Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érdekes h Troy nem edz csütörtökig.... csak elővigyázatosság lenne!?
"I don't enjoy watching, but I'll do whatever the coaches want me to do," Polamalu said. "Actually, I enjoy practicing. I think it would be more beneficial for me to practice.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jó reggelt,

szerintem akkor van nagyobb esély a hóllók legyőzésére, ha Tomlin papának sikerül valami teljesen újat előhúzni a tarsolyából! Esetleg valami "jegelt" játékos (itt most nem a sérülésre gondolok 😉 ), vagy rég nem használt taktika? Ha a blitzek olyan jól működnek mint, a legutolsó meccsen, akkor Flaccónak fel kell kötnie a gatyáját! Harrisonéknak nem szabad, hogy gondot okozzon a holló OL!kutya76
Nem kell semmi új. Oda kell menni, és beledöngölni a földbe Ricet meg Flaccot, akkor túl nagy gond nem lehet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó reggelt,

szerintem akkor van nagyobb esély a hóllók legyőzésére, ha Tomlin papának sikerül valami teljesen újat előhúzni a tarsolyából! Esetleg valami "jegelt" játékos (itt most nem a sérülésre gondolok 😉 ), vagy rég nem használt taktika? Ha a blitzek olyan jól működnek mint, a legutolsó meccsen, akkor Flaccónak fel kell kötnie a gatyáját! Harrisonéknak nem szabad, hogy gondot okozzon a holló OL!kutya76
sztem nincs itt új a nap alatt, ismeri egymást a két csapat mint a rosszpénzt! 😊
A napi forma fog dönteni és h melyik D szerez több labdát.
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
Jó reggelt,

szerintem akkor van nagyobb esély a hóllók legyőzésére, ha Tomlin papának sikerül valami teljesen újat előhúzni a tarsolyából! Esetleg valami "jegelt" játékos (itt most nem a sérülésre gondolok 😉 ), vagy rég nem használt taktika? Ha a blitzek olyan jól működnek mint, a legutolsó meccsen, akkor Flaccónak fel kell kötnie a gatyáját! Harrisonéknak nem szabad, hogy gondot okozzon a holló OL!



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Még a Patset üsse ki a Jets, és akkor összejön az, amit én akartam 😀tenorx
Sanszos😀😀😀D

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még a Patset üsse ki a Jets, és akkor összejön az, amit én akartam 😀
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Bizony, rohadtul várom én is 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
És összejött a Steelers-Ravens, örülök, mert ez garancia egy kurvajó meccsre 😀
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Meggyőző volt a Baltimore játéka gratula az újabb résztvevőnek. Nem lesz könnyű a következő hét vége. De, hát ezen a szinten itt a PO-ban már nincs könnyű ellenfél. Abban bízom, hogy Heap most először és utoljára kapta el fonalat. Valamint, hogy Joe gyerek sem lesz ekkora formában.
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Ezzel nem értek egyet. Ez a PO, és a pofáraesés értékmérője nem az, hogy mi van felírva a CBS eredménymutató sávjában az ellenfélhez, hanem az, hogy mi ki tudjuk-e hozni a maximumot, és mire elég, főleg az ellenfél játékát is megnézve.
Pl. az ciki, ha a Coltstól kikapunk úgy, hogy ultraszarok vagyunk, de ha behelyettesítjük a Kansast, akkor is. Ha a maxot nyújtjuk és nem sikerül a Colts ellen, akkor az nem gáz, de ha a Kansas jobb, győz úgy, hogy mi a lehetőségekhez képest minden tőlünk telhetőt megtettünk, akkor ugyanúgy nincs miért szégyenkezni. Ez a PO. Más világ. Épp ma bizonyított a Seahawks, és a Jets is.kishaszi
Meggyőztél, igazad van.
Amúgy meg kicsit letisztult a kép. 30:7 a Hollóknak, itt már nem fordít a KC.
Megvan a köv. ellenfél.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na jöhetnek a Vargyak. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 785 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Haszi mindenben egyetértek veled!!!!

" class="embed">
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én viszont azt szeretném, ha a Colts és a Pats testén keresztül gázolnánk az SB-be. Ott, ha mondjuk a regnáló bajnokot vernénk az lenne a habon a cseresznye.kittli
Persze.
Kicsit uncsi, hogy folyton SB-ről beszéltek. Hol van az még. Én nekem tök mindegy hogyan, de nyerjünk😛
ez olyan, mint a fociban a seggről bepattanós gól. Ugyanannyit ér, mintha 60 méterről vágná be Pelé.
Szóval hátrább az agyarakkal, nehogy nagy pofára esés legyen a dologból, pláne, hogy korántsem komplett a csapat . . .kishaszi
A cél a következő győzelem. De még nincs következő ellenfél addig el lehet játszadozni a gondolatokkal.
Nem beszélve arról, hogy a pofára esés is kisebb egy ilyen triótól, mint mondjuk egy "lehetséges" Chiefs, Jets, Seahawks sorozat akármelyik meccsén. 😊kittli
Ezzel nem értek egyet. Ez a PO, és a pofáraesés értékmérője nem az, hogy mi van felírva a CBS eredménymutató sávjában az ellenfélhez, hanem az, hogy mi ki tudjuk-e hozni a maximumot, és mire elég, főleg az ellenfél játékát is megnézve.
Pl. az ciki, ha a Coltstól kikapunk úgy, hogy ultraszarok vagyunk, de ha behelyettesítjük a Kansast, akkor is. Ha a maxot nyújtjuk és nem sikerül a Colts ellen, akkor az nem gáz, de ha a Kansas jobb, győz úgy, hogy mi a lehetőségekhez képest minden tőlünk telhetőt megtettünk, akkor ugyanúgy nincs miért szégyenkezni. Ez a PO. Más világ. Épp ma bizonyított a Seahawks, és a Jets is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nálunk is írtam, hogy valamiért a vizeletemben érzem(tem) a Jets győzelmet. És azt, hogy meglepetésre a Chiefs nyer ma este. Ezután a Jets lelépi a New Englandet és mi hazai pályán lehetünk AFC bajnokok. Valóban a győzelem akkor lenne hatalmas és világraszóló, ha a nagyok (NE, IND) testén vezetne. Ugyebár az IND már kiesett a játékból, de a NE még benne lehet. Azért azon az úton a zabszem effektus benne lenne a fenekemben. A nyugodtabb és talán, bár ilyet kijelenteni dőreség, könnyebb út a KC-n és a Jetsen keresztül vezethetne. Bár látjuk, hogy a Jets sem a futottak még. Ryan jól összerakta a gárdát. Gratulálok a Jetsnek és a Seatle-nek. Jöjjön a követező nap.polamalu
Szerintem felejtsük már el ezt a misztifikált hülyeséget, hogy a kócosak és a peckesek ellen nyerni az igazi. Nyerni mindig jó, és azt jelenti, hogy a győztes mindenkinél jobb volt, akivel találkozott. Következésképpen nincs mit hozzátenni, vagy hogy hiányérzet legyen, hogy "jajjbeszépislennemennigetvagybréditmegcsapni"... Ez némileg ráadásul a többi csapat lenézése is - nem szükségképpen van így persze.

