San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A lényeg, hogy megvan a W, de ehhez első sorban a D# remek teljesítménye kellett, és itt most nem a CB-kre gondolok 😊
Rogers-nek voltak jó megmozdulásai, de az mindent elmond a CB-k teljesítményéről, hogy Eli még akkor is oda merte dobni a labdát, ha ketten álltak az elkapón...és nagyon sokszor nem rajtunk múlt, hogy nem lett belőle elkapás 😐
Azon azért ki voltam akadva, hogy megint a kritikus pillanatban nem tudtunk csinálni legalább egy 1st down-t. Ha az utolsó drive-ban harmadszor is behúzza a Giants a negyedik kísérletet, akkor rámentek volna a két pontosra, és nézhettünk volna. De persze megint jött Justin Smith és mentette a menthetőt. Alexnek voltak nagyon jó pillanatai, több kéne belőle 😊
Patrick Willis is nagyot játszott!red6t6
Szerintem Alex nagyot játszott, talán ezen a meccsen volt a legjobb idén. Erős, pontos passzai voltak, nagyon jól mozgott ki a zsebből, magabiztos volt nyomás alatt. Mindig ennyire magabiztos lenne, akkor még merészebb álmaink lehetnének. Az INT-ről nem tehetett, az egyértelműen Ginn hibája volt. Én úgy láttam igazi vezér volt, lehetett benne bízni. Amikor a zseb összeomlott kitáncolt, vagy futott belőle. Akik kég külön dicséretet érdemelnek az a fal, egy ilyen erős védelem ellen is megbízhatóan teljesítettek, persze nem hibátlanul, viszont adtak elég időt Alexnek a passzokra. A futás most nem ment, passzoltunk, gondoltátok volna, hogy passzdominanciával tudunk hozni meccset??? Én nem! A védelem megint a toppon volt, nem is lehet kiemelni senkit, mert mind szuperek voltak. Akers újra egy külön kategória, iszonyat a fickó. Idén eddig 5/5 50+ yard felettről.
Harbó kócs, meg az own side kick-el, hát azt hittem berosálok! Annak ellenére, hogy "csak" FG-t hoztunk belőle, szerintem óriási lélektani hatása volt, pozití nekünk, demoralizáló az ellenfélnek. Nekem tetszik ez a kicsit college foci feeling amit Harbó hozott.
Még van 5 meccsünk a csoporton belül, plusz a Ravens idegenben, Steelers otthon. Ebből 4-5 meccset hozni kell, viszont evés közben jön meg az étvágy. a 11-5 vagy 12-4-es mérleg az előző évek szenvedéseihez képest maga a csoda lenne!
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Grat és köszi 😊 Azért kezdek egyre inkább büszke lenni arra a győzelmünkre ellenetek,és megmondom őszintén amikor a meccsünk utáni press conf-on Romo mondta hogy ez egy jó csapat sok meccet fog még idén nyerni én azt gondoltam hogy ugye csak a tisztelet köröket rója le,de mégis csak igaza lett 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
A lényeg, hogy megvan a W, de ehhez első sorban a D# remek teljesítménye kellett, és itt most nem a CB-kre gondolok 😊
Rogers-nek voltak jó megmozdulásai, de az mindent elmond a CB-k teljesítményéről, hogy Eli még akkor is oda merte dobni a labdát, ha ketten álltak az elkapón...és nagyon sokszor nem rajtunk múlt, hogy nem lett belőle elkapás 😐
Azon azért ki voltam akadva, hogy megint a kritikus pillanatban nem tudtunk csinálni legalább egy 1st down-t. Ha az utolsó drive-ban harmadszor is behúzza a Giants a negyedik kísérletet, akkor rámentek volna a két pontosra, és nézhettünk volna. De persze megint jött Justin Smith és mentette a menthetőt. Alexnek voltak nagyon jó pillanatai, több kéne belőle 😊
Patrick Willis is nagyot játszott!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Gratula nektek srácok! Jobb csapat vagytok, mint gondoltam. A D nagyon jó, és tegnap Alex Smith is az volt. Harboughnak nagyon jó húzása volt az onside kick és nektek pedig az, hogy őt választottátok, mint HC. Volt némi szerencsefaktor is a győzelmetekben, de abszolút megérdemeltétek. Remélem találkozunk még idén (és visszavágunk :p), de nekünk közel se biztos így már a PO. Pedig ott még lehet nagyobb meccs lenne, mint a tegnapi és azért az sem volt piskóta.

