Seattle Seahawks

1.) Tényleg többet passzoltattuk Wilsont első szándékból 1&2.kísérletekre a szokásosnál, vagy csak az érzékeim csalnak meg?Es MEtcalf ha jol lattam a tavalyi ev Legjobb Vedoje dij nyertesen csinalta a TD-t 😊
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
akdestroyer
Korabban is irtam, en ugy latom, hogy DK teljesen izzadsagszagtol mentesen, egy-egy villanassal is kepes 90-100 yardot meg TD-t letenni egy meccsen. Ez a legnagyobb sajatja. Ha marad a passhappy es nem serulnek le, DK top10 elkapokent lesz nyilvantartva ev vegere.
RW MVP.
Viszont passrush es vedofal az nincs. Adams van. Aki szinten zseni, de sokat nem erunk vele, ha 1st downon csinal egy sacket, de 2nd downon meg engedunk 20 yardot.
Ev vegere amugy azok a csapatok altalaban kifulladnak, amiket a tamadosor szuperteljesitmenye es 30+ pontos, de meg igy is szoros gyozelmek rangsorolnak magasra.
Toronymagasan ligautolsok vagyunk benyelt passzolt yardokban:
32. Seahawks 831 yard
31. Atlanta 744 yard
30. Jax 588
2.) Bazki milyen TD-k voltak ezek? A Metcalfnak adott passzt, a tv-ben látta Josh Allen, és azóta zokog.
Megnéztem az összefoglalót. Ez a végjáték felért egy visszavágóval a SB-ért. (Sajnos csak majdnem). Tudtam az eredményt, mégis sík ideg lettem. A lényeg a 2-0.Ez a meccs mentálisan adhat dokat a csapatnak, és valszeg Carrollban is megtört az egy yardos átok. Nem azt mondom, hogy ipiapacs BB a fogó, de a majom nem kell, hogy tovább üljön Caroll vállán.
garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
És hogy megmutassa milyen is a sötét oldal ma lerak egy 300+yardos és 3 TD mérkőzést az asztalra 😊☝️Ámen, úgy legyen.
Rózsa Sándor (betyár)
Nahh, a Sötét Nagyúr csak-csak addig magyarázott neki, amíg el nem indult a sötét oldal felé... 😉És hogy megmutassa milyen is a sötét oldal ma lerak egy 300+yardos és 3 TD mérkőzést az asztalra 😊☝️
tomz
Megszeretném rakni hogy a Sea 6,5pontnal többel nyer 500 euróval.Küldd el inkább nekem 😊
Kinek mi a velemenye róla? Lehet benne ráció? Vagyunk ennyire jók? Wilson idén passzolni fog inkább mint hogy futtatjuk a diszno bőrt?
Rózsa Sándor (betyár)
Én az 50 pont undert mondanám 1.5-szeres szorzóért kecsegtetőnek. A Pats a leglassabban játszó csapat lett (nyilván más megközelítés kellett a korábbi évekhez képest), ellenünk ti is többet futtok majd valszeg, mert sok DB lesz fent, gyorsan pöröghet a meccs.

