Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
És mi a helyzet a 3szoros pro bowler Brownnal? Ő is szar volt?!
vasárnapi és hétfői edzésen is Geno edzett kizárólag az első csapattal, Lock a másodikkal.

Kijelenthető, hogy ezzel meg is van a kezdő a Broncos elleni nyitányra.


(Amúgy a PFF-nél Geno a legjobb QB-ja a preseasonnak)
braxa88
a 4. legjobb, de lényegtelen. Alapvető mintavételi szabályokat nem ugorja meg a preseason, így túl mély következtetést nem vonnék le ebből a sorrendböl.
Helmut _Professional drinker
Milyen ironikus, hogy kerek 10 evig szivtunk a T pozival, gyakorlatilag megmetelyezte a csapat sikeresseget, ez a poszt es az OL onmaga volt felelos (a vezetessel egyutt) az elherdalt evekert, erre elmegy a frencsajz QB es rogton sikerul 2 eleg nagy tehetseget idehozni (es nem, nem RW miatt voltak sz@rok a tacklejeink a 10 ev alatt, meg lehet nezni kibol mi lett, miutan elment innen, ha egyaltalan kellett valakinek).

Mondjuk contract evuk kb. egyszerre fog jonni, mondjuk Crossra lesz opcionk, mivel elso koros.

Btw, a csapatot elnezve a csoportutolso helyert hajtunk. Szegyen, hogy egy ilyen felelotlen sz@r alak lesz a Qb, mint Geno, de majd jovore huzunk valakit, remelhetoleg uj vezetes alatt, habar egy rebuildben nagyon rossz dolgoknak kell tortennie ahhoz, hogy a stab bukjon.
undisputedly
Helmut _Professional drinker
Nalunk szerintem 2x lett az, de szvsz leginkabb a neve miatt. Annyira azert nem volt kiemelkedoen jo liga szinten. Vele egyutt is a 20 szezonbol (10 LT, 10 RT) fedve volt 5 szezon, de abbol is egy szezon csak fel volt, egy meg 12 meccs.
undisputedly
Nálunk 1.5 x lett. meg egy 18 2nd team all pro.
A 17 es teljesítménye 1 engedett sack volt a Texansban ami utána nálunk valamennyit romlott, de legitim volt a Pro bowl, 18 klassz éve volt utána entrópia ... 21 nagyon véleményes volt.
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
vasárnapi és hétfői edzésen is Geno edzett kizárólag az első csapattal, Lock a másodikkal.

Kijelenthető, hogy ezzel meg is van a kezdő a Broncos elleni nyitányra.


(Amúgy a PFF-nél Geno a legjobb QB-ja a preseasonnak)
braxa88
Nem hinném,hogy az öregember így lemondana Lockról. Ha igen, akkor ...
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
És mi a helyzet a 3szoros pro bowler Brownnal? Ő is szar volt?!
vasárnapi és hétfői edzésen is Geno edzett kizárólag az első csapattal, Lock a másodikkal.

Kijelenthető, hogy ezzel meg is van a kezdő a Broncos elleni nyitányra.


(Amúgy a PFF-nél Geno a legjobb QB-ja a preseasonnak)
braxa88
a 4. legjobb, de lényegtelen. Alapvető mintavételi szabályokat nem ugorja meg a preseason, így túl mély következtetést nem vonnék le ebből a sorrendböl.
Helmut _Professional drinker
Milyen ironikus, hogy kerek 10 evig szivtunk a T pozival, gyakorlatilag megmetelyezte a csapat sikeresseget, ez a poszt es az OL onmaga volt felelos (a vezetessel egyutt) az elherdalt evekert, erre elmegy a frencsajz QB es rogton sikerul 2 eleg nagy tehetseget idehozni (es nem, nem RW miatt voltak sz@rok a tacklejeink a 10 ev alatt, meg lehet nezni kibol mi lett, miutan elment innen, ha egyaltalan kellett valakinek).

