San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Azt kell mondjam, hogy ezt a futójátékkal és a védelemmel hozhatjátok simán. Nem kell Alex parádé.
Ez nem mackó bőrére ivás, hanem reálisan nézés. Oké megfogták a Saints-t is, de nincs reális esély, hogy titeket is megfogjanak. Hacsak Feeley nem tesz csodát 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Olvasgatva az utolsó posztokat, rossz érzésem támadt:
Már ittunk a bőrére

csak nehogy túl korán :rolleyes:

Szóval először legyen meg a W ma.
Úgy tünik Bradford out, nálunk meg Edwards.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én mézes hp-vel ünneplek. De van egy 5 literes pezsgőm is, azt későbbre tartogatom... 😛

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
doka San Francisco 49ers 111
Ha meg lesz a PO, akkor felbontom az üveg bort, amit pár éve tettem be a hűtőbe azzal a szándékkal, ha csapat aminek szurkolok bejut, akkor bontom fel. Hát az egyik csapat a Frisco, a másik az NBA-ben a Pistons. Nekik sajna évek óta nincs esélyük PO-ra. Na de majd most.... 😀 😀
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Vagy mint Bruce Willis jiget járok
0:25-től a jelenet 😊
http://www.youtube.com/watch?v=gsz9YgZBx1o


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
nekem semmi extra


több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
hogy nem lehet ezt a faszit nem szeretni? petey
Kettős tagadás miatt ez azt jelenti: hogy lehet ezt a faszit szeretni? 😀 😀
Pedig Te is szereted! 😀
Mert csak szeretni lehet!diverdoc


😀 😀 😀

nna, ki hogy ünnepli a hétvégi győzelem esetén a PO-t? :cool:petey
😀 😀
Mértéktartóan. Mondjuk tetováltatok a homlokomra egy 52-es számot 😂


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
hogy nem lehet ezt a faszit nem szeretni? petey
Kettős tagadás miatt ez azt jelenti: hogy lehet ezt a faszit szeretni? 😀 😀
Pedig Te is szereted! 😀
Mert csak szeretni lehet!diverdoc


😀 😀 😀

nna, ki hogy ünnepli a hétvégi győzelem esetén a PO-t? :cool:

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
hogy nem lehet ezt a faszit nem szeretni? petey
Kettős tagadás miatt ez azt jelenti: hogy lehet ezt a faszit szeretni? 😀 😀
Pedig Te is szereted! 😀
Mert csak szeretni lehet!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Harbaught a PO-ról faggatva, eljutottak az utolsó mohikánunkig aki PO meccset játszott niners szinekben.

"He’s like a Jedi Knight of snapping the football. He’s not a Padawan learner. He’s not an apprentice. He’s a full-fledged Jedi Knight." 😀

A Ramsről meg:"All you really need to look at is the New Orleans Saints game to get an indication of what they’re capable of. "
Szóval megy a dicséret ezerrel. Ennek ellenére nagyon kellene a W, hogy meg tudjunk majd a sajtfejűekkel mérközni!
Az Erő legyen Jennings-szel, meg az egész csapattal! 😀 😀diverdoc
hogy nem lehet ezt a faszit nem szeretni? 😀 évek óta teszi a munkáját, nem kap annyi rivaldafényt, de ha kidőlne gázban lennénk. mellesleg óriási karakter is.



több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988

Tegnap lett volna 80. Thx coach and RIP!diverdoc
Nyugodjék Békében!

Remélem Harbaugh-ról is készülhet egy ilyen kép évek múltán...persze 49ers coach-ként. 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Tegnap lett volna 80. Thx coach and RIP!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Harbaught a PO-ról faggatva, eljutottak az utolsó mohikánunkig aki PO meccset játszott niners szinekben.

