Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az a baj, hogy ellenünk idén még a szarul futó csapatoknak is megy idén.polamalu
A Seahawks-nak és a Titans-nek nem ment, ilyen szempontból csak a Colts-meccs lehet igazán zavaró. Beanie Wells-nek olykor vannak jó napjai, remélhetőleg most vasárnap pont nem az lesz. Akárhogy is, ezzel a Cardinals-szal nem lenne illendő szoros meccset játszani...vassadi
Jags-el se volt illendő, még is megtettük. 😊

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Igen, de a rush D sehol 😕polamalu
Majd talán ha a sérültek felépülnek (Hampton, Harrison elsősorban), ezáltal Timmons is visszamehet belülre, ... Nem tudom. Igazán jól futó csapatként már csak a Ravens maradt hátra, illetve ott a Pats, akiknek még tavaly is ment ellenünk a futás.vassadi
A Pats stikában egy stabilan jól futó csapat ám! (Tavaly 123 yard/mérkőzés, több, mint bármelyik AFC North csapat! 😉 Liga 9. hely). Bár nehezen, de nem véletlenül jött össze BJGE-nek az 1000yard. Idén 8. hely 124 yarddal, mit tesz Isten, megint nincs előtte senki innen Északról. 6 futott TD, 4,6 yard/carry, na, ebben már a nyomunkban vagytok - idén.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az a baj, hogy ellenünk idén még a szarul futó csapatoknak is megy idén.polamalu
A Seahawks-nak és a Titans-nek nem ment, ilyen szempontból csak a Colts-meccs lehet igazán zavaró. Beanie Wells-nek olykor vannak jó napjai, remélhetőleg most vasárnap pont nem az lesz. Akárhogy is, ezzel a Cardinals-szal nem lenne illendő szoros meccset játszani...
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Az a baj, hogy ellenünk idén még a szarul futó csapatoknak is megy idén.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Igen, de a rush D sehol 😕polamalu
Majd talán ha a sérültek felépülnek (Hampton, Harrison elsősorban), ezáltal Timmons is visszamehet belülre, ... Nem tudom. Igazán jól futó csapatként már csak a Ravens maradt hátra, illetve ott a Pats, akiknek még tavaly is ment ellenünk a futás.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mindenesetre a passzvédekezésünk statisztikai javulásának nyilvánvalóan az az egyik oka, hogy többet és sikeresen futnak ellenünk. Másrészt azért csak erre nem lehet fogni a javulást, mert ahhoz túl nagy a különbség a tavalyi és idei számok között. Ike óriási szezont fut, shutdown cornerként játszik, Gay és Lewis kettősét pedig megbízható jelzővel lehet illetni, nincs nagy betlijük.Soldados
Ike tényleg pazar formában van, Hasselbeck 7 rá dobott passzából mindössze egy volt sikeres, 7 yardért; a tegnapi meccsről ugyanez a mutató 4/1, igaz az az egy szem elkapás pont a TD. Gay-jel eddig nekem sincs bajom.

Egyébként már total defense-ben is elsők vagyunk.vassadi
Igen, de a rush D sehol 😕
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Mindenesetre a passzvédekezésünk statisztikai javulásának nyilvánvalóan az az egyik oka, hogy többet és sikeresen futnak ellenünk. Másrészt azért csak erre nem lehet fogni a javulást, mert ahhoz túl nagy a különbség a tavalyi és idei számok között. Ike óriási szezont fut, shutdown cornerként játszik, Gay és Lewis kettősét pedig megbízható jelzővel lehet illetni, nincs nagy betlijük.Soldados
Ike tényleg pazar formában van, Hasselbeck 7 rá dobott passzából mindössze egy volt sikeres, 7 yardért; a tegnapi meccsről ugyanez a mutató 4/1, igaz az az egy szem elkapás pont a TD. Gay-jel eddig nekem sincs bajom.

Egyébként már total defense-ben is elsők vagyunk.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Mekkora a szakáll 😀
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
http://www.youtube.com/watch?v=dU9rX9En34U

csincsillazone 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Harrison hiánya (ill amikor játszott akkor is sérülten) nagyon nagy érvágás amit a jelek szerint nem igazán tudtok kompenzálni, emellett Timmons is árnyéka idén eddigi önmagának (főleg a tavalyi évhez képest amikor egyértelműen elit belső LB-vé vált, nála teljesen érthetetlen és váratlan ez a visszaesés).

