San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Pít!

Azért nem sok rossz picketek volt. Érdekes, hogy a 9-ers még a legsötétebb óráiban is tudott remek játékosokat draftolni.

Nem titok, ha egy játékos pályafutását 5-6 évnek veszed, egy stabilan kezdő sztárét 7-9 közé teszed, és ezekre az intervallumokra számítasz rangértéket, akkor az utóbbi 8 évet figyelembe véve a 9-ers a második legmagasabb rangértéken draftoló csapat (a számolásnál vegyük figyelembe az csökkenő határpopuláció elvét (bár ennek a szép magyar fordítását nem tudom, de lényegébenminden véges forráspopulációból történő választáon alapuló problémánál ugyanúgy működik, tehát 1/1-ről 1/2-re a csökkenés tekintetében a határérték természetesen nem egyenlő 1/2-ről 1/3ra (ennek a kezelése nem teljesen exponenciális, mélyebb magyarázatba most nem mennék bele, nem hiszem, hogy bárkit is érdekel 😊 )

Szóval rangértéken a 2.-ok vagytok, és remekül éltetek ezzel a lehetőséggel.Helmut Zimmer
Nekem tetszik ez az okfejtés, és tényleg izgatna az általad felírt értékcsökkenési görbe lefutása, meredeksége. Egyrészt ez izgalmas, de ugyanakkor félrevezető is, mert szerintem túlértékeli az 1/1 jelentőségét. A TOP 10 játékos értékében, fontosságukban szerintem nem sokban tér el egymástól, a sorrendet inkább az határozza meg, hogy a draftoló csapatnak milyen szükségletei vannak, elsősorban azt elégíti ki, a lefutási görbédre felültetve őket pedig eltorzítja valós értéküket. Egyben itt a következő probléma, egy játékos értéke: "tőkekapitalzációs érték" alapján egy csapat "értéke" valóban a játékos egyedek fizetési értékeinek szorzata, azonban egy játékos "értéke" szerintem nem csak ebben mutatkozik meg, hanem játékintelligenciájában, csapatszellemében, alázatában...stb is. Azaz a valós "értékét" a liga (=piac) majd a teljesítménye alapján 2-3 év után beárazza, újraárazza. Nagyon izgalmas lenne megvizsgálni, hogy egy alap-értékcsökkenési görbére ültetve a pick-eket 2-3 év múlva milyen helyzetben vannak.... (javaslom ezt neked PhD munkának 😀)

Egy biztos, igazad van abban, hogy - sajnos - volt időnk elég a draftnál a sor elején állni....

És az is biztos, hogy jó volt a szisztematikus építkezés, de az idei szezon számomra azt a korábbi véleményemet csak megerősítette, hogy a kiváló játékosállomány csak a jó kezdet, a lehetőség, de a sakkjátszmában a szálakat mégiscsak egy kiváló, felkészült edzői gárda mozgatja. Idén ez is összeállt.szaszia
Szia!

amiről Te beszélsz az kognitív elemzés (például számos jelen jövőértéken meghatározható értékpapír kalkulálható így, szóval a példád tök jó) de, amiről én beszélek az asztrakt matematikai elemzés. Nem azt vizsgálom, hogy milyen eredmény született, hanem azt, hogy milyen lehetőséged volt. Azért nem igaz, hogy a top 10 játékos értéke nem sokban tés el, mert a játékosok a legtöbb warromban sorrendet kapnak, tehát egyértelmű preferenciát képviselnek egymáshoz képest. (aki 1/1-et húz nem töpreng a húzás előtt, hanem mond egy nevet, ha az 1/2 ugyanazt a nevet akarta, akkor ő már töprenghet, de a gyakorlatban mond egy nevet. az 1/3 mondhet egy nevet, de töprenghet, azért, mert akire számított, azt elhúzták előle, így viszont váratlanul bent maradt valaki, akire nem számított, így a reális sorrendje átértékelődik mindenképpen, hiszen a preferenciarendezés csúcsárol valaki eltűnik. Úgynevezett Markov-modulated Poisson processt, esetleg u.n pollingként is kezelhető! -de ez már nagyon nem ide tarozik 😊

Viszont nagyon köszönöm a megtisztelő figyelmed 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
csak ámulok. ide egyszerűbb dolgokat kell írni. "megütünk mint az ipari áram" és hasonló
😀

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Pít!

