Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Velemeny sracok a tegnapi meccsrol?
balint74
Védelem egész pofás, az elmúlt meccseken, de persze most Dobbs ellen kellett játszani, majd a frisco más kávéház lesz.

Genonak minden meccsen van 1-2 hülyesége, elég frusztráltnak tűnik. De legalább 100as rating fölé tudott újra menni, ami 3 elozo meccsen nem sikerült.

Bobo kurvajó.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Velemeny sracok a tegnapi meccsrol?
balint74
költözöm, nem láttam. 😕
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Velemeny sracok a tegnapi meccsrol?
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Meh

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Hu de gyenge meccs volt, defense dominalt ma is szerencsere
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Szerintem gyorsan felejtős meccs volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Remelem azert DK jatszik holnap
balint74
Vagy inkább pihenjen ,és főállásban játszon Bobo,és JSN !
több mint 2 éve
balint74 Seattle Seahawks 399 — Forever Seahawks💚💙
Remelem azert DK jatszik holnap
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Kérdés mindenkihez:

Ha ti dönthetnétek, akkor melyik CB párost választanátok a csapatba? Melyik a jobb?

Witherspoon+Woolen

Vagy a premier

Sherman+Maxwell?

Szerintem nagyon nem egyértelmű így 5 hét után.
akdestroyer
Sztem ez a kérdés még korai, főleg Witherspoon miatt. Azért is, mert Sherman sokkal jobb volt mindkettőnél (egyelőre), viszont Maxwell meg szerintem nagyon overrated volt.
Duff
Sherman egy állat volt, és fejben annyira értette a játékot, mint kb 20 másik zseni az NFL teljes története során. Maxi amúgy jó volt, sosem volt elit, de amikor Sherman- Thomas- Kancellár- Lane - Maxi felállás ment ki a gyepre, azét az elég domináns volt. Nem volt elveszett meccs. nem tudom hány alkalommal hozták vissza a csapatot meccsbe. És akármit is gondol Wilson, kúrva jót tett a teljesítményének, vagy legalábbis a munkamoráljának, amikor az a 5-6 probowler a védelem kispadjáról ferde szemmel méregette.
több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Kérdés mindenkihez:

Ha ti dönthetnétek, akkor melyik CB párost választanátok a csapatba? Melyik a jobb?

Witherspoon+Woolen

Vagy a premier

Sherman+Maxwell?

Szerintem nagyon nem egyértelmű így 5 hét után.
akdestroyer
Sztem ez a kérdés még korai, főleg Witherspoon miatt. Azért is, mert Sherman sokkal jobb volt mindkettőnél (egyelőre), viszont Maxwell meg szerintem nagyon overrated volt.
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Kérdés mindenkihez:

Ha ti dönthetnétek, akkor melyik CB párost választanátok a csapatba? Melyik a jobb?

Witherspoon+Woolen

Vagy a premier

Sherman+Maxwell?

Szerintem nagyon nem egyértelmű így 5 hét után.
akdestroyer
Hat azert Shermanek elott volt egy DL amiben ilyen nevek voltak, hogy Benett, Mebane, Avril stb. Ők ugye teljesen más minőséget képviseltek a mostani gárdához képest, ami kihat a jelenlegi sec eredményeire is. Lehet a 2013as Sherm nem lenne olyan eredményes a mostani D-ben. 🤔
funkyparduc
Na és a Kelly Jennings Marcus Trufant világválogatott, az már smafu?
Olyan nevekből állt a DL, mint Bernard, Mebane, Kerney, vagy Jason Babin, aki 2 év alatt játszott vagy 4 meccset?

Az sem volt akármi
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
Kérdés mindenkihez:

Ha ti dönthetnétek, akkor melyik CB párost választanátok a csapatba? Melyik a jobb?

Witherspoon+Woolen

Vagy a premier

Sherman+Maxwell?

Szerintem nagyon nem egyértelmű így 5 hét után.
akdestroyer
Hat azert Shermanek elott volt egy DL amiben ilyen nevek voltak, hogy Benett, Mebane, Avril stb. Ők ugye teljesen más minőséget képviseltek a mostani gárdához képest, ami kihat a jelenlegi sec eredményeire is. Lehet a 2013as Sherm nem lenne olyan eredményes a mostani D-ben. 🤔

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Kérdés mindenkihez:

Ha ti dönthetnétek, akkor melyik CB párost választanátok a csapatba? Melyik a jobb?

Witherspoon+Woolen

Vagy a premier

Sherman+Maxwell?

Szerintem nagyon nem egyértelmű így 5 hét után.
akdestroyer
Nem tudom....
... viszont olyan mint ha tükrözték volna őket. Tudásban,agresszívitásban Shermant,Spoonba,Maxwellt meg Woolenbe.
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Kérdés mindenkihez:

Ha ti dönthetnétek, akkor melyik CB párost választanátok a csapatba? Melyik a jobb?

Witherspoon+Woolen

Vagy a premier

Sherman+Maxwell?

Szerintem nagyon nem egyértelmű így 5 hét után.

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Carroll on the campaign trail

vs Pete Carroll in office
több mint 2 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
A jó hír viszont az,hogy Jamal Adams nem sérült meg !
több mint 2 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Valaki meg tudja nézni a routek alakulását az idei meccseken. vagy legalább az utsó pár meccsen.

