindegy. 😉

Szóval a helyzet jó, de a Cincy meccsek azért fontosak.peterk2005
Ha Cincinnatust nem küldjük vissza az eke szarvához akkor nekünk valszeg. nem kell PO-ról álmodozni. "Hivatalosan" jobbak lennénk de tartok tőle, hogy nagyon nehéz lesz.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A PO miatt nem érdemes aggódni, de nagyon úgy fest, hogy idén mi leszünk a wild card csapat ebből a csoportból.vassadi
A Cincy meccseket meg kéne nyernetek, különben szoros lehet. A Cincynek ugyan még hátravan a két Ravens meccse és keményebb is a schedule-je, de a hátralevő 8 meccsből 5-öt otthon játszik, így ha a ti két meccsetekből egyet megnyernek, akkor nekik is összejöhet az 5:3, és akkor az egymás elleni meccsek fognak számítani. Persze, ha keleten a Jets nem csinál legalább 11:5-öt akkor mindegy. 😉

Szóval a helyzet jó, de a Cincy meccsek azért fontosak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A PO miatt nem érdemes aggódni, de nagyon úgy fest, hogy idén mi leszünk a wild card csapat ebből a csoportból.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
zsír! hűtöm a sört, és a törülközőt meccs utánra 😀gabtsi
én meg viszem az ígért pálinkát 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
zsír! hűtöm a sört, és a törülközőt meccs utánra 😀

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
remélem vasárnapra már itthon leszel.gabtsi
Holnap megyek haza. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
remélem vasárnapra már itthon leszel.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A PO miatt egyáltalán nem aggódnék. 3 meleg meccsünk (CIN 2x, SF) van már csak, 11-5-tel (azaz 2 vereséggel számolva is) meglesz a PO. Ha ennél több lesz, nem is érdemeljük meg. De alapvetően a realitás az, hogy meglesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát bassza meg a tehén, a biráskodás szintje köbö veri a kecskebéka seggét. Az elejin már mondtam a képernyőnek, hogy inkább adták volna meg a TD-t, mint ezt konkrét végigszopatást. Kopenzatori - a picsába. Ráadásul előtte tekingettem meg a Grinbéj meccset,és akkor is erős kérdések merültek fel bennem a könnyűkezű zebrák és a rinya-p.... játékosok közt.
1. most utáltam meg Haribót végleg, H2H káóra kifekvő Ward még ájultában birtokolja, oszt onnan kisodorják és erre bedobni a jó anyj.......
2. Ike átneveződött InterFerencre
3. Arians a f.. nak variál, ha megy Miller és indul a futás is, nehogymá ne tekerjük szét következő drivera
4. Ben, hihetetlen, hogy nem látta, hogy Sux átszivódott a másik oldalára
5. Cover - amit szivtunk Pistáról az elejin a végire rendberaktuk, erre szétesett a többi
6. hun van Timmons? hun?
7. néztem az arcokat és a végin Sux-Luiz pároson tükröződött,hogy ez bizony kurvára nincs meg, de rögtön tudtam, hogy kikalapálnak minket mikor láttam Bent, hogy nem mer kinézni a törölközőjéből, kibaszott törszdán..............


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Mondjuk én azért bepróbáltam volna a mezőnygólt az ellen 29-eséről
Bár pont azt nem néztem épp, de ott hogy sikerült elbaszni az időt? Azt hittem simán a jobb helyzet miatt járattátok leWyatt
Szvsz. direkt lett elkúrva. Van hátra 2 és fél perc és nehogy mán Flacco ennyi idő alatt végigvigyen egy drive-ot ellenünk.
Hát de. Lehet egyébként szidni a bírókat, de ez a meccs rohadtul nem rajtuk ment el.
Pozitívum egyébként JH visszatérése, bár így "üvegen" keresztül nem nézett ki olyan vadállatnak, de az volt.
Illetve azért a PO-t nézve az sem baj, hogy a többi csoportban is össze-vissza verik egymást, (ha esetleg a csoportgyőzelem nem is lesz meg) jól jöhet még ez nekünk.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én azért bepróbáltam volna a mezőnygólt az ellen 29-eséről
Bár pont azt nem néztem épp, de ott hogy sikerült elbaszni az időt? Azt hittem simán a jobb helyzet miatt járattátok le

több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Undorító volt a bíráskodás, a Ravens durva hazai pályát kapott. Ennek ellenére nem ezért kaptunk ki, hanem a 3rd down D miatt.

Mindenesetre remélem a PO-ban összefutunk ezekkel, mert sztem simán jobb csapat vagyunk és ezt ott be is bizonyítanánk.Soldados
Ha meglesz a PO...bcsarli
az nagyon necces most már.Tibi76
véleményem szerint tulajdonképpen most már nem kaphatunk ki...és baszott nehéz lesz a Cinci

" class="embed">
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
jah és a zebrák hát igen...no comment

" class="embed">
több mint 12 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Undorító volt a bíráskodás, a Ravens durva hazai pályát kapott. Ennek ellenére nem ezért kaptunk ki, hanem a 3rd down D miatt.

Mindenesetre remélem a PO-ban összefutunk ezekkel, mert sztem simán jobb csapat vagyunk és ezt ott be is bizonyítanánk.Soldados
Ha meglesz a PO...bcsarli
az nagyon necces most már.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Fordított eredményre lehetett számítani a Patriots és a Ravens ellen, de ugyanúgy 6-3. Lesznek még kemény meccseink, de innentől mindet hozni kell.
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 787 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
😕 😕...ez nem igaz. Én két okát látom a zakónak az egyik a BB pick a RZ-ben a másik, hogy 3 downokat rendre megcsinálták...

" class="embed">