Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az SD OL statjában Starksé a leggyengébb teljesítmény. 59 játék 44 jó 15 rossz 75%. Amikor J scottot szidtuk akkor ő is hasonló számokkal dolgozott. Igaz jelentős különbség, hogy Scottot kb. 0,5 sec alatt megverték Starksnál mondjuk ez 2-3 sec. Ezért javult a fal nagyot. Ráadásul még holdingot sem csináltak (fal, mert azt hiszem a FB-re dobtak egyet)polamalu
Ahogy Soldi is említette, a nagyobb, tohonya emberkéknek a Freeney és Harrison féle alacsony, de gyors pass rusherek okoznak gondot, mert könnyen körbefutják. Starks nagyobb embereket levédekezett azért, míg Scott esetében, ahogy írod is: azonnal omlott a zseb. Uzsidoboz átlagos játéka minőségi javulást jelent kvázi Ben vak oldaláról. Persze a Jags passrush is okozott azért gondot neki.kishaszi
A konklúzióm nekem is ez volt, hogy a javulás még így is látható.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az SD OL statjában Starksé a leggyengébb teljesítmény. 59 játék 44 jó 15 rossz 75%. Amikor J scottot szidtuk akkor ő is hasonló számokkal dolgozott. Igaz jelentős különbség, hogy Scottot kb. 0,5 sec alatt megverték Starksnál mondjuk ez 2-3 sec. Ezért javult a fal nagyot. Ráadásul még holdingot sem csináltak (fal, mert azt hiszem a FB-re dobtak egyet)polamalu
Ahogy Soldi is említette, a nagyobb, tohonya emberkéknek a Freeney és Harrison féle alacsony, de gyors pass rusherek okoznak gondot, mert könnyen körbefutják. Starks nagyobb embereket levédekezett azért, míg Scott esetében, ahogy írod is: azonnal omlott a zseb. Uzsidoboz átlagos játéka minőségi javulást jelent kvázi Ben vak oldaláról. Persze a Jags passrush is okozott azért gondot neki.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Örömébódottá:
Rashard Mendenhall has been named the AFC Offensive Player of the Week for his performance vs. Jacksonville.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az SD OL statjában Starksé a leggyengébb teljesítmény. 59 játék 44 jó 15 rossz 75%. Amikor J scottot szidtuk akkor ő is hasonló számokkal dolgozott. Igaz jelentős különbség, hogy Scottot kb. 0,5 sec alatt megverték Starksnál mondjuk ez 2-3 sec. Ezért javult a fal nagyot. Ráadásul még holdingot sem csináltak (fal, mert azt hiszem a FB-re dobtak egyet)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1 kérdés Soldi - volt olyan dolog, ami pozitív meglepetést okozott a számodra a jaguars játékában?iktriad
Az OL bal oldala a 2 rookie-val. Azt hittem az nagyon gáz lesz, valójában pedig egész jó volt. Ezen kívül én nem sok pozitívumot láttam a JAX-nél (persze MJD-n) kívül. Sajnálom a JAX-et, mert kedvelem, de itt az idő JDR kirúgására.Soldados
Köszi a választ. Bradfield nagyot játszott, főleg ahhoz képest, hogy 2 órával meccs előtt tudta meg, hogy kezd LTben. Rackleytől (LG) mondjuk annyira nem vagyok elájulva, se most, se eddig az idényben.
Hát valószínű JDRt év végén elköszönünk. Mondjuk ironikus módon se a front office (még GM Gene Smith se), se az edzői stáb egyik tagja sem rendelkezik jövőre érvényes szerződéssel. Ilyenje csak 1 valakinek van az egész vezetőségben. Jack Del Rionak.
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Ha emlékeim nem csalnak, abban a Coltsban volt egy visszatérő: egy bizonyos Bob Sanders. Abban nem hiszek, hogy varázsütésre megváltoznak a dolgok, de abban igen, hogy innen még össze lehet rakni a rush D-t, mert az alapanyag megvan hozzá. Az O-t is össze lehet rakni, van még idő dec-janig, az alapanyag Starks visszatérésével megvan ahhoz, hogy annyit hozzon az O, amennyi kell és amennyit várunk tőle.Soldados
Azonosan ítéljük meg a helyzetet. És Bob Sanders is stimmel.
Ennek a defensenek nem kell új dolgokat tanulnia, olyan szintre fejlődnie amelyen még sohasem járt, hanem pusztán újra legalább 80%-os szinten hoznia azt amit hosszú éveken át tudott. Ez is pokoli feladat, de nem ugrás az ismeretlenbe. Ugyanez a defense meg tudta állítani korábban a futást. Nem egyszer-kétszer, hanem rengetegszer, folyamatosan. És ez a PO-ra ismét összeállhat.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Abban nem hiszek, hogy varázsütésre megváltoznak a dolgok, de abban igen, hogy innen még össze lehet rakni a rush D-t, mert az alapanyag megvan hozzá. Az O-t is össze lehet rakni, van még idő dec-janig, az alapanyag Starks visszatérésével megvan ahhoz, hogy annyit hozzon az O, amennyi kell és amennyit várunk tőle.Soldados
Ezt gondolom én is. Majd akkor kezdek el aggódni, ha a sérültek (Hampton, Harrison) visszatérése (és Timmons újbóli ILB-ként való szerepeltetése) után is tartósan gyenge lesz a rush D.

