Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nyilván mindenki a Colts-Pats legyőzés utáni SB győzelemről álmodik, de lássuk ha ez így lenne mennyire lenne sok esélyünk odáig bejutni és meg is nyerni?? Én is ennek örülnék, de rohadtul nem örülnék ha bármelyikőjüket is megkapnánk, az lenne a legjobb ha őket megvernénk, de inkább olyannal kéne játszani aki ellen jobb esélyünk van. SB győzelem a cél és ha valamelyik könnyebb út, de több esélyünk van inkább azt választanám.

több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Én viszont azt szeretném, ha a Colts és a Pats testén keresztül gázolnánk az SB-be. Ott, ha mondjuk a regnáló bajnokot vernénk az lenne a habon a cseresznye.kittli
Persze.
Kicsit uncsi, hogy folyton SB-ről beszéltek. Hol van az még. Én nekem tök mindegy hogyan, de nyerjünk😛
ez olyan, mint a fociban a seggről bepattanós gól. Ugyanannyit ér, mintha 60 méterről vágná be Pelé.
Szóval hátrább az agyarakkal, nehogy nagy pofára esés legyen a dologból, pláne, hogy korántsem komplett a csapat . . .kishaszi
A cél a következő győzelem. De még nincs következő ellenfél addig el lehet játszadozni a gondolatokkal.
Nem beszélve arról, hogy a pofára esés is kisebb egy ilyen triótól, mint mondjuk egy "lehetséges" Chiefs, Jets, Seahawks sorozat akármelyik meccsén. 😊
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én viszont azt szeretném, ha a Colts és a Pats testén keresztül gázolnánk az SB-be. Ott, ha mondjuk a regnáló bajnokot vernénk az lenne a habon a cseresznye.kittli
Persze.
Kicsit uncsi, hogy folyton SB-ről beszéltek. Hol van az még. Én nekem tök mindegy hogyan, de nyerjünk😛
ez olyan, mint a fociban a seggről bepattanós gól. Ugyanannyit ér, mintha 60 méterről vágná be Pelé.
Szóval hátrább az agyarakkal, nehogy nagy pofára esés legyen a dologból, pláne, hogy korántsem komplett a csapat . . .

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 205 — Steelers fan
Én viszont azt szeretném, ha a Colts és a Pats testén keresztül gázolnánk az SB-be. Ott, ha mondjuk a regnáló bajnokot vernénk az lenne a habon a cseresznye.
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Remélem a Jets nyer ma, holnap + a Ravens & akkor a Ravensen és a Pats-en át vezetne az út az SB-be. Két csoport meccs lenne a két AFC elődöntő... Mindenképpen jó lenne visszavágni a Pats-nek! Mondjuk a legkönnyebb a Chiefs + Jets lenne, a legnehezebb a Colts + Pats, bár igazából mind1 ki jön szembe meg kell verni, ha SB-t akarunk nyerni. Én mégis az első verziót szeretném, szal ma hajrá Jets.Shilkor
Én is abban bízom, hogy ma a Jets jut tovább, viszont engem annyira nem vonz a Pats elleni bosszú, úgyhogy nem bánnám, ha az AFC-döntőben a New York-iakkal találkoznánk. Holnap hajnalban akár már biztosra tudhatjuk, hogy ki lesz az ellenfelünk a divisional roundban, de jobban örülnék, ha erre még vasárnap estig várnunk kéne. 😉vassadi27
Szerintem a Pats-et nehéz lesz elkerülni, mondjuk jó lenne ha Aaron vissza tuna térni addigra, nélküle hát nagyon necces, bár így is mi vagyunk a legjobb D#, szal ezt bizonyítsuk is be & fogjuk meg brady(éke)t!
több mint 13 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Remélem a Jets nyer ma, holnap + a Ravens & akkor a Ravensen és a Pats-en át vezetne az út az SB-be. Két csoport meccs lenne a két AFC elődöntő... Mindenképpen jó lenne visszavágni a Pats-nek! Mondjuk a legkönnyebb a Chiefs + Jets lenne, a legnehezebb a Colts + Pats, bár igazából mind1 ki jön szembe meg kell verni, ha SB-t akarunk nyerni. Én mégis az első verziót szeretném, szal ma hajrá Jets.Shilkor
Én is abban bízom, hogy ma a Jets jut tovább, viszont engem annyira nem vonz a Pats elleni bosszú, úgyhogy nem bánnám, ha az AFC-döntőben a New York-iakkal találkoznánk. Holnap hajnalban akár már biztosra tudhatjuk, hogy ki lesz az ellenfelünk a divisional roundban, de jobban örülnék, ha erre még vasárnap estig várnunk kéne. 😉
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy a lényeg: vesszen a Colts. A másik 3-ból mindegy ki jön, azt illene verni.Soldados
Ha a Jets nyer, akkor a Ravens-Chiefs győztesével játszunk, ebből mondjuk télleg illene ütni bármelyiket.Shilkor
Jaja. Én úgy összességében (tehát az esetleges AFc-döntőre is gondolva értettem), hogy mindhárom jöhet nyugodtan. Akitől parázok az a Colts-Pats, előbbit jó lenne elkerülni, de utóbbit kifejezetten szeretném a korábban leírt okok miatt.Soldados
Mondjuk a Colts ellen a lényeg, h menjen a futás (remélem azzal nem lesz gond), aztán jöhet a play action hosszú Wallace-nak... Ha ők támadnak az már neccesebb, de idén Peyton kaki, ha van rajta nyomás, szal ez sem remémytelen (futni nálunk szarabb D-k ellen se tudnak). A Pats ellen meg én is szeretnék visszavágót, úgy lenne az igazi...
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egy a lényeg: vesszen a Colts. A másik 3-ból mindegy ki jön, azt illene verni.Soldados
ezek a hívogató szavak nagyon tetszenek 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy a lényeg: vesszen a Colts. A másik 3-ból mindegy ki jön, azt illene verni.Soldados
Ha a Jets nyer, akkor a Ravens-Chiefs győztesével játszunk, ebből mondjuk télleg illene ütni bármelyiket.Shilkor
Jaja. Én úgy összességében (tehát az esetleges AFc-döntőre is gondolva értettem), hogy mindhárom jöhet nyugodtan. Akitől parázok az a Colts-Pats, előbbit jó lenne elkerülni, de utóbbit kifejezetten szeretném a korábban leírt okok miatt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Egy a lényeg: vesszen a Colts. A másik 3-ból mindegy ki jön, azt illene verni.Soldados
Ha a Jets nyer, akkor a Ravens-Chiefs győztesével játszunk, ebből mondjuk télleg illene ütni bármelyiket.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy a lényeg: vesszen a Colts. A másik 3-ból mindegy ki jön, azt illene verni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 056 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
http://steelers.hu/ellenfelnezoben/
A leendő ellenfeleket latolgatva a mai találkozó fényében.polamalu
Remélem a Jets nyer ma, holnap + a Ravens & akkor a Ravensen és a Pats-en át vezetne az út az SB-be. Két csoport meccs lenne a két AFC elődöntő... Mindenképpen jó lenne visszavágni a Pats-nek! Mondjuk a legkönnyebb a Chiefs + Jets lenne, a legnehezebb a Colts + Pats, bár igazából mind1 ki jön szembe meg kell verni, ha SB-t akarunk nyerni. Én mégis az első verziót szeretném, szal ma hajrá Jets.
több mint 13 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 593 — 毎日何かを学ぶ
http://steelers.hu/ellenfelnezoben/
A leendő ellenfeleket latolgatva a mai találkozó fényében.
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
tudjuk már h mikor hirdetik a DPOY-t?
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
Hát azért nem esne rosszul olyan híreket olvasni, hogy Aaron egyre többet edz, Troy a legesélyesebb a DPOY címre, Harrison otthon kiütött két falat, mert már nem bírta big hit nélkül, stb stb 😀
több mint 13 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
No news is good news 😊
több mint 13 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
A topic is pihenőhetes? 😀