Timmons egyébként mit nyújtott OLB-ként?
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyrészt jobban megblokkolják a DL-t, ezt jól látod, másrészt sokszor a 2. LB-vonalban is sikerül blokkolniük az ellen OL-embereink, ez korábban nem igazán sikerült senkinek ellenünk. Harmadrészt sztem az LB-k nem támadják olyan aggresszíven a LoS-t. Korábban rendre 1-2 yardon jött a tackle egy LB-től, most meg 4-5-6-8 yardokon jön csak a tackle. Tehát régebben az RB bevágott a lyukba (már ha volt), de rögtön a lyuk szájában telibevágta az LB-nk, aki támadta a LoS-t. Most átjön a lyukon, s akkor még mindig 3-4 yarddal előtte van az LB. Hogy ez abból van, hogy az ILB-ink rosszul olvassák a playt, vagy a hatékonyabb passzvédekezés miatt nem lépnek fel a play indításakor a LoS-ra a lyukakat tömni (félve a play actiontől, ami tavaly azért többször szopinyalit okozott nekünk), azt nem tudom.

Mindenesetre a passzvédekezésünk statisztikai javulásának nyilvánvalóan az az egyik oka, hogy többet és sikeresen futnak ellenünk. Másrészt azért csak erre nem lehet fogni a javulást, mert ahhoz túl nagy a különbség a tavalyi és idei számok között. Ike óriási szezont fut, shutdown cornerként játszik, Gay és Lewis kettősét pedig megbízható jelzővel lehet illetni, nincs nagy betlijük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megvan a W ez a lényeg.

Most maximálisan egyetértek azokkal, akik a playhívást kritizálják. Katasztrofális volt. Hívtunk kb 8-10 legalább 30 yardos passzplayt... WTF!? 3-4 kell egy meccsen ilyen elkapókkal, de 8-10? Botrányos, ezzel a 2. félidőben meg is öltük a saját támadójátékunkat. Mondjuk Ben Sanderst rendszeresen túldobta (Wallace-hoz szokott 😀), Wallace-t meg alul, egyszer pedig egy tökéletes, külső vállra érkező dobásnál Wallace balfaszkodott, pedig kb ha 1000 yardos a pálya akkor is TD, ha látja, hogy hova megy a labda... De ez orbitálisan nagy hülyeség volt ez deep game play, főleg egy viszonylag működő futüójátékkal...

A D nem volt jó, hiába írják egyesek. Mostanra egyértelmű, az a csapat, amelynek jó futójátéka van, azt nem tudjuk megfogni. Így viszont ne számítson senki idén nagy eredményre. Az hogy a JAX O totálisan impotens passzjátékot tekintve, s a felforgatott OL-t szétszedtük, s így a működő futójátékukkal is csak 13 pontot tudott táblára tenni, ez nem nagy eredmény...Soldados
érdekle, h pontosan mire gondolsz?
A kulcs szituációk bosszantottak engem főleg
nekem ez volt ami a legjobban hiányzott, a törnóverek hiánya mellett persze

előre is köszi a választ 😊savanyucukor
A JAX O botrányosan gyenge. MJD és ennyi. Az hogy tulképpen megfogtuk a passzjátékot, az nem nagy cucc a JAX ellen, kb mindenkinek sikerült eddig, ráadásul az 5 sackhez tegyük hozzá, hogy felforgatott OL-lel álltak ki. Épp ezért ettől kár elájulni, hogy 5 sack.

Tehát a JAX O-nak egyetlen fegyvere van, hogy MJD fut. És baszd meg hiába ez az egyetlen fegyver, tudott is futni. Amíg nem voltak idő szűkében addig folyton folyvást folyamatosan jó hatékonysággal és átlaggal futott. Ismerve az előző meccseinket kijelenthető, jól futó csapatok ellen nem tudjuk megfogni a futást. Ha ez párosul egy kevésbé impotens és legalább elfogadható passzjátékkal, akkor nagy gondban leszünk. Így nem lehet SB-t nyerni.

Tehát egy feladata/kihívása volt a D-nek, azt nem sikerült megoldania. Ez a komoly probléma.Soldados
én nem tartom magam hozzáértőnek, max lelkes műkedvelőnek, szal ha baromságot írok akkor szorri mindenki

először is köszönöm a választ valami hasonló motoszkál az agyamban nekem is
és szezon kezdettől azon gondolkodom miért lehet
oké most nem volt készi, hoke is kidőlt közben
azt gondolom zigi ugyan nem aaron, de jól megoldja már a dolgokat, jó volt
szakáll szerintem szintén jó volt
namost jö az ami lehet hülyeség
de én úgy látom hogy valahogy jobban meg tudnak minket blokkolni, úgy értem, h a DL valahogy nem dominál úgy mint korábban nagyobbak a lyukak kevesebb ember foglalnak le és kevesebben érnek oda a futásra, amit láttunk is tegnap, h kb egy ember ér oda akit ha megver a futó egy az egyben akkor nincs második harmadik ember csak jardok múlva
korábbi években egyszerre 2 3 ember ért oda 1-2 mpn belül még a vonalon meg volt a kontakt és max egy két jardot tudott gyömöszölni a futó
nem tudom jól látom -e és ha igen mi az oka ennek?
beszéltetek itt róla, h hátrébb vannak az lb-k más a prioritás
de én azt gondolom azért vagyunk jók passz ellen, mert nem kell passzolni, mivel tudnak futni is

ebben a kérdésben is kíváncsi lennék a véleményetekre

köszi 😊
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvan a W ez a lényeg.