Az O-val nagyjából ugyanez a helyzet: inkonzisztens teljesítmény; de ahogy mondod, még van időnk rendbe szedni.vassadi
Én pl a rush D miatt aggódok jobban. Mert pl akármekkora fos volt most a playcalling, azért a WR-ek rendre üresre játszották magukat deep route-oknál, csak Benike elfelejtette meginni a célzóvizet a 2. félidőre... Ennyiben tehát igazolva van a game plan (még akkor is, ha nekem sem tetszett), mert a playek működtek csak Beni Sanderst túldobta, Wallace-t meg alul... De ezúttal legalább tartott annyit a fal, hogy lehetett 8-10 alkalommal deep-et dobni. (Nézzük a pozitívumokat 😀) Viszont a rush D, ennél bonyolultabb, oda jó olvasások kellenek, gyors reakció és a DL dominanciája erőben, fizikumban, stb. S ez nem tudom megvan-e, nem érzem dominánsnak a DL-t sajnos. Ott esetleg abban bízom, hogy ha nem is a szokásos Steelers-szintet, de legalább a normalizálásig eljutunk, akkor van sansz, illetve Heyward, ha megfelelően fejlődne, akkor talán friss erőként komoly javulást okozhatna dec-jan környéken, amikor mondjuk már megnövelt snapszámot lenne fent. De ez rajta is múlik, mindenesetre nekem egyelőre tetszik abban a kevés playben, amit fent van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Abban nem hiszek, hogy varázsütésre megváltoznak a dolgok, de abban igen, hogy innen még össze lehet rakni a rush D-t, mert az alapanyag megvan hozzá. Az O-t is össze lehet rakni, van még idő dec-janig, az alapanyag Starks visszatérésével megvan ahhoz, hogy annyit hozzon az O, amennyi kell és amennyit várunk tőle.Soldados
Ezt gondolom én is. Majd akkor kezdek el aggódni, ha a sérültek (Hampton, Harrison) visszatérése (és Timmons újbóli ILB-ként való szerepeltetése) után is tartósan gyenge lesz a rush D.