több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Nekem pedig olyan érzésem volt, hogy Ginn Jr. fog alkotni valami nagyot.Alabama Niners
Hátez nem jött be, inkább hibázott mint jó megmozdulásai lettek volna.

A lényeg megvan a győzelem! 8-1!

Az NFC West nagy napja volt a mai 4/4 győzelem, az áldozatok: Giants, Ravens, Eagles, Browns!Alabama Niners
A lényeg hogy ha megütjük a vörös madarakat jövő héten akkor mienk a divízió.

Ami a legjobb: az utolsó D playben csak 10-en voltunk a pályán 😂 :cool:petey
Na megint a lényegekről maradtam le 😊
Első félidőt néztem, aztán bealudtam, mire meg megébredtem éjjel, már vége volt a meccsnek. Azért a kis onside kick jó húzás volt, bár annyira élni nem tudtunk vele, de legalább vezetéssel mentünk az öltözőbe.
Meg a lényeg a W, kvázi ,,akármilyen'' játékkal, de győztünk, Eliéket is megvertük 😊 😊

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Nekem pedig olyan érzésem volt, hogy Ginn Jr. fog alkotni valami nagyot.Alabama Niners
Hátez nem jött be, inkább hibázott mint jó megmozdulásai lettek volna.

A lényeg megvan a győzelem! 8-1!

Az NFC West nagy napja volt a mai 4/4 győzelem, az áldozatok: Giants, Ravens, Eagles, Browns!Alabama Niners
A lényeg hogy ha megütjük a vörös madarakat jövő héten akkor mienk a divízió.

Ami a legjobb: az utolsó D playben csak 10-en voltunk a pályán 😂 :cool:

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem pedig olyan érzésem volt, hogy Ginn Jr. fog alkotni valami nagyot.Alabama Niners
Hátez nem jött be, inkább hibázott mint jó megmozdulásai lettek volna.

A lényeg megvan a győzelem! 8-1!

Az NFC West nagy napja volt a mai 4/4 győzelem, az áldozatok: Giants, Ravens, Eagles, Browns!
több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem pedig olyan érzésem volt, hogy Ginn Jr. fog alkotni valami nagyot.
több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
...érdekes módon nem izgulok annyira...petey
Érdekes, hogy én múlt héten izgultam kevésbé, most viszont van bennem para. Bár szurkolóként természetesen 1-esre veszem a meccset, nem gondolom, hogy sima menet lesz, mégha a számok inkább a mi oldalunk felé billennek is. Örülnék a W-nek, de szerintem abszolute kétesélyes a ma este.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Na akkar a mai meccshez egy nagy kalappal a srácoknak, érdekes módon nem izgulok annyira. Győzelmet várok, mert ha végig jól tudunk futni, akkor lent tudjuk tartani Manninget a pályáról, és ha rá lesznek kényszerítve a passzolásra, akkor több emebrt tudunk coveragbe-ba tolni és lesz 1-2 Eli pick(6) 😊 És jöhetnek a PA passzok a szintén nem túl acélos Giants passz D ellen.

kemény, jó meccset várok, sérültünk nagyon nincs, remélhetőleg Ray Mac visszatér, míg a Giantsnál Manningham, Bradshaw és Nicks nem lesz valószínűleg.

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ha még nem lett volna.