Most maximálisan egyetértek azokkal, akik a playhívást kritizálják. Katasztrofális volt. Hívtunk kb 8-10 legalább 30 yardos passzplayt... WTF!? 3-4 kell egy meccsen ilyen elkapókkal, de 8-10? Botrányos, ezzel a 2. félidőben meg is öltük a saját támadójátékunkat. Mondjuk Ben Sanderst rendszeresen túldobta (Wallace-hoz szokott 😀), Wallace-t meg alul, egyszer pedig egy tökéletes, külső vállra érkező dobásnál Wallace balfaszkodott, pedig kb ha 1000 yardos a pálya akkor is TD, ha látja, hogy hova megy a labda... De ez orbitálisan nagy hülyeség volt ez deep game play, főleg egy viszonylag működő futüójátékkal...

A D nem volt jó, hiába írják egyesek. Mostanra egyértelmű, az a csapat, amelynek jó futójátéka van, azt nem tudjuk megfogni. Így viszont ne számítson senki idén nagy eredményre. Az hogy a JAX O totálisan impotens passzjátékot tekintve, s a felforgatott OL-t szétszedtük, s így a működő futójátékukkal is csak 13 pontot tudott táblára tenni, ez nem nagy eredmény...Soldados
érdekle, h pontosan mire gondolsz?
A kulcs szituációk bosszantottak engem főleg
nekem ez volt ami a legjobban hiányzott, a törnóverek hiánya mellett persze

előre is köszi a választ 😊savanyucukor
A JAX O botrányosan gyenge. MJD és ennyi. Az hogy tulképpen megfogtuk a passzjátékot, az nem nagy cucc a JAX ellen, kb mindenkinek sikerült eddig, ráadásul az 5 sackhez tegyük hozzá, hogy felforgatott OL-lel álltak ki. Épp ezért ettől kár elájulni, hogy 5 sack.

Tehát a JAX O-nak egyetlen fegyvere van, hogy MJD fut. És baszd meg hiába ez az egyetlen fegyver, tudott is futni. Amíg nem voltak idő szűkében addig folyton folyvást folyamatosan jó hatékonysággal és átlaggal futott. Ismerve az előző meccseinket kijelenthető, jól futó csapatok ellen nem tudjuk megfogni a futást. Ha ez párosul egy kevésbé impotens és legalább elfogadható passzjátékkal, akkor nagy gondban leszünk. Így nem lehet SB-t nyerni.

Tehát egy feladata/kihívása volt a D-nek, azt nem sikerült megoldania. Ez a komoly probléma.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Megvan a W ez a lényeg.

Most maximálisan egyetértek azokkal, akik a playhívást kritizálják. Katasztrofális volt. Hívtunk kb 8-10 legalább 30 yardos passzplayt... WTF!? 3-4 kell egy meccsen ilyen elkapókkal, de 8-10? Botrányos, ezzel a 2. félidőben meg is öltük a saját támadójátékunkat. Mondjuk Ben Sanderst rendszeresen túldobta (Wallace-hoz szokott 😀), Wallace-t meg alul, egyszer pedig egy tökéletes, külső vállra érkező dobásnál Wallace balfaszkodott, pedig kb ha 1000 yardos a pálya akkor is TD, ha látja, hogy hova megy a labda... De ez orbitálisan nagy hülyeség volt ez deep game play, főleg egy viszonylag működő futüójátékkal...

A D nem volt jó, hiába írják egyesek. Mostanra egyértelmű, az a csapat, amelynek jó futójátéka van, azt nem tudjuk megfogni. Így viszont ne számítson senki idén nagy eredményre. Az hogy a JAX O totálisan impotens passzjátékot tekintve, s a felforgatott OL-t szétszedtük, s így a működő futójátékukkal is csak 13 pontot tudott táblára tenni, ez nem nagy eredmény...Soldados
érdekle, h pontosan mire gondolsz?
A kulcs szituációk bosszantottak engem főleg
nekem ez volt ami a legjobban hiányzott, a törnóverek hiánya mellett persze

előre is köszi a választ 😊
több mint 12 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 365
nagyon eroltettuk a hosszu passzokat! Ha osszejonnek persze, mindenki tapsol, de tul sok volt beloluk, talan ha ketto sikerult...

a D franko volt, de a futas megint ment...ez mar szerintem tendencia.

spec teamnel erdekes volt latni, hogy tobbszor is probalkoztak fake reverse-el.

Az Oline nem volt rossz, BB-nek volt ideje.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Megvan a W ez a lényeg.