Az O-val nagyjából ugyanez a helyzet: inkonzisztens teljesítmény; de ahogy mondod, még van időnk rendbe szedni.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát vasárnap baromira utáltam, hogy igazam lett és ismét kínkeservesre sikeredett egy alapvetően sima meccs. Ráadásul későn értem haza, már 17:0-ra vezettünk, s már majdnem szégyenkezni kezdtem, hogy nem bíztam az offenseben, de akkor kezdetét vette az a hihetetlen impotencia ami tökéletesen kijózanított. Ez a meccs arra volt jó, hogy gyorsan elfelejtsük.
Más. Az előbb visszaolvastam a hozzászólásokat, s látom hosszas vita bontakozott ki a futás elleni védekezés fontosságáról. Vannak dolgok amiben teljesen más véleményen vagyok mint Soldi, de ebben maximálisan egyetértek vele. Amit azt hiszem ő sem említett az az - s ez feltétlenül biztató lehet számunkra is - hogy a Colts úgy nyert PM-el SB-t, hogy az alapszakaszban csak rossz viccként számontartott Indy rush defense döntően följavult a PO-ra. Kizártnak tartom, hogy ha megvan a PO, akkor a jelenlegi Steelers D-ben ne lenne még akkora tartalék, hogy ismét a kilátástalanságig lezúzza az ellenfél futójátékát. A Jax meccs után szó sem lehet arról, hogy diadalmenetben masírozunk a PO-ba, de valahogy csak elbukdácsolunk odáig, s akkor elő lehet venni a szekrény mélyéről a vadállatabbik énünket.
Legfeljebb Goodell permanensen elélvez a csekkek írásától.Red Star
Ha emlékeim nem csalnak, abban a Coltsban volt egy visszatérő: egy bizonyos Bob Sanders. Abban nem hiszek, hogy varázsütésre megváltoznak a dolgok, de abban igen, hogy innen még össze lehet rakni a rush D-t, mert az alapanyag megvan hozzá. Az O-t is össze lehet rakni, van még idő dec-janig, az alapanyag Starks visszatérésével megvan ahhoz, hogy annyit hozzon az O, amennyi kell és amennyit várunk tőle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Hát vasárnap baromira utáltam, hogy igazam lett és ismét kínkeservesre sikeredett egy alapvetően sima meccs. Ráadásul későn értem haza, már 17:0-ra vezettünk, s már majdnem szégyenkezni kezdtem, hogy nem bíztam az offenseben, de akkor kezdetét vette az a hihetetlen impotencia ami tökéletesen kijózanított. Ez a meccs arra volt jó, hogy gyorsan elfelejtsük.
Más. Az előbb visszaolvastam a hozzászólásokat, s látom hosszas vita bontakozott ki a futás elleni védekezés fontosságáról. Vannak dolgok amiben teljesen más véleményen vagyok mint Soldi, de ebben maximálisan egyetértek vele. Amit azt hiszem ő sem említett az az - s ez feltétlenül biztató lehet számunkra is - hogy a Colts úgy nyert PM-el SB-t, hogy az alapszakaszban csak rossz viccként számontartott Indy rush defense döntően följavult a PO-ra. Kizártnak tartom, hogy ha megvan a PO, akkor a jelenlegi Steelers D-ben ne lenne még akkora tartalék, hogy ismét a kilátástalanságig lezúzza az ellenfél futójátékát. A Jax meccs után szó sem lehet arról, hogy diadalmenetben masírozunk a PO-ba, de valahogy csak elbukdácsolunk odáig, s akkor elő lehet venni a szekrény mélyéről a vadállatabbik énünket.
Legfeljebb Goodell permanensen elélvez a csekkek írásától.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A passz/futás témához még csak annyit fűznék hozzá, - sokadszorra, és valszeg nem utoljára- hogy elsősorban és legfőképp nem a védekezésben kell javulnunk.
A D jelenlegi állapotában is a legszűkebb ligaelitben van, csak cipelnie kell ezt a nagy jószándékkal közepesnek nevezhető O-t, amely 1-1 kivételtől eltekintve még mindig ott tart, hogy önerőből képtelen meccset nyerni, viszont a labdavesztéseikkel sikeresen nyakunkra hozzák az ellent, nem kevésszer.
És O alatt nem kizárólag a játékosokat értem, hanem a támadó koncepciót, a play hívásokat, azzal a csapatrésszel foglalkozó szakembereket is mind.

A múlt heti MNF-t látva egy dologban viszont korrigálnom kell: többet nem mondom hogy a mi O falunk a legszarabb, mert a Bears-é sem jobb semmivel.Jan
Alapvetően igazad van, hogy O-ban javulni kell, Starks-szal azért én sztem már pislékol a fény, de D-ben ugyanúgy muszáj fejlődni, mert ez a rush D alkalmatlan a PO-ra, az O pedig egyelőre szintén az. De a kettő között fontossági sorrendben nincs különbség, mert ahogy ezzel az O-val, úgy ezzel a rush D-vel sem lehet messzire jutni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Legu sérülése azt jelenti, hogy tutira meglesz a 7. héten a 7. OL-felállás. 😂
Viszont mindenki másnál van esély a visszatérésre, azaz Gilbert, Kemo, Moore, Worilds játékára is van esély. LG poszton ha Kemo nem tud visszatérni, akkor Essex lesz a kezdő. 😀 😀Soldados
Essex kb csak wr-t nem játszott idén az O-ban 😂
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
A srácok lazítanak a reklámforgatás szünetében...