Azért nem sok rossz picketek volt. Érdekes, hogy a 9-ers még a legsötétebb óráiban is tudott remek játékosokat draftolni.

Nem titok, ha egy játékos pályafutását 5-6 évnek veszed, egy stabilan kezdő sztárét 7-9 közé teszed, és ezekre az intervallumokra számítasz rangértéket, akkor az utóbbi 8 évet figyelembe véve a 9-ers a második legmagasabb rangértéken draftoló csapat (a számolásnál vegyük figyelembe az csökkenő határpopuláció elvét (bár ennek a szép magyar fordítását nem tudom, de lényegébenminden véges forráspopulációból történő választáon alapuló problémánál ugyanúgy működik, tehát 1/1-ről 1/2-re a csökkenés tekintetében a határérték természetesen nem egyenlő 1/2-ről 1/3ra (ennek a kezelése nem teljesen exponenciális, mélyebb magyarázatba most nem mennék bele, nem hiszem, hogy bárkit is érdekel 😊 )

Szóval rangértéken a 2.-ok vagytok, és remekül éltetek ezzel a lehetőséggel.Helmut Zimmer
Nekem tetszik ez az okfejtés, és tényleg izgatna az általad felírt értékcsökkenési görbe lefutása, meredeksége. Egyrészt ez izgalmas, de ugyanakkor félrevezető is, mert szerintem túlértékeli az 1/1 jelentőségét. A TOP 10 játékos értékében, fontosságukban szerintem nem sokban tér el egymástól, a sorrendet inkább az határozza meg, hogy a draftoló csapatnak milyen szükségletei vannak, elsősorban azt elégíti ki, a lefutási görbédre felültetve őket pedig eltorzítja valós értéküket. Egyben itt a következő probléma, egy játékos értéke: "tőkekapitalzációs érték" alapján egy csapat "értéke" valóban a játékos egyedek fizetési értékeinek szorzata, azonban egy játékos "értéke" szerintem nem csak ebben mutatkozik meg, hanem játékintelligenciájában, csapatszellemében, alázatában...stb is. Azaz a valós "értékét" a liga (=piac) majd a teljesítménye alapján 2-3 év után beárazza, újraárazza. Nagyon izgalmas lenne megvizsgálni, hogy egy alap-értékcsökkenési görbére ültetve a pick-eket 2-3 év múlva milyen helyzetben vannak.... (javaslom ezt neked PhD munkának 😀)

Egy biztos, igazad van abban, hogy - sajnos - volt időnk elég a draftnál a sor elején állni....

És az is biztos, hogy jó volt a szisztematikus építkezés, de az idei szezon számomra azt a korábbi véleményemet csak megerősítette, hogy a kiváló játékosállomány csak a jó kezdet, a lehetőség, de a sakkjátszmában a szálakat mégiscsak egy kiváló, felkészült edzői gárda mozgatja. Idén ez is összeállt.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Pít!

Azért nem sok rossz picketek volt. Érdekes, hogy a 9-ers még a legsötétebb óráiban is tudott remek játékosokat draftolni.

