San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
...Braylon Edwards kezdeni akar Arizonában, én örülnék neki. így is kikapnak, de Edwardsal tuti 😛petey
Az ilyen meccseken nyilvánul meg a csapat hozzáállása. Nincs már igazán tétje a meccsnek (persze van, de talán jobb is lenne, ha nem pihennénk az első PO körben... igaz, ahhoz ki kéne kapnunk, amit megint nem szeretnék 😊 ), de én nagyon remélem, hogy odateszik magukat rendesen, mintha az életük múlna rajta, bár Harbaugh-t ismerve ez garantált 😊red6t6
kell a1st round bye. Ha egálban végzünk a NO-val, mienk a tie breaker, így kell még 3 meccs mindenképp.

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
...Braylon Edwards kezdeni akar Arizonában, én örülnék neki. így is kikapnak, de Edwardsal tuti 😛petey
Az ilyen meccseken nyilvánul meg a csapat hozzáállása. Nincs már igazán tétje a meccsnek (persze van, de talán jobb is lenne, ha nem pihennénk az első PO körben... igaz, ahhoz ki kéne kapnunk, amit megint nem szeretnék 😊 ), de én nagyon remélem, hogy odateszik magukat rendesen, mintha az életük múlna rajta, bár Harbaugh-t ismerve ez garantált 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
remek deal. Boone-t is kedvelem/tem eddig is. Singletary csak betörte, amíg itt volt. srác jó draft helyen ment volna el ha nem lettek volna alkohol/viselkedési problémái(bebaszva rendőrautón ugrálás stb) 😀 zsír kis depth.

Braylon Edwards kezdeni akar Arizonában, én örülnék neki. így is kikapnak, de Edwardsal tuti 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Boone marad 2014-ig.

According to information obtained by CSNBayArea.com, Boone's deal includes three new years with $5.5 million of new money, including $2.24 million guaranteed. He received a $1.7 million signing bonus when he signed the deal.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
kitüntető figyelmedet köszönöm! 😊 ... jó választás volt 😊.... na oké, viszek egyet a közös PO-nézésre is, és ha összejövünk annyian, akkor akár 2-t is 😊szaszia
Ha már közös meccsnézés: van Pécsett olyan vendéglátóipari egység ahol normálisan lehet nfl meccset nézni? Tudsz ilyet?diverdoc
Egyszer az egész csapat a SB-t a Blöff-ben néztük, én sokszor néztem meccset a Cafe Pelle-ben, de éjszakára megkaphatjuk a Pécsi Est-et is... szóval lehetőség bőven, de szívesen megoldhatjuk háziban is.... de annak sincs akadálya, hogy felugorjunk Fehérvárra, vagy Pestre...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Kérdés: PO-ba jutás során a rangsor felállításában mit vesznek figyelembe, ha azonos a mútató, és nem volt head to head meccs? Magyarul, ha a Saintsel azonos lesz a mutatonk, mondjuk 12-4, akkor mi alapján döl el melyikünk megy WC köre és melyikünk a divisió körbe hazai pályával? A konferencián belüli mutató (ez jó lenne, mert abban jobbak vagyunk egyelőre)?diverdoc
Asszem először közös ellenfelek, utána meg konferencián belüli mutató.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kérdés: PO-ba jutás során a rangsor felállításában mit vesznek figyelembe, ha azonos a mútató, és nem volt head to head meccs? Magyarul, ha a Saintsel azonos lesz a mutatonk, mondjuk 12-4, akkor mi alapján döl el melyikünk megy WC köre és melyikünk a divisió körbe hazai pályával? A konferencián belüli mutató (ez jó lenne, mert abban jobbak vagyunk egyelőre)?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
kitüntető figyelmedet köszönöm! 😊 ... jó választás volt 😊.... na oké, viszek egyet a közös PO-nézésre is, és ha összejövünk annyian, akkor akár 2-t is 😊szaszia
Ha már közös meccsnézés: van Pécsett olyan vendéglátóipari egység ahol normálisan lehet nfl meccset nézni? Tudsz ilyet?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
most bontottam és dekantálok egy üveg 2003-as Bock Royal Cuvée-t.... de - diverdoc miatt - nem merek még beleinniszaszia
szaszia! most jutott el az agyamig, hogy mennyire stílszerű volt a választásod ezzel a borral, úgy, hogy a rams ellen lett meg a PO!


