Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Hát ha SB-ba megyünk remélhetőleg akkor mindenki a Ziccer Pestbe megy. Mindenki aki ezen a fórumon Niners tag. Kötelesség.
Coolearie
gyertek ha tudtok minél többen, 4 éve "müködik" a klub,első másfél szezonban egy lakásban/irodában, aztán egy kiskocsmában, 2 éve hála a Ziccernek úgy néz ki helyet találtunk, és azóta ott jövünk idegállapotba

The Amazing Racoon
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kitudódott az idei jó szereplésünk oka:
" class="embed">
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sziasztok! Pécsen van egy kézműves sörös hely, ahol közvetítik az NFC döntőt. Karavella Sörbár, Király utca 20.
redforman
Koszi, raadasul ismerem is a helyet.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
redforman Green Bay Packers 33
Sziasztok! Pécsen van egy kézműves sörös hely, ahol közvetítik az NFC döntőt. Karavella Sörbár, Király utca 20.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Hát ha SB-ba megyünk remélhetőleg akkor mindenki a Ziccer Pestbe megy. Mindenki aki ezen a fórumon Niners tag. Kötelesség.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hat ez sokkal simabb lett mint vartam! Boldogsag van! Helyben maradunk, egy nappal tobbet pihenunk. Most aztantenyleg kveszt for sziksz!!!
diverdoc
Meg kéne szervezni egy közös pécsi meccs nézést. ( a Bengals elleni meccsen már felvetődött a téma Alabamával)
cziri66
Hat vagyunk paran pecsiek. Hanyan lennenk? Meg hol van olyan hely, ahol lehet nezni? Sajnos nem vagyok annyira jaratos az ejszakai Pecs reszleteiben. Magam reszerol benne vagyok. Szaszia pecsi, Alabama is, Te. ki jonne meg esetleg?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
SF-Packers nfc donto

Nem lesz konnyebb a packers ellen sot, de legalabb csak a mi jatekunkra kell figyelnunk ellenuk. es nem az alattomos,sunyi csirkek vedoitol tartani, hogy melyik tori szett valamelyik jatekosunk karrierjet.
Es makoswilson boglyas fejet se kell latni legalabb.

Gyozzon a jobbik!
gaborik
Én is örülök, hogy nem velük játszunk (mondjuk a GB ellen is nagyon nehéz meccset várok), de mégis abszolut másképpen látom mint Te. Nem gondolnám, hogy összességében alattomosabbak, vagy sunyibbak lennének, mint bármely más csapat játékosai (Bosa pl olyan vakoldali blokkot nyomott most, hogy csak úgy csörrent, Jackson komolyabb late hitet kapott a fejére mint Wentz stb.). Wilson meg egy zseni, max tisztelni tudom ezért, de nem utálni. Azt utálom, hogy mindig behúzza valahogy, főleg ha ellenünk, de ezért őt max a full respekt illeti meg. Egész egyszerűen mi jobban fekszünk a hóksznak, mint a GB-nek, nekünk jobban ferkszik a GB mint a hóksz, hóksz sokkal jobban ismer minket mint csopi rivális. Ezek miatt gondolom, hogy jobb matchup nekünk Arod and Co., mint a hóksz.
diverdoc
nincsenek könnyű meccsek PO-ban(na jó, a KC-HOU kivétel), de tény, hogy a divízió meccsek a legfurábbak. ott bármi megtörténhet, ahogy pl. alapszakaszban is szokott.
ez az egész arról szól, hogy milyen a matchup. valamiért mi mindig szenvedünk SEA ellen, ők meg a Rams ellen. nekünk tény, hogy a GB jobb matchup, nem kell ezt szégyellni. bár ahogy nyomta a D a visszatérőkkel, így teljesen mindegy, hogy ki jött volna szerintem. csak Spoon ne legyen fent 😀
Wilson meg Wilson, ellene nem elég a 20 pont. lassan kiöregszik, de megkaptuk a nyakunkba Murray-t 😀
nnaa, ARod meg hozzájuk képest egy betonbagoly ólomszárnyakkal. így a kutyák el lehetnek eresztve megint. bár most tuti többet raknak fel, mint 8 pont. adok 10-et 😛

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SF-Packers nfc donto

Nem lesz konnyebb a packers ellen sot, de legalabb csak a mi jatekunkra kell figyelnunk ellenuk. es nem az alattomos,sunyi csirkek vedoitol tartani, hogy melyik tori szett valamelyik jatekosunk karrierjet.
Es makoswilson boglyas fejet se kell latni legalabb.

