Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Kergetni ,üldözni kell RW-t, Mafe barátommal az èlen! Lockett kellett minden ilyen menekülős ,előreb@szós játèkához. Most nincs neki,mèg DK-sem. A fal nem fog tartani elötte,a Secondary meg meglepetèst fog okozni. Persze,hogy lenyomjuk öket 28-16-ra !
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Tippek a Denver ellen? Elso heten barmi megtortenhet, meg nincs tape senkirol. Otthon illene szoros meccset jatszani.
undisputedly
Wilson a szezon 1. 6 hetében MVP- ha akkor sem, akkor bajban van a Denver.
Az a baj, hogy ez a védelem, ahogy az összes az 5-7. hétre pörög fel , áll kicsit össze.
Helmut _Professional drinker
Nem hiszem, hogy uj rendszerben, uj elkapokkal, uj fallal, uj frencsajzban az elso meccseken mar minden osszeszokottan kell menjen RW-nek.
undisputedly
Az új kocsit kihagytad.... 😊
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Tippek a Denver ellen? Elso heten barmi megtortenhet, meg nincs tape senkirol. Otthon illene szoros meccset jatszani.
undisputedly
Wilson a szezon 1. 6 hetében MVP- ha akkor sem, akkor bajban van a Denver.
Az a baj, hogy ez a védelem, ahogy az összes az 5-7. hétre pörög fel , áll kicsit össze.
Helmut _Professional drinker
Nem hiszem, hogy uj rendszerben, uj elkapokkal, uj fallal, uj frencsajzban az elso meccseken mar minden osszeszokottan kell menjen RW-nek.
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
Valamelyik youtube csatornan lattam egy velemenyt h lehet eselyunk mivel eleg jol ismerjuk Wilsont es szerintem szoros is lehetne vedelmi szempontbol hogyha Wagner itt marad hogy iranyitsa a vedelmet viszont igy nem nagyon hiszem .
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Tippek a Denver ellen? Elso heten barmi megtortenhet, meg nincs tape senkirol. Otthon illene szoros meccset jatszani.
undisputedly
Wilson a szezon 1. 6 hetében MVP- ha akkor sem, akkor bajban van a Denver.
Az a baj, hogy ez a védelem, ahogy az összes az 5-7. hétre pörög fel , áll kicsit össze.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Tippek a Denver ellen? Elso heten barmi megtortenhet, meg nincs tape senkirol. Otthon illene szoros meccset jatszani.
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
 youtu.be/CNW-__sd5Hs

Mindenkinek van valamilyen velemenye a csapatrol ,sokfele hal istennek pozitiv es negativ is, nekem ez a legrealisabb osszegzes h h allunk es mit varhatunk.
Velemenyek?
Fantomas0429
Dőlj hátra és élvezd!

Minden győzelem ajándék... aztán lesznek olyanok, akiknek minden vereség egy ajándék, mert elmondhatják, hogy mekkora szar Carroll, mekkora szar az egész. Mekkora kár Wilsonért. De ez ne tántorítson el az utadon...
Helmut _Professional drinker
Egészen biztos hogy a kapcsolónak csak ez a két végállása van?
Mert én egyik szekértáborban sem ismertem magamra.
akdestroyer
Te is dőlj hátra és élvezd, úgy ahogy Neked jól esik! 😊
Helmut _Professional drinker
Nekem hubival esik jól, szigorúan decispohárból. 😊

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
 youtu.be/CNW-__sd5Hs

Mindenkinek van valamilyen velemenye a csapatrol ,sokfele hal istennek pozitiv es negativ is, nekem ez a legrealisabb osszegzes h h allunk es mit varhatunk.
Velemenyek?
Fantomas0429
Dőlj hátra és élvezd!

Minden győzelem ajándék... aztán lesznek olyanok, akiknek minden vereség egy ajándék, mert elmondhatják, hogy mekkora szar Carroll, mekkora szar az egész. Mekkora kár Wilsonért. De ez ne tántorítson el az utadon...
Helmut _Professional drinker
Egészen biztos hogy a kapcsolónak csak ez a két végállása van?
Mert én egyik szekértáborban sem ismertem magamra.
akdestroyer
Te is dőlj hátra és élvezd, úgy ahogy Neked jól esik! 😊
Helmut _Professional drinker
Helm titkon PC haverja! Atlatunk a szitan.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
 youtu.be/CNW-__sd5Hs

Mindenkinek van valamilyen velemenye a csapatrol ,sokfele hal istennek pozitiv es negativ is, nekem ez a legrealisabb osszegzes h h allunk es mit varhatunk.
Velemenyek?
Fantomas0429
Dőlj hátra és élvezd!

Minden győzelem ajándék... aztán lesznek olyanok, akiknek minden vereség egy ajándék, mert elmondhatják, hogy mekkora szar Carroll, mekkora szar az egész. Mekkora kár Wilsonért. De ez ne tántorítson el az utadon...
Helmut _Professional drinker
Egészen biztos hogy a kapcsolónak csak ez a két végállása van?
Mert én egyik szekértáborban sem ismertem magamra.
akdestroyer
Te is dőlj hátra és élvezd, úgy ahogy Neked jól esik! 😊
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
 youtu.be/CNW-__sd5Hs

Mindenkinek van valamilyen velemenye a csapatrol ,sokfele hal istennek pozitiv es negativ is, nekem ez a legrealisabb osszegzes h h allunk es mit varhatunk.
Velemenyek?
Fantomas0429
Dőlj hátra és élvezd!

