Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Seahawks egyedül vezeti az NFC Westet 1 forduló után. Ahogy mindenki várta.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Inkabb a Denver veszitette el, mint mi nyertuk meg, de ez legyen az o problemajuk. Amugy ritka csunya merkozes volt.

QB tovabbra sincs, a vedelem porog, de azert sok helyen kellene a minoseg.

Viszont legalabb van 2 jo T vegre. Igaz Lucasra volt egy buntetes, Crosst a 4. negyedben meg megverte Chubb 2 sackert is, de osszessegeben jok voltak.

Az O az elso 1-2 felscriptelt drajvbol tett fel pontokat, reszben a denver D-re dobott 100 yard buntinek is koszonhetoen, utana teljesen lehaltak. Denver 3x jart a redzoneban (ebbol 2 goal line), 0 pontot szereztek. A butt fumble vicces volt.

Adams megint leserult, erdemes volt 70 milliot (?) hozza vagni. Michael Jackson jatek tetszett, Woolenrol nem tudom mit gondoljak. Jott ra vagy 50-60 yard bunti 2 DPI-bol, de vegig ragadt az emberere. Cserebe a labdat egyszer sem nezte, viszont a kezei vegig az ellenfel elkapojan. Volt mar ilyen CB itt… Az utolso drajvban o is megserult. A Denver elkapok 1v1-ben nem tudom mit tudnak, nekem nem tuntek jonak. Broncosnak nem voltak jo TE-jei, igy szerencsere ezek az utvonalak mem lettek letesztelve. Bubble screent tovabbra is szivjuk menetrendszeruen. Szokasos brainfart PC challange is meg volt.

Vezetjuk a csoportot, lol.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Jamal Adamsről mi a véleményetek az eddig látottak alapján, idén mit vártok tőle?
Hendrix
Július 29-én tért legutoljára vissza edzésre, kötéssel a kezén, valszeg törött ujjal, amit előbb utóbb műteni kell majd.

Idén elvileg eldobja a Hox a classic single high megközelítést. Ez azt jelenti, hogy Adamsnek térben kell játszania, egy az egyeznie, mert KJ Wright sincs már. Out of box.

Mit várok tőle? Nagyon meg fogok lepődni, ha sérülésmentesen, és egyenletes színvonalon le tudna hozni egy szezont. 2 éve sem emberezett jól, szoptuk róla qa yardokat. Fiatal még, de nem tűnik ütésállónak.

Carroll éra valszeg leghülyébb döntése volt idehozni, pedig van nagyon nagyon sok nehézsúlyú pályázó.

Ezért a draftértékért valszeg megszerezhető lett volna Justin Herbert, mert már Wilsonnal akkor sem volt túl nagy a barátság. Ennek fényében tragikus döntés volt.
több mint 3 éve
Hendrix Utah State Aggies 3 117
Jamal Adamsről mi a véleményetek az eddig látottak alapján, idén mit vártok tőle?

I know that when you shine they wish some days will be dark

Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 768
Peticiot kellene inditani, hogy fujjuk is le a szezont. Jo ez igy.
undisputedly
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Siman benne van, hogy egyedul mi nyerunk a nyito hetvegen (vicc, lol).
undisputedly
Egészen biztosan így lesz, én fölényes győzelemre számítok.

Most az ellenfélnél van az a QB, aki nem tud normálisan olvasni, nem tud áthívni, akinél nincs értékelhető TE játék, aki a pálya közepére egyáltalán nem tud dobni, meg a playbookból oldalakat nem tud.
Ha valaki, hát mi egészen pontosan tudjuk, hogy hogyan kell kihúzni a játékának a méregfogát, és folyamatos 3&outokkal megszégyeníteni.

Hiába lesz most előtte értékelhető OL, RW olyan figura, aki egy teljesen egészséges zsebből is kirohangál oldalra hogy benyelje a sacket.
Most is fixen ez fog történni, mert nem érzi a zsebet.
Ez bizonyított, hiszen nagyon sokan, nagyon sokszor leírták.

Évek óta ő volt a púp a háton, a homokszem a gépezetben, a béklyó a lábon, amiben minden évben hasraestünk.

Végre eloldottuk ezt a láncot, (a Broncos meg éppen gabalyodik bele, és merül el vele a mélybe - de ez legyen az ő bajuk), és végre láthatjuk a csapatba rakott edzői munka limitációk nélküli, valódi arcát. Az O# hengert. Az ütempasszokat. Mindent.

Nem gondolom azt, hogy a QB poszt Genoval megoldott lenne, de azt amit Russell tud, azt ő is kisujjból kirázza - erre tavaly is láthattuk már a bizonyítékokat - csak akkor még nem hittem benne.)

Úgy gondolom, hogy ki fog jönni a QB-k közötti különbség, és 2 TD különbséggel nyer a Seahawks.