Nem titok, ha egy játékos pályafutását 5-6 évnek veszed, egy stabilan kezdő sztárét 7-9 közé teszed, és ezekre az intervallumokra számítasz rangértéket, akkor az utóbbi 8 évet figyelembe véve a 9-ers a második legmagasabb rangértéken draftoló csapat (a számolásnál vegyük figyelembe az csökkenő határpopuláció elvét (bár ennek a szép magyar fordítását nem tudom, de lényegébenminden véges forráspopulációból történő választáon alapuló problémánál ugyanúgy működik, tehát 1/1-ről 1/2-re a csökkenés tekintetében a határérték természetesen nem egyenlő 1/2-ről 1/3ra (ennek a kezelése nem teljesen exponenciális, mélyebb magyarázatba most nem mennék bele, nem hiszem, hogy bárkit is érdekel 😊 )

Szóval rangértéken a 2.-ok vagytok, és remekül éltetek ezzel a lehetőséggel.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
ki ezaz 1/29es Balmer (DE), hogy most junk és waiveren dobálják/cutolgatják?
csak mert az SF draftolta, ha jól nézem; skins topicban is szívesen olvasom a választ 😛sapka
Egy elképesztő negy barom-
Sikerült összebasznia a rezet mindenkivel... 9ersnél borzalmasasn tiszteletlen volt Samuraial, és az egész csapattal.
Seattleben nincs sok túl jó csapategység, de spec a front 7 igen mokány, onnan kihullott. Nem értette hogy mi a dolga.Helmut Zimmer
köszönöm a gyors választ!
kíváncsi vagyok milyen feladatokat kaphat nálunk, most hogy kapott egy rosterhelyet, nem mintha számítanék arra, hogy megmarad ott végéig, csak kíváncsi voltam a sztorira mint első körös.sapka
Nem is értettem a picket. Volt egy utolsó nagy éve a Tar Heelsben, és ennyi. Nem bírta beverekedni magát a kezdőbe, aztán szóvá tette Singnek a játékidőt, aztán trédet kért. Nem mondom hogy rossz, de van nála jobb is. Húzhattuk volna DeSean Jacksont helyette...pfft

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
1 es lesz szerintem
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ki ezaz 1/29es Balmer (DE), hogy most junk és waiveren dobálják/cutolgatják?
csak mert az SF draftolta, ha jól nézem; skins topicban is szívesen olvasom a választ 😛sapka
Egy elképesztő negy barom-
Sikerült összebasznia a rezet mindenkivel... 9ersnél borzalmasasn tiszteletlen volt Samuraial, és az egész csapattal.
Seattleben nincs sok túl jó csapategység, de spec a front 7 igen mokány, onnan kihullott. Nem értette hogy mi a dolga.Helmut Zimmer
köszönöm a gyors választ!
kíváncsi vagyok milyen feladatokat kaphat nálunk, most hogy kapott egy rosterhelyet, nem mintha számítanék arra, hogy megmarad ott végéig, csak kíváncsi voltam a sztorira mint első körös.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
ki ezaz 1/29es Balmer (DE), hogy most junk és waiveren dobálják/cutolgatják?
csak mert az SF draftolta, ha jól nézem; skins topicban is szívesen olvasom a választ 😛sapka
Egy elképesztő negy barom-
Sikerült összebasznia a rezet mindenkivel... 9ersnél borzalmasasn tiszteletlen volt Samuraial, és az egész csapattal.
Seattleben nincs sok túl jó csapategység, de spec a front 7 igen mokány, onnan kihullott. Nem értette hogy mi a dolga.
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
ki ezaz 1/29es Balmer (DE), hogy most junk és waiveren dobálják/cutolgatják?
csak mert az SF draftolta, ha jól nézem; skins topicban is szívesen olvasom a választ 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
én nagyon élvezem, hogy a sok "kreténnek" aki azt mondja, hogy ebben a csoportban könnyű ilyen eredményt elérni a fejéhez tudom vágni azt, hogy legutóbb az első fordulóban játszottunk csoporton belül és így állunk 7-1-elcápa77
ennyipetey
Divat lett leszólni az NFC West-et, viszont ennek vége, hála nekünk. Azért még a Seattle elkapta a Giants-et idegenben, meg a Rams a Saints-et otthon. Pár év, és köszönhetően a sok első kör eleji draftnak az NFC West előretör! Remélem!Alabama Niners
a csoportot így is leszólják (teljesen jogosan) kivéve titeket

amit cápa ír az meg teljesen jó. egy csoportmeccsel a hátatok mögött 7-1-re állni nagy dolog



