San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Én mást nem írnék: Lets go niners.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Meglássuk. A Seahawks(A HAWKS!!) keresztülment rajtuk, TJackel 😐 Jags is. Mitől paráztok? Ha kell Smitty megnyeri, ha nem tudunk futni.

Eleget hallottuk, majd a Lions, majd az Eagles, majd a Giants ellen meglátjátok 😊 hát most a Ravens ellen látjuk meg.

nem Rice-tól tartok, hanem inkább Torrey Smithtől. Pláne ha Brown és Reggie Smith lesz bent *facepalm*

Vicces módon a Ravens legnagyobb gyengéje Flacco most.
Dőljetek hátra és évezzétek a meccset, akármi is lesz a vége 😊 (Persze 9ers W 16-13)

Fucu, Helm, érezzük a törődést :cool:

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó meccs lesz, kár hogy csak holnap ismétlésben fogom látni. Az életidegen lenne tőlem ha azt írnám, hogy hajrá 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na nagy kalappal, bár szerintem gond lesz!
Ne legyen igazam!Helmut Zimmer
Hát ne is!
LB soruk kissé megviselt, Lewis lehet nem játszik (nem bánnám). Rice-tól fosok én is.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Hát akkor nyerjük meg az idei első bowlt!
Go niners, go!!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Na nagy kalappal, bár szerintem gond lesz!
Ne legyen igazam!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
A hangulat elég jó a csapatnál 😀
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d82465340/Vernon-Davis-Joe-Staley-sing-a-capella?module=HP11_content_streamzolika26
a teljes:
http://www.49ers.com/media-gallery/videos/The-Joe-Show-Sing-A-Long/5e3c5f32-2aab-4896-bcaa-cdee1fcf6d19

😊

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Nekem ez az idény már amúgy is nagyon kellemes meglepetés...minden többi W, csak hab a tortán! 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
A hangulat elég jó a csapatnál 😀
http://www.nfl.com/videos/san-francisco-49ers/09000d5d82465340/Vernon-Davis-Joe-Staley-sing-a-capella?module=HP11_content_stream


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na, izgul mindenki már? 😊

merész tippet teszek: az a csapat nyer, akinek Harbaugh az edzője

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
http://www.csnbayarea.com/blog/niners-talk/post/No-suspension-for-Goldson?blockID=598824&feedID=5884

Safety Dashon Goldson will not be suspended for fighting Sunday with Arizona Cardinals receiver Early Doucet, an NFL spokesman told CSNBayArea.com on Tuesday.

Megúsztuk 😊 bár mélyen kell majd valószínű a zsebébe nyúlni, viszont csütörtökön akkor mehetnek a hitek 😉

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
mivel elég korán megvan már a biztos PO, sőt 2-3 meccs múlva a végig hazai pályát is be lehet biztosítani, nem féltek tőle, hogy túl korán leültök és leenged a team a rájátszásra...? mi tavaly ezt simán beszívtuk!peach
Jim Harbaugh


Jed York
@JedYork Jed York
Ready to run through a wall for Jim? "I don’t take vacations. I don’t get sick. I don’t observe major holidays. I’m a jackhammer."

szerinted? 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
mivel elég korán megvan már a biztos PO, sőt 2-3 meccs múlva a végig hazai pályát is be lehet biztosítani, nem féltek tőle, hogy túl korán leültök és leenged a team a rájátszásra...? mi tavaly ezt simán beszívtuk!peach
Hogy a fenébe ne félnénk (legalább is én). De facto azt várom mikor ébredek fel 😊
De hidd el ez is nagy öröm, hogy hétről-hétre úgy tudunk a tv, net elé ülni, hogy esélyes a csapatunk!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kicsit Off, de talán mégsem.

Joe Montana fia életében először lesz kezdő QB college meccsen. Az apja 34 éve Michigan State ellen kezdte a karrierjét mint kezdő QB. Sok sikert Nicknek! Nehéz lessz megküzdeni a nagy fa árnyékával!diverdoc
Mùlt héten az Oregon State ellen volt elöször kezdöFucu
Hát egy picit lemaradtam :rolleyes: facepalm. De ettől függetlenül fenntartom a jókívánságot.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Crabtree vége olyan volt mint Red Raider korában 😊 Egyre jobban bízik benne Smith, egyértelmű első célponttá lépett elő.JayB
Nekem épp ez volt feltűnő a meccsen, hogy több számomra kérdéses helyzetben is egyértelműen Crabtree felé erőltette a passzt Alex. Szerintem ez már tudatos készülés és még szélesebb WR-corp felépítés felé. Legyünk őszinték, Crabtree-nek sok szép elkapása és komoly megmozdulása volt már eddig, de a top WR-ek közé nem tudta még beverekedni magát. Ha viszont sikerül kettőjük QB-WR kapcsolatát még jobban, úgymond liga-top-formába felépíteni, akkor nagyon komoly légi erőt is képviselhetünk - mert rendesen van megbízható alapanyagunk -, és az ellenfelek D oldalán az intenzívebb coverage-kényszer miatt még nagyobb teret kaphat a futás... Fantasztikus élmény látni, hogy érik össze ez a szisztematikus munka.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 712 — a new hope (again)
mivel elég korán megvan már a biztos PO, sőt 2-3 meccs múlva a végig hazai pályát is be lehet biztosítani, nem féltek tőle, hogy túl korán leültök és leenged a team a rájátszásra...? mi tavaly ezt simán beszívtuk!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Jed York Twitteren 😊 büntetős a profilképe. ezért örültem amikor átvette a CEO/President posztot az apjától.

https://twitter.com/#!/JedYork


több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Kicsit Off, de talán mégsem.

Joe Montana fia életében először lesz kezdő QB college meccsen. Az apja 34 éve Michigan State ellen kezdte a karrierjét mint kezdő QB. Sok sikert Nicknek! Nehéz lessz megküzdeni a nagy fa árnyékával!diverdoc
Mùlt héten az Oregon State ellen volt elöször kezdö



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kicsit Off, de talán mégsem.

Joe Montana fia életében először lesz kezdő QB college meccsen. Az apja 34 éve Michigan State ellen kezdte a karrierjét mint kezdő QB. Sok sikert Nicknek! Nehéz lessz megküzdeni a nagy fa árnyékával!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉petey
sőt brutál kézfogás is lessz 😀diverdoc
Lesz ott aztán seggrepacsi, barack és mogyorózás... és a Haribó fivérek is beszállnak 😀
Csontzenét akarok, halvány Holló sikerrel! 😀
6-3 😊

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Vernon Davis passed Brent Jones for career TD's by a 49ers TE.

gratz, Jones remek TE volt

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉petey
sőt brutál kézfogás is lessz 😀diverdoc
ki fog ki után futni? 😛

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉petey
sőt brutál kézfogás is lessz 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
Visszavesznek? Harbaughék? 😂

remélem a végén jól hátbaverik egymást 😉

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó kis TNF-et fogunk vívni egymással, remélem kicsit visszavesztek majd, hiszen gyakorlatilag megvan a csoportgyőzelem meg a PO. 😛Vrijbloed
De mi nem a WC körre gyúrunk! Botlanak a sajtfejűek egyet-kettőt és végig otthon játszhatunk az NFC csempionsipért 😛 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P