San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
10 hét alatt ötször voltunk a keleti parton, ebből egyedül a Ravens szenzációs D-je tudott profitálni, a másik négy meccset behúztuk
én nem tudom ki rakja össze a menetrendet de ez elég fárasztó lehetett és a csapat kihozta belőle a maximumot
a hátralévő 5 meccsből négyet behúzunk és 13-3-as alapszakasszal jutunk a rájátszásba
ha valaki szezon előtt ezt mondja kiröhögöm, de szerencsére így is én röhögök 😂 😂 😂
ja és 11 meccs után még mindig nincs futott TD ellenünkcápa77
Az én tippem is 13-3. Egyébként is bármi lesz, már elégedett vagyok a szezonnal. Véget értek a böjtölős évek! Nem vagyunk még ott a top csapatok közt, de már jövünk fel, mint a búvárfing. Edzői gárdánk már van, tehát csapatunk is van/lesz. Túlzónak éreztem eddig is a 2. helyet a PR-on, de az első tízben már biztos bent vagyunk.red6t6
Nagyon korrekt meglátások!
Teljesen egyetértek Veled.

Nekem csak annyi vitaindítóm lenne, hogy szerintem- a meccs többszöri mefnézése, és némi eszmecsere után....nagyon nagyon nehéz meccsek várnak rátok! Nagyon nem lesz egyszerű.
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fincsi 😀

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Lassan arról kell beszélnünk, szervezünk-e közös meccsnézést a PO-ra !!!!! wááoooo 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
csak nézzük meg mit tudunk egy full offseasonnal. kell majd egy brutál DB a secondaryba, ott vagyunk a legsebezhetőbbek.

a jövő évi schedule nem lesz népünnepély, de hajrá, meg tudjuk mutatni hogy ez az év nem véletlen volt, fel tudunk emelkedni elit szintre.

The Niners will play the winner of the NFC South (the New Orleans Saints, most likely) on the road.

They’ll also host the winner of the NFC East (the Dallas Cowboys or the New York Giants).

They’ll play the entire NFC North division, so they’ll get the Green Bay Packers and the Minnesota Vikings at home, and they’ll travel to play the Detroit Lions and the Chicago Bears.

They’ll also play the entire AFC East division, so they’ll have to fly across the country to play the New England Patriots and the New York Jets. They’ll also get the Miami Dolphins and the Buffalo Bills at home.

kemény mi? 😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
10 hét alatt ötször voltunk a keleti parton, ebből egyedül a Ravens szenzációs D-je tudott profitálni, a másik négy meccset behúztuk
én nem tudom ki rakja össze a menetrendet de ez elég fárasztó lehetett és a csapat kihozta belőle a maximumot
a hátralévő 5 meccsből négyet behúzunk és 13-3-as alapszakasszal jutunk a rájátszásba
ha valaki szezon előtt ezt mondja kiröhögöm, de szerencsére így is én röhögök 😂 😂 😂
ja és 11 meccs után még mindig nincs futott TD ellenünkcápa77
Az én tippem is 13-3. Egyébként is bármi lesz, már elégedett vagyok a szezonnal. Véget értek a böjtölős évek! Nem vagyunk még ott a top csapatok közt, de már jövünk fel, mint a búvárfing. Edzői gárdánk már van, tehát csapatunk is van/lesz. Túlzónak éreztem eddig is a 2. helyet a PR-on, de az első tízben már biztos bent vagyunk.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Az mondjuk szerintem a legnagyobb csoda, hogy még mindig nem futottak ellenünk TD-t. A védelemmel nagyon meg voltam elégedve a Ravens elllen.
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
10 hét alatt ötször voltunk a keleti parton, ebből egyedül a Ravens szenzációs D-je tudott profitálni, a másik négy meccset behúztuk
én nem tudom ki rakja össze a menetrendet de ez elég fárasztó lehetett és a csapat kihozta belőle a maximumot
a hátralévő 5 meccsből négyet behúzunk és 13-3-as alapszakasszal jutunk a rájátszásba
ha valaki szezon előtt ezt mondja kiröhögöm, de szerencsére így is én röhögök 😂 😂 😂
ja és 11 meccs után még mindig nincs futott TD ellenünk


több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Iron sharpens iron, my brother John is the sharpest knife I’ve encountered" Jim H.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Most néztem végig :rolleyes:
Hát Alexünk többet volt a hátán, mint a lábán, ha meg azon volt, akkor az életéért futott. Nagyjából first downt se nagyon tudtunk elérni 😕 Nem tudom pontosan, de talán 35 y volt a legközelebb, ahova jutottunk.
Szenzációs volt a holló D#. Megérdemelt L. Remélem PO-ig javulunk.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
azért Edwards is küzdhetett volna jobban a labdáért a félidő végén. Smith befelé dobta, Edwards kifelé ment. nem egy lapon voltak. a végén is Ginn baszki mit ejtett el 4th down-nál.
egy darab screent nem nagyon láttam. max protectionben is úgy jöttek át, mintha 8 bólyát raktak volna csak le.
a DPI kicsit erős volt, de megadják az ilyet sajnos, a chop block is jogos volt azért, bár Chilo csak rárakta a kezét a hátára mikor esett el.
következő 2 hetet tuti W-re kell venni, aztán meglátjuk 😊petey
volt screen. kis bubble Ginn-nek, Crabs blokkolt jött belőle 8 yard

