NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Cornerback Ike Taylor suffered a broken thumb on Friday night against the Redskins. Owner Art Rooney, II, disclosed the injury during halftime of the KDKA-TV coverage of the game.gsn
Örvendünk. 😐
több mint 13 éve
gsn 3 548
Cornerback Ike Taylor suffered a broken thumb on Friday night against the Redskins. Owner Art Rooney, II, disclosed the injury during halftime of the KDKA-TV coverage of the game.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Illetve ne felejtsük el az OL-t, ott is sok a kérdőjel.
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
este ki lesz?sutianap
remélem a pittsburghi kezdők egy jó negyednyit 😊, mire lehet számítani Tomlintól?sapka
TE-ket, WR-eket prószálgatjuk, mega golline situésönöket, kezdő nem sokáig lesz
BarnaTóni, Batte, Gisham, WezLyon - Dixon kedvence Battle - ha Grishamet akarjuk akkor a slotokat kell épitgetni
Saunder úr alakithat, RBbe meg Dwyert és Clayt kell csapatni, hátha kijön belűle valami


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
este ki lesz?sutianap
remélem a pittsburghi kezdők egy jó negyednyit 😊, mire lehet számítani Tomlintól?sapka
kb 2 drive-ra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
este ki lesz?sutianap
remélem a pittsburghi kezdők egy jó negyednyit 😊, mire lehet számítani Tomlintól?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
este ki lesz?sutianap
Én is leszek biztosan.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
este ki lesz?sutianap
Én mindenképpen!
több mint 13 éve
gabimalu 175
Persze nyugodtan hasznaljatok a kepeket, hivatkozzatok ra, nezzetek. Azert csinalom, mert tudom nem hetkoznapi dolog. Es nekem is nagy elmeny volt mar csak a Pirates Cubs meccsre kijutni, nem hogy egy nfl jatekra. Koszonom a jokivansagokat, amint tudom majd linkelem a kepeket. Aki nem tudna van meg egy regi linkem is, amit nezhettek. https://picasaweb.google.com/gabithestar/Hatodikkepek meg van mellette egy versenyre keszult kepsorozat, ha valaki szereti a termeszeti dolgokat. Jo nezegetest.
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
este ki lesz?sutianap
Ha lesz értelmes stream akkor én igen, ha olyan rosszak mint tegnap akkor inkább utólag letöltöm HD-ba.

több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
este ki lesz?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hi!

Megvannak vegre a jegyek a STEELERS egyik meccsere! Ki az aki eljonne velem? Ket jegyem van 😀 Megnezhetitek itt: https://picasaweb.google.com/118178458508175949868/SteelersGameTicket#5639618046819604498
Koszonom az udvozlest is hogy koztetek vagyok, de sajnos ujra kellett regisztralnom, mert a regi gabistar nevemmel nem tudtam ide irni nektek. Szoval mar en is ven roka vagyok, es mar osztottam meg kepeket veletek a stadionrol, a benne levo boltrol, meg a coca cola hall of fameben keszult kepeket is. Csak most uj neven vagyok. Az erdeklodes miatt amint tudom felteszem nektek majd a pit phily meccsrol keszult kepeket. Vannak az eddzesrol keszult videok is. Meglatom mennyi hely marad az uj picassa oldalon, es megprobalom oket is feltenni. Orulok, ha tetszenek a kepek, es ha szivesen nezegetitek ti is. Most lelkileg eletem elso Steelerses meccsere keszulok. Mint ne mondjak jo erzes. Sziasztok....gabimalu
Nem kis élmény lesz, az biztos. Ha nem bánod, neveddel és a linkkel együtt majd hivatkoznék erre az albumra a Philly magyar blogján. Persze, csak ha tényleg nem gond.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀 Zsír!
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Kocseri egyév letöltendő! J-CO
he-he jobban jártunk vele, mint a raketták az összes risziverátpakolással 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem tom de nekem kicsit furcsa hogy a Saints meg a Phili előttünk van minden PR-ben. Az előbbit végkép nem értem, a utóbbit igen. Gondolom a kimondhatalan nevü CB miatt lett így felértékelve a csapat.
Jahhh és sajnálom hogy Woodson nem nálunk edző... :rolleyes:Steelers-Nation
1 (1) Colts 14-2 Their fate might depend on what others have done to narrow the gap. (Kuharsky)