Mondjuk contract evuk kb. egyszerre fog jonni, mondjuk Crossra lesz opcionk, mivel elso koros.

Btw, a csapatot elnezve a csoportutolso helyert hajtunk. Szegyen, hogy egy ilyen felelotlen sz@r alak lesz a Qb, mint Geno, de majd jovore huzunk valakit, remelhetoleg uj vezetes alatt, habar egy rebuildben nagyon rossz dolgoknak kell tortennie ahhoz, hogy a stab bukjon.
undisputedly
Helmut _Professional drinker
Nalunk szerintem 2x lett az, de szvsz leginkabb a neve miatt. Annyira azert nem volt kiemelkedoen jo liga szinten. Vele egyutt is a 20 szezonbol (10 LT, 10 RT) fedve volt 5 szezon, de abbol is egy szezon csak fel volt, egy meg 12 meccs.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
És mi a helyzet a 3szoros pro bowler Brownnal? Ő is szar volt?!
vasárnapi és hétfői edzésen is Geno edzett kizárólag az első csapattal, Lock a másodikkal.

Kijelenthető, hogy ezzel meg is van a kezdő a Broncos elleni nyitányra.


(Amúgy a PFF-nél Geno a legjobb QB-ja a preseasonnak)
braxa88
a 4. legjobb, de lényegtelen. Alapvető mintavételi szabályokat nem ugorja meg a preseason, így túl mély következtetést nem vonnék le ebből a sorrendböl.
Helmut _Professional drinker
Milyen ironikus, hogy kerek 10 evig szivtunk a T pozival, gyakorlatilag megmetelyezte a csapat sikeresseget, ez a poszt es az OL onmaga volt felelos (a vezetessel egyutt) az elherdalt evekert, erre elmegy a frencsajz QB es rogton sikerul 2 eleg nagy tehetseget idehozni (es nem, nem RW miatt voltak sz@rok a tacklejeink a 10 ev alatt, meg lehet nezni kibol mi lett, miutan elment innen, ha egyaltalan kellett valakinek).

Mondjuk contract evuk kb. egyszerre fog jonni, mondjuk Crossra lesz opcionk, mivel elso koros.

Btw, a csapatot elnezve a csoportutolso helyert hajtunk. Szegyen, hogy egy ilyen felelotlen sz@r alak lesz a Qb, mint Geno, de majd jovore huzunk valakit, remelhetoleg uj vezetes alatt, habar egy rebuildben nagyon rossz dolgoknak kell tortennie ahhoz, hogy a stab bukjon.
undisputedly
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 12 937 — SuperBowl Champions 2013/2014 II 2025/2026
vasárnapi és hétfői edzésen is Geno edzett kizárólag az első csapattal, Lock a másodikkal.

Kijelenthető, hogy ezzel meg is van a kezdő a Broncos elleni nyitányra.


(Amúgy a PFF-nél Geno a legjobb QB-ja a preseasonnak)
braxa88
a 4. legjobb, de lényegtelen. Alapvető mintavételi szabályokat nem ugorja meg a preseason, így túl mély következtetést nem vonnék le ebből a sorrendböl.
Helmut _Professional drinker
Milyen ironikus, hogy kerek 10 evig szivtunk a T pozival, gyakorlatilag megmetelyezte a csapat sikeresseget, ez a poszt es az OL onmaga volt felelos (a vezetessel egyutt) az elherdalt evekert, erre elmegy a frencsajz QB es rogton sikerul 2 eleg nagy tehetseget idehozni (es nem, nem RW miatt voltak sz@rok a tacklejeink a 10 ev alatt, meg lehet nezni kibol mi lett, miutan elment innen, ha egyaltalan kellett valakinek).

Mondjuk contract evuk kb. egyszerre fog jonni, mondjuk Crossra lesz opcionk, mivel elso koros.