Nagyon megették az O-line-t, csóró Alex azt se tudta merre meneküljön majdnem minden playben, ráadásul néha nem is olvasta jól honnan fog jönni a blitz
ez egy vállalható vereség, ráadásul amit petey írt, hogy 3 nap pihi-felkészülés és a 3 órás időeltolódás is, de nem ezen ment el.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Azért a QB védelmét még lehetne javítani, mert így Alex nem fog sokáig élni. Tudom, nem minden héten Ravens kaliberű D jön szembe, de azért na.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
azért Edwards is küzdhetett volna jobban a labdáért a félidő végén. Smith befelé dobta, Edwards kifelé ment. nem egy lapon voltak. a végén is Ginn baszki mit ejtett el 4th down-nál.
egy darab screent nem nagyon láttam. max protectionben is úgy jöttek át, mintha 8 bólyát raktak volna csak le.
a DPI kicsit erős volt, de megadják az ilyet sajnos, a chop block is jogos volt azért, bár Chilo csak rárakta a kezét a hátára mikor esett el.
következő 2 hetet tuti W-re kell venni, aztán meglátjuk 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
szerintem két oka volt a 49ers vereségének: az egyik az O# line, ezt nem kell ragozni, a másik pedig a túlontúl óvatos D# playhívások semmi komoly kockáztatásba nem mentek bele, igazi látványos blitz-play nem igen volt, talán még egy valamirevaló QB hurry-t sem tudott felmutatni a 49ers.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha reálisan nézzük hazai pályán a Ravens volt az esélyesebb. Be is jött ez, a D line-juk megette a falunkat. A falunk eddig erőn felül teljesített, most nem. Fiatal fal ez még, és kicsit rutintalan is. Ha nincs pass protection Alex teljesítménye is nagyot esik. A védelem helyén volt újra, nem lett futott TD és 100y feletti futó sem. Nagy kár volt, hogy nem lett meg a Ginn TD, az egész más meccset eredményezett volna. Amikor az történt nem hittem a szememnek, pontos hosszúpassz Alextől, és coverben elkapás Ginntől, majd a védők lerázása és TD. Mindkettejük egójának jó lett volna ez a jövőre való tekintettel.
Nem szomorkodom a vereség miatt, számítottam rá.
A visszalévő 5 meccsből 4-1 vagy 3-2-vel jövünk ki, ami 13-3 / 12-4 -es mutatót hoz, ami szenzációs!
Az elmúlt 10 idényt visszanézve, eddig 2-3 szezon kellett ennyi győzelemhez!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
sokat nyomott a latba a rövid hét, 3 nap pihi és felkészülés. még így is respekt hogy helyt álltunk 3 és fél negyedig.

több mint 12 éve
Ferron 72
Helmutnak igaza van, most hogy láttam a meccset, fizikálisan agyonverték az O-t. Ráadásul elértünk egy td-t és a saját hülyeségünk miatt fújták vissza. Akkor azért kicsit más lett volna a meccs, de az már fikció. A tény az, hogy a Ravens sokkal jobban felkészült a mi Off lineunkra mint mi az övékére. A 9ers D-nél esélyét nem láttam a sacknek, a forces fumble-nek, semmi extrát nem tudtak hozni, amivel nyerni lehetett volna. Nem játszottak rosszul csak nem játszottak jól. Azt mondom, lehet hogy jót is tett ez a vereség a csapatnak, hiszen már régóta várta mindenki, hogy mikor kapunk már ki. (minden hétvégén volt, hogy: na majd most X-ellen). Így a többi meccsen már felszabadultan játszhatnak, a PO otthoni hely végig az elúszott, de a PO-t természetesen semmi sem fenyegeti.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
....Helmut Zimmer
Ez a "pörgő háromszögek" cucc engem érdekelne még sose hallottam róla,ha itt nagyon off akár valamelyik másik topican 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Gratu srácok, több pont lett, mint előzőleg írtam, de kemény, karcolós kis meccs volt a Harbowl I...
remélem találkozunk idén a Harbowl II-n 😀 Húúú, de mekkora lenne már, am. nagyon sok van még addig...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Kösz Helmut. 😊
Katasztrófa nem történt, volt egy fasza TD drive-ja a Ravensnek, ennyi kb. Ahogy Helm írta a lövészárok-háborút vesztettük el sajnos. Amire jó volt ez is, hogy legalább van mit tanulni/elemezni. a Ravens D nem vicc 😊

jó volt a végén látni hogy a játékosok jókedvűek voltak, John-al is ölelkeztek, tényleg ilyen családi fieszta volt, mintha a kertben nyomtak volna egy focit 😀

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
A meccset ugyan még nem láttam, de megnézem azért, mégis mik voltak a hibák..