2 (5) Saints 13-3 The Saints should not expect another magical season because every team is different, but they still can contend for the Super Bowl. (Sando)

3 (3) Vikings 12-4 Brett Favre is waiting for a two-hour TV special to announce his return. (Walker)

4 (4) Cowboys 11-5 The Cowboys are loaded and will look to secure a Super Bowl "home game." (Clayton)

5 (11)Ravens 9-7 The defense-heavy Ravens finally believe they have a high-powered offense. Scary thought. (Walker)

ez a tavalyi, kiváncsi vagy még valamire? a GB 6. volt, mimeg 19. - ez a papir mindent kibir 😂 😂 😂


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Hi!

Megvannak vegre a jegyek a STEELERS egyik meccsere! Ki az aki eljonne velem? Ket jegyem van 😀 Megnezhetitek itt: https://picasaweb.google.com/118178458508175949868/SteelersGameTicket#5639618046819604498
Koszonom az udvozlest is hogy koztetek vagyok, de sajnos ujra kellett regisztralnom, mert a regi gabistar nevemmel nem tudtam ide irni nektek. Szoval mar en is ven roka vagyok, es mar osztottam meg kepeket veletek a stadionrol, a benne levo boltrol, meg a coca cola hall of fameben keszult kepeket is. Csak most uj neven vagyok. Az erdeklodes miatt amint tudom felteszem nektek majd a pit phily meccsrol keszult kepeket. Vannak az eddzesrol keszult videok is. Meglatom mennyi hely marad az uj picassa oldalon, es megprobalom oket is feltenni. Orulok, ha tetszenek a kepek, es ha szivesen nezegetitek ti is. Most lelkileg eletem elso Steelerses meccsere keszulok. Mint ne mondjak jo erzes. Sziasztok....gabimalu
Én gratulálok a jegyekhez !!! És remélem nyerünk majd. De szerintem így is úgy is nagy élmény lesz!!!

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Nem tom de nekem kicsit furcsa hogy a Saints meg a Phili előttünk van minden PR-ben. Az előbbit végkép nem értem, a utóbbit igen. Gondolom a kimondhatalan nevü CB miatt lett így felértékelve a csapat.
Jahhh és sajnálom hogy Woodson nem nálunk edző... :rolleyes:

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
gabimalu 175
Hi!

Megvannak vegre a jegyek a STEELERS egyik meccsere! Ki az aki eljonne velem? Ket jegyem van 😀 Megnezhetitek itt: https://picasaweb.google.com/118178458508175949868/SteelersGameTicket#5639618046819604498
Koszonom az udvozlest is hogy koztetek vagyok, de sajnos ujra kellett regisztralnom, mert a regi gabistar nevemmel nem tudtam ide irni nektek. Szoval mar en is ven roka vagyok, es mar osztottam meg kepeket veletek a stadionrol, a benne levo boltrol, meg a coca cola hall of fameben keszult kepeket is. Csak most uj neven vagyok. Az erdeklodes miatt amint tudom felteszem nektek majd a pit phily meccsrol keszult kepeket. Vannak az eddzesrol keszult videok is. Meglatom mennyi hely marad az uj picassa oldalon, es megprobalom oket is feltenni. Orulok, ha tetszenek a kepek, es ha szivesen nezegetitek ti is. Most lelkileg eletem elso Steelerses meccsere keszulok. Mint ne mondjak jo erzes. Sziasztok....
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Ez durvoáá -

They've won the games that matter, and you have to respect them for it,'' said Ravens running back Ray Rice, entering his fourth NFL season. "They're a great organization. They play hard, and they're everything people say they are. We're toe and toe and there with them, but obviously we've got to win the big games to get acknowledged with them. It's one of those situations where they know how to win. You have to give it to them. They know how to win. I think we know how to win as well, just not against them.''