"He’s like a Jedi Knight of snapping the football. He’s not a Padawan learner. He’s not an apprentice. He’s a full-fledged Jedi Knight." 😀

A Ramsről meg:"All you really need to look at is the New Orleans Saints game to get an indication of what they’re capable of. "
Szóval megy a dicséret ezerrel. Ennek ellenére nagyon kellene a W, hogy meg tudjunk majd a sajtfejűekkel mérközni!
Az Erő legyen Jennings-szel, meg az egész csapattal! 😀 😀


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem, valóban nem kell állandóan mélyet dobni, de azért néha kéne, nekem hiányzik. Szép az, amikor beleszerkesztik a mélyen nyargaló elkapó kezébe a bőrt 😊 Meg nem tudom, de én még mindig úgy érzem, hogy ha nem tudja megjátszani a playt, nem tud improvizálni. Nyilván ha több időt kapna a faltól más lenne a szituáció, de ez van most ezzel kell főzni, és ehhez lassúnak érzem. Arra jók ezek a közép/rövid passzos játékok, hogy visszatérjen az önbizalma.red6t6
láttad a Philly meccset? 😊 na azon volt impro. elvileg Ginn a mélységi elkapó, de ő még náthát sem tud elkapni nemhogy passzt. nézzük meg mi lesz egy full offseasonnal, gyakorlatilag nem tudtak összeszokni. sztem Edwards év végén lapát, és kell egy faja WR drafton.

szaba, arra gondoltam hogy fürgébb, jobban ki tud bújni a sackből. tudom hogy A-Rod összehoz kb 300 yardot futásból egy év alatt. 😀petey
Pedig pont Aaron az akinél néha azthiszem hogy a sisakján körbe szemek vannak, úgy tud eltáncolni a pressure elől hogy oda se néz. Mondjuk volt alkalma gyakorolni két éve 😛 Inkább Brady.t mondanám kicsit védtelenebbnek a zsebben.JayB
Ha nem is védtelenebb, de biztos, hogy Rodgers a mobilisabb, Brady maradjon csak a passzolgatásoknál, úgy kevesebb az agyrázkódás 😛 Mondjuk mostanában túl sokat is szaladgál...

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
red, milyen tökösebb QB-t akarsz? az egyetlen ami Alex ellen szól az az, hogy nincs beéptve ágyú a karja helyére. viszont iszonyat mobilis. ami pl. Aaron nem.
nem kell nekünk állandóan mélyet dobni, mert pl. mélységi fegyverünk nincs is(DeSean Jackson pl), jó nekünk a közép/rövid passzos játék, hiszen futó csapat vagyunk.petey
Nem, valóban nem kell állandóan mélyet dobni, de azért néha kéne, nekem hiányzik. Szép az, amikor beleszerkesztik a mélyen nyargaló elkapó kezébe a bőrt 😊 Meg nem tudom, de én még mindig úgy érzem, hogy ha nem tudja megjátszani a playt, nem tud improvizálni. Nyilván ha több időt kapna a faltól más lenne a szituáció, de ez van most ezzel kell főzni, és ehhez lassúnak érzem. Arra jók ezek a közép/rövid passzos játékok, hogy visszatérjen az önbizalma.red6t6
láttad a Philly meccset? 😊 na azon volt impro. elvileg Ginn a mélységi elkapó, de ő még náthát sem tud elkapni nemhogy passzt. nézzük meg mi lesz egy full offseasonnal, gyakorlatilag nem tudtak összeszokni. sztem Edwards év végén lapát, és kell egy faja WR drafton.