Btw, a csapatot elnezve a csoportutolso helyert hajtunk. Szegyen, hogy egy ilyen felelotlen sz@r alak lesz a Qb, mint Geno, de majd jovore huzunk valakit, remelhetoleg uj vezetes alatt, habar egy rebuildben nagyon rossz dolgoknak kell tortennie ahhoz, hogy a stab bukjon.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
vasárnapi és hétfői edzésen is Geno edzett kizárólag az első csapattal, Lock a másodikkal.

Kijelenthető, hogy ezzel meg is van a kezdő a Broncos elleni nyitányra.


(Amúgy a PFF-nél Geno a legjobb QB-ja a preseasonnak)
braxa88
a 4. legjobb, de lényegtelen. Alapvető mintavételi szabályokat nem ugorja meg a preseason, így túl mély következtetést nem vonnék le ebből a sorrendböl.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
vasárnapi és hétfői edzésen is Geno edzett kizárólag az első csapattal, Lock a másodikkal.

Kijelenthető, hogy ezzel meg is van a kezdő a Broncos elleni nyitányra.


(Amúgy a PFF-nél Geno a legjobb QB-ja a preseasonnak)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
ha eddig ak volt a Szeplőtlen Russ Anyaszentegyház felkent Ispánja Pápája, akkor Zman erős menetben van az Első Lock Szentek Közösségének Ellenpápájának..

😀
Nemzetes és Méltóságos petey
Valahogy időnként mérhetetlenül szórakoztató figurákat sodor ide a szél.... 😊

Más:
Képeld Pít van jegyem a 10 és a 14 hétre! 😊
Rams Bucs
Helmut _Professional drinker
leaglább élőben látod AD hogy fojtogatja az embereiteket 😛
én meg ha meló miatt utazom Dallasba, kénytelen leszek megnézni egy Boys meccset..pfff pasztmek 🤢😀
have fun
Nemzetes és Méltóságos petey
Nem.....

Rams at 49ers (Nov 14)
Bucs at 49ers (Dec 11) 😊
Tudod, Santa Calata: AM / Intel Clara / Girardelly factory / Levi's Stadium 😊

Nehéz lesz a Cowboys stadiont feldolgozni 9ers fanként, de hiszek az érzelmi érettségedben. 😀 😀 😀
Helmut _Professional drinker
jaaa, mea culpa. azt hittem seattle meccsre van jegyed. akkor rohadjon meg az összes befőtted a spejzban 😀

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
ha eddig ak volt a Szeplőtlen Russ Anyaszentegyház felkent Ispánja Pápája, akkor Zman erős menetben van az Első Lock Szentek Közösségének Ellenpápájának..

😀
Nemzetes és Méltóságos petey
Valahogy időnként mérhetetlenül szórakoztató figurákat sodor ide a szél.... 😊

Más:
Képeld Pít van jegyem a 10 és a 14 hétre! 😊
Rams Bucs
Helmut _Professional drinker
leaglább élőben látod AD hogy fojtogatja az embereiteket 😛
én meg ha meló miatt utazom Dallasba, kénytelen leszek megnézni egy Boys meccset..pfff pasztmek 🤢😀
have fun
Nemzetes és Méltóságos petey
Nem.....

Rams at 49ers (Nov 14)
Bucs at 49ers (Dec 11) 😊
Tudod, Santa Calata: AM / Intel Clara / Girardelly factory / Levi's Stadium 😊

Nehéz lesz a Cowboys stadiont feldolgozni 9ers fanként, de hiszek az érzelmi érettségedben. 😀 😀 😀
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
ha eddig ak volt a Szeplőtlen Russ Anyaszentegyház felkent Ispánja Pápája, akkor Zman erős menetben van az Első Lock Szentek Közösségének Ellenpápájának..