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/08/10/ravens.steelers.obstacle/index.html#ixzz1Ui0REBOISteelers-Nation
Ez érdekes cikk, Ozzie Newsome ahogy a Combine-on az alapján osztályozza a Rookie-kat, hogy Idegenben a Heinz Field-en képesek-e segíteni a csapatukat-őszinte és magasztaló...már-már eposzi kellék ...komoly lesz a W01 mint mindig
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Igazából itt az egész cikk. Nekem nagyon meglepő és szimpatikus ahogy beszélnek a Raven-ek erről a dologról.

http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/08/10/ravens.steelers.obstacle/index.html?sct=nfl_t11_a1

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 337
Heyward kifejezetten agresszív OT-val szemben, Chris Scott jól tartotta Hood-ot Marcus pedig megfogta Harrison-t...hogy valami jóról is szóljon a tegnapi nap, utóbbiról nagyon pozitívan nyilatkoztak több helyen is a kihagyása ellenére
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Hoztuk Kenneth Moore WR-t, és waiveltük a sérült Adam Mimms-t. Reggie Kelly-t veteran minimumért akartuk szerződtetni, de visszautasította az ajánlatot.

Tegnap Harrison, J. Scott, és Foster is újra edzett. A Redskins ellen Kemo, B-Mac, Sanders, Cortez Allen, Eugene Bright, és Mario Harvey biztosan nem léphet pályára. Big Ben fog kezdeni, utána valószínűleg Leftwich váltja, és Dixon, valamint Batch is szerepet kap majd.
több mint 13 éve
Steelers-Nation 113 — Steelers fan
Ez durvoáá -

They've won the games that matter, and you have to respect them for it,'' said Ravens running back Ray Rice, entering his fourth NFL season. "They're a great organization. They play hard, and they're everything people say they are. We're toe and toe and there with them, but obviously we've got to win the big games to get acknowledged with them. It's one of those situations where they know how to win. You have to give it to them. They know how to win. I think we know how to win as well, just not against them.''

Read more: http://sportsillustrated.cnn.com/2011/writers/don_banks/08/10/ravens.steelers.obstacle/index.html#ixzz1Ui0REBOI

- Do the HAKA ! - How many times i have to say, if you eat around here, you have to pay! -
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
B. Batch lost for the season. Nagyon érett módon veszi tudomásul a dolgot a blog-jában, hogy felvillan majd elillan előle az első szezonja. Felfogása szerint minden akadály próbatétel, minden erőpróba megerősít kíváncsian várja, ezzel mi a célja as Istenének.Szimpatikus felfogás és ismerve előéletét az egyetlen amit vallhat, szurkoltam neki is, sajnálom, hogy nem látjuk idén. Ha valakit érdekel: http://baronbatch.blogspot.com/2011/08/detour.htmlSpy
Nagy kár érte, nagyon ígéretesen indult NFL-pályafutása. Minden tiszteletem az övé ezért a mentalitásért, remélem mihamarabb felépül.

A képekért köszönet.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 206 — Steelers fan
B. Batch lost for the season. Nagyon érett módon veszi tudomásul a dolgot a blog-jában, hogy felvillan majd elillan előle az első szezonja. Felfogása szerint minden akadály próbatétel, minden erőpróba megerősít kíváncsian várja, ezzel mi a célja as Istenének.Szimpatikus felfogás és ismerve előéletét az egyetlen amit vallhat, szurkoltam neki is, sajnálom, hogy nem látjuk idén. Ha valakit érdekel: http://baronbatch.blogspot.com/2011/08/detour.htmlSpy
Nem vagyok vallásos, de ez a hozzáállás megfogott. Remélem lesz még sok örömünk a játékában.