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
én nagyon élvezem, hogy a sok "kreténnek" aki azt mondja, hogy ebben a csoportban könnyű ilyen eredményt elérni a fejéhez tudom vágni azt, hogy legutóbb az első fordulóban játszottunk csoporton belül és így állunk 7-1-elcápa77
ennyipetey
Divat lett leszólni az NFC West-et, viszont ennek vége, hála nekünk. Azért még a Seattle elkapta a Giants-et idegenben, meg a Rams a Saints-et otthon. Pár év, és köszönhetően a sok első kör eleji draftnak az NFC West előretör! Remélem!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
én nagyon élvezem, hogy a sok "kreténnek" aki azt mondja, hogy ebben a csoportban könnyű ilyen eredményt elérni a fejéhez tudom vágni azt, hogy legutóbb az első fordulóban játszottunk csoporton belül és így állunk 7-1-elcápa77
ennyi

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Igen, ahogy a bengák haladnak, úgy értékelődik fel az ottani győzelmünk is!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
én nagyon élvezem, hogy a sok "kreténnek" aki azt mondja, hogy ebben a csoportban könnyű ilyen eredményt elérni a fejéhez tudom vágni azt, hogy legutóbb az első fordulóban játszottunk csoporton belül és így állunk 7-1-el
Az tény, hogy nem a mi támadójátékunk a leglátványosabb, viszont az egyik amelyikben a legkevesebb a hiba. Elvétve passzolunk 200 yardot, viszont tutira futunk 100-150-et. Ami a legfontosabb, hogy csak minden szökőévben veszítünk el labdát, ami hihetetlenül fontos. Alex ezt tudja elég jól, ebben a szisztémában magabiztos. A falunk szerintem erőn elül teljesít, fiatalok és tapasztalatlanok még, ennek ellenére egy kiegyensúlyozott formát hoznak. Snyderrel tovább erősödött Rachal helyén (amit sajnálok, mert Chilo az egyik kedvencem). Franky G újra a "régi", ettől van ez az eredmény, ez a taktika elengedhetetlen egy ilyen kaliberű futó nélkül. Hunter óriási meglepetés, rookie létére szenzációs playek sorát szállította eddig. Vernon kicsit halványabb idén, ha kell hoz fontos playeket, mellette meg kell említeni Walkert is, aki hozza szépen a TDket. Az elkapóinkban van még bőven potenciál, Crab kezd előjönni, Edwards nekem nagyon tetszik, látszik igazán jó játékos. Nagy kár Morgan sérüléséért, mert egy megbízható elkapó volt.
A védelemre pedig egész egyszerűen nincs szó! TOP3 védelem, felértek a Ravens, Stelers szintre! 8 meccs alatt nem kaptunk futott TD-t. Természetesen ellenünk futották a legkevesebb yardot, és ez a védelem szenvedte el a legkevesebb pontot! A kilencedik legkevesebb yardot tették meg ellenünk, ennek oka passz ellen csak 22. a védelem.
Az edzői stáb figyelembe véve a lockout-ot, szintén természetfeletti amit elért a csapattal.