😀
Nemzetes és Méltóságos petey
Valahogy időnként mérhetetlenül szórakoztató figurákat sodor ide a szél.... 😊

Más:
Képeld Pít van jegyem a 10 és a 14 hétre! 😊
Rams Bucs
Helmut _Professional drinker
leaglább élőben látod AD hogy fojtogatja az embereiteket 😛
én meg ha meló miatt utazom Dallasba, kénytelen leszek megnézni egy Boys meccset..pfff pasztmek 🤢😀
have fun

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
ha eddig ak volt a Szeplőtlen Russ Anyaszentegyház felkent Ispánja Pápája, akkor Zman erős menetben van az Első Lock Szentek Közösségének Ellenpápájának..

😀
Nemzetes és Méltóságos petey
Valahogy időnként mérhetetlenül szórakoztató figurákat sodor ide a szél.... 😊

Más:
Képeld Pít van jegyem a 10 és a 14 hétre! 😊
Rams Bucs
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Nem mindenkinek jó,de ... Lock is back ...
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Ámen ! 😁

 youtu.be/JuJP1OG9Y2I
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 707 — Csodabogár
ha eddig ak volt a Szeplőtlen Russ Anyaszentegyház felkent Ispánja Pápája, akkor Zman erős menetben van az Első Lock Szentek Közösségének Ellenpápájának..

😀

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
A defenseben kezdett #48as ugye nem lesz rosteren? Sose láttam ilyen szar lb teljesítményt. Első negyedben minden playben az ő hibája kiatt haladt a Bears. Dublabko a neve v mi

Geno nem volt jó, nullázott 2,5 negyeden át, de senki nem segítette: sok wr drop, sok büntetés (Cross 4 false start... Oké hogy állat pass protector, de ez mi?!) . Ettől függetlenül Lock játék nélkül lépett előrébb

Waldron... Az idei nagy újítás az uptempo? Wow.... A defenseünk a seggén veszi majd a levegőt a sok uptempo 3and out után.

Blair, Josh Jones s páros is kritikán aluli, kezdőknek bírni kell s szezont. Blair mennyire szar volt ezen meccsen jó ég.

Legalább Cross (he levesszük a büntetéseket) mellett Lucas is fasza. Lewis megsérült, de nem súlyos.

Special team. Te jó ég. Egyik legszarabb ST teljesítmény volt. Myers kihagyott FG semmi meglepő
Szar coverage csapat, pont ez hiányzik még ennek a csapatnak a sok punt utáni ingyen yardok az ellenfélnek

Bryant úgy néz ki nickel lesz leginkább, és Coleman hülyére pályázhat, akinek gyenge két meccse volt.


Úgy általánosságban a csapat nem csak kezdő posztokon szar, de depht is nfl sereghajtó.
Hosszú szezon lesz. Akik nem játszottak (DK, Lockett, Penny, Brooks, Adams, Diggs, Burns, Sidney J, Lock?, remélhetőleg dobnak azért sokat ezen a csapaton
braxa88
DK, Lockett játszott. Igaz 3 snappet. Az első 3&out szériában fent voltak…

Nem mintha a Bears valami nagy PO contender lenne, de ez a HOX jelenleg még talán nálunk is szarabbul fest.

Lock megnyerte a kezdő posztot azzal hogy ő nem játszott…Geno tök vakon volt. Persze nem az ő hibája volt minden, de ha ő kezd keserves egy szezon lesz (mondjuk nem tudom Lockal mennyivel lesz jobb…)
Tomcsik
Egy futás egy RB screen meg a Swain drop(tökéletes passprot. és passz volt) Ezt nem vettem játszásnak