Gyozzon a jobbik!
gaborik
Én is örülök, hogy nem velük játszunk (mondjuk a GB ellen is nagyon nehéz meccset várok), de mégis abszolut másképpen látom mint Te. Nem gondolnám, hogy összességében alattomosabbak, vagy sunyibbak lennének, mint bármely más csapat játékosai (Bosa pl olyan vakoldali blokkot nyomott most, hogy csak úgy csörrent, Jackson komolyabb late hitet kapott a fejére mint Wentz stb.). Wilson meg egy zseni, max tisztelni tudom ezért, de nem utálni. Azt utálom, hogy mindig behúzza valahogy, főleg ha ellenünk, de ezért őt max a full respekt illeti meg. Egész egyszerűen mi jobban fekszünk a hóksznak, mint a GB-nek, nekünk jobban ferkszik a GB mint a hóksz, hóksz sokkal jobban ismer minket mint csopi rivális. Ezek miatt gondolom, hogy jobb matchup nekünk Arod and Co., mint a hóksz.
diverdoc
Ismét nem csalódtunk Benned! Köszönet érte! Talán a legkorektebb SF szurkoló vagy ( persze vagytok többen is ). Nem értem, hogy ilyenkor gaborik miért velünk foglalkozik. Érthetetlen. Annak kéne örülnie, hogy az utóbbi évek legjobb teljesítményével versenyben vagytok az SB-re.
BigBaltazar
Nyugi azert nem akkora a szerelem😬 en is ket csapatnak szurkolok( ninersnek meg annak aki a hoksz ellen jatszik😁). Annak idejen a LOB tagjait gyuloltem Sherm, Earl Thomas ( epikus volt, a parasztjatol ahogy Toletek tavozott, es a Ravensnel ahogy nyilatkozik), Kancellar stb., es csuinggam PC sem a szivem csucske ( majd Helm elmagyarazza, hogy niners drukker). Abban a csapatban sokkal jobban benne volt az unfair viselkedes. Mostani csapatotokban ezt annyira nem latom, ezert irtam. De ne tessek mar kenyelmetlen helyzetbe hozni, sajat hazunkon belul dicser egy hoksz fan!😬😬


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
Na én még a jetlagből kilábalás most jutottam el ide.
Grat a győzelemhez igazi férfi munka volt.
Sajnos amitől tartottam, hogy Cook futamának megfogása esetén nincs esély.
Brutal front-seven meg megette a falunkat.
Aztán Shanny tökéletesen érezte mikor fáradt el a D-nk és remekül futtatta a dolgokat 17-10 után.
Sajnos offense nélkül ( gondolom ti nem sajnaljatok 😀 ) ennyire jutotta, pedig megnézné ütem Jimmyt éles meccsen a végén 😊
Hajrá a GB ellen!
Toca
köszi Toca! ez volt terv, meg kell fogni Cook-ot, sikerült 😊 ha az az idióta Spoon nem kezd, talán az a TD sincs, de nincs ha..nem vagyunk telhetetlenek. 😊

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
SF-Packers nfc donto

Nem lesz konnyebb a packers ellen sot, de legalabb csak a mi jatekunkra kell figyelnunk ellenuk. es nem az alattomos,sunyi csirkek vedoitol tartani, hogy melyik tori szett valamelyik jatekosunk karrierjet.
Es makoswilson boglyas fejet se kell latni legalabb.