Quarterbacking Made Simple

http://www.grantland.com/story/_/id/7218353/quarterbacking-made-simple

A key reason for this is that Harbaugh has made the passing game easier for Smith, particularly when it comes to beating the blitz. Of course, coaches often say they are "simplifying the playbook," but Harbaugh has been able to do it coherently and in a way that actually aids his quarterback's ability to succeed rather than simply removes options.DoM
Köszi Dom, érdekes olvasmányok. Ez az amit szeretek, hogy nem a játékosoktól várja a nagy playeket Harbs, hanem olyan stratégiákat dolgoznak ki, amikkel meccset lehet nyerni. Nem dobunk 400+ yardot minden meccsen? nem is kell. 8 embert tolnak a boxba? nem baj, megoldjuk(Jumbo package). nem kapják el a labdát a WR-ek? dobjunk az OT/NT-nek 😀 nonszensz 😂 de működik.

ez a kép adja:


több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha még nem lett volna.

Quarterbacking Made Simple

http://www.grantland.com/story/_/id/7218353/quarterbacking-made-simple

A key reason for this is that Harbaugh has made the passing game easier for Smith, particularly when it comes to beating the blitz. Of course, coaches often say they are "simplifying the playbook," but Harbaugh has been able to do it coherently and in a way that actually aids his quarterback's ability to succeed rather than simply removes options.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
na, menjetek szobára az elméletekkel 😀

ma felnéztem a 49ers hivatalos forumára, ahol tag vagyok és röhögtem egy nagyot:


A helyes megnevezés természetesen Red Zone szokott lenni, csak ma ugye 11/11/11 van.petey
OK, másképp mondom, Giantsben nem Eli irányít majd, hanem CJ Hunter, és jól odacsap! 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na, menjetek szobára az elméletekkel 😀

ma felnéztem a 49ers hivatalos forumára, ahol tag vagyok és röhögtem egy nagyot:


A helyes megnevezés természetesen Red Zone szokott lenni, csak ma ugye 11/11/11 van.petey
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
na, menjetek szobára az elméletekkel 😀

ma felnéztem a 49ers hivatalos forumára, ahol tag vagyok és röhögtem egy nagyot:


A helyes megnevezés természetesen Red Zone szokott lenni, csak ma ugye 11/11/11 van.

több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Nem vagyok, csak pár hétre lehalt a szerverem, ezért nem írtam!Helmut Zimmer
Oké, de remélem emilt is írsz majd 😉 Régen beszélgettünk már (igaz, én is el-eltünedeztem, de most majd remélem tudom követni az eseményeket, s gyönyörködök a második helyünkben 😛 )kando777
Nagyon komoly témát feszegetsz, igazából sok indent elrontottam a kapcsolataimban, és erre úgy most kezdek rájönni. 😕
Sajnálom, hogy nem írtam!Helmut Zimmer
Nincs gond, elhiszem, hogy elfoglalt vagy -- na meg én nem is odaát élek, így más felfogni, ott mi a helyzet --, de remélem jut időd erre is 😊 Mesélni én is tudnék, meg szereték is majd 😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Ezt én is 😛 😀
Remélem most hétvégén végre látom is a meccset, neten vagy tévében vagy valahol.. 😊 😊

(S remélem Helmut kolléga se tűnik mindig el annyira 😊 )kando777
Nem vagyok, csak pár hétre lehalt a szerverem, ezért nem írtam!Helmut Zimmer
Oké, de remélem emilt is írsz majd 😉 Régen beszélgettünk már (igaz, én is el-eltünedeztem, de most majd remélem tudom követni az eseményeket, s gyönyörködök a második helyünkben 😛 )kando777
Nagyon komoly témát feszegetsz, igazából sok indent elrontottam a kapcsolataimban, és erre úgy most kezdek rájönni. 😕
Sajnálom, hogy nem írtam!
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Elnézést kérek az OFFért
...
Off vége:
Szóval mielőtt a 49 szimpatizánsok végleg kiutálnak a topikból remélem megveritek a Giantset, nagyon szeretem nézni Eli bamba fejét.sapka
Ezt én is 😛 😀
Remélem most hétvégén végre látom is a meccset, neten vagy tévében vagy valahol.. 😊 😊