Nem nyerte meg, sőt ezzel a buzi coviddal sztem tök messze jutott tőle.
Eddig egy edzése volt a kezdőkkel. Kösz Carroll h nem rotáltad a QBkat...
Most beteg, mire felépül és aztán a 3.presrason meccsen nagyot kell játszania h kezdő legyen
braxa88
Szerintem PC bízik benne (helyesen), értelmetlen Ginoval próbálkozni. Még javulni is fog sokat,csak játszattni kell élesben.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
A defenseben kezdett #48as ugye nem lesz rosteren? Sose láttam ilyen szar lb teljesítményt. Első negyedben minden playben az ő hibája kiatt haladt a Bears. Dublabko a neve v mi

Geno nem volt jó, nullázott 2,5 negyeden át, de senki nem segítette: sok wr drop, sok büntetés (Cross 4 false start... Oké hogy állat pass protector, de ez mi?!) . Ettől függetlenül Lock játék nélkül lépett előrébb

Waldron... Az idei nagy újítás az uptempo? Wow.... A defenseünk a seggén veszi majd a levegőt a sok uptempo 3and out után.

Blair, Josh Jones s páros is kritikán aluli, kezdőknek bírni kell s szezont. Blair mennyire szar volt ezen meccsen jó ég.

Legalább Cross (he levesszük a büntetéseket) mellett Lucas is fasza. Lewis megsérült, de nem súlyos.

Special team. Te jó ég. Egyik legszarabb ST teljesítmény volt. Myers kihagyott FG semmi meglepő
Szar coverage csapat, pont ez hiányzik még ennek a csapatnak a sok punt utáni ingyen yardok az ellenfélnek

Bryant úgy néz ki nickel lesz leginkább, és Coleman hülyére pályázhat, akinek gyenge két meccse volt.


Úgy általánosságban a csapat nem csak kezdő posztokon szar, de depht is nfl sereghajtó.
Hosszú szezon lesz. Akik nem játszottak (DK, Lockett, Penny, Brooks, Adams, Diggs, Burns, Sidney J, Lock?, remélhetőleg dobnak azért sokat ezen a csapaton
braxa88
DK, Lockett játszott. Igaz 3 snappet. Az első 3&out szériában fent voltak…

Nem mintha a Bears valami nagy PO contender lenne, de ez a HOX jelenleg még talán nálunk is szarabbul fest.

Lock megnyerte a kezdő posztot azzal hogy ő nem játszott…Geno tök vakon volt. Persze nem az ő hibája volt minden, de ha ő kezd keserves egy szezon lesz (mondjuk nem tudom Lockal mennyivel lesz jobb…)
Tomcsik
Egy futás egy RB screen meg a Swain drop(tökéletes passprot. és passz volt) Ezt nem vettem játszásnak

Nem nyerte meg, sőt ezzel a buzi coviddal sztem tök messze jutott tőle.
Eddig egy edzése volt a kezdőkkel. Kösz Carroll h nem rotáltad a QBkat...
Most beteg, mire felépül és aztán a 3.presrason meccsen nagyot kell játszania h kezdő legyen
több mint 3 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
A defenseben kezdett #48as ugye nem lesz rosteren? Sose láttam ilyen szar lb teljesítményt. Első negyedben minden playben az ő hibája kiatt haladt a Bears. Dublabko a neve v mi

Geno nem volt jó, nullázott 2,5 negyeden át, de senki nem segítette: sok wr drop, sok büntetés (Cross 4 false start... Oké hogy állat pass protector, de ez mi?!) . Ettől függetlenül Lock játék nélkül lépett előrébb

Waldron... Az idei nagy újítás az uptempo? Wow.... A defenseünk a seggén veszi majd a levegőt a sok uptempo 3and out után.

Blair, Josh Jones s páros is kritikán aluli, kezdőknek bírni kell s szezont. Blair mennyire szar volt ezen meccsen jó ég.

Legalább Cross (he levesszük a büntetéseket) mellett Lucas is fasza. Lewis megsérült, de nem súlyos.

