Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 3 éve
Lock elsõ meccsén úgy játszott, mintha évek óta profi volna. Nyugodt, laza volt. Kicsit túl laza is, mint az öreg motorosok. Nem olvasott jól, nyers volt minden téren, de ilyen higgadt újoncot nem sokat láttam. Vártam pár meccset, majd dicsértem lelkesen.Két év múlva: ugyanott tartott. Nem dícsértem, nem lelkesen.

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Még kb annyi, hogy a Dareke Young gyerekben lehet fantázia Látnám a helyet, ahol ő jó lehet, Melton az elején eléggé elkúrta, de az a csávó sem tehetségtelen.Cross - nem mozog rosszul.
Aki Walker miatt aggódik, azt megnyugtatom, egyszerűen nincs még meg az ütem, a szinkron és a lépés. Nagyon nem türelmes, makacs, látszik, hogy mást olvas, mint a fal... Menne a feje után.
Penny, és Lynch ugyanebben a betegségben szenvedett. Walker is kinövi előbb-utóbb.
Marshawn Lynch 2007-ben a Saints ellen debütált egy 10 13-as őrületes derbin, és konkrétan őrületes fosnak látszott, türelmetlen volt, mást olvasott, mint a fal... Akkor úgy tűnt Fred Jackson marad ott a megoldás - Azzal együtt, hogy Fred Jackson egy csodálatos futó volt, hát nem így lett. Lynch is kereste a szinkront, nem találta.
több mint 3 éve
Locknak kell kezdenie. Leszarom ha hibázik, Geno kevés.OL brutál jó volt. Pass protection és futás blokkban is. Steelers cseréket dominálta a kezdő OL, kezdőket is igy kell majd.
Dallasnak be kellene már előznie Homert, sokkal jobb. Walker az egyetlen RB aki nem tetszett.
Young steal lehet
Defense. Hát ezek a missed tacklek..vicc. de ezen a kezdők majd javítanak. Sok a változás a felállásban, koncepcióban.
Kicsit már túl agresszív is lesz ez.
LB depth nincs
Woolen jó lehet előbb utóbb, míg Bryantet már lehet első héten kezdetném nickelként. Pickens megverte de ott volt rajta, a wr nagy sztár lesz.
Mafe király. DL-lel nem lesz gond.
több mint 3 éve
Ja.... Most nem részletezném Genot és Lockot sem, mert saját jogon balfaszok. Geno egyszerűen csak nem elég tehetséges (átlátszó, unalmas, ütemtelen), Lock meg flegma, pedig Lockban lenne kakaó.szerintrm minden várakozást alatt elvitorlázgat a csapat a Steelers ellen.mit akarsz, Lock HOF meccset nyom 😀
Olyan, mit amikor valaki a PS 3--t PS 5re cseréli, és gondolja a kezében van még a Madden 2006 mágia.... és a Madden 22 ben valahogy nem működik a korábbi nyerő taktika.....
Helmut _Professional drinker
Nemzetes és Méltóságos petey
A védelem sehol sem tart. Ugyanott tartunk, ahol évvek óta, egyszerűen ezt a rendszert ha zsenikkel töltöd fel, akiknek van agyuk, akkor pazar - nem fojtja meg őket. Ha ezt a rendszet átlagos srácokkal töltöd fel, akkor szétesik.
a legnagyobb bohóc verseny tegnapi győztese a 42-es aki megalkotta, az előrehozott, késleltetett blitz és egyben missread fogalmát.
A másik nagy invenció, egyben új támadófegyverünk az "elesős fake handoff", ami annyira hiteles, hogy mindenki beszopja.
több mint 3 éve
szerintrm minden várakozást alatt elvitorlázgat a csapat a Steelers ellen.mit akarsz, Lock HOF meccset nyom 😀
Olyan, mit amikor valaki a PS 3--t PS 5re cseréli, és gondolja a kezében van még a Madden 2006 mágia.... és a Madden 22 ben valahogy nem működik a korábbi nyerő taktika.....
Helmut _Professional drinker
több mint 3 éve
szerintrm minden várakozást alatt elvitorlázgat a csapat a Steelers ellen.Olyan, mit amikor valaki a PS 3--t PS 5re cseréli, és gondolja a kezében van még a Madden 2006 mágia.... és a Madden 22 ben valahogy nem működik a korábbi nyerő taktika.....
több mint 3 éve
1. E 2. B
3. D
4. D
5. C
6. A
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 3 éve
BB
E
C
C és az F között nem tudok dönteni 😀
H
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Sziasztok!Vasárnap előtt lesz már elég értékelhető adat.