Én szívesen olvasnám a véleményedet, elemzésedet 😉


Fel a fejjel srácok!
Ez most egy ilyen meccs volt. Legközelebb jobb lesz. 😊
Harbnak viszont ki kell találnia valamit, de még mindig nagyon hiszek benne, ki fog! Ha bővebb érdekel, akkor írok szívesen, ha nem, akkor hagylak Titeket.

Üdv HHelmut Zimmer
kando777
Nagyon röviden, mert késő van, illetve korán 😊
Mielőtt bárki megfógja a fejét, nem volt súlyos outcoaching a két Harb között. Nem ott ment el. Fura lesz amit mondok, elvesztettétek a Trencheket! Nem gondoltam volna. Nagyon fizikálisnak gondoltam a Ninerst. Ma ez nem annyira érvényesült. Konkrétan bántlmazás volt!

9-ers O, vs Ravens D. Borzasztóan felkészült a Ravens, és felvállalták ugyanazt a nem pozíciós játékot, amit évek óta elő elő vesznek. Letakarták a pályát, és a területti zárások, úgynevezett pörgő háromszögek (amikor egy egy nagyobb területet -természetesen sarokpont átfedésekkel- 3-3-3 ember őriz. Erről szívesen írok majd) kicsit meglepték Alexet, és az O-t. Ezt az elvet szívesen alkalmazza a Packers (hiszen pozíciós alapsémától független), de Gus Bradley is ezzel a taktikával nyomul! A Pats is megpróbálta, kezd működni náluk is. Az a gond, hogy nagyon nehéz üres területet észrevenni, ráadásul valaki(k) mindig emberezni fognak.
Szóval nehéz időt nyerni a zsebben, zsebből kimozogva pedig jön a bünti. Bullrush simán összedöntötte a falat! Erre érdemes felkészülni, mert pl mi is hasonló védelmi elvekkel -igaz kevesebb sztárral - állunk fel. A Steelers ellen hasonló problémák lesznek, én ott számítottam arra, hogy ki fognak jönni Harb rendszerének azon problémái, amelyek Alex adottságai miatt vannak- lassan dob, 15 yard felett nagyon nő a szórás. Tévedtem most kijött. És az a baj, hogy ezzel fel is törték... PO-ig csavarni kell a rendszeren.
Büntik, büntik, büntik!

A Ravens O semmi különöset nem tett a fal kivételével. Donte egyszer benézte, ennyi nem több. D továbbra is óriási dicséretet érdemel, a végére elfáradtak.

Jövő héten Rams-nehéz lesz!

üdv
H
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
A meccset ugyan még nem láttam, de megnézem azért, mégis mik voltak a hibák..

Én szívesen olvasnám a véleményedet, elemzésedet 😉


Fel a fejjel srácok!
Ez most egy ilyen meccs volt. Legközelebb jobb lesz. 😊
Harbnak viszont ki kell találnia valamit, de még mindig nagyon hiszek benne, ki fog! Ha bővebb érdekel, akkor írok szívesen, ha nem, akkor hagylak Titeket.

Üdv HHelmut Zimmer

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nem láttam a meccset MÉG, de a statokból látszik, hogy megint az O# volt a gyenge. 9 sack? Erre kíváncsi leszek... 😕

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Fel a fejjel srácok!
Ez most egy ilyen meccs volt. Legközelebb jobb lesz. 😊
Harbnak viszont ki kell találnia valamit, de még mindig nagyon hiszek benne, ki fog! Ha bővebb érdekel, akkor írok szívesen, ha nem, akkor hagylak Titeket.

Üdv H
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Na ja, de azért a Hawks és Jags sem az az offensive juggernaught, mégis az nyer aki a több pontot szerzi 😀 (igen szólíts Madennek)

Lynch 100+ yardot rakott fel, 1st down hegyeket...

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Meglássuk. A Seahawks(A HAWKS!!) keresztülment rajtuk, TJackel 😐 Jags is. Mitől paráztok? Ha kell Smitty megnyeri, ha nem tudunk futni.

Eleget hallottuk, majd a Lions, majd az Eagles, majd a Giants ellen meglátjátok 😊 hát most a Ravens ellen látjuk meg.

nem Rice-tól tartok, hanem inkább Torrey Smithtől. Pláne ha Brown és Reggie Smith lesz bent *facepalm*

Vicces módon a Ravens legnagyobb gyengéje Flacco most.
Dőljetek hátra és évezzétek a meccset, akármi is lesz a vége 😊 (Persze 9ers W 16-13)

Fucu, Helm, érezzük a törődést :cool:petey
Macphi.....elnézést Pít véleményem a Ravens topicban!

A hawks azért ment át a ravensen, mert a hollók leálltak verekedni 😉
Azt a meccset nem tjaxel nyertük meg, hanem nem vesztettük el a hülyeségei miatt. Hogy mi kit verünk meg, és kit nem, abból túl sok következtetést nem vonj le. 😊

amúgy Fucu csapatának, és a hoxnak sincs senni esélye, a po-ra szóval reális, hogy szurkolunk egy nfc west csapat ellen!!! 😂 😛