Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Adams egèsz èvre pihi 😔😔😔
dande2
Hot take: Igy, hogy a vedelem nem lesz rakenyszeritve, hogy kedvezzen Adamsnek, csak erosebbek lettunk hatul.
undisputedly
Nem biztos, hogy nem lesz igazad.
Elvileg a rendszerünk nem Single high.... Adams boxon kívül alkotott valaha maradandót?
Mondjuk blitzelni kb csak ő tudott.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Adams egèsz èvre pihi 😔😔😔
dande2
Hot take: Igy, hogy a vedelem nem lesz rakenyszeritve, hogy kedvezzen Adamsnek, csak erosebbek lettunk hatul.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 314 — Így remélem megfelelek nektek.....
Adams egèsz èvre pihi 😔😔😔
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Mit műveltetek a Denver topicban ember, te jó ég!
akdestroyer
...elmentünk szobára... 😀
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Mit műveltetek a Denver topicban ember, te jó ég!

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szépen csöndben Nwosu könynedén a legjobb védőnk lett. Már preseason kevés snapjén is fasza volt, most meg rögtön a hét védője.
Többiek nőhetnek fel mellé.
braxa88
Viszont a másik oldalt Darrell Taylor szerintem konkrétan 0 volt, én nem emlékszem tőle semmire. Nwosu egyedül sajnos kevés lesz.
Duff
Hát, én azért nem mondanám ezt!

DT-nek szerintem ez a rendszer nem ízlik, és szerintem ő nem olvas annyira jól. Elvileg ő OLB, gyakorlatilag sok alkalommal DE.
Fiatalka a 2 gap felügyelethez. The Smith' gondolom megvan. Aaron Smith, Bruce Smith, Justin Smith. Na ők prototípus 3-4 5 tech Endek - 280 font alatt nincs élet.

Nekem nem tetszett a gap elosztás, de Taylor sem mindig értette, hogy merre jön a játék. Próbálok összefoglalós játékokat hozni.
2. negyed. 2:17 rossz oldalt választ. Én tudom, hogy 2 DL+2 OLB játékos van a pályán de valójában szerep szerint 3 DL, és a gyenge oldal Nwosu OLB. Ez azért sarkalatos, mert az értékeléseknél ez mindig kérdés. Nwosu OLB, és nem az a feladata, hogy eltolja a fal tengelyét, hanem, hogy read and react módon kontrollálja a Gapet, illetve a zónát.
Ezt azért kell tisztázni, mert Taylor sok alkalommal DL szerepet kapott valójában 2 gap felügyelettel, míg Nwosu itt is OLB-t játszik. Táguló zóna van a gyenge oldalon, nyilván nem rohan bele Nwosu a pofonba- ez még érdekes lesz . Mind a 2 End kívülről megy, ők itt megették a passz opciót, de igazán nagy hülyeséget nem csináltak. Cody Barton viszont, rossz gapet választ. De ez sem igaz, mert ez lenne a jó gap, ha Barton gyors lenne, de nem az.
Úgyhogy kapunk egy nagy futójátékot.

Vissza Taylorra. féidő vége előtt 2:00 . Amit mondtunk a táguló zónáról az itt lesz érdekes. Mind a 2 oldalon táguló zóna van. Nwosu megint OLB valójában, és zár a zónába. Taylor meg End megint és támadja a LOS-t, szinte érintetlenül lerohanja Wilsont, belesétál a csapdába.
Itt megint ki kell emelnem Cody Bartont, aki valójában megeszi a játékot.
Nem tűnik fel, hogy a 2 xSB győztes Flemings simán átengedi Taylort, és őt veszi fel tehát aki belül. Na vajon miért? Ahelyett hogy kiváltana a táguló zónába, megy tovább. A táguló zónából elvitte a DB-ket a két elkapó. Ilyenkor azért lehet sejteni, hogy "bazdmeg van".

Amiről igazán beszélnünk kéne az a 2 ILB játékintelligenciája. Pont Undival néztük a Denver 3. harmados fumblejét, és jordyn Brooks egyszerűen érthetetlen, hogy mit néz.

Tajlor Passrusha egébként nem volt olyan rossz. Ehhez hozzátartozik, hogy a 73-sa egy rutinos legény, mindig csak annyira fog, amennyire még belefér. Arra nem fognak dobni. Taylor összedönteni nem tudta -egyébként ő inkább gyors, mint erős, ő nem Frank Clark. Amikor Taylor próbált befelé forogni, akkor mindig csak annyira fogta, hogy ne dobjanak zászlót, és a Guard be tudjon segíteni. Ennek viszont lett egy olyan következménye, hogy a Guard helyén kialakult a nyomás. Egyébként a 61-es Guard konkrétan ki is csekkol a meccs végére. A goal linenál ott sincs szinte, és ekkor már Flemingset is eltemetik.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Már nem szeretnèk RW-ni ,de elkerülhetetlen szerintem még egy darabig. Szóval,a Denver offenseben lehetett látni valami változás ami arra utalna,hogy Wilsonra van szabva ? Gondolom egy mérkőzésből nehéz ,de hátha... Nekem nézőnek nem tűnt fel. Talán több rövidebb labdát adot,mellette sok futás volt. Van valami szakmai észrevétel ?
Zman77
Megírtam a Broncos topicba. Nem írom le újra. Részemről nem szeretnék többet foglalkozni Wilsonnal, se pro se kontra...

