San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
a bíráskodáshoz annyit, hogy ahogy kijött a Panthers, látszott hogy nyomot akarnak hagyni mint kemény gyerekek. csak aztán álljanak is be ennek ha megzászlózzák őket. gondolok itt amikor VD-t leütközte Mitchell. az arc aki utánozta Kapet a sackje után ősszel. lehet bírózni, de nem érdemes, a Panthers könyörgött hogy vegyük őket komolyan. megtettük ^ ^ ment a smack talk a meccs kezdete óta tőlük.
a csúcs az volt amikor Kap hallgatta a védőt, aztán szép csendben felmutatott a táblára. 😀

Yes Mike MItchell, the refs are why your team lost. The refs are the reason why your team decided to go for it on fourth down instead of settling for a field goal. The refs are the reason why the Panthers didn't score AT ALL in the second half, even though they had the ball for over 8 minutes in the third quarter. The refs are the reason why the Panthers were unable to score on seven snaps within the five yard line. The refs are the reason Frank Gore averaged nearly 5 yards per carry. The refs are the reason that Boldin was WIDE open for a 40 yard pass that eventually led to a TD. The refs are the reason why Cam Newton threw 2 INTs. The refs were the reason why Josh Thomas decided to take a swing at Quinton Patton. The refs are the reason why Greg Hardy never sacked Colin Kaepernick. You are right Mike Mitchell, the refs cost you the game.
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Kaptatok egy refes tolást első félidőben, mondjuk arról senki nem beszél, hogy 6-7-tel jöttetek ki ebből az időszakból. Arról nem a refek tehettek hogy a Panthers O impotens lett a 2. félidőben (igazából az egész meccsen közel az volt). Mellesleg kb 3-4 vitatott ítélet után minden kétes dologra már ugrottak, hogy az SFnek fújnak, pedig full egyértelmű szituk voltak.
1 db itélet volt bennem ami tényleg baromság volt ez a fejeléses dolog, amit vissza már nem kapott meg a Panthers, de hát Boldin tapasztalt úgy fejelt, hogy már nem látta senki 😛 😀
Azért látszott, hogy ez a csapat tudja miért van itt, megjárták már ezt az utat és döntő pillanatokban mindig odatudták tenni magukat. (Goal line szituk, 1. félidőn a VD TD-vel végződő drive).
Lehet ekézni Haribó-t (fasza a rangod petey 😀), de mentálisan ez a csapat hihetetlenül top-on van és ez nagyban köszönhető neki. Emellett a kis primadonnáskodásaival nagyban le is veszi néha a terhet, mert rá figyelnek nem a csapatra. Pl. utolsó play,mekkora geciség volt, mégis briliáns a maga nemében, mert ezzel megint őt baszogatják, ez marad meg a fejekben.
Én bírom az ilyen tűzről pattant, kiakadó, mindent számon kérő karaktereket, persze ahogy a GB meccs után kielemeztem GB topicba, az ellenfele nem fogják szeretni, minél sikeresebb lesz annál jobban fogják utálni ahogy BB sem a sok zsiványsága miatt lett utálat tárgya hanem mert nyerte a bajnoki címeket.
több mint 10 éve
Blaise 2 113 — Fuck "Continuity"!
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.petey
Ha Te külön követed azzal garantálom, hogy szignifikánsan csökkenni fog a trollok száma az eredménykövetőben 😉
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
a bíráskodáshoz annyit, hogy ahogy kijött a Panthers, látszott hogy nyomot akarnak hagyni mint kemény gyerekek. csak aztán álljanak is be ennek ha megzászlózzák őket. gondolok itt amikor VD-t leütközte Mitchell. az arc aki utánozta Kapet a sackje után ősszel. lehet bírózni, de nem érdemes, a Panthers könyörgött hogy vegyük őket komolyan. megtettük ^ ^ ment a smack talk a meccs kezdete óta tőlük.
a csúcs az volt amikor Kap hallgatta a védőt, aztán szép csendben felmutatott a táblára. 😀

Yes Mike MItchell, the refs are why your team lost. The refs are the reason why your team decided to go for it on fourth down instead of settling for a field goal. The refs are the reason why the Panthers didn't score AT ALL in the second half, even though they had the ball for over 8 minutes in the third quarter. The refs are the reason why the Panthers were unable to score on seven snaps within the five yard line. The refs are the reason Frank Gore averaged nearly 5 yards per carry. The refs are the reason that Boldin was WIDE open for a 40 yard pass that eventually led to a TD. The refs are the reason why Cam Newton threw 2 INTs. The refs were the reason why Josh Thomas decided to take a swing at Quinton Patton. The refs are the reason why Greg Hardy never sacked Colin Kaepernick. You are right Mike Mitchell, the refs cost you the game.
a Seahawks meccsre kéne vmi külön hely követni a meccset. a trollok ismét kint lesznek teljes erővel.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek  instagram.com/p/jFYybGvtAf/#petey
azok.. de nagyot alkottak ma ketten, Crabnek ma kevesebb jutott ki, igaz az elején amikor beleállították a földbe lehet kapott a nyaka,feje..Josszi
Vállával lett baj de nem vészes. Ettől jó ez a tandem, itt már minden D letud venni egy embert ha nagyon akar, most rá figyeltek, Boldin büntetett, múlthéten fordítva, jövőhéten a sorminta szerint megint Crabtree jön 😊JayB
vagy Davis, kevesebb zsugát kap, igaz tegnap 100%-ban TD volt mindegyik 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek  instagram.com/p/jFYybGvtAf/#petey
azok.. de nagyot alkottak ma ketten, Crabnek ma kevesebb jutott ki, igaz az elején amikor beleállították a földbe lehet kapott a nyaka,feje..Josszi
Vállával lett baj de nem vészes. Ettől jó ez a tandem, itt már minden D letud venni egy embert ha nagyon akar, most rá figyeltek, Boldin büntetett, múlthéten fordítva, jövőhéten a sorminta szerint megint Crabtree jön 😊
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635