Most maximálisan egyetértek azokkal, akik a playhívást kritizálják. Katasztrofális volt. Hívtunk kb 8-10 legalább 30 yardos passzplayt... WTF!? 3-4 kell egy meccsen ilyen elkapókkal, de 8-10? Botrányos, ezzel a 2. félidőben meg is öltük a saját támadójátékunkat. Mondjuk Ben Sanderst rendszeresen túldobta (Wallace-hoz szokott 😀), Wallace-t meg alul, egyszer pedig egy tökéletes, külső vállra érkező dobásnál Wallace balfaszkodott, pedig kb ha 1000 yardos a pálya akkor is TD, ha látja, hogy hova megy a labda... De ez orbitálisan nagy hülyeség volt ez deep game play, főleg egy viszonylag működő futüójátékkal...

A D nem volt jó, hiába írják egyesek. Mostanra egyértelmű, az a csapat, amelynek jó futójátéka van, azt nem tudjuk megfogni. Így viszont ne számítson senki idén nagy eredményre. Az hogy a JAX O totálisan impotens passzjátékot tekintve, s a felforgatott OL-t szétszedtük, s így a működő futójátékukkal is csak 13 pontot tudott táblára tenni, ez nem nagy eredmény...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Olvastam a steelers.hu-n az eredménykövetőben, h az o megérdemelne egy pofont...kivéve ben meg mendi

Zoli említette a csiliben, hogy arians nem tud váltani a második félidőre, jó hogy leolvassák ha ugyanazt játszuk egész meccsen, nekem hiányoztak a rövid passzok bennek volt ideje, csak célpont nem és egyet értek Zolival, szerintem brúsz bácsinak kéne egy tockos 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mendenhall köszöni szépen jól van, attól függetlenül, hogy ti már lecseréltétek volna 😛tenorx
Én tartom😊 futottunk nélküle is 155-öt. Megért egy sisakcsapkodós tanulmányutat az oldalvonalon.
A Ferrari szép autó,erős autó, gyors autó, de a homokdűnék közé a teve kell..

BTW: Timmons a stat sheet-ek alapján nem játszottSpy
timmons nagyon sokat lépett vissza zónába, ahogy figyeltem... de szerintem nagyon nem találja kívül a helyét, azon az oldalon a futások is ültek a második félidőben
sajnálom, h nem megy neki idén mert nagy kedvencem

ja és kövezzetek meg de redman most is jobb átlagot hozott mint mendi, ha a hosszú futását nem nézzük...

ezzel nem azt mondom, h nem kell nekünk mendi, csak szerintem redmant használhatná többet brúsz bácsi... na de ő jobban tudja 😊
több mint 12 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Mendenhall köszöni szépen jól van, attól függetlenül, hogy ti már lecseréltétek volna 😛tenorx
Én tartom😊 futottunk nélküle is 155-öt. Megért egy sisakcsapkodós tanulmányutat az oldalvonalon.
A Ferrari szép autó,erős autó, gyors autó, de a homokdűnék közé a teve kell..

BTW: Timmons a stat sheet-ek alapján nem játszott
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Egy gyors kora reggeli elemzés
http://steelers.hu/a-fogatlan-cicus-majdnem-a-seggunkbe-harapott/
Nem mondom, hogy elégedett vagyok, de a héten egy önbizalom növelő győzelmet kell szereznünk Arizonában.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Mendenhall köszöni szépen jól van, attól függetlenül, hogy ti már lecseréltétek volna 😛tenorx
nem hibába volt ideges az előző meccsen, mindenki tisztába volt vele, hogy össze kell kapnia magát, és lám, lámaszemesötétkék..... 😛 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mendenhall köszöni szépen jól van, attól függetlenül, hogy ti már lecseréltétek volna 😛tenorx
Mondjuk a 68 yardos futásán kívül volt még egy 9 yardos, meg még egy e körüli, a többi futása az 3-as átlag volt...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mendenhall köszöni szépen jól van, attól függetlenül, hogy ti már lecseréltétek volna 😛
több mint 12 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Na hát sikerült majdnem leadni egy agyonnyert és dominált meccset...
Ekkora pöcsköszörű O hogyan tudott kimenni a 2.félidőre fogalmam nincs, de ha 3first downt csináltak talán sokat is mondok vele...
A D faja volt, remélem Pola helyrejön, Diesel állat volt, Dudli is tetszett 😊
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Gratula a Whez. Tipikus szoros, kemény csata volt. Méltó a 2 csapat közös párharcaihoz. Többször kéne egymás ellen játszanunk.
Sok sikert a szezon hátralévő részében.iktriad
Köszönjük...hasonló jókat kívánok nektek,szimpik vagytok nagyon.Gabbert jó lesz...
Keisel elképesztően fasza volt.

" class="embed">