Vannak szerintem számunkra érdekesebb témák. A védelmünkkel részletesebben nem foglalkoztunk, pedig az 1. meccs már sok mindent megmutatott. Az hogy Nwosu mekkora király csodálatos, de az igazi változásokról nem esett még szó, ez pedig a transzformált 3-4-es védelünk a belső technika nélküli felállások, csapdázások. Ez izgalmas, Clint Hurtt munkája, a Fangio D Hoxosítása izgalmas.

Wilson már nem a mi gondunk.
Helmut _Professional drinker
Ha lenne idod en szivesen olvasnek tobbet vagy magyaraztot toled esetleg barki jobban hozzaertotol az uj vedelmunkrol mert laikuskent nehez eszrevenni a konkret valtozasokat.

Mennyire fontos resze a vedelemnek Jamal Adams? Lehet iden mar nem jatszik de jopar het biztos kihagyas, ti kivagnatok es benyelnetek a halottpenzt amit bekell vagy megtarta atok 2025 ig?
Fantomas0429
😊 ördögöd van!
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Már nem szeretnèk RW-ni ,de elkerülhetetlen szerintem még egy darabig. Szóval,a Denver offenseben lehetett látni valami változás ami arra utalna,hogy Wilsonra van szabva ? Gondolom egy mérkőzésből nehéz ,de hátha... Nekem nézőnek nem tűnt fel. Talán több rövidebb labdát adot,mellette sok futás volt. Van valami szakmai észrevétel ?
Zman77
Megírtam a Broncos topicba. Nem írom le újra. Részemről nem szeretnék többet foglalkozni Wilsonnal, se pro se kontra...

Vannak szerintem számunkra érdekesebb témák. A védelmünkkel részletesebben nem foglalkoztunk, pedig az 1. meccs már sok mindent megmutatott. Az hogy Nwosu mekkora király csodálatos, de az igazi változásokról nem esett még szó, ez pedig a transzformált 3-4-es védelünk a belső technika nélküli felállások, csapdázások. Ez izgalmas, Clint Hurtt munkája, a Fangio D Hoxosítása izgalmas.

Wilson már nem a mi gondunk.
Helmut _Professional drinker
Ha lenne idod en szivesen olvasnek tobbet vagy magyaraztot toled esetleg barki jobban hozzaertotol az uj vedelmunkrol mert laikuskent nehez eszrevenni a konkret valtozasokat.

Mennyire fontos resze a vedelemnek Jamal Adams? Lehet iden mar nem jatszik de jopar het biztos kihagyas, ti kivagnatok es benyelnetek a halottpenzt amit bekell vagy megtarta atok 2025 ig?
több mint 3 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 4 048
Passrushban elfogadható volt, de futás ellen teljesen súlytalan volt, amikor épp nem takarították el tükörsimán, akkor is rossz szöget választott rendre. Tudom, hogy nem ez az ő fő feladata, de azért többet várnék.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Szépen csöndben Nwosu könynedén a legjobb védőnk lett. Már preseason kevés snapjén is fasza volt, most meg rögtön a hét védője.
Többiek nőhetnek fel mellé.
braxa88
Viszont a másik oldalt Darrell Taylor szerintem konkrétan 0 volt, én nem emlékszem tőle semmire. Nwosu egyedül sajnos kevés lesz.
Duff
3 nyomás, (1 hit 2 sürgetés)
nem sok, de nem 0.
Volt egy olyan play is amin durván holdingolták,sima sack lett volna, sőt fumble esélyes oylan gyorsan érkezett volna Taylor. Persze még itt se jött zászló a holdingra. Nagyon durván lőtt ki amugy Taylor a snapre.
4. negyed, 3:27, 2.&5, Jeudy drop.

itt a play:


Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
Duff Seattle Seahawks 3 537
Szépen csöndben Nwosu könynedén a legjobb védőnk lett. Már preseason kevés snapjén is fasza volt, most meg rögtön a hét védője.
Többiek nőhetnek fel mellé.
braxa88
Viszont a másik oldalt Darrell Taylor szerintem konkrétan 0 volt, én nem emlékszem tőle semmire. Nwosu egyedül sajnos kevés lesz.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Merkozes utan azt mondtam, hogy nem tudom mit gondoljak rola, de egyre jobban tetszik a jateka, csak a labdat kellene keresnie es akkor jo lesz. Ebben az ertekben (Passer Rating) nincs benne a 2 DPI amit dobtak ra, de azert nem rossz:



Ez mar jobban tetszik, mint a kozonseg futyulese:



Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Már nem szeretnèk RW-ni ,de elkerülhetetlen szerintem még egy darabig. Szóval,a Denver offenseben lehetett látni valami változás ami arra utalna,hogy Wilsonra van szabva ? Gondolom egy mérkőzésből nehéz ,de hátha... Nekem nézőnek nem tűnt fel. Talán több rövidebb labdát adot,mellette sok futás volt. Van valami szakmai észrevétel ?
Zman77
Megírtam a Broncos topicba. Nem írom le újra. Részemről nem szeretnék többet foglalkozni Wilsonnal, se pro se kontra...

Vannak szerintem számunkra érdekesebb témák. A védelmünkkel részletesebben nem foglalkoztunk, pedig az 1. meccs már sok mindent megmutatott. Az hogy Nwosu mekkora király csodálatos, de az igazi változásokról nem esett még szó, ez pedig a transzformált 3-4-es védelünk a belső technika nélküli felállások, csapdázások. Ez izgalmas, Clint Hurtt munkája, a Fangio D Hoxosítása izgalmas.

Wilson már nem a mi gondunk.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Már nem szeretnèk RW-ni ,de elkerülhetetlen szerintem még egy darabig. Szóval,a Denver offenseben lehetett látni valami változás ami arra utalna,hogy Wilsonra van szabva ? Gondolom egy mérkőzésből nehéz ,de hátha... Nekem nézőnek nem tűnt fel. Talán több rövidebb labdát adot,mellette sok futás volt. Van valami szakmai észrevétel ?
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Lance még nem rutinos zavarba hozható. A falunk jó. Cèlpontok vannak . Mi baj lehet ? 😃 Szerintem ezt még most nyerjük,mert fel vannak spanolva a srácok.
Zman77
Egy félidőnyi O gametapet feldolgozni azért nem lesz nehéz a 49-ersnek. 😊
Lancenek majd annyi utasítás kell, hogy Michael Jackson felé ne dobj! Ha a névfeldolgozása nem okoz errort -miért okozna okos gyerek-, akkor megoldja.
Helmut _Professional drinker
elnézve hogy védekeztünk a futás ellen, nem is kell Lancenek adniuk a labdát
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lance még nem rutinos zavarba hozható. A falunk jó. Cèlpontok vannak . Mi baj lehet ? 😃 Szerintem ezt még most nyerjük,mert fel vannak spanolva a srácok.
Zman77
Egy félidőnyi O gametapet feldolgozni azért nem lesz nehéz a 49-ersnek. 😊
Lancenek majd annyi utasítás kell, hogy Michael Jackson felé ne dobj! Ha a névfeldolgozása nem okoz errort -miért okozna okos gyerek-, akkor megoldja.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Lance még nem rutinos zavarba hozható. A falunk jó. Cèlpontok vannak . Mi baj lehet ? 😃 Szerintem ezt még most nyerjük,mert fel vannak spanolva a srácok.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Nana kartársak, óvatosan az elvárásokkal, egy-két hét és már a konferenciadöntőt vizionáljuk... 😜
Vitézlő Titoknok tomz
Frisco ellen tökmindegy mivan, nyerni kell
braxa88
Nekem már megvolt a SuperBowl! 😀
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nana kartársak, óvatosan az elvárásokkal, egy-két hét és már a konferenciadöntőt vizionáljuk... 😜
Vitézlő Titoknok tomz
Frisco ellen tökmindegy mivan, nyerni kell
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
Nana kartársak, óvatosan az elvárásokkal, egy-két hét és már a konferenciadöntőt vizionáljuk... 😜
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Nekem az egész hetemet előre bearanyozta ez a W.
akdestroyer
Zárjuk sztem a hetet is egy W-vel.
A legszebb úgyis mindig a friscot helyrerakni
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Nekem az egész hetemet előre bearanyozta ez a W.
akdestroyer
Vhogy így?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Nekem az egész hetemet előre bearanyozta ez a W.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Szépen csöndben Nwosu könynedén a legjobb védőnk lett. Már preseason kevés snapjén is fasza volt, most meg rögtön a hét védője.
Többiek nőhetnek fel mellé.


braxa88
Ja szerencsére az itészek kicsit konkrétabbak, mint a sporik voltak. Folyamatosan Wilson nyakában lihegett.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Szépen csöndben Nwosu könynedén a legjobb védőnk lett. Már preseason kevés snapjén is fasza volt, most meg rögtön a hét védője.
Többiek nőhetnek fel mellé.