Gyozzon a jobbik!
gaborik
Én is örülök, hogy nem velük játszunk (mondjuk a GB ellen is nagyon nehéz meccset várok), de mégis abszolut másképpen látom mint Te. Nem gondolnám, hogy összességében alattomosabbak, vagy sunyibbak lennének, mint bármely más csapat játékosai (Bosa pl olyan vakoldali blokkot nyomott most, hogy csak úgy csörrent, Jackson komolyabb late hitet kapott a fejére mint Wentz stb.). Wilson meg egy zseni, max tisztelni tudom ezért, de nem utálni. Azt utálom, hogy mindig behúzza valahogy, főleg ha ellenünk, de ezért őt max a full respekt illeti meg. Egész egyszerűen mi jobban fekszünk a hóksznak, mint a GB-nek, nekünk jobban ferkszik a GB mint a hóksz, hóksz sokkal jobban ismer minket mint csopi rivális. Ezek miatt gondolom, hogy jobb matchup nekünk Arod and Co., mint a hóksz.
diverdoc
Ismét nem csalódtunk Benned! Köszönet érte! Talán a legkorektebb SF szurkoló vagy ( persze vagytok többen is ). Nem értem, hogy ilyenkor gaborik miért velünk foglalkozik. Érthetetlen. Annak kéne örülnie, hogy az utóbbi évek legjobb teljesítményével versenyben vagytok az SB-re.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
SF-Packers nfc donto

Nem lesz konnyebb a packers ellen sot, de legalabb csak a mi jatekunkra kell figyelnunk ellenuk. es nem az alattomos,sunyi csirkek vedoitol tartani, hogy melyik tori szett valamelyik jatekosunk karrierjet.
Es makoswilson boglyas fejet se kell latni legalabb.

Gyozzon a jobbik!
gaborik
Én is örülök, hogy nem velük játszunk (mondjuk a GB ellen is nagyon nehéz meccset várok), de mégis abszolut másképpen látom mint Te. Nem gondolnám, hogy összességében alattomosabbak, vagy sunyibbak lennének, mint bármely más csapat játékosai (Bosa pl olyan vakoldali blokkot nyomott most, hogy csak úgy csörrent, Jackson komolyabb late hitet kapott a fejére mint Wentz stb.). Wilson meg egy zseni, max tisztelni tudom ezért, de nem utálni. Azt utálom, hogy mindig behúzza valahogy, főleg ha ellenünk, de ezért őt max a full respekt illeti meg. Egész egyszerűen mi jobban fekszünk a hóksznak, mint a GB-nek, nekünk jobban ferkszik a GB mint a hóksz, hóksz sokkal jobban ismer minket mint csopi rivális. Ezek miatt gondolom, hogy jobb matchup nekünk Arod and Co., mint a hóksz.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 722 — "Grammar maci"
Hatalmas 9ers fan vagyok a szezon hátralévő részére, remélem a GB ellen hozzátok azt amit tud a csapat, az elég kell hogy legyen még akkor is ha Rodgers csodát tenne.

Jimmy miatt eleve szimpatizálok veletek (chicagoi+ ügyes) , nem lesz nehéz gratulálni a SB győzelemhez 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Hat ez sokkal simabb lett mint vartam! Boldogsag van! Helyben maradunk, egy nappal tobbet pihenunk. Most aztantenyleg kveszt for sziksz!!!
diverdoc
Meg kéne szervezni egy közös pécsi meccs nézést. ( a Bengals elleni meccsen már felvetődött a téma Alabamával)
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 576
A GB ellen sem lesz könnyű, de én is örülök, hogy nem Wilsont kell majd keresztül-kasul kergetnie a védőinknek a pályán idén harmadszor is. 😀
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Na én még a jetlagből kilábalás most jutottam el ide.
Grat a győzelemhez igazi férfi munka volt.
Sajnos amitől tartottam, hogy Cook futamának megfogása esetén nincs esély.
Brutal front-seven meg megette a falunkat.
Aztán Shanny tökéletesen érezte mikor fáradt el a D-nk és remekül futtatta a dolgokat 17-10 után.
Sajnos offense nélkül ( gondolom ti nem sajnaljatok 😀 ) ennyire jutotta, pedig megnézné ütem Jimmyt éles meccsen a végén 😊
Hajrá a GB ellen!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
SF-Packers nfc donto

Nem lesz konnyebb a packers ellen sot, de legalabb csak a mi jatekunkra kell figyelnunk ellenuk. es nem az alattomos,sunyi csirkek vedoitol tartani, hogy melyik tori szett valamelyik jatekosunk karrierjet.
Es makoswilson boglyas fejet se kell latni legalabb.

