Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Seattle Seahawks

62 feliratkozó

több mint 3 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 453
Legalja. Minden
braxa88
Csak nem a hajnali előszezon meccs? Nem sok jót olvastam róla...
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Legalja. Minden
több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 916
Ezt én nem értem, miért baj hogy mégis Geno kezd?
A tavalyi év közben (a beugrása után) meghallgattam párszor, hogy van olyan jó mint RW, és vele is ellennénk minimum AZON a szinten.
Én kíváncsian várom hogy kezdjen. Karácsonyról maradt egy csomó üveg bontatlan Hubi.

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsen
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?

Tökömért kell ez a tesztelgetés...
braxa88
Aranykomment! 😊 😊 😊
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsen
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?

Tökömért kell ez a tesztelgetés...
braxa88
Régi Dakota közmondás, ha nem tesztelsz, nem vagy covidos…én se értem mi a szart tesztelgetnek egy nátha miatt…
Klaci79
A QB1 egyébként sem szokott nagyon játszani az előszezonban 😀 Geno nem hiszem,hogy többet tud mutatni az eddigieknél,nem hinném,hogy kijátszaná Lockot. Meg ezek szerint Carollnak szorosabb a kapcsolata Lockal,biztos tőle kapta el 😀
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsen
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?

Tökömért kell ez a tesztelgetés...
braxa88
Régi Dakota közmondás, ha nem tesztelsz, nem vagy covidos…én se értem mi a szart tesztelgetnek egy nátha miatt…
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Lock covid, igy nem játszik a kövi meccsen
Ezzel eldőlt h Geno a kezdő?

Tökömért kell ez a tesztelgetés...

Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
LUCASFILM

"Réges régen egy messzi-messzi galaxisban…"

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
"remek" trade.
Helmut _Professional drinker
Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀
funkyparduc
Mert egy nagyon szar DBt elcserélt? Öreg bolond.
braxa88
Meg egy kis pénzt is megspórolt ! ...rágóra 😀
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
"remek" trade.
Helmut _Professional drinker
Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀
funkyparduc
Mert egy nagyon szar DBt elcserélt? Öreg bolond.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
"remek" trade.
Helmut _Professional drinker
Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀
funkyparduc
Nem! Mindig is bolond volt, csak régebben látványosan működött a káosz. Arcega bent volt a notezsben -gondolom 19-ben elvitték előlünk... 😊 kap egy esélyt.

Amadi nem volt jó, és ezért volt fent 1000+ snapet a pályán... Most akkor mit mond el a csapatról, hogy Amadi ennyit játszott az utóbbi 2 évben. Mindegy!
több mint 3 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 1 483 — Erin Elite Andrews
"remek" trade.
Helmut _Professional drinker
Ki lehet mar mondani hogy Pete kezd megbolondulni? 😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
"remek" trade.
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Amadi el! Hála az égnek
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
JJ Arcega-Whiteside
Zman77
Igen?
braxa88
Néhány bejegyzés volt is róla az üzeneted előtt😊
Wyatt
Tényleg? 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amadi el! Hála az égnek
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
JJ Arcega-Whiteside
Zman77
Igen?
braxa88
Néhány bejegyzés volt is róla az üzeneted előtt😊

több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Amadi el! Hála az égnek
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
JJ Arcega-Whiteside
Zman77
Igen?
braxa88
 section215.com/2022/08/15/philadelphia-eagles-rumor-jjaw-gone/?fbclid=IwAR1jvoDeJKrj6bUnZnA3N_9tc5yiRGNxz6m_Bameb9anN2P6aaKab7pyJXs
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Amadi el! Hála az égnek
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
JJ Arcega-Whiteside
Zman77
Igen?
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Amadi el! Hála az égnek
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
braxa88
JJ Arcega-Whiteside
több mint 3 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
Amadi el! Hála az égnek
Óriási üzlet, leszarom ki jött érte upgrade
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Cseréltetek az Eaglesszel. Arcega-Whiteside a fedélzeten.

iktriad
Akkor a 2019-es 2/64 mellé megjött a 2/57 is, micsoda sor lesz itt😊)

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 021 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cseréltetek az Eaglesszel. Arcega-Whiteside a fedélzeten.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lock elsõ meccsén úgy játszott, mintha évek óta profi volna. Nyugodt, laza volt. Kicsit túl laza is, mint az öreg motorosok. Nem olvasott jól, nyers volt minden téren, de ilyen higgadt újoncot nem sokat láttam. Vártam pár meccset, majd dicsértem lelkesen.
Két év múlva: ugyanott tartott. Nem dícsértem, nem lelkesen.
ulpianus
Cutler 😊
Helmut _Professional drinker
CUtler azért egy karakter volt, Kimi Raikkönnen titkolt tesója. 😀
Nemzetes és Méltóságos petey
Hát de ő sem tudta 2x ugyanabba az ablakba bedobni a labdát. amikor volt olyan elkapója, aki hajlandó volt ezzel együttélni, és meg tudta oldani, akkor parádés volt, Amikor meg nem volt éppen olyan elkapója, akinek 360 fokban mozgott a szeme és a törzse, és tudott kicsit lassítani a tempón, vagy éppen gyorsítani, vagy fél méterrel megtoldani testből akkor nem ment annyira.

Jay ilyen volt így kellett szeretni - Volt kedve éppen motivált volt, mindent meg tudott csinálni /nem volt kedve /nem érdekelte.... akkor nem.
Pass pct 58-66% és az előbbi nem a rookie szezon volt.

Az összes teljesítményprogramozási kutatás úgy kezdődik, hogy amíg ez az állapot nem változik, addig ezekkel a srácokkal nem nagyon lehet kezdeni semmit,

Ezzel még várjunk Lock esetében, de ki fog derülni.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Lock elsõ meccsén úgy játszott, mintha évek óta profi volna. Nyugodt, laza volt. Kicsit túl laza is, mint az öreg motorosok. Nem olvasott jól, nyers volt minden téren, de ilyen higgadt újoncot nem sokat láttam. Vártam pár meccset, majd dicsértem lelkesen.
Két év múlva: ugyanott tartott. Nem dícsértem, nem lelkesen.
ulpianus
Cutler 😊
Helmut _Professional drinker
CUtler azért egy karakter volt, Kimi Raikkönnen titkolt tesója. 😀

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Oregon Ducks 7 032 — Terry bohóc szülinapokat játszóházban is vállal.
Lock elsõ meccsén úgy játszott, mintha évek óta profi volna. Nyugodt, laza volt. Kicsit túl laza is, mint az öreg motorosok. Nem olvasott jól, nyers volt minden téren, de ilyen higgadt újoncot nem sokat láttam. Vártam pár meccset, majd dicsértem lelkesen.
Két év múlva: ugyanott tartott. Nem dícsértem, nem lelkesen.
ulpianus
Cutler 😊
több mint 3 éve
Zman77 Seattle Seahawks 787
Lock for President ! Nem hibátlan a srác,de játszatni kell őt,és nem szabadna lecserélni,ha hibázik.Első 5-6 meccsig csak őt küldeném fel,szerintem jobb lesz még,ha érzi a bizalmat. Lock,Fant,Young hármas elég jól néz ki.Ha még jön DK,Lockett,és még a futás is beindul .... elég izgalmas. A védelem ha a rutinos kezdők visszajönnek,akkor összeszedettebben fog kinézni,és biztatóan jónak ígérkezik. OL,meg egy álom ,punk-tum 😀