Az igazi értékmérő a hétvégén jön a Giants személyében. Nagy összpontosítással, és a hibák minimumra szorításával hozható a meccs!Alabama Niners
Egyre nagyobb eséllyel tudunk jó helyről indulni rájátszásban, a igazi tudományt addigra kell tartogatni. Nem lenne szerencsés, ha a hétvégén mindent kiadna magából a csapat, egy alapszakasz trófeáért. a 11-5-tel nagyon jók lennénk, és 4W-re bőven van lehetőségünk még az alapszakaszban a Giants nélkül is. Szóval taktikailag - feltéve, hogy a háttérben a nm teljes "kitárulkozás" van - nyugodtan vállalható a L hétvégén. Persze én lennék a legboldogabb, ha stabil, pontos támadással, kemény védelemmel, de nem minden titkunk feltárásával hoznánk a derbit.szaszia
Harbaugh csak a győzelmet ismeri 😊 szóval nem hinném hogy feltartott kézzel megyünk ki. De igen, benne van az L is. Viszont most már elhiszem hogy bárkit meg tudunk ütni.petey


több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Az tény, hogy nem a mi támadójátékunk a leglátványosabb, viszont az egyik amelyikben a legkevesebb a hiba. Elvétve passzolunk 200 yardot, viszont tutira futunk 100-150-et. Ami a legfontosabb, hogy csak minden szökőévben veszítünk el labdát, ami hihetetlenül fontos. Alex ezt tudja elég jól, ebben a szisztémában magabiztos. A falunk szerintem erőn elül teljesít, fiatalok és tapasztalatlanok még, ennek ellenére egy kiegyensúlyozott formát hoznak. Snyderrel tovább erősödött Rachal helyén (amit sajnálok, mert Chilo az egyik kedvencem). Franky G újra a "régi", ettől van ez az eredmény, ez a taktika elengedhetetlen egy ilyen kaliberű futó nélkül. Hunter óriási meglepetés, rookie létére szenzációs playek sorát szállította eddig. Vernon kicsit halványabb idén, ha kell hoz fontos playeket, mellette meg kell említeni Walkert is, aki hozza szépen a TDket. Az elkapóinkban van még bőven potenciál, Crab kezd előjönni, Edwards nekem nagyon tetszik, látszik igazán jó játékos. Nagy kár Morgan sérüléséért, mert egy megbízható elkapó volt.
A védelemre pedig egész egyszerűen nincs szó! TOP3 védelem, felértek a Ravens, Stelers szintre! 8 meccs alatt nem kaptunk futott TD-t. Természetesen ellenünk futották a legkevesebb yardot, és ez a védelem szenvedte el a legkevesebb pontot! A kilencedik legkevesebb yardot tették meg ellenünk, ennek oka passz ellen csak 22. a védelem.
Az edzői stáb figyelembe véve a lockout-ot, szintén természetfeletti amit elért a csapattal.