Gyozzon a jobbik!
gaborik
Ez gyonyoru komment volt gratila 😊😊😊👆👏👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ettől most elhatárolódnék, de a Packers ellen szerintem könnyebb a helyzetetek, a Seattle-ben benne van, hogy bármekkora hátrányból képesek megnyerni a végén a meccset a semmiből, a Green Bay ellen egyszer már nagyon szép meccset hoztatok, és ha ilyen nem is lesz, szerintem így jobb esély van bejutni (51-49 helyett mondjuk 60-40). Hajrá, Jimmy! 😊

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
SF-Packers nfc donto

Nem lesz konnyebb a packers ellen sot, de legalabb csak a mi jatekunkra kell figyelnunk ellenuk. es nem az alattomos,sunyi csirkek vedoitol tartani, hogy melyik tori szett valamelyik jatekosunk karrierjet.
Es makoswilson boglyas fejet se kell latni legalabb.

Gyozzon a jobbik!
gaborik
nincs más, Jimmynek kell lennie az MVP-nek, miután LJ és Wilson otthon ücsörögnek 😀

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
SF-Packers nfc donto

Nem lesz konnyebb a packers ellen sot, de legalabb csak a mi jatekunkra kell figyelnunk ellenuk. es nem az alattomos,sunyi csirkek vedoitol tartani, hogy melyik tori szett valamelyik jatekosunk karrierjet.
Es makoswilson boglyas fejet se kell latni legalabb.

Gyozzon a jobbik!

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 338 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ahogy idősödik, és a fiatalkori "arcátlan" önbizalma átmegy a tapasztalt, érett játékos "tudom, hogy jó vagyok" önbizalmába, úgy lesz egyre szimpatikusabb. Mert amúgy az egyik legértelmesebb játékos, csak a stílusát nehéz volt tolerálni huszonévesen. 😊

 twitter.com/BleacherReport/status/1216366932875776006
peterk2005
Kurva nagy arc!
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
itt meg full átment vezérbe. kurva nagy pozitív csalódás részemről, mint személyiség.
petey
Részemről is, próbáltam nem szeretni a múltja miatt, de el kell ismerni, hogy nagyon sokat tett már a csapatunkért és igazi vezér. Nagyon örülök neki, hogy rosszul ítéltem meg.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Na nem soká kiderűl ki lesz az ellenfelünk az NFC döntőben.
Steve Ribbed
Mi 😊😊😊😊😉
több mint 4 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 389
Na nem soká kiderűl ki lesz az ellenfelünk az NFC döntőben.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 691 — Csodabogár
Ahogy idősödik, és a fiatalkori "arcátlan" önbizalma átmegy a tapasztalt, érett játékos "tudom, hogy jó vagyok" önbizalmába, úgy lesz egyre szimpatikusabb. Mert amúgy az egyik legértelmesebb játékos, csak a stílusát nehéz volt tolerálni huszonévesen. 😊

 twitter.com/BleacherReport/status/1216366932875776006
peterk2005
 www.49ers.com/video/49ers-locker-room-speech-nfc-divisional-round-victory-minnesota-vikings

ahogy itt is mondja, kiérdemeltek még 1 meccset....
amúgy szerintem Seattle-ben ez volt az imidzs, amit nyomtak. imádta mindenki, persze hogy még rá is erősítettek erre. ott fel kellett venni ezt az arcot.
mikor ide igazolt, szinte azonnal 180 fokos volt a változás. előjött belőle az ember 😊
mindenkihez volt jó szava, az újoncokhoz, az offenzhez, holott a tavalyi szezon alapján robbanthatta voln az öltözőt, mint Seattle-ben.
itt meg full átment vezérbe. kurva nagy pozitív csalódás részemről, mint személyiség.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ahogy idősödik, és a fiatalkori "arcátlan" önbizalma átmegy a tapasztalt, érett játékos "tudom, hogy jó vagyok" önbizalmába, úgy lesz egyre szimpatikusabb. Mert amúgy az egyik legértelmesebb játékos, csak a stílusát nehéz volt tolerálni huszonévesen. 😊

 twitter.com/BleacherReport/status/1216366932875776006


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)