Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 3 éve
Saját forrás 😄 Ha már "kuka szezon " akkor élesbe kell tesztelni Lockot. Ha belejön ,és javul akkor fasza,és jól jártunk vele.Meg a következő draftról sok mindent lehet majd erősíteni mindenhová. Ha nem jön be akkor tovább kell lépni,és 23-ban jöhet egy új QB. Volt két rövid videó fent valahol,az első csapattal vezetett drive-ot,az szerintem nem volt gyalázatos,sőt!Lock a a kezdő QB,és nem 1/1-ért megyünk ! Csak pozitívan emberek !Forrás?! Múlt héten még geno kezdett a lapok szerint.
Zman77
Helmut _Professional drinker
több mint 3 éve
Én is ezt olvastam, ezen a héten meg azt, hogy Lock jobb számokat hoz. Tippre nyílt verseny lesz az előszezonban, de lehet, hogy a szezon elején is, az biztos, hogy egyikőjük sem kiemelkedő a másikhoz képest.Lock a a kezdő QB,és nem 1/1-ért megyünk ! Csak pozitívan emberek !Forrás?! Múlt héten még geno kezdett a lapok szerint.
Zman77
Helmut _Professional drinker
több mint 3 éve
Lock a a kezdő QB,és nem 1/1-ért megyünk ! Csak pozitívan emberek !Forrás?! Múlt héten még geno kezdett a lapok szerint.
Zman77
több mint 3 éve
Semmi edzőtábori hír/pletyka? Lehengerlő és újszerű már az offense?Woolenről azt mondják, hogy jó
funkyparduc
Walker hasít
Wilson nem eladó,
jah ez régi... (bocs, még túl korai?)
Nem értek eléggé hozzá, nekem túl sok az ismeretlen. Ha Lock értékelhető számokat hoz a D első csapat ellen, az mit jelent? Valamennyire életképes Qb? Kisegítik az elkapók? Jó a rendszer? Rossz rendszer ellenére értékelhető? Annyira gané a D#, hogy még Lock is irányítónak tűnik ellenük? Tudjuk egyáltalán, hogy ki alkotja pl a végleges CB sort? Van már valamilyen D# rendszerünk? (amit láttam, az megint 10 yardra felállás a WR-től, az nem tetszett...). Nyilatkozat szinten a szokásos, mienk a Lombardi, a szezon csak formalitás.
több mint 3 éve
Lock a a kezdő QB,és nem 1/1-ért megyünk ! Csak pozitívan emberek !
több mint 3 éve
Rendkívüli szeretettel ajánlom szakmai elemzés helyett Babits- Húsvét előtt című versét. Megvilágító erejű. Minden kúrzus megtalálja a saját maga számára fontos aktuális mondatokat.Semmi edzőtábori hír/pletyka? Lehengerlő és újszerű már az offense?Szerintem mindenki elfogadta, hogy keményen harcban leszünk.... az 1/1ért
funkyparduc
Hanni a parasztfelkelő
Nekünk is békességet nyújt.
több mint 3 éve
Semmi edzőtábori hír/pletyka? Lehengerlő és újszerű már az offense?Szerintem mindenki elfogadta, hogy keményen harcban leszünk.... az 1/1ért
funkyparduc
több mint 3 éve
Semmi edzőtábori hír/pletyka? Lehengerlő és újszerű már az offense?
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Jogos,igazad van! De 😀 Tom Brady sem dobálgatott Wilsoni mélységeket,és mégis ...Azon kivul, hogy ertelemszeruen edzos promo video amit a csapat toltott fel es nyilvan kedvezo szinben tunteti fel Lockot, ez kb. Egy screen pass tavolsaga. Ezt meg en is megdobom neked pontosan 😀Akár Lock .Another WR deal. #seahawks https://t.co/E5b5gpXFq9
— John McMullen (@JFMcMullen) July 28, 2022
No de ki fog labdát dobálni legalább 50 centis közelésbe 😛? 😉
dande2
www.facebook.com/Seahawks/videos/585311283201292
Zman77
Ha mar az abszolut irrelevans edzoi anyagbol indulunk ki, legutobbi edzest ugy kezdte Drew, hogy a wide open deep elkapot nem tudta beloni.
undisputedly
több mint 3 éve
több mint 3 éve
Another WR deal. #seahawks https://t.co/E5b5gpXFq9
— John McMullen (@JFMcMullen) July 28, 2022
Közben az NFL.comon: The 24-year-old Metcalf is now under contract with the Seahawks through 2025, when he'll be only 27 and in line for his third contract.
Mondjuk a hároméves hosszabbítással (minimum) a 2025-ös idény végéig lesz a csapat tagja, és mivel 97-es születésű, így 2026 elején aligha lesz 27 éves, de ahogy nézem az NFL-insidereknél ez nem feltétlenül probléma.