Előre is köszi Helm
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
A szezon második felében lesz egy Rams-49ers-Cowboys-49ers-Eagles túránk ami nagyon könnyen lehet akár egy 1-4 0-5 is.
akdestroyer
Megszerelve.
Hanni
Jelen pillanatban nem látom hogy lehetne akár 1 meccset is elhozni ezekből. A tegnapi Geno-val meg pláne.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 729 — Poloska confirmed
A szezon második felében lesz egy Rams-49ers-Cowboys-49ers-Eagles túránk ami nagyon könnyen lehet akár egy 1-4 0-5 is.
akdestroyer
Megszerelve.
több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Ezzel egyutt 3-2 a merleg. A tegnapi teljesitmeny is mi vagyunk, nem egy egyszeru kisiklas. Ez a jatekmintank visszatero eleme. De szerencsere van mellette legalabb ennyi pozitiv minta is (pl Detroitot megvertuk idegenben, akik 5-1-e- allnak).
undisputedly
Illetve mindenki elvégezte a szünetben elvégzendő melót. Eddig mi ilyet nem csináltunk, Burrow is látványosan visszaesett. A D# még működőképes is lehet, a cinci is csak 3 pontot csinált a második félidőben.
több mint 2 éve
Kelomen Seattle Seahawks Michigan State Spartans 29
Én azt mondom, hogy Geno egy alapvetően konzisztens irányító és nagyon okosan tudja managelni a meccseinket, ha klappol a playhívás, a limitjével pedig tisztában vagyunk. Ennek tudatában sikerült 2.pick után 0 terhet levenni róla… ez Waldron sara, és a 2&10 középső futással még nem is volt bajom, mert előtte is majdnem eladta a lasztit Geno, 6 emberes box ellen, kalkulálva a biztos negyedikkel nem egy istentelen hívás…

A run defense nem volt rossz, de az LB-ink coverage teljesítménye… Borrow jópárszor kisegített minket pontatlan passzokkal.
(Erdekelne, hogy az 5 meccsen hany first downt kaptunk a base def sam-ss-cb háromszög tátongó ürességéből, a blitz packagek, csapdák fejezetet Hurt füzetéből pedig úgy tűnik elfújta a szél)

Szerkesztette: Kelomen
több mint 2 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Nagyrészt nyugisan néztem a meccset, mert bekalkuláltam a L-t. Ez a Cinci most jobb, Burrow-val meg mindenképp. Gondoltam csak ne legyen nagy verés főműsoridőben. Erre mit kapok, egy offense-ben totál 0 Bengalst, egy harapós védelemmel, aminek olyan gyönyörűen alájátszottunk helyenként, mint egy jó ritmusgitáros, plusz egy agyvérzést. Így engem most már nagyon dühít a dolog. Ezt a meccset többször is megnyerhettük volna. Na de azok a RZ játékok. Mások is írták, ott én is ordítottam a tv előtt, másodikra behúzok egy fogalmatlan és reménytelen középső futást. Miért is? Az meg hogy Geno hol volt agyilag a meccs utolsó két támadásánál, az örök rejtély. A Cinci védelemnek két dolga volt, kizárni DK-t és lerohanni a maradék összes emberrel a teljesen lefagyott Genot. Megcsinálták. Nálam erre egyenlőre nincs észszerű magyarázat. Lehet hogy tényleg be kellett volna dobni Lock-ot. Ennél rosszabb ő sem lehetett volna. Szóval bánt a dolog, mert ez a meccs a tegnapi Bengals ellen meg lehetett volna.
garrett27
Fiatal es tapasztalatlan jatekosok, egy athidalo QB aki jobb napjain top5, rosszabb napjain bottom5, de atlagban egy tisztes teljesitmenyt hoz, egy bizonyos stilust ismero es megujulni nem kepes edzoi stab, egy privilegizalt, bizonyos jatekosok normaellenes magatartasat megengedoen kezelo, kovetkezmenyek nelkuli oltozi kultura.

Valogass.

Ezzel egyutt 3-2 a merleg. A tegnapi teljesitmeny is mi vagyunk, nem egy egyszeru kisiklas. Ez a jatekmintank visszatero eleme. De szerencsere van mellette legalabb ennyi pozitiv minta is (pl Detroitot megvertuk idegenben, akik 5-1-e- allnak).
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Lelkitásam keresem #lessMetcalfrage#moreDJBobo jeligére.

több mint 2 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Fogyatekos Metcalfet nem kellene szakemberhez kuldeni? Megint foldhoz vagta az ellenfelet jatekon kivul.

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 2 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Nagyrészt nyugisan néztem a meccset, mert bekalkuláltam a L-t. Ez a Cinci most jobb, Burrow-val meg mindenképp. Gondoltam csak ne legyen nagy verés főműsoridőben. Erre mit kapok, egy offense-ben totál 0 Bengalst, egy harapós védelemmel, aminek olyan gyönyörűen alájátszottunk helyenként, mint egy jó ritmusgitáros, plusz egy agyvérzést. Így engem most már nagyon dühít a dolog. Ezt a meccset többször is megnyerhettük volna. Na de azok a RZ játékok. Mások is írták, ott én is ordítottam a tv előtt, másodikra behúzok egy fogalmatlan és reménytelen középső futást. Miért is? Az meg hogy Geno hol volt agyilag a meccs utolsó két támadásánál, az örök rejtély. A Cinci védelemnek két dolga volt, kizárni DK-t és lerohanni a maradék összes emberrel a teljesen lefagyott Genot. Megcsinálták. Nálam erre egyenlőre nincs észszerű magyarázat. Lehet hogy tényleg be kellett volna dobni Lock-ot. Ennél rosszabb ő sem lehetett volna. Szóval bánt a dolog, mert ez a meccs a tegnapi Bengals ellen meg lehetett volna.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.