Én azt mondom: jöjjön, aminek jönnie kell, és lehetőleg sérülésmentesen verjünk meg mindenkit, de legalább a maxot adjuk ki magunkból. Ha ez meg van, akkor én bizony nem fogok ilyen picit fellengzős szurkolói litániákba, hogy az lett volna az igazi, ha... vagy ha ...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Bettis és Dawson is ott van a 15 HoF-döntős között.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Én a kedvenc Madárkáinkat szeretném ellenfélnek, hadd szóljon hangosan a csontzene 😀
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Akkor tehát Ravens vagy Chiefs... Mondhatnám, hogy érik az összecsapás a nagy riválissal, de a Seahawks-Saints után a PO hátralévő részében én már nem merek tippelni.

A Colts-t ha úgy tetszik, megúsztuk, de nem hinném, hogy egy esetleges továbbjutás esetén a Pats-t el tudnánk kerülni az AFC-döntőben; ellenük nagyon kevés lesz az a Jets-től, amit tegnap (ma) mutattak. Lehet mondani, hogy minden meccs más, meg hogy ez itt a playoff, vagy hogy addigra Sanchez is száz százalékos lehet; én magam is abban bízom, hogy a Jets-el játszhatunk majd, de ez jelen állás szerint "doubtful"... Először azonban a jövő heti meccsünk legyen meg. 😉
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Csak érdekesség képpen, Sanchez 62,4-es ratinggel hozta le a meccset, Manning 108,6-ra. És mégsem a Colts nyert. ahogy nézem a mutatókat mindenben a pontokat kivéve jobb volt a Colts. Isten hozott mindenkit a PO-ban.
Mielőtt nekem támadna bárki is csak a számokat nézem a meccset nem láttam!!!
Helyesbítek, majdnem mindenben, futni a Jets futott többet és a 3. kísérletben is jobb volt.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
Nálunk is írtam, hogy valamiért a vizeletemben érzem(tem) a Jets győzelmet. És azt, hogy meglepetésre a Chiefs nyer ma este. Ezután a Jets lelépi a New Englandet és mi hazai pályán lehetünk AFC bajnokok. Valóban a győzelem akkor lenne hatalmas és világraszóló, ha a nagyok (NE, IND) testén vezetne. Ugyebár az IND már kiesett a játékból, de a NE még benne lehet. Azért azon az úton a zabszem effektus benne lenne a fenekemben. A nyugodtabb és talán, bár ilyet kijelenteni dőreség, könnyebb út a KC-n és a Jetsen keresztül vezethetne. Bár látjuk, hogy a Jets sem a futottak még. Ryan jól összerakta a gárdát. Gratulálok a Jetsnek és a Seatle-nek. Jöjjön a követező nap.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Kóc out. A Ravens - Chiefs győztesével játszunk.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😊

Én azért örülök, hogy nem a Colts jön hozzánk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyilván mindenki a Colts-Pats legyőzés utáni SB győzelemről álmodik, de lássuk ha ez így lenne mennyire lenne sok esélyünk odáig bejutni és meg is nyerni?? Én is ennek örülnék, de rohadtul nem örülnék ha bármelyikőjüket is megkapnánk, az lenne a legjobb ha őket megvernénk, de inkább olyannal kéne játszani aki ellen jobb esélyünk van. SB győzelem a cél és ha valamelyik könnyebb út, de több esélyünk van inkább azt választanám.laby
Hát a Seahawks szerintem most megmutatta hogy nincs olyan már a playoffban hogy könnyebb ellenfél. Én egy Baltimore elleni meccset semmivel sem éreznék könnyebnek mint egy Pats ellenit. Nekem mindegy kit kapunk csak maradjon egészséges az egész csapat és szerintem akkor már bármi lehet bárki ellen.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem erre vágyok 😀 Én a Baltimoret meg a Jetset akarom megverni 😀tenorx
akkor egyed a zsíros kenyeret kettesével, mert egymagadban nem lesz könnyűHöri
Velem van Polamalu.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem erre vágyok 😀 Én a Baltimoret meg a Jetset akarom megverni 😀tenorx
akkor egyed a zsíros kenyeret kettesével, mert egymagadban nem lesz könnyű

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én nem erre vágyok 😀 Én a Baltimoret meg a Jetset akarom megverni 😀