Este tali! 😊
GO Hawks!!!
akdestroyer
Igen Vegasban over/under 10.5 -bajnokesélyes csapat és 5.5 (BoB) újjáépülő csapat találkozása esetén persze kizárólag a QB személye dönt az eredményről. Főleg az 1. meccset követően lehet tengermély következtetéseket levonni, főleg védelmi sémaváltást követően. 😀
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Siman benne van, hogy egyedul mi nyerunk a nyito hetvegen (vicc, lol).
undisputedly
Egészen biztosan így lesz, én fölényes győzelemre számítok.

Most az ellenfélnél van az a QB, aki nem tud normálisan olvasni, nem tud áthívni, akinél nincs értékelhető TE játék, aki a pálya közepére egyáltalán nem tud dobni, meg a playbookból oldalakat nem tud.
Ha valaki, hát mi egészen pontosan tudjuk, hogy hogyan kell kihúzni a játékának a méregfogát, és folyamatos 3&outokkal megszégyeníteni.

Hiába lesz most előtte értékelhető OL, RW olyan figura, aki egy teljesen egészséges zsebből is kirohangál oldalra hogy benyelje a sacket.
Most is fixen ez fog történni, mert nem érzi a zsebet.
Ez bizonyított, hiszen nagyon sokan, nagyon sokszor leírták.

Évek óta ő volt a púp a háton, a homokszem a gépezetben, a béklyó a lábon, amiben minden évben hasraestünk.

Végre eloldottuk ezt a láncot, (a Broncos meg éppen gabalyodik bele, és merül el vele a mélybe - de ez legyen az ő bajuk), és végre láthatjuk a csapatba rakott edzői munka limitációk nélküli, valódi arcát. Az O# hengert. Az ütempasszokat. Mindent.

Nem gondolom azt, hogy a QB poszt Genoval megoldott lenne, de azt amit Russell tud, azt ő is kisujjból kirázza - erre tavaly is láthattuk már a bizonyítékokat - csak akkor még nem hittem benne.)

Úgy gondolom, hogy ki fog jönni a QB-k közötti különbség, és 2 TD különbséggel nyer a Seahawks.

Este tali! 😊
GO Hawks!!!
akdestroyer
Javaslom átnevezni a topicot Seattle Sarcasmre 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Már egy hete mondtam ,hogy 28-16-ra nyerünk ! 🙂
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Siman benne van, hogy egyedul mi nyerunk a nyito hetvegen (vicc, lol).
undisputedly
Este tali! 😊
GO Hawks!!!
akdestroyer
Velem biztosan nem, nekem ez mar nagyon keson kezdodik, de majd reggel felnezek ide, hogy:
a) vagy ne talaljak egy db hozzaszolast sem (Denver gyozelem), vagy
b) a Russ haterek oldalakon keresztul veregessek a sajat vallukat (SEA gyozelem) 😊

Szerk: Hiaba nez ki vereseg papirforma szerint, elso forduloban barmi es annak az ellenkezoje is megtortenhet, szoval benne van a pakliban, hogy meglepjuk a joval eselyesebb Broncost, habar ez azon a predikcion nem valtoztat, hogy velhetoen a csoportutolso hely elkeruleseert kuzdunk majd ev kozben.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Siman benne van, hogy egyedul mi nyerunk a nyito hetvegen (vicc, lol).
undisputedly
Egészen biztosan így lesz, én fölényes győzelemre számítok.

Most az ellenfélnél van az a QB, aki nem tud normálisan olvasni, nem tud áthívni, akinél nincs értékelhető TE játék, aki a pálya közepére egyáltalán nem tud dobni, meg a playbookból oldalakat nem tud.
Ha valaki, hát mi egészen pontosan tudjuk, hogy hogyan kell kihúzni a játékának a méregfogát, és folyamatos 3&outokkal megszégyeníteni.

Hiába lesz most előtte értékelhető OL, RW olyan figura, aki egy teljesen egészséges zsebből is kirohangál oldalra hogy benyelje a sacket.
Most is fixen ez fog történni, mert nem érzi a zsebet.
Ez bizonyított, hiszen nagyon sokan, nagyon sokszor leírták.

Évek óta ő volt a púp a háton, a homokszem a gépezetben, a béklyó a lábon, amiben minden évben hasraestünk.

Végre eloldottuk ezt a láncot, (a Broncos meg éppen gabalyodik bele, és merül el vele a mélybe - de ez legyen az ő bajuk), és végre láthatjuk a csapatba rakott edzői munka limitációk nélküli, valódi arcát. Az O# hengert. Az ütempasszokat. Mindent.

Nem gondolom azt, hogy a QB poszt Genoval megoldott lenne, de azt amit Russell tud, azt ő is kisujjból kirázza - erre tavaly is láthattuk már a bizonyítékokat - csak akkor még nem hittem benne.)

Úgy gondolom, hogy ki fog jönni a QB-k közötti különbség, és 2 TD különbséggel nyer a Seahawks.

Este tali! 😊
GO Hawks!!!