szaba, arra gondoltam hogy fürgébb, jobban ki tud bújni a sackből. tudom hogy A-Rod összehoz kb 300 yardot futásból egy év alatt. 😀petey
Pedig pont Aaron az akinél néha azthiszem hogy a sisakján körbe szemek vannak, úgy tud eltáncolni a pressure elől hogy oda se néz. Mondjuk volt alkalma gyakorolni két éve 😛 Inkább Brady.t mondanám kicsit védtelenebbnek a zsebben.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Hát én nem tudom, de sztem nagyon nincs ellenfele lábmunkában - sem - Rodgersnek...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
red, milyen tökösebb QB-t akarsz? az egyetlen ami Alex ellen szól az az, hogy nincs beéptve ágyú a karja helyére. viszont iszonyat mobilis. ami pl. Aaron nem.
nem kell nekünk állandóan mélyet dobni, mert pl. mélységi fegyverünk nincs is(DeSean Jackson pl), jó nekünk a közép/rövid passzos játék, hiszen futó csapat vagyunk.petey
Nem, valóban nem kell állandóan mélyet dobni, de azért néha kéne, nekem hiányzik. Szép az, amikor beleszerkesztik a mélyen nyargaló elkapó kezébe a bőrt 😊 Meg nem tudom, de én még mindig úgy érzem, hogy ha nem tudja megjátszani a playt, nem tud improvizálni. Nyilván ha több időt kapna a faltól más lenne a szituáció, de ez van most ezzel kell főzni, és ehhez lassúnak érzem. Arra jók ezek a közép/rövid passzos játékok, hogy visszatérjen az önbizalma.red6t6
láttad a Philly meccset? 😊 na azon volt impro. elvileg Ginn a mélységi elkapó, de ő még náthát sem tud elkapni nemhogy passzt. nézzük meg mi lesz egy full offseasonnal, gyakorlatilag nem tudtak összeszokni. sztem Edwards év végén lapát, és kell egy faja WR drafton.

szaba, arra gondoltam hogy fürgébb, jobban ki tud bújni a sackből. tudom hogy A-Rod összehoz kb 300 yardot futásból egy év alatt. 😀

több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
red, milyen tökösebb QB-t akarsz? az egyetlen ami Alex ellen szól az az, hogy nincs beéptve ágyú a karja helyére. viszont iszonyat mobilis. ami pl. Aaron nem.
nem kell nekünk állandóan mélyet dobni, mert pl. mélységi fegyverünk nincs is(DeSean Jackson pl), jó nekünk a közép/rövid passzos játék, hiszen futó csapat vagyunk.petey
Nem, valóban nem kell állandóan mélyet dobni, de azért néha kéne, nekem hiányzik. Szép az, amikor beleszerkesztik a mélyen nyargaló elkapó kezébe a bőrt 😊 Meg nem tudom, de én még mindig úgy érzem, hogy ha nem tudja megjátszani a playt, nem tud improvizálni. Nyilván ha több időt kapna a faltól más lenne a szituáció, de ez van most ezzel kell főzni, és ehhez lassúnak érzem. Arra jók ezek a közép/rövid passzos játékok, hogy visszatérjen az önbizalma.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Ha kikap most csütörtök este a Seahawks akkor már clincheltük a Westet. de ugye mondani sem kell Harb nem így működik.

red, milyen tökösebb QB-t akarsz? az egyetlen ami Alex ellen szól az az, hogy nincs beéptve ágyú a karja helyére. viszont iszonyat mobilis. ami pl. Aaron nem.
nem kell nekünk állandóan mélyet dobni, mert pl. mélységi fegyverünk nincs is(DeSean Jackson pl), jó nekünk a közép/rövid passzos játék, hiszen futó csapat vagyunk.petey
Aaron Rodgers nem mobilis? WTF...
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
Ha kikap most csütörtök este a Seahawks akkor már clincheltük a Westet. de ugye mondani sem kell Harb nem így működik.

red, milyen tökösebb QB-t akarsz? az egyetlen ami Alex ellen szól az az, hogy nincs beéptve ágyú a karja helyére. viszont iszonyat mobilis. ami pl. Aaron nem.
nem kell nekünk állandóan mélyet dobni, mert pl. mélységi fegyverünk nincs is(DeSean Jackson pl), jó nekünk a közép/rövid passzos játék, hiszen futó csapat vagyunk.

