Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Total Defense (YPG)
1. Cincinnati Bengals 278.5
2. Pittsburgh Steelers 279.0
3. Baltimore Ravens 286.2
4. Cleveland Browns 291.0

😊Joey Tribbiani
AFC North, én így szeretlek! 😊 Csodálatos látvány. :cool:Soldados
Esetünkben azért tegyük hozzá, hogy eddig nem játszottunk Manning, Brady, Rodgers, Brees, Rivers irányítók ellen. Flakon, TJ (gyenge), Hasszie (öregedő), Painter (újonc), Kolb (gyenge), Schaub, Gabbert (újonc).... gyanítom ha az előbbi nevek lennének, akkor ez sokkal-sokkal szarabb lenne.
Ráadásul ebből Flakon szétdobált minket, AJ is megsérült a Texans ellen.... ez nem olyan veretes, ha így nézzük.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Total Defense (YPG)
1. Cincinnati Bengals 278.5
2. Pittsburgh Steelers 279.0
3. Baltimore Ravens 286.2
4. Cleveland Browns 291.0

😊Joey Tribbiani
AFC North, én így szeretlek! 😊 Csodálatos látvány. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 6 011 — Believelander
Total Defense (YPG)
1. Cincinnati Bengals 278.5
2. Pittsburgh Steelers 279.0
3. Baltimore Ravens 286.2
4. Cleveland Browns 291.0

😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 207 — Steelers fan
Hiányzik nagyon Harrison, ill. Timmons belülről. Már azzal is előrébb lennénk, ha Worilds játszhatna.
Mendy meg tényleg frusztráltnak tűnik vagy nem is tudom. Pedig kedvelem de most inkább a Vöröst várom és (igen igaza volt Soldinak) a Mórt. Lényeg a lényeg, a következő 3 meccsből kellene valahogy jól kijönni, hogy nyugodtan mehessünk pihenni.
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mendenhallnak most valóban nagyon nem megy... Javulnia kellene, vagy jöjjön Redman.
több mint 12 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 786 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hoztuk a 3 kötelezőt, 5-2. Ez rendben van.

Továbbra is azt gondolom, hogy ezzel az O-val lehet SB-t nyerni, de a D nem áll készen rá. Továbbra is lehet ellenünk futni, s ez óriási probléma. Ami még gáz, és egy esetleges SB-runba nem fér bele, hogy az OL eszméletlen fos a 3rd and short futójátékoknál...

Ha SB-ben gondolkodunk, akkor 2 kardinális probléma van, amin feltétlenül javítani kell: rush D és a 3rd and short futószituk megcsinálása. Enélkül szóba se jöhet a döntő.Soldados
Alapvetően egyetértek ezzel és azt mondom ha visszatér Hampton Hoke és Harrison ez javulhat,mert úgy vélem hogy ha ők visszatérnek a rush D is jobb lesz. Egyenlőre ezt csak feltételesen merem leírni...

" class="embed">
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Melós volt, 2. félidőben ügyesebb playhívások- fszér nem lehet vesztkósztot nyomatni?. D sajnos kevés. Az O-ban a potenciál rengeteg, csak ki kéne aknázni!

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Egy kisebb kihagyástól eltekintve sima győzelem. Jöhet a hátralévő alapszakasz-meccsek közül a két legnehezebb.
több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hoztuk a 3 kötelezőt, 5-2. Ez rendben van.

Továbbra is azt gondolom, hogy ezzel az O-val lehet SB-t nyerni, de a D nem áll készen rá. Továbbra is lehet ellenünk futni, s ez óriási probléma. Ami még gáz, és egy esetleges SB-runba nem fér bele, hogy az OL eszméletlen fos a 3rd and short futójátékoknál...

Ha SB-ben gondolkodunk, akkor 2 kardinális probléma van, amin feltétlenül javítani kell: rush D és a 3rd and short futószituk megcsinálása. Enélkül szóba se jöhet a döntő.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
gabimalu 175
Na ezt orommel hallom, Kiesel is idos, de azt mondtak rola tavaly, hogy jatekviszonyat-eveit nezve benne tobb ev van, mostmar csak volt mint Aaron Smithben. Azaz o kesobb lett kezdo, meg talan nem kopott el a teste annyira.
több mint 12 éve
gabimalu 175
Azt megkoszonom. http://www.youtube.com/watch?v=8eGCsEQ15L4 jo lenne ha a mi csapatunk is ilyen szinten mozogna egyutt es lenne egy nagy csapat.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
En otthon CBS. Meg egy jo, 32" lcd tv. Most kezdodik egy masik adon a rogbi donto, nagyon allat ez a csapat feltuzelo dolog az elejen.gabimalu
Akkor nem mondom el a végeredményt..😊)
több mint 12 éve
gabimalu 175
En otthon CBS. Meg egy jo, 32" lcd tv. Most kezdodik egy masik adon a rogbi donto ismetlese, nagyon allat ez a csapat feltuzelo dolog az elejen.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
asszem szakáll szerződése is lejár, de valaki biztosan jobban tudja mint énpolamalu
2014-ig érvényes a szerződése.