Az igazi értékmérő a hétvégén jön a Giants személyében. Nagy összpontosítással, és a hibák minimumra szorításával hozható a meccs!Alabama Niners
Egyre nagyobb eséllyel tudunk jó helyről indulni rájátszásban, a igazi tudományt addigra kell tartogatni. Nem lenne szerencsés, ha a hétvégén mindent kiadna magából a csapat, egy alapszakasz trófeáért. a 11-5-tel nagyon jók lennénk, és 4W-re bőven van lehetőségünk még az alapszakaszban a Giants nélkül is. Szóval taktikailag - feltéve, hogy a háttérben a nm teljes "kitárulkozás" van - nyugodtan vállalható a L hétvégén. Persze én lennék a legboldogabb, ha stabil, pontos támadással, kemény védelemmel, de nem minden titkunk feltárásával hoznánk a derbit.szaszia
Harbaugh csak a győzelmet ismeri 😊 szóval nem hinném hogy feltartott kézzel megyünk ki. De igen, benne van az L is. Viszont most már elhiszem hogy bárkit meg tudunk ütni.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Az tény, hogy nem a mi támadójátékunk a leglátványosabb, viszont az egyik amelyikben a legkevesebb a hiba. Elvétve passzolunk 200 yardot, viszont tutira futunk 100-150-et. Ami a legfontosabb, hogy csak minden szökőévben veszítünk el labdát, ami hihetetlenül fontos. Alex ezt tudja elég jól, ebben a szisztémában magabiztos. A falunk szerintem erőn elül teljesít, fiatalok és tapasztalatlanok még, ennek ellenére egy kiegyensúlyozott formát hoznak. Snyderrel tovább erősödött Rachal helyén (amit sajnálok, mert Chilo az egyik kedvencem). Franky G újra a "régi", ettől van ez az eredmény, ez a taktika elengedhetetlen egy ilyen kaliberű futó nélkül. Hunter óriási meglepetés, rookie létére szenzációs playek sorát szállította eddig. Vernon kicsit halványabb idén, ha kell hoz fontos playeket, mellette meg kell említeni Walkert is, aki hozza szépen a TDket. Az elkapóinkban van még bőven potenciál, Crab kezd előjönni, Edwards nekem nagyon tetszik, látszik igazán jó játékos. Nagy kár Morgan sérüléséért, mert egy megbízható elkapó volt.
A védelemre pedig egész egyszerűen nincs szó! TOP3 védelem, felértek a Ravens, Stelers szintre! 8 meccs alatt nem kaptunk futott TD-t. Természetesen ellenünk futották a legkevesebb yardot, és ez a védelem szenvedte el a legkevesebb pontot! A kilencedik legkevesebb yardot tették meg ellenünk, ennek oka passz ellen csak 22. a védelem.
Az edzői stáb figyelembe véve a lockout-ot, szintén természetfeletti amit elért a csapattal.

Az igazi értékmérő a hétvégén jön a Giants személyében. Nagy összpontosítással, és a hibák minimumra szorításával hozható a meccs!Alabama Niners
Egyre nagyobb eséllyel tudunk jó helyről indulni rájátszásban, a igazi tudományt addigra kell tartogatni. Nem lenne szerencsés, ha a hétvégén mindent kiadna magából a csapat, egy alapszakasz trófeáért. a 11-5-tel nagyon jók lennénk, és 4W-re bőven van lehetőségünk még az alapszakaszban a Giants nélkül is. Szóval taktikailag - feltéve, hogy a háttérben a nm teljes "kitárulkozás" van - nyugodtan vállalható a L hétvégén. Persze én lennék a legboldogabb, ha stabil, pontos támadással, kemény védelemmel, de nem minden titkunk feltárásával hoznánk a derbit.
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az tény, hogy nem a mi támadójátékunk a leglátványosabb, viszont az egyik amelyikben a legkevesebb a hiba. Elvétve passzolunk 200 yardot, viszont tutira futunk 100-150-et. Ami a legfontosabb, hogy csak minden szökőévben veszítünk el labdát, ami hihetetlenül fontos. Alex ezt tudja elég jól, ebben a szisztémában magabiztos. A falunk szerintem erőn elül teljesít, fiatalok és tapasztalatlanok még, ennek ellenére egy kiegyensúlyozott formát hoznak. Snyderrel tovább erősödött Rachal helyén (amit sajnálok, mert Chilo az egyik kedvencem). Franky G újra a "régi", ettől van ez az eredmény, ez a taktika elengedhetetlen egy ilyen kaliberű futó nélkül. Hunter óriási meglepetés, rookie létére szenzációs playek sorát szállította eddig. Vernon kicsit halványabb idén, ha kell hoz fontos playeket, mellette meg kell említeni Walkert is, aki hozza szépen a TDket. Az elkapóinkban van még bőven potenciál, Crab kezd előjönni, Edwards nekem nagyon tetszik, látszik igazán jó játékos. Nagy kár Morgan sérüléséért, mert egy megbízható elkapó volt.
A védelemre pedig egész egyszerűen nincs szó! TOP3 védelem, felértek a Ravens, Stelers szintre! 8 meccs alatt nem kaptunk futott TD-t. Természetesen ellenünk futották a legkevesebb yardot, és ez a védelem szenvedte el a legkevesebb pontot! A kilencedik legkevesebb yardot tették meg ellenünk, ennek oka passz ellen csak 22. a védelem.
Az edzői stáb figyelembe véve a lockout-ot, szintén természetfeletti amit elért a csapattal.