több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
A hét vicce... 😀 Punci pro bowlerkedését hozzávéve még a végén akkora arcuk lesz, hagy be se férnek majd Dallas-ba 😂
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ezt láttam, be se mertem ide tenni. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 100
The Steelers Offensive Line has been named the Top Protectors in week 17 and now join the list of this year’s contenders for the 2nd annual Madden Most Valuable Protectors Award, presented by Prilosec OTC. The award honors the NFL’s best offensive line and will be presented during the week of Super Bowl XLV which will be played on February 6, 2011 in North Texas.


Mindezt Scott-tal... 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy Tibi linkjéből már sejthető volt, Aaron Smith tuti nem játszik az 1. PO-meccsünkön. De szvsz vagy SB, vagy semmi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem feltétlenül gondolom úgy, hogy a Steelers D rettenet játéka lett volna a fő ok a vereségben - bár azt tudjuk nem rég óta, hogy tulképp 3 TD az már a szarráverés kategória ... -, az O-fal is benne volt erősen, meg az, hogy egy névtelen emberke futkorászott ellenünk Aaron Smith hiányában. Szerintem egyébként Brady képes 3 TD-re ellenünk akkor is, ha minden klappol, illetve, ha nincs igazán nyomás rajta. Viszont 3 TD-re szerintem mi is képesek vagyunk, és ha a futás megy, és normál esetben ellenünk meg nem, akkor is lehet sanszunk. Persze jobb szeretném látni, hogy a világlegcsillivillibb bandáját földbe döngölik😛kishaszi
csilivili??? csak mert szép a hajuk? irigy vagy 😛nDRo
😊))))

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
nDRo New England Patriots 1 593
Na most hogy fényesre nyaltuk egymás seggét, húzzatok vissza a topikotokba, mert qrvára szét lesz rúgva a seggetek, csak kerüljetek még egyszer a kezeink közé és 48-0-ás, szart is kiverős győzelmet aratunk felettetek. 😛Soldados
Vágyálom... 😀
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Na most hogy fényesre nyaltuk egymás seggét, húzzatok vissza a topikotokba, mert qrvára szét lesz rúgva a seggetek, csak kerüljetek még egyszer a kezeink közé és 48-0-ás, szart is kiverős győzelmet aratunk felettetek. 😛Soldados
szopkodd még kicsit 😛 😂 😀 azért a 48-0-t ne vedd készpénznek 😛 max fordított előjellel 😉 😛 😀

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na most hogy fényesre nyaltuk egymás seggét, húzzatok vissza a topikotokba, mert qrvára szét lesz rúgva a seggetek, csak kerüljetek még egyszer a kezeink közé és 48-0-ás, szart is kiverős győzelmet aratunk felettetek. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!