Hm, na ezt azert nem szeretnem. Mint fenntebb irtam nekem Kiesel mint lathato is volt az elozo meccsen kulcs meg mindig a posztjan. Hiaba jatszottak a helyen a fiatalok, egyik sem olyan szintu, tapasztalatu, eredmenyessegu mint o. Nem szeretnem, ha Smith utan, a masik oldalon is uj kezdonk lenne. En mindig mint a steelerses eddzok a veteranok partjan allok. Es Kiesel mar bizonyitott. Meg lehet alacsony penzert maradna meg egy evet.gabimalu
Keisel nem fogja elveszíteni a kezdő helyét, de Heywardnak időről időre több lehetőséget kell adnunk, el kell kezdeni a csapatba építését.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Én mivel későn van itthon streamen, vagy ha sikerül a megosztás akkor game pass-on. A Chilliben Pesten vannak néhányan.
több mint 12 éve
gabimalu 175
Hol nezitek majd sracok a Meccset? Es melyik adon? Melyik helyen?
több mint 12 éve
gabimalu 175
Ha gondoljatok lefenykepezhetem, es akkor feltolthetem valahova a signot? Es ha kinyomtatod eredetinek is tunhet, de jobb mint a semmi. Szoval?
több mint 12 éve
gabimalu 175
Hm, na ezt azert nem szeretnem. Mint fenntebb irtam nekem Kiesel mint lathato is volt az elozo meccsen kulcs meg mindig a posztjan. Hiaba jatszottak a helyen a fiatalok, egyik sem olyan szintu, tapasztalatu, eredmenyessegu mint o. Nem szeretnem, ha Smith utan, a masik oldalon is uj kezdonk lenne. En mindig mint a steelerses eddzok a veteranok partjan allok. Es Kiesel mar bizonyitott. Meg lehet alacsony penzert maradna meg egy evet.
több mint 12 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Az kulcs lesz,ha nem tudnak futni.Kolbit bele kell kényszeríteni a homálydobásokba,Ike leveszi Larryt,a többiek meg osztoznak a koncon..😊

Azért a szignóért én is irigyellek,jövőre tervbe van véve egy kirándulás acélvárosba..😊
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Kiesel Ziggy páros kezd. Valószínű a PR-ből felhozott srác lesz Ziggy backuppja, mondjuk most meccsenként 1-5 alkalommal, az állástól függ. Heyward Szakáll mögött fog játszani, és egyre nagyobb szerepet fog kapni. Jövőre már majdnem kezdőnek kell lennie (asszem szakáll szerződése is lejár, de valaki biztosan jobban tudja mint én).
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Na most a Heyward kezdo sorba lepese, az eddigi futas elleni vedekezesunk, nyomas az ellenre valo csokkenese miatt aggaszto. Mert mint lattuk, ha nem volt Smith es Kiesel, sokat futottak, nem volt sack stb. Vissza jott Kiesel, latvanyosat javult a D. line. Hiaba volt elotte Ziggy o meg nem Kiesel szintu. Bar Kiesellel egyutt mar lattuk, hogy Woodley jatekat nagyban segitette. De most kell Heywardnak nagyot bizonyitania, hogy legyen nyomas minden felol, es ne legyen futas. Velemenyetek?gabimalu
Heyward nem lesz kezdő ezen a meccsen.
több mint 12 éve
gabimalu 175
Chris Hoke ha jatszana mint kezdo, akkor picit jobb omennel indulhatna a meccs, mert mint mar irtam nagyon hosszu sorozat ota, ha o kezd mindig nyerunk. Es azert o nekem olyan jatekos, mint Brett Kiesel, nem fiatal, de hatalmas szivvel jatszik, es rendszerint eredmenyesen. Na most a Mcleadon kezdo sorba lepese, az eddigi futas elleni vedekezesunk, nyomas az ellenre valo csokkenese miatt aggaszto. Mert mint lattuk, ha nem volt Smith es Kiesel, sokat futottak, nem volt sack stb. Vissza jott Kiesel, latvanyosat javult a D. line. Hiaba volt elotte Ziggy vagy Heyward Kiesel helyen, vagy megosztva itt ott, ok meg nem Kiesel szintu jatekosok (szerintem a tapasztalat, megblokkolasuk miatt). Bar Kiesellel egyutt mar lattuk, hogy Woodley jatekat nagyban segitette Ziggy. De most kell Steve McLendonnak nagyot bizonyitania, hogy legyen nyomas minden felol, es ne legyen futas. Ja es majd elfelejtettem, kivancsi leszek milyen lesz a 7. offensive line, ami papiron legerossebbnek tunik. Velemenyetek?
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 597 — 毎日何かを学ぶ
Te egy szerencsés vagy az az aláírás egyszer még sokat érhet. Nézzünk előre és nyerjük meg a mai meccset jó játékkal, mert nem a győzelem a legfontosabb ma(dehogynem mert különben ...), hanem , hogy lássuk képesek vagyunk 60 percen keresztül összeszedetten jól játszani. Amennyiben igen akkor egy fölényes győzelem jöhet, ha nem akkor szenvedés és bármi lehet a vége.
több mint 12 éve
gabimalu 175
Aaron Smithet lattam eloben a TC ben, meg a preseason meccsen. Adott is alairast nekem, akkor meg nem tudtam, hogy nem sokaig lathatom majd a tvben. Azt hittem ezt a szezont meg vegig birja jatszani. 😕
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Smith nyaksérülés miatt került IR-re.