Danke 😄☝️Megszeretném rakni hogy a Sea 6,5pontnal többel nyer 500 euróval.ha már ennyid van akkor ki tudsz köhögni pár perces hívást is 😀
Kinek mi a velemenye róla? Lehet benne ráció? Vagyunk ennyire jók? Wilson idén passzolni fog inkább mint hogy futtatjuk a diszno bőrt?
Rózsa Sándor (betyár)
hu.ezo.tv/josok
petey
De ez miben segít a kérdésem megválaszolásában?
Felhivnám a "szeretném" szóra a figyelmedet. De ez még nem eldöntött tény nálam. Ezért is lennék kíváncsi más szurkolok véleményére és megérzésére.
Megszeretném rakni hogy a Sea 6,5pontnal többel nyer 500 euróval.ha már ennyid van akkor ki tudsz köhögni pár perces hívást is 😀
Kinek mi a velemenye róla? Lehet benne ráció? Vagyunk ennyire jók? Wilson idén passzolni fog inkább mint hogy futtatjuk a diszno bőrt?
Rózsa Sándor (betyár)
hu.ezo.tv/josok
Kinek mi a velemenye róla? Lehet benne ráció? Vagyunk ennyire jók? Wilson idén passzolni fog inkább mint hogy futtatjuk a diszno bőrt?
Undinak szeretettel:
Jajj hagyjuk már a zavarórepüléseket 😀@tehát akkor 15 évente :szokott ilyet csinálni, annak idején ronnie brownt dicsérte mindig, sokszor egyetlenkéntEgyetértek, azért ő elég sokat tapasztalt az elmúlt évtizedekben, igencsak jó játékosokkal, ez már egy nyílt udvarlás kb 😊)Azért ennél nagyobb dicséret nincs! Ennek az embernek a dicsérete többet ér, mint akárhány pro bowl...Seattle kici pizniszBill Belichick this morning on Russell Wilson, the QB that the Patriots will be facing Sunday night in Seattle: “Honestly I think he’s in a way underrated by the media or the fans, I don’t know. But I don’t really see anybody better than this player.”
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 17, 2020
Wyatt
undisputedly
...amúgy én is ezt gondolom.... RW megérkezett
Helmut Zimmer
Wyatt
briareos
Helmut Zimmer
@
twitter.com/NFL/status/1060334467514957824?s=20
hegedusggergo
@tehát akkor 15 évente :szokott ilyet csinálni, annak idején ronnie brownt dicsérte mindig, sokszor egyetlenkéntEgyetértek, azért ő elég sokat tapasztalt az elmúlt évtizedekben, igencsak jó játékosokkal, ez már egy nyílt udvarlás kb 😊)Azért ennél nagyobb dicséret nincs! Ennek az embernek a dicsérete többet ér, mint akárhány pro bowl...Seattle kici pizniszBill Belichick this morning on Russell Wilson, the QB that the Patriots will be facing Sunday night in Seattle: “Honestly I think he’s in a way underrated by the media or the fans, I don’t know. But I don’t really see anybody better than this player.”
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 17, 2020
Wyatt
undisputedly
...amúgy én is ezt gondolom.... RW megérkezett
Helmut Zimmer
Wyatt
briareos
Helmut Zimmer
@
Szerkesztette: hegedusggergo
On any given Sunday you're gonna win or you're gonna lose. The point is - can you win or lose like a man?
tehát akkor 15 évente :szokott ilyet csinálni, annak idején ronnie brownt dicsérte mindig, sokszor egyetlenkéntEgyetértek, azért ő elég sokat tapasztalt az elmúlt évtizedekben, igencsak jó játékosokkal, ez már egy nyílt udvarlás kb 😊)Azért ennél nagyobb dicséret nincs! Ennek az embernek a dicsérete többet ér, mint akárhány pro bowl...Seattle kici pizniszBill Belichick this morning on Russell Wilson, the QB that the Patriots will be facing Sunday night in Seattle: “Honestly I think he’s in a way underrated by the media or the fans, I don’t know. But I don’t really see anybody better than this player.”
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 17, 2020
Wyatt
undisputedly
...amúgy én is ezt gondolom.... RW megérkezett
Helmut Zimmer
Wyatt
briareos
szokott ilyet csinálni, annak idején ronnie brownt dicsérte mindig, sokszor egyetlenkéntEgyetértek, azért ő elég sokat tapasztalt az elmúlt évtizedekben, igencsak jó játékosokkal, ez már egy nyílt udvarlás kb 😊)Azért ennél nagyobb dicséret nincs! Ennek az embernek a dicsérete többet ér, mint akárhány pro bowl...Seattle kici pizniszBill Belichick this morning on Russell Wilson, the QB that the Patriots will be facing Sunday night in Seattle: “Honestly I think he’s in a way underrated by the media or the fans, I don’t know. But I don’t really see anybody better than this player.”
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 17, 2020
Wyatt
undisputedly
...amúgy én is ezt gondolom.... RW megérkezett
Helmut Zimmer
Wyatt
Wilson 2024-ben megy BB-hez SB-t nyerni? 😉Vagy BB pályázik Carroll székére 😉
funkyparduc

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
Egyetértek, azért ő elég sokat tapasztalt az elmúlt évtizedekben, igencsak jó játékosokkal, ez már egy nyílt udvarlás kb 😊)Azért ennél nagyobb dicséret nincs! Ennek az embernek a dicsérete többet ér, mint akárhány pro bowl...Seattle kici pizniszBill Belichick this morning on Russell Wilson, the QB that the Patriots will be facing Sunday night in Seattle: “Honestly I think he’s in a way underrated by the media or the fans, I don’t know. But I don’t really see anybody better than this player.”
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 17, 2020
Wyatt
undisputedly
...amúgy én is ezt gondolom.... RW megérkezett
Helmut Zimmer

Azért ennél nagyobb dicséret nincs! Ennek az embernek a dicsérete többet ér, mint akárhány pro bowl...Seattle kici pizniszBill Belichick this morning on Russell Wilson, the QB that the Patriots will be facing Sunday night in Seattle: “Honestly I think he’s in a way underrated by the media or the fans, I don’t know. But I don’t really see anybody better than this player.”
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 17, 2020
Wyatt
undisputedly
...amúgy én is ezt gondolom.... RW megérkezett
Seattle kici pizniszBill Belichick this morning on Russell Wilson, the QB that the Patriots will be facing Sunday night in Seattle: “Honestly I think he’s in a way underrated by the media or the fans, I don’t know. But I don’t really see anybody better than this player.”
— Adam Schefter (@AdamSchefter) September 17, 2020
Wyatt

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.