Minden győzelem ajándék... aztán lesznek olyanok, akiknek minden vereség egy ajándék, mert elmondhatják, hogy mekkora szar Carroll, mekkora szar az egész. Mekkora kár Wilsonért. De ez ne tántorítson el az utadon...
Helmut _Professional drinker
Egészen biztos hogy a kapcsolónak csak ez a két végállása van?
Mert én egyik szekértáborban sem ismertem magamra.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
 youtu.be/CNW-__sd5Hs

Mindenkinek van valamilyen velemenye a csapatrol ,sokfele hal istennek pozitiv es negativ is, nekem ez a legrealisabb osszegzes h h allunk es mit varhatunk.
Velemenyek?
Fantomas0429
Dőlj hátra és élvezd!

Minden győzelem ajándék... aztán lesznek olyanok, akiknek minden vereség egy ajándék, mert elmondhatják, hogy mekkora szar Carroll, mekkora szar az egész. Mekkora kár Wilsonért. De ez ne tántorítson el az utadon...
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 960 — Fantomas0429
 youtu.be/CNW-__sd5Hs

Mindenkinek van valamilyen velemenye a csapatrol ,sokfele hal istennek pozitiv es negativ is, nekem ez a legrealisabb osszegzes h h allunk es mit varhatunk.
Velemenyek?
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
érdekes cutok: Coleman, Blair, Swain, JJAW

rostert fogott: Hart, Young, Onujiogu, John Reid, Josh Jones, Joey Blount, Myles Adams, Collier

votlak nekem meglepetések

Tyreke Smith IR
Rhattigan és Tre Brown PUPon
3 ILB, ide kell kukázni valakit
braxa88
Tyreket kicsit sajnálom.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
érdekes cutok: Coleman, Blair, Swain, JJAW

rostert fogott: Hart, Young, Onujiogu, John Reid, Josh Jones, Joey Blount, Myles Adams, Collier

votlak nekem meglepetések

Tyreke Smith IR
Rhattigan és Tre Brown PUPon
3 ILB, ide kell kukázni valakit
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na, ezek szerint akkor 27 nappal fiatalabb, mint a flordai QB, ez most meglepett 😀

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Na ki lett 45 éves?!


...hát a 2005-ös MVP


 www.youtube.com/watch?v=m0TGqou81T0
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo
Helmut _Professional drinker
Igaza van Russnak. Az utolso 4-5 evben o volt egyedul. Neki kellett mindent megoldania.
undisputedly
Csak Richard Shermant tudnám a témában idézni!
😀 😀 😀
Helmut _Professional drinker
De mint tudjuk, ertelmes ember tole nem idez 😀 (Sakk-matt)
undisputedly
Ezzel konkrétan lehülyézted a topic felét.... 😀 😀 😀
Köszönjük Undi!
De szerencsére itt vagy nekünk Te. 😛
Helmut _Professional drinker
Nem hiszem. Szerencsere senki sem tekinti szellemi vezetonek, akar csak, ha focirol lenne szo 😊

Azt pedig nem nehez belatni -ha felretesszuk a Russ haterkedest-, hogy az utolso 4-5 evben kizarolag rajta mult meddig megyunk. Se a szakmai vezetes, se a csapt nem igen segitette, felesleges ezen kiakadni. Sherm csak egy sertett es egoista pocs. szerintem lattunk annyit az elmult evekben a karakterebol, hogy diszkreditaljon barmit amit mond.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo
Helmut _Professional drinker
Igaza van Russnak. Az utolso 4-5 evben o volt egyedul. Neki kellett mindent megoldania.
undisputedly
Csak Richard Shermant tudnám a témában idézni!
😀 😀 😀
Helmut _Professional drinker
De mint tudjuk, ertelmes ember tole nem idez 😀 (Sakk-matt)
undisputedly
Ezzel konkrétan lehülyézted a topic felét.... 😀 😀 😀
Köszönjük Undi!
De szerencsére itt vagy nekünk Te. 😛
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo
Helmut _Professional drinker
Igaza van Russnak. Az utolso 4-5 evben o volt egyedul. Neki kellett mindent megoldania.
undisputedly
Csak Richard Shermant tudnám a témában idézni!
😀 😀 😀
Helmut _Professional drinker
De mint tudjuk, ertelmes ember tole nem idez 😀 (Sakk-matt)
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo
Helmut _Professional drinker
Igaza van Russnak. Az utolso 4-5 evben o volt egyedul. Neki kellett mindent megoldania.
undisputedly
Csak Richard Shermant tudnám a témában idézni!
😀 😀 😀
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo
Helmut _Professional drinker
Igaza van Russnak. Az utolso 4-5 evben o volt egyedul. Neki kellett mindent megoldania.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Gimmy J marad a 9-ersnél. (no emotion)
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo
Helmut _Professional drinker
Mai napig nem ertem, hogy lett 11ben udfa...
Borbinho
lehet, hogy az ő meccsére sem mentek ki a GM-ek..... vagy úgy hogy:
-az ott Luck... milyen ügyes!
- kinek dobál?
- nem mindegy? Akárkinek! Tessék Zack Ertz kapja a nehezeket, a többit a Fleener, és van a resztli.
- ki az a kis elkapó? ügyeske...
- mindegy, valaki, nézd a labdákat, oda vannak rajzolva, Te is elkapnád.
- ja?! akkor jó!
több mint 3 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 535 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo
Helmut _Professional drinker
Mai napig nem ertem, hogy lett 11ben udfa...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Ilyen "súlytalan palikból" állt az a csapat, akik helyett kicsi Russellnek cipelnie kellett minden súlyt.

Mai napig nem értem, hogy 15-ben miért nem lett pro bowler....

 www.espn.com/blog/seattle-seahawks/post/_/id/36113/former-seattle-seahawks-receiver-doug-baldwin-standing-out-as-tech-ceo