Én is tőle várom a legtöbbet,kiköpött Gore 😉még a mezszáma is stimmelt a fősulin..
több mint 10 éve
zsazsa San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 39
Sziasztok!
Az eredménykövető az gáz.
Kocsiban jövet csak azt néztem.
Hát a véleményem nem nyomdaképes így nem írom le.
Szünettől már tévén néztem.

Az biztos, hogy Seattle-ben vasárnap az időjárás hasonló leszmint szombaton az előrejelzések szerint.
Nem kell zuhogó esőben és angy szélben játszanunk.

"Az igazságból elveszett az i."
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Tudom hogy nem ez most a legfőbb kérdés , de mégis...
A tavaly draftoltak és sérültlistára kerültekkel(Tank , Lattimore , Lemonier) mi a helyzet?
Mikorra épülnek fel és van-e potenciál bennük?
Az alapcsapatba be fognak férni egyáltalán , vagy válhat valamelyikből olyan kaliberű játékos mint Reid?Harlequin
Lattimore alapszakasz végén már edzett,elég komoly sérülésből jött vissza,jövőre meglátjuk milyen lett a lába,de potenciál van benne bőven,ha rendben lesz akkor ő viszi tovább Gore örökségét.Lemonier tegnap játszott,idén csereként lépett pályára+ST és rendben tette a dolgát,valamint az Arizona elleni hazai meccsen jegyzett egy safetyt.Tankról nem tudok nyilatkozni.A potenciál megvan bennük,én Lattimore-tól várom a legtöbbet.
több mint 10 éve
Harlequin San Francisco 49ers 328
Tudom hogy nem ez most a legfőbb kérdés , de mégis...
A tavaly draftoltak és sérültlistára kerültekkel(Tank , Lattimore , Lemonier) mi a helyzet?
Mikorra épülnek fel és van-e potenciál bennük?
Az alapcsapatba be fognak férni egyáltalán , vagy válhat valamelyikből olyan kaliberű játékos mint Reid?
több mint 10 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
húú ez király volt, három egymást követő évben is NFCCG-t játszunk 😊 mondjuk a meccsből sokra nem emlékszem, mert kicsit sok volt a pia 😀 de majd visszanézem

de látom forrtak az indulatok, tavaly már feltünt, hogy az eredménykövetőt a PO alatt hanyagolni kell, meg amúgyis SB-t akarunk nyerni nem népszerűségi versenyt 😀

megyünk Seattlebe, de király meccs lesz 😊 ki gondolt volna erre 4 évvel ezelött? 😀

több mint 10 éve
Petrosz San Francisco 49ers 92
huh, megvan! egyelőre nem írok semmit, de Kap bárki bármit mond, kezd felnőni elég rendesen a szemünk előtt.
az első félidő eh, a D volt überkemény, 2 GL stand. félelmetes.

és a CAR front 7 tette átlagossá több sztárirányító életét, nagy taps nekik.

az eredménykövetőzés meg szánalom volt. ennyi ember mióta utált meg minket. bár én visszapofáztam, gondolom azért, magamravállalom, de azt a sok ostobaságot, anyám....:[]petey
Az eredménykövető tényleg nem semmi volt: szünetek alkalmával beleolvasgattam, rendesen tartottad a frontot. 😊 Az meg soccerben is állja a helyét - sőt ott talán jobban is -, ha egy rég nem látott csapat kerül be az elitbe, vagy ahhoz közel, akkor az első évben szimpatikus. Ha a következő évben is hozza a teljesítményét akkor már nem annyira az; illetve, ha ez után is, akkor már egy újabb riválisról van szó. 😀 A bírók pedig tényleg gyengék voltak és ezekből jobban mi jöttünk ki, de ez ott akkor úgy volt beállítva a követőn, mintha trend lenne nálunk.

