Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 3 éve
A HFL döntőn feltűnt hogy megszaporodtak a Denver szurkolók az utóbbi időben. Gyanítom ebben RW lehet a fő ludas.Hát, akiket én ott láttam, a többsége Peyton Manningnek öltözött, szóval azért ebben annyira nem vagyok biztos, de nyilván segít, hogy megint van irányító 😊
garrett27

több mint 3 éve
A HFL döntőn feltűnt hogy megszaporodtak a Denver szurkolók az utóbbi időben. Gyanítom ebben RW lehet a fő ludas.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Seahawks szezonbeharangozó by Höri.Megsuvegelendo Hori, hogy ilyen szinten lekutat minden csapatot. Gyakorlatilag 1-2 pontatlansagot leszamitva, insider szinten beszel a Seahawksrol, gondolom a tobbi csapatnal is hasonloan kepbe hozta magat.
www.youtube.com/watch?v=uRBEr93zogw
iktriad
Viszont egy jotanacs: Alulrol felfele nezo, 15 eves telefon kamerajaval videot csinalni manapsag mar nem OK. Egy twitch streaming oldalt megnyitsz, random 5-10 nezovel rendelkezo stremereknek teljesen rendben van a vilagitas/kepminoseg, budgetbol, ebben a videoban meg minden masodik masodpercben fenyar onti el a kepet. Plusz ugye akkor a roppant elonytelen es zavaro kameraszog. Hori stilusa olyan amilyen, aki szereti szereti, aki nem, nem, de ezen a technikai hatteren kb 15 ezer forintbol merfoldekkel lehetne javitani, nem ertem hogyan nem zavarja ez az igenytelenseg, amikor a tartalma meg siman felveszi a verseny az amator/fel-profi amerikai nfl youtube csatornakkal.
több mint 3 éve
10 órától megy a jegyértékesítés a müncheni meccsre:www.ticketmaster.de/event/nfl-munich-game-seattle-seahawks-tampa-bay-buccaneers-tickets/467425
több mint 3 éve
Cody Bartont kihagyni? Pfff...
több mint 3 éve
Largent, Jones, Easley, Wagner előtte van simán..... akármelyik állandó ki a Legion of Boomból--- korukban posztjuk vitathatatlan legnagyobbjai...
Sebii
Nem megy ez neked AK, ne is nagyon told túl szerintem....
majd januárban az 1. 3 meccs után 😀 😀 😀
Amúgy meg Greatest Seahawk of all time is....
| ...Paul Allen... |
több mint 3 éve
Largent, Jones, Easley, Wagner előtte van simán.
több mint 3 éve
Kommentár nélkül:Jo eg, ez a lista vicc. Walter Jones.
akdestroyer
több mint 3 éve
Elgondolkodtatót írt ma az FK:fuzovelkifele.com/2022/07/az-idei-evtol-mar-nem-heinz-fieldnek-hivjak-a-steelers-otthonat/
Nem rólunk szól, és egyáltalán nem irtak hülyeséget, csak megcsapott az idő múlása. Az ominózus mondat az alábbi:
"Mindig nehéz megszokni egy új stadionnevet egy ikonikus régi helyett (lásd Lumen Field a CenturyLink Field helyett)"
Csak azért ídézem, mert én már a Century Linket is alig akartam megtanulni. Én akkor kezdtem követni, a csapatot, amikor pont átadták a stadiont, és 1-2 évig nem volt támogató, aztán bevésődött a Qwest field. Fura azt olvasni, hogy Century Link mint ikonikus név, pedig ha belegondolunk, Century link alatt volt ez az a stadion, ahova kikapni jártak a csapatok.
Szóval jogos.
több mint 3 éve
Busszal esh lehetségesh:NFL München - Belépőjegy és utazás
Figyelem Oh, ne! Nincs engedélyezve a JavaScript!JavaScript nélkül nem használható az oldal és nincs lehetőség jegyet vásárolni. Autóbuszos utazás, szállás és belépőjegy a 2022-es müncheni NFL mérkőzésre. Seattle Seahawks - Tampa Bay Buccaneers. 50 db jegyet kínálunk, csak a komplett szolgáltatási csomagban. Külön belépőjegyet nem árusítunk!
több mint 3 éve
kisvasúttal! 😀Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄Felcsút Turuls 😂A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429
Nemzetes és Méltóságos petey
empty taxi
Zman77
garrett27
több mint 3 éve
Ja az király, idén én is gyalog megyek a müncheni meccsre 😀 😀 😀Gyalog ha kell ! Ez nem lenne távolság 😀Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄Felcsút Turuls 😂A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429
Nemzetes és Méltóságos petey
empty taxi
Zman77
garrett27
Zman77
több mint 3 éve
Gyalog ha kell ! Ez nem lenne távolság 😀Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄Felcsút Turuls 😂A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429
Nemzetes és Méltóságos petey
empty taxi
Zman77
garrett27
több mint 3 éve
Vonattal Seahawks meccsre! Az mekkora lenne. Csak hát a MÁV meg a vágányzár....... A Geno-Lock duóért felülni a k..va drága honi vasútra 40 fokban. Na oda kellene elhivatottság.Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄Felcsút Turuls 😂A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429
Nemzetes és Méltóságos petey
empty taxi
Zman77
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 3 éve
Bánja a f...om,legalább sok hazai mérkőzésre lehetne járni 😄Felcsút Turuls 😂A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429
Nemzetes és Méltóságos petey
empty taxi
több mint 3 éve
Felcsút Turuls 😂A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429
Nemzetes és Méltóságos petey

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
Fantomas0429
több mint 3 éve
A fuzovel kifele cikkben az allt hogyha 2023 majus elott adnak tul a csapaton ugy 10% ot kell washington allamnak fizetni a stadion miatt ugyhogy valoszinuleg (szerintem) ahogy ez az idoszak lejar tovabb adnak a csapaton.
több mint 3 éve
www.espn.com/nfl/story/_/id/34197912/jody-allen-seattle-seahawks-portland-trail-blazers-not-sale-yet-eventually-beValoszinuleg oszinte nyilatkzoat volt. El akarjak majd adni, hogy jotekony celokra forditsak PA vagyonat, ahogyan azt meghagyta, de jelenleg nem targyalnak senkivel es valoban egy frencsajz eladasa idoigenyes folyamat (habar kozel sem 10-20 ev, mint ahogyan irja).
vajon mi lehet a mesterterv??!
Helmut the Dystopian Ride
Szerintem 2-3 ev es uj tulaj johet.
több mint 3 éve
www.espn.com/nfl/story/_/id/34197912/jody-allen-seattle-seahawks-portland-trail-blazers-not-sale-yet-eventually-bevajon mi lehet a mesterterv??!
több mint 3 éve
De az allegória gyrosost említ. 😛Pedig az elmúlt évek ehetetlen rágós-szara után egy jó gyros... hmmm de jó is lenne! 😊Gyros? Hazaarulo! Egy jo porkolt lenne jo! 😀
Helmut the Dystopian Ride
ulpianus