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Siman benne van, hogy egyedul mi nyerunk a nyito hetvegen (vicc, lol).
undisputedly
A csoportot már vezetjük, innen már csak meg kell tartani 😊
peet_24
Peticiot kellene inditani, hogy fujjuk is le a szezont. Jo ez igy.
több mint 3 éve
peet_24 Seattle Seahawks 361
Siman benne van, hogy egyedul mi nyerunk a nyito hetvegen (vicc, lol).
undisputedly
A csoportot már vezetjük, innen már csak meg kell tartani 😊
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Aki teheti, nezze meg majd a Steelers-Bengals merkozest. Ev meccse eddig 😊

Kozben ugy tunik a 9ers oda adta a jovojet egy futoert. Mondjuk Fieldsnek tobb futasa volt, mint sikeres passza.

Siman benne van, hogy egyedul mi nyerunk a nyito hetvegen (vicc, lol).

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
..acélos lesz ez az NFC west.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Már érthető miért volt a legsimább győzelmetek tavaly pont a Jaguars elleni. A ti mostani/a mi tavaly WR edzőtök/edzőnk már kvázi akkor is bedolgozott ide. Amilyen idióta, még kinézem belőle azt is, hogy kikotyogott dolgokat Urban Meyer "csodás" gameplanjéből. 😀

iktriad
Sőőt ! Ha a Brit tudósok jobban utána néznének,akkor az is kiderülne,hogy az elmúlt két nappban mind a ketten ittak vízet...... 🙃
Zman77
Micsoda?! Abban a halak bsznak... 😮

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Már érthető miért volt a legsimább győzelmetek tavaly pont a Jaguars elleni. A ti mostani/a mi tavaly WR edzőtök/edzőnk már kvázi akkor is bedolgozott ide. Amilyen idióta, még kinézem belőle azt is, hogy kikotyogott dolgokat Urban Meyer "csodás" gameplanjéből. 😀

iktriad
Sőőt ! Ha a Brit tudósok jobban utána néznének,akkor az is kiderülne,hogy az elmúlt két nappban mind a ketten ittak vízet...... 🙃
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már érthető miért volt a legsimább győzelmetek tavaly pont a Jaguars elleni. A ti mostani/a mi tavaly WR edzőtök/edzőnk már kvázi akkor is bedolgozott ide. Amilyen idióta, még kinézem belőle azt is, hogy kikotyogott dolgokat Urban Meyer "csodás" gameplanjéből. 😀
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
...ès mèg a vègèn a két QB-nk is felértékelődik 😃
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Miért engedtük el Bobby Wagbert????!
Helmut _Professional drinker
Mert már gyengén játszik. Láttad, hogy beengedte Allent a célterületre 😊
Matthew99
Szarkazmus, Wagnerre és az LB sorra konkrétan játékokat hívott a Bills.
Az a beengedés volt a legkevesebb. De ez bőven lehet év eleji rozsda.... bár szerintem nem.
Helmut _Professional drinker
Én meg már nem mertem kötözködni, hogy tán nem tetszett látni a meccset? Első dolog volt, amit reggel be akartam írni, hogy Bobby milyen szarul játszott, pedig itt nem kellett neki slot cb üzemmódban futkorászni.
Hanni
...lézerspanderrel kellett volna meghapcingolni.
A vak is látta, hogy ez a baj, de persze McVay nem.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Miért engedtük el Bobby Wagbert????!
Helmut _Professional drinker
Mert már gyengén játszik. Láttad, hogy beengedte Allent a célterületre 😊
Matthew99
Szarkazmus, Wagnerre és az LB sorra konkrétan játékokat hívott a Bills.
Az a beengedés volt a legkevesebb. De ez bőven lehet év eleji rozsda.... bár szerintem nem.
Helmut _Professional drinker
Én meg már nem mertem kötözködni, hogy tán nem tetszett látni a meccset? Első dolog volt, amit reggel be akartam írni, hogy Bobby milyen szarul játszott, pedig itt nem kellett neki slot cb üzemmódban futkorászni.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Miért engedtük el Bobby Wagbert????!
Helmut _Professional drinker
Mert már gyengén játszik. Láttad, hogy beengedte Allent a célterületre 😊
Matthew99
Szarkazmus, Wagnerre és az LB sorra konkrétan játékokat hívott a Bills.
Az a beengedés volt a legkevesebb. De ez bőven lehet év eleji rozsda.... bár szerintem nem.
Helmut _Professional drinker
Vicceltem. Én se örülök, hogy más mezben terrorizál. Abban a játékban szépen levált az emberéről és amit lehetett megtett.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Miért engedtük el Bobby Wagbert????!
Helmut _Professional drinker
Mert már gyengén játszik. Láttad, hogy beengedte Allent a célterületre 😊
Matthew99
Szarkazmus, Wagnerre és az LB sorra konkrétan játékokat hívott a Bills.
Az a beengedés volt a legkevesebb. De ez bőven lehet év eleji rozsda.... bár szerintem nem.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Miért engedtük el Bobby Wagbert????!
Helmut _Professional drinker
Helm, mostanaban nagyon magadeva tetted a populizmust.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 486 — Invisible man
Miért engedtük el Bobby Wagbert????!
Helmut _Professional drinker
Mert már gyengén játszik. Láttad, hogy beengedte Allent a célterületre 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Miért engedtük el Bobby Wagbert????!