Attól eltekintve, hogy a Józsi borai rohadt jók, a Bock-kal koccintás ebben a helyzetben nagyott ott van (St.Louis Bocks 😀 )!diverdoc
kitüntető figyelmedet köszönöm! 😊 ... jó választás volt 😊.... na oké, viszek egyet a közös PO-nézésre is, és ha összejövünk annyian, akkor akár 2-t is 😊
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én egy olyan SMITH mezt szeretnék amin az alábbi számok szerepelnek 11, 30, 94, 99 😀

A vicc, hogy láttam pár éve ilyeneket, amin 4db szám volt.
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Fucu, ha megnézed a videot, akkor Jim ügyesen elhajolt a Gatorade zuhany elől 😊
petey
Làttam az ismétlésben, de egy kis fejmosàs volt 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hiába, élni tudni kell 😀

Fucu, ha megnézed a videot, akkor Jim ügyesen elhajolt a Gatorade zuhany elől 😊

Baltazar, köszi, bár nem tudom mennyire lesznek fent kezdők az utolsó előtti meccsen.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
most bontottam és dekantálok egy üveg 2003-as Bock Royal Cuvée-t.... de - diverdoc miatt - nem merek még beleinniszaszia
szaszia! most jutott el az agyamig, hogy mennyire stílszerű volt a választásod ezzel a borral, úgy, hogy a rams ellen lett meg a PO!


Attól eltekintve, hogy a Józsi borai rohadt jók, a Bock-kal koccintás ebben a helyzetben nagyott ott van (St.Louis Bocks 😀 )!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Gratula Nektek! Ki hitte volna a szezon előtt, de behúztátok csont nélkül. Remélem hozzánk már csak pihizni jöttök, és nem lesz semmi keménykedés 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
gratula srácok, már kijárt ennyi év után

http://a.espncdn.com/photo/2011/1204/nfl_a_jimhts_576.jpg



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Statból úgy tűnik Aldon megint nagyot alakított. 2 sack, fumbli rec. Egész pofás, ezzel kiérdemelte hogy karácsonyra meglepem magam egy mezzel, amin az ő neve fog díszelegni. 😀 😀
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Csak összefoglalót láttam, mi történt Willissel? Súlyos? 😕diverdoc
valószínűleg nem, mivel a meccs alatt ott volt végig, és járkált. kicsit meghúzodott. szerintem most vasárnap kihagyja a Cards ellleni derbit, hogy a MNF-re rendben legyen.

Larry Grant mekkorát játszott helyette. 2008-ban draftoltuk, elment a Ramshez és megint felkaptuk.

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Csak összefoglalót láttam, mi történt Willissel? Súlyos? 😕


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Most már jogos, a mézes hp, a Bock Cuve, a pezsgő! 😀 😀 😀 😀
YEEEEEEEEEH


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
10-2

welcome to the Playoffs!

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vágyálmom, hogy Alex passzol 350 yardot 3TD-vel, és Crab meg Vernon 100+ yardon zár.
Lehet fel kell ébrednem, mert ez lázálom! 😀


Majdnem bejött, ha Vernon elkapja az endzoneban, amit kiejtett a kezéből.

Lényeg a győzelem és a PO!

Már csak tartani kellene az előnyt a Saints előtt, hogy ne kelljen Wild Cardot játszani.
Aztán a PO-ban már bármi lehet!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
skacok! itt a nagy nap! én most bontottam és dekantálok egy üveg 2003-as Bock Royal Cuvée-t.... de - diverdoc miatt - nem merek még beleinni... remélem éjjel már megízlelhetem 😊 virtuálisan pedig meghívlak rá titeket is! 😊szaszia
Jó választás, az egyik legjobb boruk és legalább nem Kopar-dülő borának hazudják. Dekantálva jobb is, úgyhogy éjjel 1-2 felé szörpölgessétek! 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
skacok! itt a nagy nap! én most bontottam és dekantálok egy üveg 2003-as Bock Royal Cuvée-t.... de - diverdoc miatt - nem merek még beleinni... remélem éjjel már megízlelhetem 😊 virtuálisan pedig meghívlak rá titeket is! 😊
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
remélem Snyder játszik, Chilo valami kiba mód szarul játszik, szerintem szezon után mehet amerre lát.petey
játszik. egész héten edzett és probable. Bruce Miller is. Kerttejükkel sokkal jobban megy a futás



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Feeley lesz valszeg a QB.
Feeley.

tök utolsók a run D-ben, ha ma nem fut 200+ yardot Gore, akinek már csak 22 yard kell a franchise record beállításához...akkor meg is érdemeljük 😛

amúgy meg divízió meccs, minden sokkal keményebben számít.

remélem Snyder játszik, Chilo valami kiba mód szarul játszik, szerintem szezon után mehet amerre lát.