http://www.youtube.com/watch?v=EtM0nefKoiU&feature=youtu.be
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
A passz/futás témához még csak annyit fűznék hozzá, - sokadszorra, és valszeg nem utoljára- hogy elsősorban és legfőképp nem a védekezésben kell javulnunk.
A D jelenlegi állapotában is a legszűkebb ligaelitben van, csak cipelnie kell ezt a nagy jószándékkal közepesnek nevezhető O-t, amely 1-1 kivételtől eltekintve még mindig ott tart, hogy önerőből képtelen meccset nyerni, viszont a labdavesztéseikkel sikeresen nyakunkra hozzák az ellent, nem kevésszer.
És O alatt nem kizárólag a játékosokat értem, hanem a támadó koncepciót, a play hívásokat, azzal a csapatrésszel foglalkozó szakembereket is mind.

A múlt heti MNF-t látva egy dologban viszont korrigálnom kell: többet nem mondom hogy a mi O falunk a legszarabb, mert a Bears-é sem jobb semmivel.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mortty Ivy-t és Tristan Davist kitettük a practice squadból; visszaigazoltuk Da'mon Cromartie-Smith-t, és jött Elisha Joseph (DL).
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
lájk

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
A fiúk, de szép is lenne arany feketében látni őket egyszer 😀
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Brett Kiesel mekkorat jatszott. Alig vartam mar hogy visszaterjen. O ilyenkor, amikor sok a serult kezdo stb mindig 150% kal jatszik es feltuzeli magat es a tobbi vedot is ezzel (vezer egyeniseg). Nagyon sok kulcs jateka volt. Sack, Pass deflection, Nyomas a Qbn, egy kezzel lehuzta MJD.-t (ezt ki tudja meg megcsinalni😀 ) imadom a jatekat. O olyan a posztjan nekem, mint Troy az SS poszton. O is hatalmas volt. Ezeket a megmozdulasokat erdemes nezni, Woodley is jo volt.gabimalu
😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Viszont mindenki másnál van esély a visszatérésre, azaz Gilbert, Kemo, Moore, Worilds játékára is van esély.Soldados
Worilds már pénteken is teljes edzést végzett, úgyhogy remélhetőleg bevethető lesz, és akkor Timmons is visszamehet az eredeti helyére.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hampton, Smith, Harrison továbbra sem fog játszani. És Legu új sérültként tuti kihagyja a Cards elleni meccset. Legu sérülése azt jelenti, hogy tutira meglesz a 7. héten a 7. OL-felállás. 😂

Viszont mindenki másnál van esély a visszatérésre, azaz Gilbert, Kemo, Moore, Worilds játékára is van esély. LG poszton ha Kemo nem tud visszatérni, akkor Essex lesz a kezdő. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az alapszakasz megmutatja, hogy miben vagy jó és rossz, eldönti, hogy ki jut PO-ba, s érdekes ezek az adatok mind igazolták, hogy a rush D fontosabb, mert a jobb rush D csapatok jutottak PO-ba, nem a jobb pass D-k....Soldados
Lehet igazad, nem tudom, én csak tanulgatom a játékot. De ha ez olyan nyilvánvaló akkor miért mondatja velem az elmúlt 6 meccs, hogy DIREKT módon lett ez a játéka a D-nek. Ezeket az "alapigazságokat" nem látják Tomlinék? Az öreg utolsó évére meghülyült volna? A koncepciónak kellett változni. A D alapjaiban a tavalyi. A játékosok nem lettek annyival öregebbek, rosszabbak egy fél év alatt, hogy meccsenként +50 futott y-t nyalunk a tavalyihoz képest. A passz ellen meg megtanultak védekezni akik eddig nem(nagyon) tudtak?kittli
Ezek olyan kérdések amikre mi innen nem tudjuk a választ. A 2008-as D után, amely minden idők egyik legjobbja volt, miért volt akkora fos a 2009-es? (Persze vannak racionális magyarázatok, pl Foote és B-Mac távozása, de ez olyan szintű visszaesésre nekem nem magyarázat, mint ami ott volt 1 év alatt).