Az igazi értékmérő a hétvégén jön a Giants személyében. Nagy összpontosítással, és a hibák minimumra szorításával hozható a meccs!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
"Harb you can shake my hand as hard you want"
Na ez a transparens tetszett tegnap 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
4/4 keleten, 7-1
de azért ez sem volt valami meggyőző meccs. szenvedős volt, de a lényeg a győzelem
Patrick Willis egy gépFucu
na ja, ahogy írtam hoztuk a sallangmentes támadást, TO nélkül. Futás megy, nem kell szétpasszolni mindent. Bár VD-nek a passz amit elejtett az nagyon szép labda volt, szorult helyzetbe nvarázsolta oda Alex VD kezébe, aki eldroppolta.
ami fura volt az a 3rd down conversion és a red zone offense, amik az erősségeink, most valahogy nem tudom mi történt de nem ment. meg a Skins TD drive, gyk odaadtuk nekik ingyen.

LOL@VD on side kick fair catch 😂

Crabnek ismét fontos elkapásai voltak, talán érik a kémia 😊 így félszezonnál.
Edwards azt mondta még sehol sincs ez az offense ahol lehetne, tökéletes lesz a PO-ra 😉

Vasárnap rangadó, élőben a sporttv-n, SF v Giants. A G-men megverte a Pats-t, de kérdés Eli melyik formáját csomagolja be hétvégére. Ha a SB félét akkor nyugodtan üljünk le és nézzük 😊 ha a másikat akkor jó szoros meccs kerekedhet belőle.

Harbs megoldja, ha legázolni nem is tudjuk őket akkor felszedi a síneket a Giants alatt 😊 a kis evil genius 😀

addig is 7-1

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
4/4 keleten, 7-1
de azért ez sem volt valami meggyőző meccs. szenvedős volt, de a lényeg a győzelem
Patrick Willis egy gép



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
The Road Warriors:
"The Eastern time zone isn’t all that bad. Not for these 49ers."by Alex Espinoza

😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Justin Smith szerintem veteran off day-en van, semmi komolyFucu
igen, valószínű. RayMac meg pihentesse a lábát. inkábbb ezt hayja ki mint a Giants/Ravens meccset.

Cooley is IR.

Viszont a Skins védelme brutál, és Torain nagyon jó RB, szóval a futást meg kell fogni hogy Beck verjen agyon minket.
Nem lesz könnyű ez sem, végülis mi könnyű az NFL-ben 😊 de ha hozzuk a stabil, sallangmentes offenset és állat D-t nem lehet túl nagy gond.

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Justin Smith szerintem veteran off day-en van, semmi komoly



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Torontoban a Redskins úgy lett lenullázva, hogy végig a futójátékkal és a rövid passzokkal operált a Bills. Ez nagyjából megfelel a mi O# sémánknak is. Gore, és Vernon Davis és Walker (vagy Staley és Sopoaga 😀 ) kiélheti magát! D# részről a pass protectiont szedte szét a Bills, Becket 10x sackelték! Pass rushban mi is jók vagyunk (Pl NFL Defensive rookie of the month 😀 ). Szóval ezek jó előjelek szerintem, nagyon bízok az újabb W-ben.
Ray McDonald Barnák elleni sérülése mégis komoly, nem edzett és úgy tünik out, ez mellett Justin Smith sem edzett ("not injury related"), nem tudom mi lehet vele. Másik oldalon Santana Moss, Tashard Choice (és vsz Atogwe) out.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Pedig Tibi hogy mondta a draft live show-ban hogy bust lesz 😛


http://www.youtube.com/watch?v=7iOX7z84_Eg