Pittsburgh Steelers
74 feliratkozó
több mint 15 éve
- Az OL-nek nincs bal oldala -> ha nem találunk azonnal egy LT-t, akkor le is húzhatjuk rolót, ez rosszabb, mint 2007 vagy 2008. Jonathon Scott és Ramon Foster mehet az anyjába, de nem kezdők, ennyi. Ha nem változik a dolog, a szezon kuka.- A DL-ből hiányzik a 2 kezdő DE -> egy gyengén futó csapat futott 103 yardot, miközben eddig a 75-t se érte el senki, 14-ről 17 yardra emelte a leghosszab futást ellenünk...
- Megsérült Timmons, Ward -> drop Wallace-tól és Randle Eltől az end zone-ban és megszakadt Ward sorozata 180x meccs után, hogy mindig volt elkapása...
- Reed újabb hihetetlen kihagyott FG-je...
- először kaptunk TD-t az 1. negyedben...
- most először nem volt labdaszerzésünk, nem volt sackünk se -> simán végiggyalogoltk rajtunk amihez értenek, azaz a rövidpasszos játékkal, semmi ellenszerünk nem volt.
Ennek nem is lehetett más végeredménye, mint qrva nagy zakó.
Ha nem jönnek vissza a sérültjeink mielőbb, akkor vége a szezonnak, jól láthatóan elfogytunk a labda mindkét oldalán. Ward és Timmons is kulcsember, ahogy Smit, Keisel, Kemo is, no meg a már végleges veszteségnek számító Starks is. Ha ez így marad, ne reménykedjünk, PO se lesz. Ha mielőbb visszatérnek, akkor meglehet a PO, de az LT kérdését meg kell oldani, különben ott vérzünk el hamar.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
hatalmas csalódás.meggyőződésem, hogy ha van Ward ott a két TD befigyel.
a D ami igazán elkeserít, hülyét csináltak belőlük.
"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
Katasztrófa.
több mint 15 éve
Nyerni kell este, számomra az egyik legkevésbé kedvelt csapat ellen (iszonyat szépen fogalmaztam, hogy ne bántsak meg senkit)!!!Remélhetőleg sikerül és nem járunk úgy mint a Saints ellen.
Pats futni nem fog az biztos, nem tud, ellenünk meg amúgy sem lehet. Viszont Brady ha kifog egy jó napot nagyon nehéz meccs lesz. (Remélem Wes Welker sem most szedi pont össze magát.)
több mint 15 éve
Egy jövőbeli /remélhetőleg/ HoF QB-tól nem ezt várnám. Most a hajától eltekintve.Jajnemá, hagyjuk már ezt a zsuzsihaj témát😊 Ettől még zseni.kishasziKi tudja, végülis tombrediazisten😊kishaszi
Hát ebben a szezonban valahogy nem legénykedik... talán ha végre levágatná a fizuráját...nDRo
több mint 15 éve
Jajnemá, hagyjuk már ezt a zsuzsihaj témát😊 Ettől még zseni.Nem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoMKi tudja, végülis tombrediazisten😊kishaszi
Hát ebben a szezonban valahogy nem legénykedik... talán ha végre levágatná a fizuráját...nDRo
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
Hát ebben a szezonban valahogy nem legénykedik... talán ha végre levágatná a fizuráját...Ki tudja, végülis tombrediazisten😊kishasziÉn Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRoNem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoM
több mint 15 éve
HiDROKURTIZÁN?! 😉Ki tudja, végülis tombrediazisten😊kishasziÉn Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRoNem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoM

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
Ki tudja, végülis tombrediazisten😊Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRoNem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛DoM
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.nDRoNem túl valószínű, hogy Steelers topikban érdeklődik semleges szurkoló Brady egészsége felől. 😛
több mint 15 éve
Én Bradyre gondoltam, ha te viszont Harrisonra /fürdőskurva?!/ akkor vissza van szívva.harrison ? mikor ?gabtsiskacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsiÉrtem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.nDRo
több mint 15 éve
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsiEgyelőre annyi, mint a sittesek SB győzelmére. Vagy van, vagy nincs. 😛
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
Ő 2-t nyert. 😛harrison ? mikor ?gabtsiskacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsiÉrtem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.nDRo
Amúgy továbbfolytatódik a sérüléshullám... Will Allen valószínűleg nem fog játszani, mivel szombaton fájt a feje, ezért doubtfulként felkerült a sérültlistára...

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
harrison ? mikor ?skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsiÉrtem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.nDRo
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsiÉrtem én hogy szar a haja (szerintem is bánat egyébként), de valamiféle tiszteletet mutassunk már felé mégiscsak 3 SB-t nyert. Kösz.
több mint 15 éve
ja ezért kérdezem, leültettem miatta beasont, jó lenne ha aprítana.
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?gabtsiEz Tomyboyra vonatkozott? Vagy netán Harrisonra? Tomy fiú tuti játszik, Harrison sztem játszik, de senki nem tud róla semmit, mert a Steelers utólag, szombaton tette a sérültlistára Q-val, pedig egész héten edzett. Nem tudjuk miért került Q-val a sérültek közé, mikor, miben sérült meg.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
skacok mennyi esély van ma a fürdősribanc játékára ? egész héten edzett nem ?
ami nem hajlik, az törik!
több mint 15 éve
embertelen időpont ez a SNF.asszem lefexem hatkó ozt főkelek 3kó igyaztán jutis maradis, és nyóckó mehetek dódozni
napok óta 3 órát alszom, miért nem játszhatunk már végre a 10-es időpontban?Tibi76

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 15 éve
New England has downgraded G Stephen Neal, DE Myron Pryor and RB Fred Taylor to out for Sunday's game.Pryor és Neal hiányozni fog. Főleg Neal a falból.
Hát náluk is lesz hiányzó bőven.Soldados
Mondjuk Mankins visszatértével már lehet azért variálni, de ha most Neal úgy sérül meg, hogy Mankins még nincs a csapatnál, akkor nagy szarban lennénk.
több mint 15 éve
Ma egy iylen védelmi bemutatóra vágyom: http://www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/09000d5d80cedb85/WK-13-Steelers-defensive-highlight 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 15 éve
embertelen időpont ez a SNF.napok óta 3 órát alszom, miért nem játszhatunk már végre a 10-es időpontban?
"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 15 éve
Valszeg én is leszek, jön Fega hozzánk meccset nézni, hogy élőben tudjak rajta röhögni, ha nyerünk 😀
több mint 15 éve
Apropó kijön ma éjjel eredménykövetőzni? Én leszek terveim szerintHaggansÉn is sztem.
"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 15 éve
A www.steelers.hu-n a szokásos élő meccsnézés és fórumozás lesz ma is. Mindenkit szeretettel várunk. A jövő hét végi Raiders elleni meccsre pedig egy közös meccsnézést szervezünk.