Mindenkinek nagyon nagyon szépen köszönöm a véleményét. Ha van kedvetek, lesz ilyen még több alkalommal, mondjuk attól függ, hogy a kollegák mennyire érnek rá..
Helmut:
1.c
2.d
3.a
4.a
5.e, a
6.g
több mint 3 éve
1. b2. d
3. c
4. b
5. c
6. d
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Szép Napot!1. b
2. d
3. c, de remélem e lesz
4. e
5. Broncos? Nem is tudtam, hogy van ilyen csapat.
6. b
Go Hawks!
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 3 éve
1: c (vagy b)2:d
3:b (vagy c)
4:b
5:a
6:d
A szezon nagyjából már most kuka, de én javíthatatlan vagyok, a héten kaptam a páromtól egy Hox zászlót, csak mert a HFL döntőn nem volt az árusoknál, én meg valószínűleg igen bánatos kutyatekintetet villanthattam. Szóval legyen bármi, ez nekem egy nyugisabb szezonnak néz ki, minimális elvárásokkal. Na de hogy PC mindent túlél, az nem kérdés.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
1/d2/d
3/b
4/e
5/g
6/d, g
Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 3 éve
....no akkor szezon előtti:Az én válaszaimat szerintem betűkódok nélkül is tudod. 😊
Visszatért a belső körünk, és a 22 fős hawx brigád, 4 szakpszichológusa feltette a kérdéseit. Azért lett belőle hagyomány, mert mind a két évben parádésan működött.
A KÉRDŐÍV FREE FOR ALL- nemcsak Hox fanoknak!!!
Helmut _Professional drinker
több mint 3 éve
....no akkor szezon előtti: 
Visszatért a belső körünk, és a 22 fős hawx brigád, 4 szakpszichológusa feltette a kérdéseit. Azért lett belőle hagyomány, mert mind a két évben parádésan működött.
A KÉRDŐÍV FREE FOR ALL- nemcsak Hox fanoknak!!!
Szabályváltozás, tavaly óta: 6 kérdés -minden kérdésre kell válaszolni-de max. 9 válasz megedett. Ha nem akarod felvállalni, akkor jöhet priviben, de azerintem állj bele. 😊
1.) Érdekes e az idei szezon eredménye?
a.) Igen- ezt a sportot pontra játszák.
b.) Igen- fontos az eredmény ez egy új csapat, és kell, hogy látszódjon a fejlődés függetlenül attól hogy a jelenlegi rezsim meddig van hatalmon
c.) Igen- ez egy új csapat, és nem igaz, hogy nyomorult minden eresztékében, többre hivatott, mint a legtöbben gondolják.
d.) Igen is meg nem is - all hell breaks loose- 2-15 - 1/1- bukjanak Carrollék!
e.) Nem- all hell breaks loose- 4-13 ...az meg minek inkább ússzunk rá az 1/3-ig pozira
2.Ki lesz a kezdő Hox QB?
a.) a másik
b.) Geno
c.) egy harmadik
d.) több kezdő is lesz a szezon során
3.) Túl éli-e Carroll a szezont, hogy befejezhesse jövőre a rebuildet?
a.) Igen- szar lesz, de Carroll mindent is túlél... (és a végén megszerzi a tulajdonosi jogokat).
b.) Igen - elég jó lett a draft, ez most jó iránynak tűnik, lesz elég creditje, csinálja végig.
c.) Igen -Carroll még mindig zsugás, valamit kitalál, nem lesz ez a szezon akkora fos, jövőre hoz alkalmas QB-t. 2023 =How the West was won!!!
d.) Nem - szar lesz a szezon, és Carrollnak menni kell
e.) Bianco -Nem - új tulajdonos jön, és új csapattal akar dolgozni.
4.) Wilson elvesztésével szerinted 2-3 éves távon nyer a csapat, vagy vesztett?
a.) Vesztett - nem fogunk találni hozzá hasonló képességű irányítót, 2-3 éven belül.
b.) Vesztett - egyrészt nehéz lesz megfelelő QB-t találni, másrészt a személyisége is hiányozni fog, nem lesz csábító állomás Seattle gyűrű vadászoknak (értve olvas, nem röhög) .
c.) Vesztett - kevés volt az ellenérték, és elherdáltuk -elherdáljuk azt is
d.) Nyert - Wilson nem volt már jó, vagy annyival jobb, amennyivel többet elvitt a keretből.
e.) Nyert- Wilson nagyon rágörcsölt erre a gyűrű, meg az "1. fekete tulajdonos", meg selfbrand témára. Ez agyonnyomta őt, és nem volt összeegyeztethető Carroll elképzeléseivel. Nem volt ez jó - ő is képessége alatt játszott.
f.) Nyert- Wilson nem volt nagyon jó, és nem tud megújulni (itt legalábbis , 2-3 éven belül fogunk találni megoldást.