Igaz, Scheftert az sem zavarta, hogy Metcalf még sosem volt szabadügynök, így nehéz lenne 27 évesen megint annak lennie, szóval azért van itt baj.

több mint 3 éve
Jo-jo, erzem a szurkalodast. Lehet, hogy egy kis koltoi tulzas volt, de akkor maradjunk annyiban, hogy egy atlag egyetemi QB megdobja ezt 10-bol 9x, szoval nem kell elajulni. Amugy is Geno az elsoszamu egyelore, ez mindent elarul Lockrol.Azon kivul, hogy ertelemszeruen edzos promo video amit a csapat toltott fel es nyilvan kedvezo szinben tunteti fel Lockot, ez kb. Egy screen pass tavolsaga. Ezt meg en is megdobom neked pontosan 😀Link? 😀
Ha mar az abszolut irrelevans edzoi anyagbol indulunk ki, legutobbi edzest ugy kezdte Drew, hogy a wide open deep elkapot nem tudta beloni.
undisputedly
Hanni a parasztfelkelő
több mint 3 éve
Azon kivul, hogy ertelemszeruen edzos promo video amit a csapat toltott fel es nyilvan kedvezo szinben tunteti fel Lockot, ez kb. Egy screen pass tavolsaga. Ezt meg en is megdobom neked pontosan 😀Link? 😀
Ha mar az abszolut irrelevans edzoi anyagbol indulunk ki, legutobbi edzest ugy kezdte Drew, hogy a wide open deep elkapot nem tudta beloni.
undisputedly
több mint 3 éve
Azon kivul, hogy ertelemszeruen edzos promo video amit a csapat toltott fel es nyilvan kedvezo szinben tunteti fel Lockot, ez kb. Egy screen pass tavolsaga. Ezt meg en is megdobom neked pontosan 😀Akár Lock .Another WR deal. #seahawks https://t.co/E5b5gpXFq9
— John McMullen (@JFMcMullen) July 28, 2022
No de ki fog labdát dobálni legalább 50 centis közelésbe 😛? 😉
dande2
www.facebook.com/Seahawks/videos/585311283201292
Zman77
Ha mar az abszolut irrelevans edzoi anyagbol indulunk ki, legutobbi edzest ugy kezdte Drew, hogy a wide open deep elkapot nem tudta beloni.
több mint 3 éve
DK Metcalf wide open downfield
— Annie Agar (@AnnieAgar) July 28, 2022
Drew lock: pic.twitter.com/RcpOOKIC4Y
több mint 3 éve
Akár Lock .Another WR deal. #seahawks https://t.co/E5b5gpXFq9
— John McMullen (@JFMcMullen) July 28, 2022
No de ki fog labdát dobálni legalább 50 centis közelésbe 😛? 😉
dande2
több mint 3 éve
Another WR deal. #seahawks https://t.co/E5b5gpXFq9
— John McMullen (@JFMcMullen) July 28, 2022
No de ki fog labdát dobálni legalább 50 centis közelésbe 😛? 😉
több mint 3 éve
Wright pedig tolunk vonul vissza:Olyan tisztetet kap most a csapattól ami kijárt volna Thomas, Sherman, Wilson stbek is. De nekik nem volt Seahawks az első. KJt most jobban tisztelem mint bármikor. Többet kellett volna kapnia de a többi sztár fényesebb volt a közbeszédben.
www.nfl.com/news/k-j-wright-signs-one-day-contract-to-retire-with-seahawks
undisputedly
több mint 3 éve
Wright pedig tolunk vonul vissza:több mint 3 éve
Avril és Chancellor után Carson 😕Szomorú.
Walker draft meg ugye minek
több mint 3 éve
több mint 3 éve
Chris Carson nyaksérülése miatt visszavonul.
több mint 3 éve
Nem 100 százalékig értem,de ez izgalmas,és jó érzést kellt.Főleg PC személye miatt,hogy nem ment el az esze. Wagnerről is van egy,két mondat,ami helyre teszi ( ... ahogy csinálták azt nem ! ) az elengedését.www.si.com/nfl/seahawks/news/seahawks-new-cleo-coverage-part-2-successful-2021-application
több mint 3 éve
A HFL döntőn feltűnt hogy megszaporodtak a Denver szurkolók az utóbbi időben. Gyanítom ebben RW lehet a fő ludas.Szerintem meg nem szaporodtak meg eléggé így sem... 😀
garrett27
több mint 3 éve
A HFL döntőn feltűnt hogy megszaporodtak a Denver szurkolók az utóbbi időben. Gyanítom ebben RW lehet a fő ludas.Azok még a régi Cutler mezek 😄
garrett27