Special team. Te jó ég. Egyik legszarabb ST teljesítmény volt. Myers kihagyott FG semmi meglepő
Szar coverage csapat, pont ez hiányzik még ennek a csapatnak a sok punt utáni ingyen yardok az ellenfélnek

Bryant úgy néz ki nickel lesz leginkább, és Coleman hülyére pályázhat, akinek gyenge két meccse volt.


Úgy általánosságban a csapat nem csak kezdő posztokon szar, de depht is nfl sereghajtó.
Hosszú szezon lesz. Akik nem játszottak (DK, Lockett, Penny, Brooks, Adams, Diggs, Burns, Sidney J, Lock?, remélhetőleg dobnak azért sokat ezen a csapaton
braxa88
DK, Lockett játszott. Igaz 3 snappet. Az első 3&out szériában fent voltak…

Nem mintha a Bears valami nagy PO contender lenne, de ez a HOX jelenleg még talán nálunk is szarabbul fest.

Lock megnyerte a kezdő posztot azzal hogy ő nem játszott…Geno tök vakon volt. Persze nem az ő hibája volt minden, de ha ő kezd keserves egy szezon lesz (mondjuk nem tudom Lockal mennyivel lesz jobb…)

több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsen
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?

Tökömért kell ez a tesztelgetés...
braxa88
Akkor ez most lock covid down, vagy covid lockdown? 😁

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Büntiket elfelejteni, a többi elég király

 twitter.com/PFF/status/1560664679604973568?t=TrSr6dlwBM4Hxf_CLqevPw&s=19
braxa88
Úgy látszik nekünk is lesz egy házi Garett Bollesünk. 😀

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Büntiket elfelejteni, a többi elég király

több mint 3 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
Úgy általánosságban a csapat nem csak kezdő posztokon szar, de depht is nfl sereghajtó.
braxa88
azért Homer és Dallas szerintem elég jók voltak, remélem élesben is kapnak majd lehetőséget.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Legalja. Minden
braxa88
Legalább az onside sikerült 😀
Hanni
Azt már nem láttam 😀
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 732 — Poloska confirmed
Legalja. Minden
braxa88
Legalább az onside sikerült 😀
több mint 3 éve
deyell Las Vegas Raiders 12 864 — Sworn to the Dark
Cross 4 false start... Oké hogy állat pass protector, de ez mi?!
braxa88
az új Khalif Barnes!

built for this shit

több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
A defenseben kezdett #48as ugye nem lesz rosteren? Sose láttam ilyen szar lb teljesítményt. Első negyedben minden playben az ő hibája kiatt haladt a Bears. Dublabko a neve v mi

Geno nem volt jó, nullázott 2,5 negyeden át, de senki nem segítette: sok wr drop, sok büntetés (Cross 4 false start... Oké hogy állat pass protector, de ez mi?!) . Ettől függetlenül Lock játék nélkül lépett előrébb

Waldron... Az idei nagy újítás az uptempo? Wow.... A defenseünk a seggén veszi majd a levegőt a sok uptempo 3and out után.

Blair, Josh Jones s páros is kritikán aluli, kezdőknek bírni kell s szezont. Blair mennyire szar volt ezen meccsen jó ég.

Legalább Cross (he levesszük a büntetéseket) mellett Lucas is fasza. Lewis megsérült, de nem súlyos.

Special team. Te jó ég. Egyik legszarabb ST teljesítmény volt. Myers kihagyott FG semmi meglepő
Szar coverage csapat, pont ez hiányzik még ennek a csapatnak a sok punt utáni ingyen yardok az ellenfélnek

Bryant úgy néz ki nickel lesz leginkább, és Coleman hülyére pályázhat, akinek gyenge két meccse volt.


Úgy általánosságban a csapat nem csak kezdő posztokon szar, de depht is nfl sereghajtó.
Hosszú szezon lesz. Akik nem játszottak (DK, Lockett, Penny, Brooks, Adams, Diggs, Burns, Sidney J, Lock?, remélhetőleg dobnak azért sokat ezen a csapaton