5 Broncos -Seahawks érzelmi töltet:
a.) Nincs bajom a Broncossal (az már rég volt), de súlyosbítva Wilsonnal ...hát nagyon röhögnék, ha megvernénk őket.
b.) Broncos eleve fixáció + Wilson ....kössük őket harci szekér mögé...
c.) Leszarom a Broncost is meg Wilsont is. Ez csak egy meccs, amelyet meg kell nyerni.
d.) Leszarom a Broncost is meg Wilsont is. Ez csak egy meccs, amelyet el kell veszíteni.
e.) Broncos mostantól Seattle fiókcsapat - hajrá Wilson nyerj sokat!
f.) 3>Seattle - mindenről a Seahawks tehet, ezt be is bizonyíthatja Wilson rögtön pont a Hox ellen.
g.) Broncos megtanulja, mit jelent az hogy egy irányítót nem lehet megvédeni.
h.) Hajrá Broncos!!!!!!!!
6.) Szezon meglepetése:
a.) Az OL magára talál -látszik majd a tehetség és a munka.
b.) Nem lesz ligaalja a passzjáték. Nem lesz krízis QB oldalon. QB odapasszolja és DK-Lockett mögélép és "répa, retek, mogyoró".
c.) Liga alsó harmada lesz a passzjáték, de lesz annyira domináns a futójáték, hogy fogunk tudni haladni, és pontokat feltenni.
d.) O playhívás masszívan futás alapú lesz, de diverzifikáltabb, érdekesebb lesz a passzjáték.
e.) A korábbiaknál sűrűbben lesznek high risk high reward alapon trükkök.
f.) Tavalyhoz képest gyorasbban fogunk támadni.
g.) Érzéki csalódás, hogy nincs LB sor a D kellemetlen, és szúrós lesz. Nem lesznek kiegyensúlyozottan nagyon jók, de lesznek nagy játékok.
h.) Érzéki csalódás, hogy nincs LB sor a D megbízható lesz. fegyelmezettek lesznek, nem lesznek elkúrások... viszonylag kevés lesz a nagy játék.
i.) Specialis egységnek lesznek fontos momentumai, masszívan kisegíti majd a csapatot.
több mint 3 éve
5 év QB limbo tapasztalata azt mondatja velem, hogy ha ezen a ponton nem egyértelmű, hogy Lock lesz a kezdő QB, akkor majdnem mindegy ki lesz...Persze biztos tanulja még a rendszert és napról-napra magabiztosabb benne, de ha végül le is győzi Geno Smith-t, akkor se arról lesz szó az eddigiek alapján, hogy akkora upgrade hozzá képest, ami pedig nem sok jót sejttet.
Kicsit remél(t)em hogy itt majd sikeres(ebb) lesz
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 3 éve
Aha.... az jó lesz. Nem tudom készen állok e a Lock egyház eljövetelére!?Saját forrás 😄 Ha már "kuka szezon " akkor élesbe kell tesztelni Lockot. Ha belejön ,és javul akkor fasza,és jól jártunk vele.Meg a következő draftról sok mindent lehet majd erősíteni mindenhová. Ha nem jön be akkor tovább kell lépni,és 23-ban jöhet egy új QB. Volt két rövid videó fent valahol,az első csapattal vezetett drive-ot,az szerintem nem volt gyalázatos,sőt!Lock a a kezdő QB,és nem 1/1-ért megyünk ! Csak pozitívan emberek !Forrás?! Múlt héten még geno kezdett a lapok szerint.
Zman77
Helmut _Professional drinker
Zman77
több mint 3 éve
Szerintem meg Kenneth Walker lesz a kezdő 😊Én is ezt olvastam, ezen a héten meg azt, hogy Lock jobb számokat hoz. Tippre nyílt verseny lesz az előszezonban, de lehet, hogy a szezon elején is, az biztos, hogy egyikőjük sem kiemelkedő a másikhoz képest.Lock a a kezdő QB,és nem 1/1-ért megyünk ! Csak pozitívan emberek !Forrás?! Múlt héten még geno kezdett a lapok szerint.
Zman77
Helmut _Professional drinker
peet_24