De ennél azért megpróbálok egzaktabb választ adni. Egyrészt valamennyit romlott a DL. Ez sajnos nem kérdés. Rég láttam azt, hogy egyes playekben így megblokkolják az embereinket, sőt többször az ellen OL-emberei eljutnak a 2. vonalba is blokkolni, azaz LB-ket tudnak kiiktatni. Ez ellenünk korábban nem volt jellemző, nem véletlen, hogy korábban 60 yd/meccs volt az átlag. Másrészt azon sincs mit csodálkozni, hogy Coach Dad/Tomlin megpróbáltak valamelyest javítani a pass D-n, s emiatt valamiféle koncepcióváltás történt. Ez természetes, ami nem tartozik a legjobbak közé azon folyton folyvást meg kell próbálni javítani, ez természetes. Ez a koncepcióváltás, hogy mennyire igaz, mennyire nem, nehéz megítélni, nekem az feltűnő (ezt már írtam korábban is), hogy az LB-ink nem támadják olyan agressziven a LoS-t. De ez kérdés, hogy rosszul olvasnak, vagy ennyire félnek a play actiontől, amivel azért rendre meggyűlt a bajunk a korábbi években. Emiatt viszont nem a keletkező lyuk szájában verik telibe az RB-t, hanem csak 3-4-5 yarddal hátrébb. Nehéz ezt megítélni. Javítani kell azon, ami nem megfelelően működik, de van az úgy, hogy a javítási kísérlet rossz irányba sül el. Márpedig ha volt valamiféle koncepcióváltás, akkor az most rossz irányba sült el, mert ilyen rush D-vel nem lehet messzire jutni, az biztos.

De egyet ne feledjünk, a football decemberben kezdődik, addig még sok idő van. Senki nem nyert SB-t azzal, hogy októberben a legjobb volt. Javítani kell a rush D-n, ez az első hat meccs legfontosabb tanulsága számunkra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
Brett Kiesel mekkorat jatszott. Alig vartam mar hogy visszaterjen. O ilyenkor, amikor sok a serult kezdo stb mindig 150% kal jatszik es feltuzeli magat es a tobbi vedot is ezzel (vezer egyeniseg). Nagyon sok kulcs jateka volt. Sack, Pass deflection, Nyomas a Qbn, egy kezzel lehuzta MJD.-t (ezt ki tudja meg megcsinalni😀 ) imadom a jatekat. O olyan a posztjan nekem, mint Troy az SS poszton. O is hatalmas volt. Ezeket a megmozdulasokat erdemes nezni, Woodley is jo volt.
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Az alapszakasz megmutatja, hogy miben vagy jó és rossz, eldönti, hogy ki jut PO-ba, s érdekes ezek az adatok mind igazolták, hogy a rush D fontosabb, mert a jobb rush D csapatok jutottak PO-ba, nem a jobb pass D-k....Soldados
Lehet igazad, nem tudom, én csak tanulgatom a játékot. De ha ez olyan nyilvánvaló akkor miért mondatja velem az elmúlt 6 meccs, hogy DIREKT módon lett ez a játéka a D-nek. Ezeket az "alapigazságokat" nem látják Tomlinék? Az öreg utolsó évére meghülyült volna? A koncepciónak kellett változni. A D alapjaiban a tavalyi. A játékosok nem lettek annyival öregebbek, rosszabbak egy fél év alatt, hogy meccsenként +50 futott y-t nyalunk a tavalyihoz képest. A passz ellen meg megtanultak védekezni akik eddig nem(nagyon) tudtak?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja egyébként Hoke sérülése nem tűnik komolynak, ahogy Troyé sem. Vélhetően mindkettő játszhat Arizonában.Soldados
és Clark? az arizona nem túl jó idén, de azért mr 11 mégis csak mr 11 😊 és bevallom mundy nem tudom milyen FS ben? vagy akkor Troy lenne a FS( ha tud játszani)?
mert ugye mint láttuk is Troy idén nagyon sokat lép föl a LOS környékére
és Clarkot én megbízhatóbbnak tartom mint Mundyt, bár lehet csak azért mert nem láttam még tőle sokatsavanyucukor
Mintha Clarkra is azt olvastam volna, hogy valszeg játszhat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ja egyébként Hoke sérülése nem tűnik komolynak, ahogy Troyé sem. Vélhetően mindkettő játszhat Arizonában.Soldados
és Clark? az arizona nem túl jó idén, de azért mr 11 mégis csak mr 11 😊 és bevallom mundy nem tudom milyen FS ben? vagy akkor Troy lenne a FS( ha tud játszani)?
mert ugye mint láttuk is Troy idén nagyon sokat lép föl a LOS környékére
és Clarkot én megbízhatóbbnak tartom mint Mundyt, bár lehet csak azért mert nem láttam még tőle sokat