Seattle Seahawks
62 feliratkozó
több mint 3 éve
Legalja. MindenCsak nem a hajnali előszezon meccs? Nem sok jót olvastam róla...
braxa88
több mint 3 éve
Legalja. Minden
több mint 3 éve
Ezt én nem értem, miért baj hogy mégis Geno kezd?A tavalyi év közben (a beugrása után) meghallgattam párszor, hogy van olyan jó mint RW, és vele is ellennénk minimum AZON a szinten.
Én kíváncsian várom hogy kezdjen. Karácsonyról maradt egy csomó üveg bontatlan Hubi.
több mint 3 éve
Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsenAranykomment! 😊 😊 😊
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?
Tökömért kell ez a tesztelgetés...
braxa88
több mint 3 éve
A QB1 egyébként sem szokott nagyon játszani az előszezonban 😀 Geno nem hiszem,hogy többet tud mutatni az eddigieknél,nem hinném,hogy kijátszaná Lockot. Meg ezek szerint Carollnak szorosabb a kapcsolata Lockal,biztos tőle kapta el 😀Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsenRégi Dakota közmondás, ha nem tesztelsz, nem vagy covidos…én se értem mi a szart tesztelgetnek egy nátha miatt…
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?
Tökömért kell ez a tesztelgetés...
braxa88
Klaci79
több mint 3 éve
Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsenRégi Dakota közmondás, ha nem tesztelsz, nem vagy covidos…én se értem mi a szart tesztelgetnek egy nátha miatt…
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?
Tökömért kell ez a tesztelgetés...
braxa88
több mint 3 éve
LUCASFILM"Réges régen egy messzi-messzi galaxisban…"
ᴘɪᴄᴋ 'ᴇᴍ ᴜᴘ
— Seattle Seahawks (@Seahawks) August 16, 2022
ᴘᴜᴛ 'ᴇᴍ ᴅᴏᴡɴ
Abe Lucas handled business in his first @NFL game 😤 pic.twitter.com/JUBsNArdUH
több mint 3 éve
Meg egy kis pénzt is megspórolt ! ...rágóra 😀Mert egy nagyon szar DBt elcserélt? Öreg bolond."remek" trade.Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀
Helmut _Professional drinker
funkyparduc
braxa88
több mint 3 éve
Mert egy nagyon szar DBt elcserélt? Öreg bolond."remek" trade.Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀
Helmut _Professional drinker
funkyparduc
több mint 3 éve
Nem! Mindig is bolond volt, csak régebben látványosan működött a káosz. Arcega bent volt a notezsben -gondolom 19-ben elvitték előlünk... 😊 kap egy esélyt."remek" trade.Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀
Helmut _Professional drinker
funkyparduc
Amadi nem volt jó, és ezért volt fent 1000+ snapet a pályán... Most akkor mit mond el a csapatról, hogy Amadi ennyit játszott az utóbbi 2 évben. Mindegy!
több mint 3 éve
"remek" trade.Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀
Helmut _Professional drinker
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
"remek" trade.
több mint 3 éve
Néhány bejegyzés volt is róla az üzeneted előtt😊Igen?Amadi el! Hála az égnekJJ Arcega-Whiteside
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
Zman77
braxa88

több mint 3 éve
section215.com/2022/08/15/philadelphia-eagles-rumor-jjaw-gone/?fbclid=IwAR1jvoDeJKrj6bUnZnA3N_9tc5yiRGNxz6m_Bameb9anN2P6aaKab7pyJXsIgen?Amadi el! Hála az égnekJJ Arcega-Whiteside
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
Zman77
braxa88
több mint 3 éve
Igen?Amadi el! Hála az égnekJJ Arcega-Whiteside
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
Zman77
több mint 3 éve
Amadi el! Hála az égnekJJ Arcega-Whiteside
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
több mint 3 éve
Cseréltetek az Eaglesszel. Arcega-Whiteside a fedélzeten.Akkor a 2019-es 2/64 mellé megjött a 2/57 is, micsoda sor lesz itt😊)
Trade! The #Eagles are sending WR J.J. Arcega-Whiteside to the #Seahawks for DB Ugo Amadi, per sources.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) August 15, 2022
iktriad

több mint 3 éve
Cseréltetek az Eaglesszel. Arcega-Whiteside a fedélzeten.Trade! The #Eagles are sending WR J.J. Arcega-Whiteside to the #Seahawks for DB Ugo Amadi, per sources.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) August 15, 2022
több mint 3 éve
Hát de ő sem tudta 2x ugyanabba az ablakba bedobni a labdát. amikor volt olyan elkapója, aki hajlandó volt ezzel együttélni, és meg tudta oldani, akkor parádés volt, Amikor meg nem volt éppen olyan elkapója, akinek 360 fokban mozgott a szeme és a törzse, és tudott kicsit lassítani a tempón, vagy éppen gyorsítani, vagy fél méterrel megtoldani testből akkor nem ment annyira.CUtler azért egy karakter volt, Kimi Raikkönnen titkolt tesója. 😀Lock elsõ meccsén úgy játszott, mintha évek óta profi volna. Nyugodt, laza volt. Kicsit túl laza is, mint az öreg motorosok. Nem olvasott jól, nyers volt minden téren, de ilyen higgadt újoncot nem sokat láttam. Vártam pár meccset, majd dicsértem lelkesen.Cutler 😊
Két év múlva: ugyanott tartott. Nem dícsértem, nem lelkesen.
ulpianus
Helmut _Professional drinker
Nemzetes és Méltóságos petey
Jay ilyen volt így kellett szeretni - Volt kedve éppen motivált volt, mindent meg tudott csinálni /nem volt kedve /nem érdekelte.... akkor nem.
Pass pct 58-66% és az előbbi nem a rookie szezon volt.
Az összes teljesítményprogramozási kutatás úgy kezdődik, hogy amíg ez az állapot nem változik, addig ezekkel a srácokkal nem nagyon lehet kezdeni semmit,
Ezzel még várjunk Lock esetében, de ki fog derülni.
több mint 3 éve
CUtler azért egy karakter volt, Kimi Raikkönnen titkolt tesója. 😀Lock elsõ meccsén úgy játszott, mintha évek óta profi volna. Nyugodt, laza volt. Kicsit túl laza is, mint az öreg motorosok. Nem olvasott jól, nyers volt minden téren, de ilyen higgadt újoncot nem sokat láttam. Vártam pár meccset, majd dicsértem lelkesen.Cutler 😊
Két év múlva: ugyanott tartott. Nem dícsértem, nem lelkesen.
ulpianus
Helmut _Professional drinker
több mint 3 éve
Lock elsõ meccsén úgy játszott, mintha évek óta profi volna. Nyugodt, laza volt. Kicsit túl laza is, mint az öreg motorosok. Nem olvasott jól, nyers volt minden téren, de ilyen higgadt újoncot nem sokat láttam. Vártam pár meccset, majd dicsértem lelkesen.Cutler 😊
Két év múlva: ugyanott tartott. Nem dícsértem, nem lelkesen.
ulpianus
több mint 3 éve
Lock for President ! Nem hibátlan a srác,de játszatni kell őt,és nem szabadna lecserélni,ha hibázik.Első 5-6 meccsig csak őt küldeném fel,szerintem jobb lesz még,ha érzi a bizalmat. Lock,Fant,Young hármas elég jól néz ki.Ha még jön DK,Lockett,és még a futás is beindul .... elég izgalmas. A védelem ha a rutinos kezdők visszajönnek,akkor összeszedettebben fog kinézni,és biztatóan jónak ígérkezik. OL,meg egy álom ,punk-tum 😀