több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
a hoksz elleni meccsre nem sok jot varok. a saintstol gyozelmet vartam, eleg siman elcsusztak. raadasul a 12. ember komoly fegyverteny, aggodom 😕Vegita
én sem, csak annyit hogy nyerünk (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Vegita San Francisco 49ers 363
az eredménykövetőzés meg szánalom volt. ennyi ember mióta utált meg minket. bár én visszapofáztam, gondolom azért, magamravállalom, de azt a sok ostobaságot, anyám....:[]petey
hat ezt erosen le kell szarni. ettol meg ugyanugy menni fog a szeker. pl Jimbo elegge heves termeszetu, amit mar eleve sokan nem szeretnek, hiszen mennyivel jobb egy belichick, aki nyugodtan setal fel s ala a palya mellett. (semmi bajom a Pats-el, sot! csak peldakent hoztam fel) mivel dortmund fanatikus vagyok, ott Klopp csinalja ugyanazt, amit a 9ersben Jimbo, en imadom ezt. plusz, ha nagyon megy a szeker, akkor az emberek hajlamosak a karorvendesre, az ellendrukkolasra.

a hoksz elleni meccsre nem sok jot varok. a saintstol gyozelmet vartam, eleg siman elcsusztak. raadasul a 12. ember komoly fegyverteny, aggodom 😕

Every man at some point in his life is going to lose a battle. He is going to fight and he is going to lose. But what makes him a man is at the midst of that battle he does not lose himself. This game is not over, this battle is not over.
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek  instagram.com/p/jFYybGvtAf/#petey
azok.. de nagyot alkottak ma ketten, Crabnek ma kevesebb jutott ki, igaz az elején amikor beleállították a földbe lehet kapott a nyaka,feje..

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
Grat a csapatnak! Most jön a szezon meccse... GO 9ERS!
A gyűlölködőkről meg csak annyit, hogy ez egy ilyen ország...a legnagyobb büntetés az nekik, ha nem foglalkozol velük. Ezért nem eredménykövetőzöm bizonyos meccseken, és nem járok át más topikokba. Nem etetem az energiavámpírokat...red6t6
az majd a SB döntő lesz remélhetőleg (Y)

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
egymásután a 3 alkalommal játszunk NFC döntőt! azért ez nem semmi! tisztelet a csapatnak és Jimbo bácsinak (akit ilyen szenvedélyesnek szeretek amilyen) hogy megcsinálták! a védelemnek hogy megfogta amikor kellett 3/3 vagy 4szer a 10 yardon belül amikor kellett, az offensenek meg hogy amikor nagyon kellett hozta a hosszú playeket és voltak szenzációs elkapások Boldintól, és az a Davis TD??? Kaep is nagyot futott, tetszett a tudatos játéka a 2. félidőben, az első félidőben tompábbak voltunk akkor bent volt a zabszem hogy na ma kikapunk... de aztán a védelem és a TD a szünet előtt visszaadta a hitem (és Maleho-ra a mezt takarónak 😀 ) abban hogy megint NFC döntőt játszhassunk!

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
a tied legalább érdeklődik a sport iránt,miénk nem vevő rá😊csrnyei
csak ritkán nézi amúgy és véletlenül.. a kedvenc helye a kanapé széle a tv előtt 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Grat a csapatnak! Most jön a szezon meccse... GO 9ERS!
A gyűlölködőkről meg csak annyit, hogy ez egy ilyen ország...a legnagyobb büntetés az nekik, ha nem foglalkozol velük. Ezért nem eredménykövetőzöm bizonyos meccseken, és nem járok át más topikokba. Nem etetem az energiavámpírokat...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489


na a 2.félidőre a macskám is felszállt a bandwagonunkra 😀Josszi
még pont időben😀csrnyei
az elején a panthersre pislogott a tv-re akkor ráraktam a 49ers télisatyót.. ettől besértődött.. majd előbújt nézni a 2 félidőt..
tavaly a SB döntőben rajtam volt az óskori Garcia mezem, azóta max a nyakamba tekerem vagy a macskát riogatom vele, idén eddig bevált 😀Josszi
a tied legalább érdeklődik a sport iránt,miénk nem vevő rá😊
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318
még pont időben😀csrnyei
az elején a panthersre pislogott a tv-re akkor ráraktam a 49ers télisatyót.. ettől besértődött.. majd előbújt nézni a 2 félidőt..
tavaly a SB döntőben rajtam volt az óskori Garcia mezem, azóta max a nyakamba tekerem vagy a macskát riogatom vele, idén eddig bevált 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489


na a 2.félidőre a macskám is felszállt a bandwagonunkra 😀Josszi
még pont időben😀
több mint 10 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 318


na a 2.félidőre a macskám is felszállt a bandwagonunkra 😀

The Amazing Racoon
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
The 49ers have won back-to-back road playoff games in the same season for the first time in franchise history.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
First question to Kap in presser was from Boldin: "Why didn't you throw the ball to Boldin earlier?" Response from kap: "He's talking about my momma"
😀😀 lököttek

több mint 10 éve
nullzero San Francisco 49ers 21
Arra gondolsz hogy RW visszaeséséről beszélnek?Harlequin
igen, nem klappol most vmi nála, szerintem lehet sérültpetey
Akkor bizony ki lesz adva a D-nek, hogy darálják le a csávót. 😊