(S remélem Helmut kolléga se tűnik mindig el annyira 😊 )kando777
Nem vagyok, csak pár hétre lehalt a szerverem, ezért nem írtam!Helmut Zimmer
Oké, de remélem emilt is írsz majd 😉 Régen beszélgettünk már (igaz, én is el-eltünedeztem, de most majd remélem tudom követni az eseményeket, s gyönyörködök a második helyünkben 😛 )

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Elnézést kérek az OFFért
...
Off vége:
Szóval mielőtt a 49 szimpatizánsok végleg kiutálnak a topikból remélem megveritek a Giantset, nagyon szeretem nézni Eli bamba fejét.sapka
Ezt én is 😛 😀
Remélem most hétvégén végre látom is a meccset, neten vagy tévében vagy valahol.. 😊 😊

(S remélem Helmut kolléga se tűnik mindig el annyira 😊 )kando777
Nem vagyok, csak pár hétre lehalt a szerverem, ezért nem írtam!

De amúgy meg hibás a modellem, mert a 2. legnagyobb rangértékű csapat elverte a toronymagasan legnagyobb rangértékűt, tehát nem működik sem ez sem a hendikepp rendszer, sem az univerzum...kérem kapcsolja ki!
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Elnézést kérek az OFFért
...
Off vége:
Szóval mielőtt a 49 szimpatizánsok végleg kiutálnak a topikból remélem megveritek a Giantset, nagyon szeretem nézni Eli bamba fejét.sapka
Ezt én is 😛 😀
Remélem most hétvégén végre látom is a meccset, neten vagy tévében vagy valahol.. 😊 😊

(S remélem Helmut kolléga se tűnik mindig el annyira 😊 )

több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
csak ámulok. ide egyszerűbb dolgokat kell írni. "megütünk mint az ipari áram" és hasonló
😀petey
Ej ej, ez egy pongyola kifejezlés 😛
Persze hétköznapi szinten elmegy 😀 😀

De Helmut okfejtése sem rossz, elvégre egy véges elemszámú halmazból kell választani.

😊

több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Elnézést kérek az OFFért
Helmut!,
remélem nem haragszol meg hogy belemagyarázok ebbe a legutóbbi gondolatmenetbe; de látok egy kis hibát, amely lehet elméletben nem áll, csak leírva biztos hogy önellentmondás.
Azt állítottad, hogy a warroomokban előzetesen egyértelmű(/erős) preferáltságról beszélünk (ha játékosokat választanak), de mint említetted is ez csak az 1/1 helyre fog fennállni. Mert később ha kihúznak valakit a csúcsról; akkor pl. lehet felértékelődnek bizonyos más játékosok és a reális sorrend valóban változik. (erre jó példa lehet a sokszor látott nevezzük rushnak, mikor felértékelődik a fogyás okán egy poszt), de ha ezt visszafejtjük máris nincs egyértelmű preferáltság, legalábbis, vannak más legalább olyan jó választások is. Tehát a gyakorlatban sokkal inkább gyenge preferáltság van (és ezt is írtad); de ha ez így van akkor előzetesen sem lehetséges véleményem szerint erős preferáltság, (mert ha létezne akkor nem kéne gondolkodnia senkinek sem a picken, megadnák előre papíron a listákat bepötyögnék egy gépbe és az kidobná kinek mi jutott). Tehát nincs konkrét (!lineáris!) sorrendiség; hanem inkább halmazokkal gondolkoznak, annak ellenére, hogy sokszor látunk táblákat konkrét sorrendekkel. Persze ez ettől még a modellt nem ronthatja el, bár még nem teljesen értem ezt a rangsorrendiséget 😀. Talán részben megnehezítheti.
fokozva az offot:
Bár én nem kedvelem a markov"i" (ez így szörnyen hangzik) modelleket, azon túl hogy igen-igen hasznosak, mert hiányolom belőlük az egyértelmű sztochasztikus tagokat; annak ellenére, hogy a valószínűségek/eloszlások miatt nem igazán van/nincs rájuk szükség. Elegánsabb egy szimpla nűvel megmagyarázni bizonyos csapatok szokásos ámokfutását 😛.
Off vége:
Szóval mielőtt a 49 szimpatizánsok végleg kiutálnak a topikból remélem megveritek a Giantset, nagyon szeretem nézni Eli bamba fejét.sapka
A válasz a kérdésedre: nem gyenge preferáltság van, vagy erős, hanem csökkenő 😊 .
Ennek megfelelően mint minden véges és kölönböző értéket képviselő forráspopulációnál (az érték alapulhat szubjektív értéken-de egy objektív mérőszám írja le) az első húzások értékét éppen a sorrendiség és a "pótolhatatlanság adja", míg a ahogy rámutattál az 1. húzástól elindulva hátra alakulnak ki hasznos halmazok, amelyek közül azonban valakit választani kell, tehát bizonyos (lényegesen gyengébb sorrendiség kialakul). De ahogy írtad ettől még nem romlik el a model! 😊
Jó volt Veled másról is dumálni, mint a Metálról 😊