több mint 12 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
É...De ne szaladjunk ennyire előre, legyen meg előbb a PO. Idén nekem az már elég. ...red6t6
A következő 5 meccsből 1-et kell megnyerni, hogy biztos csoportelsők legyünk, és így PO-ban legyünk. Nem kicsit fogok kiakadni, ha a Rams lenyomna minket, és a következő héten nem biztosítanánk már magunkat....
több mint 12 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Én nem bánom, hogy ilyen lesz jövőre a sorsolásunk, jobb csapatoktól lehet tanulni. Az O# falon most látszódott igazán, hogy van még mit gyúrni. Én Alexról sem azt gondolom, hogy hú de jó lett, hanem inkább azt, hogy Harbaugh megtalálta a neki való játékstílust. De ezzel azért nem lehet SB-t nyerni. Szerintem még mindig elkélne egy tökösebb QB, és akkor játszhatnánk bátrabb játékot is. A védelemben a secondery nem túl acélos. Ha eljutnánk a Packersig, Rodgers széthajigálna minket, mert neki ideje is lenne rá. Saints szintén veszélyes lenne, de azért Brees nem kap annyi időt, ott még lehetne keresni valónk. De ne szaladjunk ennyire előre, legyen meg előbb a PO. Idén nekem az már elég. Tényleg küzdjük fel magunkat a top 5-be, aztán onnan már bármikor becsúszhat egykét SB. De ez még évek kemény munkája...én türelmes vagyok 😊

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 12 éve
kando777 San Francisco 49ers 120 — 49ers fan
Azért így is szép, hogy majd' 20 év után ismét pozitív mérleggel állunk, ráadásul nem csak 1-2 W híján, hanem egész nagy különbséggel és egész jó helyen összesítva az NFL táblázatát (legalábbis mostanáig 😊 ).

Ha ezt tudjuk tartani még évekig, akkor lesz még sok PO és döntő esély is 😉

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 673 — Csodabogár
10 hét alatt ötször voltunk a keleti parton, ebből egyedül a Ravens szenzációs D-je tudott profitálni, a másik négy meccset behúztuk
én nem tudom ki rakja össze a menetrendet de ez elég fárasztó lehetett és a csapat kihozta belőle a maximumot
a hátralévő 5 meccsből négyet behúzunk és 13-3-as alapszakasszal jutunk a rájátszásba
ha valaki szezon előtt ezt mondja kiröhögöm, de szerencsére így is én röhögök 😂 😂 😂
ja és 11 meccs után még mindig nincs futott TD ellenünkcápa77
Az én tippem is 13-3. Egyébként is bármi lesz, már elégedett vagyok a szezonnal. Véget értek a böjtölős évek! Nem vagyunk még ott a top csapatok közt, de már jövünk fel, mint a búvárfing. Edzői gárdánk már van, tehát csapatunk is van/lesz. Túlzónak éreztem eddig is a 2. helyet a PR-on, de az első tízben már biztos bent vagyunk.red6t6
Nagyon korrekt meglátások!
Teljesen egyetértek Veled.

Nekem csak annyi vitaindítóm lenne, hogy szerintem- a meccs többszöri mefnézése, és némi eszmecsere után....nagyon nagyon nehéz meccsek várnak rátok! Nagyon nem lesz egyszerű.Helmut Zimmer
senki nem mondta hogy könnyű lesz, de ez egy remek alkalom volt hogy megtegyék a kiigazításokat a következő esetre. a Steelers ellen nem hinném hogy hasonlót fogunk látni.
a csütörtök esti Ravens ellen a Packers is vért izzadt volna, az tuti.

az én tippem 13-3, Cards, Rams(2), Steelers W 😊

több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem csak annyi vitaindítóm lenne, hogy szerintem- a meccs többszöri mefnézése, és némi eszmecsere után....nagyon nagyon nehéz meccsek várnak rátok! Nagyon nem lesz egyszerű.Helmut Zimmer
Szerintem is nehéz lesz, én a 13-3-at tulzónak érzem most. 2-3 W bőven bejöhet (Rams itthon, Cards idegenben és talán Rams idegenben is. Steelers ugyanazt fogja játszani mint a Ravens, szorosabb lesz, azért red zone-ig el fogunk jutni, de szerintem L, és Hóksz ellen idegenben is). Szóval a pesszimistább tippem 11-5, optimistább 12-4. Bármelyik jön be boldog leszek, ez a szezon végre vmi 😀
A jövő évi schedule meg BRUTÁL :rolleyes:


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P