Bocs az OFFért, a lényeg, hogy jül draftoltok,általában! 😊
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Elnézést kérek az OFFért
Helmut!,
remélem nem haragszol meg hogy belemagyarázok ebbe a legutóbbi gondolatmenetbe; de látok egy kis hibát, amely lehet elméletben nem áll, csak leírva biztos hogy önellentmondás.
Azt állítottad, hogy a warroomokban előzetesen egyértelmű(/erős) preferáltságról beszélünk (ha játékosokat választanak), de mint említetted is ez csak az 1/1 helyre fog fennállni. Mert később ha kihúznak valakit a csúcsról; akkor pl. lehet felértékelődnek bizonyos más játékosok és a reális sorrend valóban változik. (erre jó példa lehet a sokszor látott nevezzük rushnak, mikor felértékelődik a fogyás okán egy poszt), de ha ezt visszafejtjük máris nincs egyértelmű preferáltság, legalábbis, vannak más legalább olyan jó választások is. Tehát a gyakorlatban sokkal inkább gyenge preferáltság van (és ezt is írtad); de ha ez így van akkor előzetesen sem lehetséges véleményem szerint erős preferáltság, (mert ha létezne akkor nem kéne gondolkodnia senkinek sem a picken, megadnák előre papíron a listákat bepötyögnék egy gépbe és az kidobná kinek mi jutott). Tehát nincs konkrét (!lineáris!) sorrendiség; hanem inkább halmazokkal gondolkoznak, annak ellenére, hogy sokszor látunk táblákat konkrét sorrendekkel. Persze ez ettől még a modellt nem ronthatja el, bár még nem teljesen értem ezt a rangsorrendiséget 😀. Talán részben megnehezítheti.
fokozva az offot:
Bár én nem kedvelem a markov"i" (ez így szörnyen hangzik) modelleket, azon túl hogy igen-igen hasznosak, mert hiányolom belőlük az egyértelmű sztochasztikus tagokat; annak ellenére, hogy a valószínűségek/eloszlások miatt nem igazán van/nincs rájuk szükség. Elegánsabb egy szimpla nűvel megmagyarázni bizonyos csapatok szokásos ámokfutását 😛.
Off vége:
Szóval mielőtt a 49 szimpatizánsok végleg kiutálnak a topikból remélem megveritek a Giantset, nagyon szeretem nézni Eli bamba fejét.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Lehet volt már....

http://www.youtube.com/watch?v=rmN8wWC2WNc&feature=related

aztán 1 évre rá visszatér:

http://www.youtube.com/watch?v=L74SsDTNNs4&feature=related

meghaltam ezen a röhögésen 😀Amadeus91
ja, ez egy p@cs 😀 már megvolt

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Lehet volt már....

http://www.youtube.com/watch?v=rmN8wWC2WNc&feature=related

aztán 1 évre rá visszatér:

http://www.youtube.com/watch?v=L74SsDTNNs4&feature=related

meghaltam ezen a röhögésen 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?